PDA

View Full Version : ОБИЧАМ Я !!!



Alhimikat
04-04-2010, 09:46
Преди всичко искам да кажа,че става въпрос за ПРИЯТЕЛСКА обич и за приятелка.
Ох...откъде да започна...
Преди време открих приятелка в най - красивото момиче в класа ми...Да,бих правил секс с нея,но мераците ми се укротиха,малко преди да се сближа с нея..
Сближихме се излизахме много често,няколко пъти тя оправи отношенията ми с "гаджето" ми...
Цялата идилия продължи до последния(преди ваканцията) учебен ден.
В този ден разбрах,че тя споделя и с други в класа,нещата,които споделя с мен...Не знам защо се почувствах гадно,ревнувах,абе изобщо ненужни чувства..
Малко по - късно с един приятел сме седнали на едни столове и тя отиде и седна до НЕГО,не до мен...през часа го викна при нея и през целия час го държа за ръка...говореха си,смееха се и нито 1 от двамата не ме отчиташе..
После тя се опита да говори с мен,но бях афектиран и просто си мълчах,все едно никой не ми говори...
Чувствах си я моя,сигурна,най - добра приятелка и мислех,че това ще си остане така...Не знам защо,но чувствам нещо като желание да си остане както преди "моя",само "моя"
Като някой,който не познавам говори с нея ми е все едно,но не искам,мойте приятели да я "имат" така,както аз я "имах"...
Не сме говорили до днес..Тя няколко пъти ми каза "не можем да сме приятели вече" извиних се,благодарих и за прекрасните моменти заедно и това е ..Сега какво да правя,искам си я обратно !!! Искам си моята приятелка !!!

"Романтични" чувства нямам !!

TheBeliever
04-04-2010, 09:53
А попита ли я за причината, когато ти е казала, че не можете да бъдете приятели повече?
Според мен това твое собственическо чувство я е отблъснало. Даже наистина да нямаш романтични чувства, като страничен наблюдател мога да ти кажа, че точно така изглежда отстрани. Явно момичето е помислило, че я харесваш, докато е тя е искала просто приятелство и е решила да се дистанцира, за да не ти дава напразни надежди.
Укроти малко тая ревност. Няма такова нещо "само твоя" когато се говори за приятелство. С това обсебване само ще я отблъснеш още повече.

ivcheto0o
04-04-2010, 09:55
съгласна съм с TheBeliever

Alhimikat
04-04-2010, 10:07
Аз знам,че е така ...Да не мислите,че нарочно ги чувствам тези неща ?!?
За това не съм и казал нищо,от нещата,които съм почувствал...НИЩО...
Причината,която тя изтъкна е,че съм и се сърдел "когато ми хръмнело"..
Аз не знам дали е обсебване..Дори почвам да си мисля,че понеже аз я чувствам само приятелка,а общите ни "приятели" искат секс от нея...това май ме дразни,не друго...

TheBeliever
04-04-2010, 10:13
Не е нужно да казваш каквото и да било, когато си личи. Мислиш ли, че тя не вижда като се цупиш, защото е седнала до някой друг? Вижда и знае причината. Явно това я дразни. Постарай се да не се държиш по този начин. Вярно е, че не можеш да контролираш чувствата си, но можеш да контролираш действията си.

justonegirlwithonehope
04-04-2010, 11:35
Май имаш някакви по силни чувства към нея, а не чисто приятелски и имаш някакво чувство за собственост към това момиче.

Alhimikat
04-04-2010, 12:14
Всичко е на приятелска основа,може да я чувствам дори като сестра..но да ходя с нея,да се женя :D нямам такива мераци..

onestar
04-04-2010, 14:24
Момичето ти е било приятелка. Като се има предвид този факт, тя може да контактува, да се интересува, и флиртува с други момчета, като от теб би следвало да я подкрепяш.
Обаче вместо това тя е усетила нещо, което я е накарало да се отдръпне от теб. Нормално. Направила го е. Късно е вече да си я връщаш.

Gr0zDan0v
04-04-2010, 16:58
пичага момичетата не са награди или неодушевени предмети!!!Искам да я имам искам да я имам тва да не ти е кукла барби? :?

AnzaRe
04-04-2010, 17:00
Поредния чикиджия мислещ за секс ;] земи се окроти малко ;p

Alhimikat
04-04-2010, 19:54
Поредния чикиджия мислещ за секс ;] земи се окроти малко ;p
Aз ли,бе?

Take_That
04-04-2010, 20:55
Собсвеническите ти чувства явно са я отблъснали. Опитай се да поговориш сериозно с нея. Кажи й, че цениш много приятелството ви и не искаш всичко да свършва по този нелеп начин. Все пак в днешно време е трудно да отриеш истински приятел, така че не го захвърляйте просто така :)

minionka
04-04-2010, 21:10
А ти сигурен ли си, че нямаш "романтични" чувства! Както каза някой по горе, това не е играчка. Помисли си и пробвай да игнорираш тези чувства, защото навярно тя ги е усетила, тогава всичко ще е в хармония. :smt020

Alhimikat
04-05-2010, 08:53
Излезнахме и нещата се оправиха...романтични чувства нямам,всичко си се разбра...Готови са нещата..темата може да се изтрие :grin: :grin:

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 10:11
Браво да вас, радвам се. :P