PDA

View Full Version : Пак прецакани



raia338
04-04-2010, 08:58
Историята започва от там,че с едно момче се бяхме сближили доста(писане,говорене,усми ки и тн..) Незнаино как товасе промени и сега почти не се чуваме не се поздравяваме,което не ми правеше впечатление и не ми пукаше докато не осъзнах ,че много време ми е нещо като слабост и го харесвам ..Опитах се да възвърна старите отношения,но тоако ставаше такаа :( опитах се да се сближа по всякъкви начини ,писах а тои почти не отговаряше,като се срещнем не ми казваше нищо ,просто ужас! Реших аз да звънна като последен вариянт да видя дали поне малко му пука и му намекнах ,че искам да възвърна старите неща.след което той ми писа да не повярваш , и до тук... Сегаот там на татък идея си нямам какво да направя за да види поне ,че държа на него.Не става да м призная,защото вече не сме толкова близки ,а и изобщо не сме се търсили доста време и аз му изръсвам някфи странни работи ..кажете варианти какво да правя plss :-)

playhard1
04-04-2010, 09:07
не се връщай назад, аз направих тази грешка 3 пъти. Може би си въобразява, че те иска, но знай, че ако в същност не те обича вече, каквото и да направиш, нищо няма да е като преди. Миналото не се връща, моята приятелка за 2 години стана пълна противоположност. Но ако смяташ, че си струва продължавай :) най-добре му кажи малко силни думи, и бъди съвсем сериозна. Това винаги помага, но не го прилагай много често, защото след време няма да му влияе по този начин. :(

SmilezZz
04-04-2010, 09:19
Най-добре е да продължиш без него..
+ това той няма да е единственото момче,което ще срещнеш..

ivcheto0o
04-04-2010, 09:22
Излизаите.Интересуваи се какво става с него,проблеми и т.н.

onestar
04-04-2010, 09:24
Вече те е отписал. Няма какво да направиш освен да се отдръпнеш.

raia338
04-04-2010, 15:37
хайде де моля ви пишете още коментарчета по темата,защото не знам какво да правя?Цялата ваканция ми мина в сдух,на никой не го пожелавам ...

w0sh
04-04-2010, 15:41
Излезте?

Знам, че звучи абсурно и неестествено, но понякога върши работата.

Все пак не може да се сравни с хардкор писане по скайпа.

Gabichkaaa
04-04-2010, 15:42
ООоо... Милата! (гуш) ... Не се сдухвай и не си проваляй ваканцията заради него.. Преди 2 месеца преминах през същото... ам само че аз успях да си възвърна отношенията с момчето и то с помощта на приятелите в даскало.... споделях на верни мои хора и започнах да дружа с неговите приятели.... Слагах си яки снимки на скайп и една вечер той ми писа да му пратя снимки... Иии оттам се започна един чааат.... Леле и в момента ми липсва.... :( ..

Та стига съм дрънкала... НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ И НЕ ГУБИ НАДЕЖДА! Но не бъди наивна, защото това ще ти изиграе лоша шега... Писала си му 2-3х... никакъв интерес? Пфф.... Остави го.. След 3 дни той ще те потърси ;-)

stupid0boy
04-04-2010, 15:44
Не пак... ОТНОВО!

me4o0
04-04-2010, 19:39
Не се занимавай с такива.... :?

Take_That
04-04-2010, 19:43
Продължи напред :)