PDA

View Full Version : до болка отчаяна..



m1nik
04-04-2010, 16:39
Незам за къде е темата..Дори низнам защо пиша..И без това аз съм си виновна...Незнам дали има други, които имат такъв проблем..и все пак от това мога само да губя..Заради моята ревност ще изгубя най-ценния човек в живота ми..а дори незнам как да постъпя..правя опити да се променя, но сякаш без особен резултат..И всеки път когато преглътна нещо той сякаш не вижда болката в очите ми..А го обичам толкова много..
Загубих много заради него и някакси продължавам да вярвам, че той е целият ми свят..просто защото всеки един изминал момент с него остава неповторим..както и да му говоря в повечето случеи просто не ми вярва и смята, че това, което казвам/пиша са простотии, но неосъзнава, че съм искренна когато му казвам, че го обичам, давам си и живота само, за да спечеля доверието му напълно.. Вече незнам на къде да се обърна..с кой да поговоря.. И кой подяволите би ме разбрал..Давам всичко за да усетя прегрътката му..поне тогава се чувствам сигурна и спокойна и макар и за миг - спирам да мисля..Рано или късно можеби ще прочете темата..и все пак искам да знае колко много го обичам..и колко много ме е страх да не го загубя.. :-#

п.с: за тези, които са прочели темата, благодаря
п.с: 2 исках порсто да споделя.. :-#

playhard1
04-04-2010, 16:50
Иска ми се и аз да си намеря някой ден момиче, което да ме обича толкова. При мен пък беше обратното.. Аз давах всичко от себе си, и накрая получих това, което не заслужих. Прави струвай ако не те цени и звезди да му сваляш от небето няма да е същото, както е било преди. Ми то винаги така се случва, трябва да има баланс. Моят съвет е не го търси (никакви skype, gsm, email и т.н.), знам, че ще ти е трудно, но това е единствения начин да разбере какво си ти за него. Човек разбира цената на това, което е имал, след като го загуби. Бъди другата противоположност, отбягвай го.. Най-много месец му давам да изкара без да те търси, а след това всичко ще се оправи. Надявам се да съм помогнал.

sladur4etyYy
04-04-2010, 16:51
от написаното не се разбира много проблема, но щом приема думите ти за глупости и не им обръща внимание, просто спри да му ги говориш. а и нали знаеш, че нещо, повторено 100 пъти, губи своя смисъл. дръж се както се държи той и го дай малко по- твърдо. само по начина ти на писане ми изглеждаш мекушава, а, повярвай, за 1 мъж това не е никак привлекателно.

m1nik
04-04-2010, 16:58
Не, той ме разбира като му говоря
(та той въпреки всичко си остава най-разбрания в живота ми) обаче точно когато се скараме аз му кажа, че той е всичко за мен и някак си оставам нечута, а аз наистина го мисля.
Не не съм мекушава, даже си бях много отракана, но той някакси ме опитоми..само пред него навеждам глава..и каквото и да стори мога да го оправдая.
Откакто съм с него не съм такава-гадна една.. сега всичко ми е някак безразлично, а него си го обичам и някак нищо друго няма значение..
А сега си показвам рогата само когато става въпрос за отношенията ни - поредният човек, който си мисли, че може да ни раздели..

playhard1
04-04-2010, 17:04
Ехх, браво на него, щом е успял :) знам какво ти е, направи това което ти казахме с sladur4etyYy

sladur4etyYy
04-04-2010, 17:04
карате се и ти му казваш, че той е всичко за теб. и що? ми остави го той да те гони, като се скарате, де. не му демонстрирай постоянно чувствата си. обичай си го, но не му позволявай да те мачка. на първо място самоуважението, после всичко останало.

playhard1
04-04-2010, 17:05
карате се и ти му казваш, че той е всичко за теб. и що? ми остави го той да те гони, като се скарате, де. не му демонстрирай постоянно чувствата си. обичай си го, но не му позволявай да те мачка. на първо място самоуважението, после всичко останало.

+1

AnzaRe
04-04-2010, 17:07
Можеш да му кажеш,че той е всичко за теб и да вземе да обърне внимание на проблемите ти малко.

YouDontKnowMe
04-04-2010, 17:08
Напиши по-конкретно за какво става въпрос. Т'ва горе е поредната боза, която прочетох и забравих.

TheSunshine01
04-04-2010, 17:08
Абе .. пфф
Потресена съм .. :-o
Ти даваш всичко за него а той не вярва на твойте думи?
Ако бях на тебе щях да си поговоря доста сериозно с него и ако пак не ме разбере просто щях да му кажа едно голяяямо чао.

m1nik
04-04-2010, 17:09
Да, но аз слагам и него пред мен..просто страх ме е, че ако го пусна няма да се върне..а знаете, че това означава, че никога не е бил мой..и това съм му го казвала..просто..трудно ми е, защото и невиждам към кой да се обърна..

TheSunshine01
04-04-2010, 17:12
Да, но аз слагам и него пред мен..просто страх ме е, че ако го пусна няма да се върне..а знаете, че това означава, че никога не е бил мой..и това съм му го казвала..просто..трудно ми е, защото и невиждам към кой да се обърна..


Ти по скоро си вманиячена някък си към него ми се струва ..
Ако го пуснеш и не се върне не те е заслужавал просто е.

Madeyed
04-04-2010, 17:12
Не можеш ли да му пакажеш по някакъв начин колко МНОГО значи той за теб.... ?

gLypChenCee
04-04-2010, 17:13
Ако бях на тебе щях да си поговоря доста сериозно с него и ако пак не ме разбере просто щях да му кажа едно голяяямо чао.

:) :) Знам как се чустваш .. но просто има ли смисъл .. след като за него няма значение?!

sladur4etyYy
04-04-2010, 17:14
Да, но аз слагам и него пред мен..просто страх ме е, че ако го пусна няма да се върне..а знаете, че това означава, че никога не е бил мой..и това съм му го казвала..просто..трудно ми е, защото и невиждам към кой да се обърна..

слагаш го пред себе си? а той заслужил ли го е? не ми отговаряй, понеже никой не заслуважа да го поставяш пред себе си и пред твоите нужди, желания и мечти. обърни се към СЕБЕ СИ, съвземи се малко, осъзнай се. трябва да се дръпнеш от него, да му покажеш, че не те е страх да си без него. тогава той ще се изплаши, че те губи и ще се върне. няма какво друго да направиш, а повтаряйки му, че е всичко за теб, най- много тотално да те стъпче.

m1nik
04-04-2010, 17:15
Той обръща достатъчно внимание на думите ми, но когато се скараме и аз си излея сърцето..и..все едно се мазня, а аз казвам истината...(според мен той така разсъждава)
Не мога да пиша по-подробно не защото не ми се отдава винаги разтягам лукуми..просто нещаща са много сложни..Преживели сме толкова много..
И може би почти всеки изминал ден се намира някой който да ми внушава-говори глупости за това дали е за мен или не е. Някои дори не му ги казвам, за да не се дразни.
Виждам, че ревността ми го задушава, за което се мразя опитвам се да се отдръпна леко да не съм такава..но ми трябва време. А наистина много го обичам, страх ме е да не го изгубя, който каквото и да твърти, той за мен е всичко.

Rounder
04-04-2010, 17:17
Ти болна ли си ве,как може да го слагаш пред теб,та ти не си видяла и полувината от този живот че да слагаш някой пред себе си....знаеш ли утре може да намериш човека който е за теб,а не тоя кавал,я не се занимавай,толкова много рибки има в морето :grin:

m1nik
04-04-2010, 17:18
Ти болна ли си ве,как може да го слагаш пред теб,та ти не си видяла и полувината от този живот че да слагаш някой пред себе си....знаеш ли утре може да намериш човека който е за теб,а не тоя кавал,я не се занимавай,толкова много рибки има в морето :grin:


Няма да те направя на 2 стотинки само, защотото не го познаваш и повярвай ми отдавна съм разбрала, че е човекът за мен.

Rounder
04-04-2010, 17:21
Ти болна ли си ве,как може да го слагаш пред теб,та ти не си видяла и полувината от този живот че да слагаш някой пред себе си....знаеш ли утре може да намериш човека който е за теб,а не тоя кавал,я не се занимавай,толкова много рибки има в морето :grin:


Няма да те направя на 2 стотинки само, защотото не го познаваш и повярвай ми отдавна съм разбрала, че е човекът за мен.

мен не ме е*е на какво ще ме правиш,аз ти казвам че едвали някой който дори няма пълнолетие,може да е толкова сигурен в човека до себе си,имам позната,която ходеше с едно момче 2 год. той не я бръснеше за нищо,а тя....умираше за него,постоянно за него щяла се оженела,не знам си какво,постояно бяха заедно,сичко заедно правеха,само дето в кенефа ходеха поотделно и какво ? скъсаха,и ся,този боклук не знам си какво....пък до вчера викаше че бил точният за нея,и не искала никой др.
така че моляте не ми отговаряй,просто изказвам моята гледна точка.

playhard1
04-04-2010, 17:24
Ти болна ли си ве,как може да го слагаш пред теб,та ти не си видяла и полувината от този живот че да слагаш някой пред себе си....знаеш ли утре може да намериш човека който е за теб,а не тоя кавал,я не се занимавай,толкова много рибки има в морето :grin:


Няма да те направя на 2 стотинки само, защотото не го познаваш и повярвай ми отдавна съм разбрала, че е човекът за мен.

А ти ми повярвай, че се самозалъгваш. Твоето е пристрастеност. Минал съм през тези работи. Но колкото и да ти говоря, без да го изпиташ няма да ти дойде акала в главата. Докато не изпиташ голямата болка, няма да се спреш, ясно е на всички. Айде успех.

m1nik
04-04-2010, 17:24
Да, но аз знам мнението му за мен. И няма нищо общо с това на прителката ти там..
Просто не искам да изглеждам така в очите му..Да го задушавам.. това ме убива..

Въобще не съм пристрастена и идея си нямаш колко болка съм изпитала...

gLypChenCee
04-04-2010, 17:26
Да, но аз знам мнението му за мен. И няма нищо общо с това на прителката ти там..
Просто не искам да изглеждам така в очите му..Да го задушавам.. това ме убива.. ми умри тогава :? ако те обича ще те търпи квато си.. не е нужно да се променяш .. обичаш го да .. ама той дали те обича щом те кара да се променяш? ;) Замисли се. Ти го обичаш какъвто е нали? За това или ще те приеме квато си или го разкарай. :)

FireFlyY
04-04-2010, 17:53
Той не те заслужава.Много го обичаш,личи си,но струва ли си?Аз лично мисля,че не трябва като се карате накрая да му казваш колко е важен за теб,а той да те оставя нечута.Следващия път се опитай да предотвратиш кавгата.Съгласи се,направи компромис,замълчи,прегърни го.Ако той продължи да човърка просто си тръгни и се надявай да те последва.Ако не-значи не той е твоята половинка,защото ако е твоята половинка когато си тръгнеш ще те последва и ще се опита да поправи нещата.Според мен чувствата му към теб са охладняли и се прави на ударен когато излееш цялата си душа и му кажеш,че е светът за теб.Успех,дано съм помогнала :-)

m1nik
04-04-2010, 19:12
може да изтриете темата, мисля, че нещата се наредиха

Take_That
04-04-2010, 20:01
Абе .. пфф
Потресена съм .. :-o
Ти даваш всичко за него а той не вярва на твойте думи?
Ако бях на тебе щях да си поговоря доста сериозно с него и ако пак не ме разбере просто щях да му кажа едно голяяямо чао.

Съгласна съм.

П.П - Не знам защо се унижаваш по този начин. Понякога като чета такива теми си мисля, че сте мазохисти, бе хора, ама честно! Тази връзка не те кара да се усмихваш, да бъдеш щастлива, а само те измъчва, тогава защо въобще я продължаваш?! Как може да си с човек, на който му е все едно и не ти вярва. Доверието е нещо много ценно в една връзка, помисли в/у това :)

previlegue
04-04-2010, 20:16
Иска ми се и аз да си намеря някой ден момиче, което да ме обича толкова. При мен пък беше обратното.. Аз давах всичко от себе си, и накрая получих това, което не заслужих. Прави струвай ако не те цени и звезди да му сваляш от небето няма да е същото, както е било преди. Ми то винаги така се случва, трябва да има баланс. Моят съвет е не го търси (никакви skype, gsm, email и т.н.), знам, че ще ти е трудно, но това е единствения начин да разбере какво си ти за него. Човек разбира цената на това, което е имал, след като го загуби. Бъди другата противоположност, отбягвай го.. Най-много месец му давам да изкара без да те търси, а след това всичко ще се оправи. Надявам се да съм помогнал.
Харесва ми начина ти на мислене :)