PDA

View Full Version : изневерих му



RunForAFall
04-04-2010, 12:36
При мен ситуацията е малко сложна...запознах се с едно момче и нещата м/у нас се получиха мн добре.Бяхме заедно към месец,но той ми каза че има чувства към др момиче и му трябва време за да бъде наясно със себе си.Аз се съгласих,но това за е мен е голямо унижение,понеже не съм свикнала да се държат така с мен.Един-два дни след като решихме за няколко дни да си дадем почивка аз бях с друго момче за една вечер и сега много съжалявам,но не знам какво да направя.Искам да му кажа истината,но това може да го накара да се раздели с мен окончателно.Какво бихте направили на мое място?

YouDontKnowMe
04-04-2010, 12:38
На твое място бих зарязала момчето. Няма да търпя някакъв пикльо , който не знае къде се намира. Не си заслужава да те тормози така ^^

RunForAFall
04-04-2010, 12:42
На твое място бих зарязала момчето. Няма да търпя някакъв пикльо , който не знае къде се намира. Не си заслужава да те тормози така ^^

Напълно си права,но той наистина много ми харесва и когато сме заедно се чувствам страхотно.Ако не беше така изобщо нямаше да търпя това..

nicolepcd
04-04-2010, 12:42
Виждам много противоречия. 8-) Значи... той те е оставил (т.е. оставил те е, за да помисли), има чувства към друга. Ти се чувстваш унижена (следователно би трябвало да не го искаш повече), НО те е страх да не се разделите окончателно :-o Щом има чувства към друга, ходите от 1 месец и те е унижил, кво те бърка кво мисли за теб 8) Казваш му, нищо не губиш. Ако си мълчиш, ще те мъчи тва, ако кажеш - всичко ще си се нареди, ама как... няма как да знам :)

RunForAFall
04-04-2010, 12:48
Аз искам да сме заедно.
Забравям всичко,което той ми е "причинил" с тази почивка в момента,защото искам да съм с него.Но в същото време му изневерих и съвсем се обърках с това какво да правя...

playhard1
04-04-2010, 12:49
ако му кажеш, ще се скапа всичко, но поне ще ти е чиста съвестта. Ако не му кажеш, ще те яде отвътре, и няма да си същата като преди, когато си с него. Ако искаш да си с него, не му казвай, знам, че това не е правилното решение, но ако му кажеш го губиш. Ти избираш.

YouDontKnowMe
04-04-2010, 12:51
На твое място бих зарязала момчето. Няма да търпя някакъв пикльо , който не знае къде се намира. Не си заслужава да те тормози така ^^

Напълно си права,но той наистина много ми харесва и когато сме заедно се чувствам страхотно.Ако не беше така изобщо нямаше да търпя това..
Разбирам те ... И на мен ми се случи преди година подобно нещо. Ако мислиш, че си струва нервите , които трябва да изхабиш, докато той спре да мисли за нея и докато започне да те обича... Ако си сколнна да понесеш всичките му капризи , докато се свести ... Успех ! Ще направиш нещо хубаво за него. Ама друг е въпроса как ще ти се отрази на психиката.

Vanish
04-04-2010, 13:17
Голям тормоз, бе...

На твое място бих си прерязал вените.

xPafx
04-04-2010, 13:21
Голям тормоз, бе...

На твое място бих си прерязал вените.
Вените,хапчета...или се хвърли от някъде :lol:
Как така ш се държи с теб?!А!?! Мърльо! Вселената е твоя,а той ще има чувства и към друга?! :shock:
Отсечете му главата!! :lol: :lol:

onestar
04-04-2010, 13:33
Добре де... аз пък не виждам нищо лошо.
Дори смятам, че момчето е постъпило много добре като е казало на авторката, че иска малко време, за да се изясни със себе си. Би било по-подло да я лъже, че има чувства, а в същото време да копнее по друга, нали?

За мен грешната си ти. "Разделили" сте се само за два дни и ти вече потърси друг? Ето това аз не го разбирам...

Ако възнамеряваш да продължиш с него, би било правилно да му кажеш истината... или поне на твое място бих постъпила така. Можеш ли да си с него и да криеш една такава изневяра? Къде отива доверието? Въобще каква основа ще има тази връзка?
Възможно е ако му признаеш да го загубиш завинаги, но поне ще постъпиш достойно.

sladur4etyYy
04-04-2010, 13:46
За мен грешната си ти. "Разделили" сте се само за два дни и ти вече потърси друг? Ето това аз не го разбирам...



мда, а какво ли прави в момента ''обърканото'' гадже, а? дали пък не е с другата, за да прецени с коя му е по- добре? е, в такъв случай, защо той да си прави кефа с друга, а авторката да седи и да го чака?
аз лично изобщо не бих се занимавала с момче, което не е сигурно дали ме иска или не. авторке, според мен трябва да го оставиш тва момче да си ходи при другата. ако все пак толкова го искаш, не му казвай за другия, няма смисъл. а и реално погледнато не си му изневерила- вие сте били разделени по това време.

Eclipsercho
04-04-2010, 13:59
Поздравления, от днес си официално поредната надута кифла. :lol:

onestar
04-04-2010, 14:00
За мен грешната си ти. "Разделили" сте се само за два дни и ти вече потърси друг? Ето това аз не го разбирам...



мда, а какво ли прави в момента ''обърканото'' гадже, а?
Ами... едва ли ще спи с нея.
Е, добре, как като едно момиче не е наясно с чувствата си винаги получава нужното време, за да се изясни и това се приема за нормално, а когато става въпрос за същата ситуация, но с момче било неправилно (или каквото е там според вас)?

playhard1
04-04-2010, 14:09
Ти не го обичаш истински, ако го обичаше, и през ум нямаше да ти минава да си с друг.

BonbonaBaby
04-04-2010, 14:10
Ти не го обичаш истински, ако го обичаше, и през ум нямаше да ти минава да си с друг.

Абсолютно верно !

RunForAFall
04-04-2010, 14:29
Ти не го обичаш истински, ако го обичаше, и през ум нямаше да ти минава да си с друг.

Знам,че изглежда все едно съм несериозна,но аз наистина съжалявам за това,което направих,а и не бих си го помислила даже,освен ако той не ме беше наранил така.А и всичко стана много спонтанно...Не казвам че го обичам,но наистина имам мн силни чувства към него и искам да сме заедно.

playhard1
04-04-2010, 14:33
И аз имам едни такива неприятни спомени. Вие всичките момичета ли сте така, когато някой ви нарани, и веднага трябва да си го върнете, и то по този начин? :(

Spike
04-04-2010, 14:34
Голям тормоз, бе...

На твое място бих си прерязал вените.
и аз така :razz:

onestar
04-04-2010, 14:37
И аз имам едни такива неприятни спомени. Вие всичките момичета ли сте така, когато някой ви нарани, и веднага трябва да си го върнете, и то по този начин? :(
Не всички са такива. :wink: Просто повечето не могат да понесат болката и да се въздържат от отмъщение.

RunForAFall
04-04-2010, 14:39
И аз имам едни такива неприятни спомени. Вие всичките момичета ли сте така, когато някой ви нарани, и веднага трябва да си го върнете, и то по този начин? :(

Аз съм такава...не мога да понасям,когато някое момче е постъпило кофти с мен..в случая аз наистина не исках да бъде с друг,но се случи.Но доколкото виждам,по-голямата част от момичетата не са такива (:

mArMaLaDkA
04-04-2010, 14:51
И въпросният къде е бил 1 месец? Както единия ден е прегръщал авторката, така на другия се е сетил как още обича някаква друга ли? Егати тъпотията. Той е използвал авторката като заместител, следователно 'що пък и тя да не си намери такъв? Не казвам, че е било супер коректно от нейна страна да се хвърля още на втория ден в обятията на друг и да си отмъщава, не толерирам и държанието й като на английската кралица, но пък реално погледнато, и момчето не е света вода ненапита.

mrazqkindergarten
04-04-2010, 15:07
Курвенска му работа. :wink:

playhard1
04-04-2010, 15:09
Курвенска му работа. :wink: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mrazqkindergarten
04-04-2010, 15:13
Курвенска му работа. :wink: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Кво ми се хилиш бе? За мен такава е изневерята, ако за теб е нещо нормално .. независимо че оня и той не е китка и е правил някви номера .. ама тя се унижила със самата изневяра .. уатевър

RunForAFall
04-04-2010, 15:18
Курвенска му работа. :wink:

Моля???Ако това е твоето мнение можеш да го запазиш за себе си или да го изразиш по нормален начин (: А това,което правя си е моя работа и в карйна сметка такива неща се стават.Ако при теб не е така-ок,при мен и хората около мен се случва (:

mrazqkindergarten
04-04-2010, 15:22
За мен е така, сори, ама се дразня на такива номера.

mArMaLaDkA
04-04-2010, 15:23
Де факто част от личния ти живот спира да е част от него, когато я разкриеш пред група от хора, в случая пред цял форум. :)

JohnDoe
04-04-2010, 15:32
Ти не го обичаш истински, ако го обичаше, и през ум нямаше да ти минава да си с друг.

Знам,че изглежда все едно съм несериозна,но аз наистина съжалявам за това,което направих,а и не бих си го помислила даже,освен ако той не ме беше наранил така.А и всичко стана много спонтанно...Не казвам че го обичам,но наистина имам мн силни чувства към него и искам да сме заедно.

Как така сигурен съм че докато се е изяснявал не е спал с момичето за да е на 100% сигурен тая мацка udontknowme е една жива кифла и от 2 реда нейно писание виждам че не може да обича истински а и ти не падаш по-доло щото все пак момчето е бил искрен стеб казал ти е всичко уточнил се е...

И в крайна сметка ако искаш да бъдеш с него НЕ му казвай щото тва ще бъде адски гаден шамар и е много вероятно да не иска да те погледне повече а при една евентуална раздяла имаш бонус :P

Gabichkaaa
04-04-2010, 15:36
почакай да видиш коя ще избере.. пък ако не го искаш вече толкова много, търси си причина да скъсате, ако не можеш да му кажеш истината... :oops: бъди млако гадна кучка 8) ... покажи кой командва и как няма право да ти говори как се колебае между теб и друга.... :shock: МОМИЧЕТАТА НЕ ОБИЧАМЕ ДА НИ СРАВНЯВАТ С ДРУГА!!! :shock: :shock: :-D :-D

stupid0boy
04-04-2010, 15:41
На твое място бих зарязала момчето. Няма да търпя някакъв пикльо , който не знае къде се намира. Не си заслужава да те тормози така ^^ +2

loliii
04-04-2010, 16:15
При мен ситуацията е малко сложна...запознах се с едно момче и нещата м/у нас се получиха мн добре.Бяхме заедно към месец,но той ми каза че има чувства към др момиче и му трябва време за да бъде наясно със себе си.Аз се съгласих,но това за е мен е голямо унижение,понеже не съм свикнала да се държат така с мен.Един-два дни след като решихме за няколко дни да си дадем почивка аз бях с друго момче за една вечер и сега много съжалявам,но не знам какво да направя.Искам да му кажа истината,но това може да го накара да се раздели с мен окончателно.Какво бихте направили на мое място?
Защо просто не кажеш направо, че си се почувствала унижена и за да си върнеш достойноството си се нае*ала с първия срещнат? Искрено ще съм ти благодарна за честността. ;)

loliii
04-04-2010, 16:17
Курвенска му работа. :wink:

Моля???Ако това е твоето мнение можеш да го запазиш за себе си или да го изразиш по нормален начин (: А това,което правя си е моя работа и в карйна сметка такива неща се стават.Ако при теб не е така-ок,при мен и хората около мен се случва (:
Май не те е яд много за постъпката ти. "Такива неща се случват."

playhard1
04-04-2010, 16:22
да, както едни от даскало са убили един човек, и един от моя клас вика "случват се такива неща" :razz: :razz: :razz:

loliii
04-04-2010, 16:29
да, както едни от даскало са убили един човек, и един от моя клас вика "случват се такива неща" :razz: :razz: :razz:
:lol:
Подобно е. :D

sladur4etyYy
04-04-2010, 16:40
За мен грешната си ти. "Разделили" сте се само за два дни и ти вече потърси друг? Ето това аз не го разбирам...



мда, а какво ли прави в момента ''обърканото'' гадже, а?
Ами... едва ли ще спи с нея.
Е, добре, как като едно момиче не е наясно с чувствата си винаги получава нужното време, за да се изясни и това се приема за нормално, а когато става въпрос за същата ситуация, но с момче било неправилно (или каквото е там според вас)?

ако твоите гаджета приемат за нормално , когато нещо ти прищрака, да ги късаш за неопределен период от време, в който да решиш дали въобще ги искаш и си седят ей така, на пауза, в изчаквателна позиция, то моите не са такива.
за мен щом тоя иска време, за да реши с коя да е, той просто иска да избере едната, с която ще му е по- добре на него, и не му се ще да е сам, но няма истински чувства към нито едната. ако имаше, нямаше да има нужда да мисли. и няма да коментирам вече в какво му се изразява ''мисленето'', понеже не го познавам.

nEwiDimkaTa
04-04-2010, 18:34
да, както едни от даскало са убили един човек, и един от моя клас вика "случват се такива неща" :razz: :razz: :razz:
:lol:
Подобно е. :D

:D :D :D :D :-D

п0 темата .. маи тази к0ято незнае кв0 иска си ти :-o ако мн0г0 г0 обичаше .. даржеше на нег0 и мн ти харесваше щеше да се опиташ да му докажеш че трябва да е с теб .. а ти кв0 .. засарбя те и отиде при друг :-o извиняваи за изразите :D ама сам мн цапната ф устата .. иначе .. наистина мисля че си п0стъпила зле :? :-o

pussucetka
04-04-2010, 18:37
При мен ситуацията е малко сложна...запознах се с едно момче и нещата м/у нас се получиха мн добре.Бяхме заедно към месец,но той ми каза че има чувства към др момиче и му трябва време за да бъде наясно със себе си.Аз се съгласих,но това за е мен е голямо унижение,понеже не съм свикнала да се държат така с мен.Един-два дни след като решихме за няколко дни да си дадем почивка аз бях с друго момче за една вечер и сега много съжалявам,но не знам какво да направя.Искам да му кажа истината,но това може да го накара да се раздели с мен окончателно.Какво бихте направили на мое място?

според мен това не се брои за изневяра . . той не е знаел какво иска пък сега на теб ще ти държи сметка . . що за лиглио ? :?

ReachlessGirl
04-04-2010, 18:56
На твое място НЕ бих го направила .. :?

Имаш два варианта .. или да го чакаш докато реши какво да прави (евентуално да се надяваш да не спи с други през това време или да те пази само за резерва) .. или да го оставиш и да продължиш напред! ..

Take_That
04-04-2010, 20:31
ако му кажеш, ще се скапа всичко, но поне ще ти е чиста съвестта. Ако не му кажеш, ще те яде отвътре, и няма да си същата като преди, когато си с него. Ако искаш да си с него, не му казвай, знам, че това не е правилното решение, но ако му кажеш го губиш. Ти избираш.


Съгласна съм.

Wrathchild
04-04-2010, 20:44
Добре де... аз пък не виждам нищо лошо.
Дори смятам, че момчето е постъпило много добре като е казало на авторката, че иска малко време, за да се изясни със себе си. Би било по-подло да я лъже, че има чувства, а в същото време да копнее по друга, нали?

За мен грешната си ти. "Разделили" сте се само за два дни и ти вече потърси друг? Ето това аз не го разбирам...

Ако възнамеряваш да продължиш с него, би било правилно да му кажеш истината... или поне на твое място бих постъпила така. Можеш ли да си с него и да криеш една такава изневяра? Къде отива доверието? Въобще каква основа ще има тази връзка?
Възможно е ако му признаеш да го загубиш завинаги, но поне ще постъпиш достойно. Какво ще постигне, ако признае? Признанието на една изневяра не е нищо повече от измиване на ръцете. 'Ето, аз съм честен с теб и ти казвам'. Глупости, това си е успокояване на съвестта и натоварване на другият.
Ако смяташ, че тази изневяра не значи нищо, не му казвай. Нека си остане за теб. Няма смисъл да го нараняваш, прегрешението си е твое, ти си носи последствията. Но пък и аз не смятам, че си направила нещо нередно. То на практика това вашето си е временна раздяла, а след като има раздяла, не може да има изневяра.

Korrnyy
04-04-2010, 20:50
Хах.. изобщо не се пробвайте да сте заедно. Той иска друга, ти му изневеряваш... Мислиш ли, че има шанс?