PDA

View Full Version : Какво да напрявя ?!



juja
04-04-2010, 10:20
Имам сериозен приятел от 1 година и всичко беше прекрасно до преди 1 месец когато започнахме да се караме ... всяко малко нещо което него го дразни или мен се превръща в поредния скандал ! Преди си говорехме много просто не спирахме и все имаше нещо което да си кажем ... сега не е така знам че на 2ма души им омръзва рано или късно но все пак знаем че и 2мата се обичаме ужастно много и не можем един без друг ..Говорехме си на скоро за този наш проблем и уж си обещахме да спрем по някакъв начин но ползна няма ...
Моля ви да ми дадете някакъв съвет защото не искам да го загубя :-k

playhard1
04-04-2010, 10:22
да те излъжа или да ти кажа истината :-$

BonbonaBaby
04-04-2010, 10:25
Истината е,че сте си умразнали ... колкото и да не е приятно с времето (при всяка двойка е различно) в отношенията на една връзка започват скандалите,неразбиранията. . и така нататък,сещаш се... :?

playhard1
04-04-2010, 10:29
а лъжата е: всичко ще се оправи, това е само временно.. BonbonaBaby ти каза истината. Ти решаваш на какво да вярваш, знам че ще продължите, но ще те боли повече. Изборът е твой. :neutral:

onestar
04-04-2010, 10:33
Разнообразете малко. Правете различни неща, времето сега е хубаво... Идете на разходка в планината, на басейн (като се постопли още малко), яжте сладолед, пуканки, захарен памук, 8-) усмихвайте се, радвайте се. :)
Прави компромиси, прощавай, давай всичко от себе си скандалите да се прекратят... ще се забележи.

BonbonaBaby
04-04-2010, 10:33
а лъжата е: всичко ще се оправи, това е само временно.. BonbonaBaby ти каза истината. Ти решаваш на какво да вярваш, знам че ще продължите, но ще те боли повече. Изборът е твой. :neutral:

Мхм...аз знам,че съм прав,но дано съм успял да помогна с нещо на авторката... :)

TheBeliever
04-04-2010, 10:35
Напълно нормално е. След време розовото перде пада и започваш да виждаш половинката такъв какъвто е с всичките му малки/големи недостатъци. Ако наистина се обичате толкова, колкото твърдиш не би ви било трудно да преодолеете тези различия, или поне да не ги превръщате във вселенски проблеми.
Мога да ти дам едно трикче, което поне при мен помага. Всеки път когато те издразни с нещо, преди да се размрънкаш и да изсипеш 3 тона огън и жупел отгоре му, се замисли дали това което е/не е направил е действително тооооолкова лошо, колкото ти го изкарваш. И при следващата му "непростима" грешка се опитай да се сетиш за твоите собствени грешки, които той търпи. Ако все пак решиш, че си е заслужил конското не повишавай тон, защото за мъжете това е знак да минат в отбранителна позиция и той веднага ще започне да те упреква за нещо, което ти си направила и ето ви скандал.

playhard1
04-04-2010, 10:39
не съм с ъласен с onestar ако само тя прави компромисите, той ще й се качи на главата, и ще стане по-зле. И като дойде моментът на раздяла (то е ясно, че натам отиват нещата, просто тяхното е един вид забавяне), ще я боли много, защото тя ще е дала повече от себе си, а няма да е заслужила това. А сега и да й казваме откажи се и т.н. няма да го направи, това е човекът, докато не го изпита сам, не се отказва. Защо винаги посягаме на забраненото/грешното :shock: ?

Wrathchild
04-04-2010, 10:41
Ох, леле... Ама умрете си да отписвате връзки, нали?
Аз пък ще ти кажа, че винаги в една връзка има тежки периоди. От вас зависи дали ще се справите или ще се разделите.

BonbonaBaby
04-04-2010, 10:42
Подкрепям ви и двамата... мойто мнение може и да не е толкова вярно,но МНОГО зависи от двойката !

onestar
04-04-2010, 10:46
не съм с ъласен с onestar ако само тя прави компромисите, той ще й се качи на главата, и ще стане по-зле. И като дойде моментът на раздяла (то е ясно, че натам отиват нещата, просто тяхното е един вид забавяне), ще я боли много, защото тя ще е дала повече от себе си, а няма да е заслужила това. А сега и да й казваме откажи се и т.н. няма да го направи, това е човекът, докато не го изпита сам, не се отказва. Защо винаги посягаме на забраненото/грешното :shock: ?
Когато тя прави компромиси, когато положи усилия да подобри връзката си, това ще се забележи от приятеля й. Ще види старанието и желанието, и ако има чувства към нея, ще се мотивира към същото.

И все пак, за да започне гейма, някой трябва да бие начален, нали?
олеле... 8-)

justonegirlwithonehope
04-04-2010, 10:48
До толкова сте свикнали един с друг, че вече не ви е интересно.Защо просто не си дадете малко почивка един от друг, може и да има полза.Но и има още теми, които едва ли сте захващали, просто помисли добре и опитайте нещо ново.Нови места, нови хора и п рочие :)

BonbonaBaby
04-04-2010, 10:49
Хаха няма смисъл разбрахме се вече (Надявам се) 8-)

justonegirlwithonehope
04-04-2010, 10:49
ПП : Според мен е добре да се огледаш и да се позамислиш малко дали връзката ви вече не се гради на любов, а на навик :)

juja
04-04-2010, 10:49
От всички мнения тук има по малко вярно .. всичко хубаво си има край , да то е ясно но аз все пак мисля че можем още, както вие казвате то си зависи от нас :)
благодаря на всички за хубавите мнения и TheBeliever ,ще пробвам и с този трик дано да стане :)

playhard1
04-04-2010, 10:51
пробвай, ако въри работа пиши ми ЛС :?

juja
04-04-2010, 10:54
не съм с ъласен с onestar ако само тя прави компромисите, той ще й се качи на главата, и ще стане по-зле. И като дойде моментът на раздяла (то е ясно, че натам отиват нещата, просто тяхното е един вид забавяне), ще я боли много, защото тя ще е дала повече от себе си, а няма да е заслужила това. А сега и да й казваме откажи се и т.н. няма да го направи, това е човекът, докато не го изпита сам, не се отказва. Защо винаги посягаме на забраненото/грешното :shock: ?
Когато тя прави компромиси, когато положи усилия да подобри връзката си, това ще се забележи от приятеля й. Ще види старанието и желанието, и ако има чувства към нея, ще се мотивира към същото.

И все пак, за да започне гейма, някой трябва да бие начален, нали?
олеле... 8-)
Тук съм напълно съгластна ... и да ще се постарая с моя начален да започне една нова игра ;)

juja
04-04-2010, 10:55
пробвай, ако въри работа пиши ми ЛС :?
Благодаря ти много :) Ок ..

soni4kuu
04-04-2010, 15:28
според мен във почти всяка връзка има период на караница.Когато се сближите и си имате доверие просто се изказвате,но това не значи,че не се обичате.просто преминавате на един нов етап така да се каже (и да,знам,че звучи тъпо).

maniaka322
04-04-2010, 17:15
Може би... Трябва да търсиш нова тема за разговор. Мъж и жена когато са обвързани не си омръзват никога!!! Винаги те намират нова тема за разговор.


Ако всички семейства (мъж и жена) си омраъзваха, то щеше ли да ни има нас ?! :) .

Според мен, проблема не е в това, че сте си омръзнали !!!


П. Търси нови и нови теми на разговор! ;-) :smt023

Take_That
04-04-2010, 20:51
Не се отказвайте така лесно при първата спънка, особено щом казваш, че все още се обичате и то много. Щом е така направете всичко възможно да преодолеете този период. Една връзка е силна, когато преодолява трудностите, а не, само когато е любов, разбирателство и т.н :)

beachy_bunny
04-04-2010, 22:11
тццц тцц набързо ги разделихте .... виж мила според менн най-доброто решение ее да му покажеш всичко това което обича в теб ... дръж се така както в началото .. усмихвай се показвай му ,че ти е хубаво когат осте заедно ... дребните неща да не ти правят огромно впечетление при всеки ги има .. ,но едни ги подминават,а други се задълбочават в тях ... и аз бях в същата ситуация ... Успехх ... дано нещата се оправят .. . :-)

juja
04-14-2010, 08:50
Благодаря на всички :grin: :grin: :grin:

Nakadah
04-14-2010, 08:51
Благодаря на всички :grin: :grin: :grin:

винаги готов да помогна 8)