PDA

View Full Version : Тъй,тъй сме почнали крастосан разпит.



AnzaRe
04-04-2010, 17:39
Момичета имам един много важен въпрос за вас може би тъп и излишен.
За вас блондинките ще го напиша по кратко и ясно.

Когато ходите с някое момче с което се разбирате страшно много обичате се.А изведнъж ви прищрака,че не трябва да сте заедно примерно от рода,че няма да издържите ако не го виждате често.Давам пример: Вие сте 1рва смяна в даскало,а те 2ра?Какъв е смисъла да късате с момчето и да си фащате ново,което нито го познавате нито нищо за едни тъпи дни в които няма уж да издържите без да го виждате?!?!?

Не ми пука как ще отговорите на този въпрос просто искам кратък и ясен отговор!

w0sh
04-04-2010, 17:41
Щото са тийнейджърки.

Всеки човек, който пише правилно думата кръст, може да ти го каже.

gLypChenCee
04-04-2010, 17:41
Щом го обичам и се разбираме идеално .. Кво ми пука, че сме различни смени? краткият отговор :
НИКОГА НЕ БИХ ЗАРЯЗАЛА МОМЧЕТО КОЕТО ОБИЧАМ ЗА ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ .

nIkEnCeTy_bE
04-04-2010, 17:42
Ще направя всичко възможно, за да се виждаме. Може след 2рата смяна. Ако искаш да си с някой и го обичаш, винаги ще намериш време за него.

AnzaRe
04-04-2010, 17:42
Щото са тийнейджърки.

Всеки човек, който пише правилно думата кръст, може да ти го каже.
Пиша с Bulgarian (Phonetic) и се обърквам.

Eclipsercho
04-04-2010, 17:42
Не съм момиче, не съм блондин.

Но мисля, че мацката ти просто си е търсила извинение да те зареже.. и това е едно от най-тъпите неща, които е можела да каже.

Друг път не се занимавай с блондинки. :?

ZipFail
04-04-2010, 17:43
Няма смисъл, тва е просто извинение, от типа на "не е в теб вината, в мен е" :lol:

А ти си се вързал.. :)

BluesCat
04-04-2010, 17:43
Ако наистина обичаш някой, няма за такива простотии да късаш с него. :)

AnzaRe
04-04-2010, 17:44
Не става въпрос за мен...задавам въпроса просто,да видя как ще отговорите God DAMN?!?

BluesCat
04-04-2010, 17:45
Отговора ми го написах, добре, и да не е за теб, пак ми е такъв отговора. :)

CherryS
04-04-2010, 17:45
Щом го обичам и се разбираме идеално .. Кво ми пука, че сме различни смени? краткият отговор :
НИКОГА НЕ БИХ ЗАРЯЗАЛА МОМЧЕТО КОЕТО ОБИЧАМ ЗА ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ .

LadyDi
04-04-2010, 17:46
Ние не правим така.

AnzaRe
04-04-2010, 17:46
Няма смисъл, тва е просто извинение, от типа на "не е в теб вината, в мен е" :lol:

А ти си се вързал.. :)
На него отговарям.
BTW поздрав :
Sonic Syndicate - Jailbreak

ivcheto0o
04-04-2010, 17:48
Ако искам да съм с някого винаги мога да намеря време,особено ако го оби4ам и се разбираме.

MerilynBlue
04-04-2010, 17:50
Че 2рата смяна не свършва в 23h !? Вярно може да съм изморена, но ако наистина държа на човека до мен и за 30 мин . да е пак ще се видим .

AnzaRe
04-04-2010, 17:52
Че 2рата смяна не свършва в 23h !? Вярно може да съм изморена, но ако наистина държа на човека до мен и за 30 мин . да е пак ще се видим .
Пък ако не ви мързи и ви се ходи до училището му за голямото междучасие ще е добре ;]

YouMakeMeSmile
04-04-2010, 17:56
не съм от хората, на които им прищраква просто така. ако обичам тоя човек оставам с него во веки веков 8-) боли ме даскалото, ще съкращавам някой и друг час, петък, събота и неделя ще съм залепена за приятеля ми като етикет и готово. нали знаете- има ли желание, има и начин! :)

ivcheto0o
04-04-2010, 18:02
Че 2рата смяна не свършва в 23h !? Вярно може да съм изморена, но ако наистина държа на човека до мен и за 30 мин . да е пак ще се видим .
Пък ако не ви мързи и ви се ходи до училището му за голямото междучасие ще е добре ;]

Няма да е зле ако и мом4ето не го мързи да направи същото.

pussucetka
04-04-2010, 18:33
Ще направя всичко възможно, за да се виждаме. Може след 2рата смяна. Ако искаш да си с някой и го обичаш, винаги ще намериш време за него.

\:D/

teenems
04-04-2010, 18:36
Ми явно просто не и се е занимавало с теб.
Толкова ли е трудно ? Айде да не ти пука ,няма се жениш за нея 8-)

ReachlessGirl
04-04-2010, 18:46
Не бих си зарязала момчето заради такова нещо .. :?
Ако не през седмицата, то поне събота и неделя ще се виждаме .. все ще се измисли нещо щом го обичам!! .. :-o

sian4eto
04-04-2010, 18:51
Ако наистина обичаш някой, няма за такива простотии да късаш с него. :)

напълно съгласна :) :)

AnzaRe
04-04-2010, 18:52
Оооо чакайте сега разбрах едно нещо.Което ми казоха.
Вчера направих 1 месец с аверката ми.Във Варна валеше дъжд и не можехме да излезем.Днес с нагласа да се видим и да й подаря подаръка разбирам от нея,че трябва да ходи при баба си...ок до тук добре..преди 30 мин разбирам от нейна приятелка,че е излизала с авери в квартала й някъде към 5,6...часа как да се чувствам освен като излишен идиот.....?

w0sh
04-04-2010, 18:52
Чувствай се залухан и наивен.

iveetyy
04-04-2010, 19:19
Щом го обичам и се разбираме идеално .. Кво ми пука, че сме различни смени? краткият отговор :
НИКОГА НЕ БИХ ЗАРЯЗАЛА МОМЧЕТО КОЕТО ОБИЧАМ ЗА ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ .

BonbonaBaby
04-04-2010, 19:33
Оооо чакайте сега разбрах едно нещо.Което ми казоха.
Вчера направих 1 месец с аверката ми.Във Варна валеше дъжд и не можехме да излезем.Днес с нагласа да се видим и да й подаря подаръка разбирам от нея,че трябва да ходи при баба си...ок до тук добре..преди 30 мин разбирам от нейна приятелка,че е излизала с авери в квартала й някъде към 5,6...часа как да се чувствам освен като излишен идиот.....?

Хахаа братлее тая яко те ебава :razz: Ако бях на твое място директно и се обаждам... правя е за 2 стотинки ии тва е...

Бахти кучката,заклевам се :lol: Надявам се да направиш същото,за да не ти се смеят после :lol:

ПС: Извинявай,но не издържах..така са повечето путки брат,тва е истината за съжаление... :x

teenems
04-04-2010, 19:35
Въй ,осъзнай се бе :smt104 , за кво ти е тая кифлопродавачка :smt104 ,теглиш майната ,не заслужава да и обръщаш внимание :smt096

BlaCkMoOn
04-04-2010, 19:41
Хаха за блондини ще го напиша кратко и ясно: бий й шута и следващата, явно те мисли за мн тъпо парче...

xPafx
04-04-2010, 19:48
Според мен,няма смисъл да слагаш край на връзка,в коята присъстват любов и разбирателство,за едни шибани смяни в училище...има ли желание за виждане,има и начин. ;)

Take_That
04-04-2010, 19:50
Щом го обичам и се разбираме идеално .. Кво ми пука, че сме различни смени? краткият отговор :
НИКОГА НЕ БИХ ЗАРЯЗАЛА МОМЧЕТО КОЕТО ОБИЧАМ ЗА ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ .


Точно така!

beachy_bunny
04-04-2010, 22:22
След като не ти пука как ще отговотим що пускаш темата .. 8-)

Sladurcho
04-04-2010, 22:28
Щото са разглезени лигли и незнаят какво искат

YoUcANNOtiMaGiNe
04-04-2010, 22:51
Леле и кво ще правим ` тъй ` . :lol: От темата ти , доколкото я разбрах , гаджето ти блондинка те е зарязало заради някъв пич и се опитваш да разбереш как ` тъй ` . Измисляш си някакви тъпи причини , за да оправдаеш себе си . ^ Заради тва и слагаш всички блондинки под общи знаменатели , което е много скапано , също като правописа ти . ;-) Най - доброто , което можеш да направиш е , скрий са :smt011

AnzaRe
04-05-2010, 06:19
Леле и кво ще правим ` тъй ` . :lol: От темата ти , доколкото я разбрах , гаджето ти блондинка те е зарязало заради някъв пич и се опитваш да разбереш как ` тъй ` . Измисляш си някакви тъпи причини , за да оправдаеш себе си . ^ Заради тва и слагаш всички блондинки под общи знаменатели , което е много скапано , също като правописа ти . ;-) Най - доброто , което можеш да направиш е , скрий са :smt011
вИЕ СТЕ най-криворазбраните хора чесно....хаьхах нищо подобно....

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 13:31
Ако го обичам наистина, това че няма да го видя ден-два или седмица няма да има никакво значение.А и ще се опитвам да намеря време.Например сега около празниците не сме се виждали с моя от 1 седмица, но какво от това, обичаме се, вярваме си и просто чакаме да дойде ден в който ще можем да се видим.Като утре вечер например :oops:

YoUcANNOtiMaGiNe
04-05-2010, 20:20
Леле и кво ще правим ` тъй ` . :lol: От темата ти , доколкото я разбрах , гаджето ти блондинка те е зарязало заради някъв пич и се опитваш да разбереш как ` тъй ` . Измисляш си някакви тъпи причини , за да оправдаеш себе си . ^ Заради тва и слагаш всички блондинки под общи знаменатели , което е много скапано , също като правописа ти . ;-) Най - доброто , което можеш да направиш е , скрий са :smt011
вИЕ СТЕ най-криворазбраните хора чесно....хаьхах нищо подобно....
Ами зависи какво имаш предвид под ` Вие `. Но и без тва не държа да ме разбираш , нали си писал , че не ти пука за мненията на хората :wink:

buuu
04-06-2010, 07:09
Щом го обичам и се разбираме идеално .. Кво ми пука, че сме различни смени? краткият отговор :
НИКОГА НЕ БИХ ЗАРЯЗАЛА МОМЧЕТО КОЕТО ОБИЧАМ ЗА ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ .


+1
и ние сме в различни смени през 1 месец ..и ко не съм тругнала да го режа ..ебахти простотиите праят някой :lol:

buuu
04-06-2010, 07:11
Леле и кво ще правим ` тъй ` . :lol: От темата ти , доколкото я разбрах , гаджето ти блондинка те е зарязало заради някъв пич и се опитваш да разбереш как ` тъй ` . Измисляш си някакви тъпи причини , за да оправдаеш себе си . ^ Заради тва и слагаш всички блондинки под общи знаменатели , което е много скапано , също като правописа ти . ;-) Най - доброто , което можеш да направиш е , скрий са :smt011

къв ти е проблема ? момчето си задава въпроса и иска кратък и точен отговор .. врачка ли си че да дъниш лайна на всеки пост ? ай скрий са ти .. :smt011

Alex4o0o
04-06-2010, 08:31
Когато не виждаш някой дълго време или например 1 път в седмицата,започваш да го забравяш.
Кратко и ясно. 8-)

babyjoinmeindeath
04-06-2010, 15:37
Щот така е по-лесно

uBuTo
04-06-2010, 17:04
Щом го обичам и се разбираме идеално .. Кво ми пука, че сме различни смени? краткият отговор :
НИКОГА НЕ БИХ ЗАРЯЗАЛА МОМЧЕТО КОЕТО ОБИЧАМ ЗА ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ .

YoUcANNOtiMaGiNe
04-06-2010, 19:42
Леле и кво ще правим ` тъй ` . :lol: От темата ти , доколкото я разбрах , гаджето ти блондинка те е зарязало заради някъв пич и се опитваш да разбереш как ` тъй ` . Измисляш си някакви тъпи причини , за да оправдаеш себе си . ^ Заради тва и слагаш всички блондинки под общи знаменатели , което е много скапано , също като правописа ти . ;-) Най - доброто , което можеш да направиш е , скрий са :smt011

къв ти е проблема ? момчето си задава въпроса и иска кратък и точен отговор .. врачка ли си че да дъниш лайна на всеки пост ? ай скрий са ти .. :smt011
Никой не ти иска мнението по тва кво казвам аз , не се бъркай там , където не трябва . Единственото ла*но с проблеми си ти тука . Идиотските ти постове , лишени от смисъл , ни най - малко ме вълнуват . :smt011

p3tinc3t0
04-06-2010, 19:55
Щом го обичам и се разбираме идеално .. Кво ми пука, че сме различни смени? краткият отговор :
НИКОГА НЕ БИХ ЗАРЯЗАЛА МОМЧЕТО КОЕТО ОБИЧАМ ЗА ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ .

guinessgirl
04-07-2010, 21:09
Няма смисъл, тва е просто извинение, от типа на "не е в теб вината, в мен е" :lol:

А ти си се вързал.. :)

мхм

valdesbg
04-07-2010, 21:14
Играят ти разни долни, дребни игрички и ти се връзваш.

Нищо не е такова каквото изглежда. Ако искаш да си запазиш хубав спомен от връзката ви и момичето - не задълбавай повече.