PDA

View Full Version : запознанство без скука



ro6lio
04-04-2010, 15:57
Ходя на гости в др град.Запознах се с др момчета и момичета и излизам с тях.Но винаги мълча незнам какво да говоря с тях...(ай с момчетата намирам обща тема...мач ,спорт ама с момичета..)

Живея до 2 момичета които когато дода идват и ме викат да излзиаме.Но с тях не облевам и дума....просто незнам какво да кажа за какво да им говоря-мисля че харесвам едното момиче .Но ето снощи излязохме тримата и още 1 момиче с което ме запознаха ... и така те си приказват а аз мълча кат пУкал...отидахме на барче и там страшна тъпотия ни обзе всичките..Не мога да нарека това "срамежлив" защото не съм просто незнам какво да говоря с това момиче...а не искам да ме помисли за някой скучен тип (защото от скоро се познаваме)Немога да попитм приятелите и какво обича защото и тях непознавам :? пф дайте някой съвет

w0sh
04-04-2010, 16:01
Съвет: ако ти не приказваш, ще ти е скучно.

Пий 1 бира (ще ти стигне) за отскок.

loliii
04-04-2010, 16:06
Ако бирата му дава отскок, то от 50 гр водка сигурно на батут ще скача. :-o

Пич, първо ако не се включваш в разговора е нормално да ти е скучно и да не можеш да обелиш и една дума. Все пак най-вероятно ти като не ги познаваш, а те са приятели си говорят техни си истории и ти няма кво да кажеш по въпроса. Затова започни ти да говориш, разправяй за твои си преживявания, говори свободно, говори глупости, разправяй вицове. И ако има удобен момент и мацката се обади започни да си приказваш с нея. :)

JohnDoe
04-04-2010, 16:12
Ехх защо го има тоя сайт ... има тука не 1 или 2 теми от доктора по твоя проблем ноооо няма значение ти какво говориш важно е да ги/я накараш те/тя да говори/ят те (момичетата) обичат да говорят само им подхвърли мухата ако ще да е любимият им тв канал или спорта който тренират ти само се правиш на заинтересован и всичко е 6