PDA

View Full Version : обърнат косъм



an0nimenn
04-04-2010, 16:16
Искам да попитам как изглежда, и как се лекува.Защото смятам че ми е излезнало такова нещо,търсих в нета снимка но не намерих.. :shock:
_______________
Преместена
Punisherrr

dark40
04-04-2010, 19:20
искам само да кажа че е отдолната страна на пениса ми (това е новата ми регистрация)

Rounder
04-04-2010, 20:17
ми аз до колкото знам, "обърнат косъм" значи да расте на опъки,тоест на вътре :)

FunkyBoy
04-04-2010, 20:35
на пъпка прилича.. май :?

wolfy86
04-05-2010, 05:40
Изглежда като пъпчица ама мн червена, разраязваш я с нещо като бръснарско ножче, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си го оберпаразитил ножчето и кожата около мястото където ще режеш. След това разреши пъпчицата централно отгоре и с пинсети извади косъма, след това гледай да не влезе обратно, затова го изчакай малко да израсте ... и си готов после само почисти раната и сложи една лепенка...

ImSoInLove
06-13-2010, 20:25
wolfy86

Перфектно тялооо :grin: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :oops: :oops: :oops:

darkPaladin
06-13-2010, 23:11
Изглежда като пъпчица ама мн червена, разраязваш я с нещо като бръснарско ножче, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си го оберпаразитил ножчето и кожата около мястото където ще режеш. След това разреши пъпчицата централно отгоре и с пинсети извади косъма, след това гледай да не влезе обратно, затова го изчакай малко да израсте ... и си готов после само почисти раната и сложи една лепенка...

Ти наред ли си?Това се прави в операционна и то от хора които знаят какво вършат оффф амин


А до автора един компрес с риванол върши работа ще извлече гнойта и всичко ще се оправи

сменяй компреса на всеки 2 часа да е непрекъсното