PDA

View Full Version : Да ревнувам ли ? Какво да направя



maniaka322
04-04-2010, 18:13
...

w0sh
04-04-2010, 18:14
Сигурен ли си,че имате връзка. Познавам едно момче, дето така се е объркало.

Плюс това си едва на 13, не ги разбираш нещата.

pussucetka
04-04-2010, 18:28
Здравейте!
Първо искам да ви благодаря на всички за това, че ще ми откликнете на въпросите ми ! Ако можете разбира се. :)

...И така... ето я и моята история.
Имам връзка с едно момиче от известно време (един месец). Аз мнго я обичам, тя можеби също, но не го показва (смисл, показва го, но по много странен начин). Ние много смс-и си пишем, по скайпа цели романи си и пишем и се обясняваме в любов. Но има едно голяямо НО! Тя по скайпа и смс-те ми пише, че много ме обича, харесва и т.н. Знаете за какво иде реч. Тя понеже е от моето даскало обаче не е в моя клас и само в междучасията се виждаме. Ама всъщност това не е и виждане. Междучасието започва, тя се гони с всички момчета за да си играе с тях и да се бие (на шега, разбира се). За нас двамата не ни оставя време да се видим, аз я прегръщам, тя ми бяга, а пък за целувки... до там още не сме стигнали, зашото може би я е срам.....И друго .... Когато я изпращам за дома й, тя пак продължава да си играе с другите момчета и да си говори с тях, но не и с мен. Все едно мен ме няма ! Не веднъж съм я питал, да не би да си харесва другите, а пък мен просто така ... Абе казано с две думи - Аз и обръщам внимание, а тя на мен НЕ !!! По скайпа и смс-те ми се обяснява в любов, а в даскало и здрасти не иска да ми каже.

Моля ви помогнете ми !!! Обичам я много, но тя явно не го разбира :smt120

Извинете ме, ако имам правописни грешки :)

Наистина е доста гадничко така, попитай я . . кажи й това което мислиш или пък може да е доста срамежлива . . говори с нея . . . докато се гони с другие момчета я дръпни и притисни към себе си, кажи й че я обичаш, ако тя не го направи . . сериозно си поговорете :)

teenems
04-04-2010, 18:33
Абе ти сигурен ли си ,че ходите ?
На мен много не ми прилича на връзка.
А тя дето уж се "биела" с момчетата ми прилича на детинска зарибявка ..

ReachlessGirl
04-04-2010, 18:52
Първо за мен това ми прилича на детска история .. на момичето не й давам повече от 13-14 .. а ако е на повече значи има недоизживяно детство .. :?

колкото до скайпа и останалото .. явно ги пише, за да те държи един вид като резерва за нея .. иначе не си обяснявам това да ги пише, а да не ги доказва .. :? Поговори с нея, за да знаеш на къде отиват нещата и дали изобщо има смисъл .. постави нещата така, че или да се държи както трябва с теб или да си продължава гонениците .. :?

sophia_bush
04-04-2010, 19:33
Понякога е много по-трудно да се държиш свободно с човека, когото харесваш, отколкото с другите, защото се притесняваш от неговото мнение.Срам те е, притеснено ти е и се спичаш пред дадения човек и не знаеш кое е правилно и кое не.Според мен и нейният случай е такъв. Специално на тази възраст момичетата още не са осъзнали какви идиоти са момчетата и все още не са се превърнали в гадни кучки :D , затова мисля, че щом казва ,че те обича, значи не те лъже.Просто нещата са много по лесни, когато не се налага да застанеш очи в очи с човека и да се червиш от срам ;) . По-скоро се притеснява да не я зарежеш заради някоя глупост. Така че ,спокойно , само и докажи , че за теб тя е нещо специално :)

BonbonaBaby
04-04-2010, 19:35
Бе няма кво да е пита шута в гъъзъ и тва е ... ебаси и сливата ще се бъзика с момчето така .. тая не те заслужава :wink:

BloomF
04-04-2010, 19:39
Вие на колко сте? 12 или 13?? На колкото и да сте, заеби я!

Take_That
04-04-2010, 19:42
Оставяй я .....

YouDontKnowMe
04-04-2010, 19:45
Може да я е срам , защото те харесва и т.н. Поговорете и стискам плаци всичко да е наред.

Priceless
04-04-2010, 19:48
Те питаха вече, ама аз за всеки случай.. ти НАПЪЛНО ли си сигурен, че ходите ?

maniaka322
04-05-2010, 10:23
Абе ти сигурен ли си ,че ходите ?
На мен много не ми прилича на връзка.
А тя дето уж се "биела" с момчетата ми прилича на детинска зарибявка ..


Мхм, и на мен ми прелича на детинска зарибявка.... Според мен все още не е пораснала :? .... Естествено, че ходим, всъщност аз й предложих и тя каза да... Казва, че само мене ме харесва :( :?

maniaka322
04-05-2010, 10:27
Вие на колко сте? 12 или 13?? На колкото и да сте, заеби я!


13 годинишни сме или казано по друг начин, 6 клас :D

maniaka322
04-05-2010, 10:30
Те питаха вече, ама аз за всеки случай.. ти НАПЪЛНО ли си сигурен, че ходите ?



:D :D :D. Естествено, според мен проблема е това, че се срамува от другите. Имам впредвид, че когато аз я прегърна пред другите, тя се чувства неловко :?.

BluesCat
04-05-2010, 10:30
Те питаха вече, ама аз за всеки случай.. ти НАПЪЛНО ли си сигурен, че ходите ?



:D :D :D. Естествено, според мен проблема е това, че се срамува от другите. Имам впредвид, че когато аз я прегърна пред другите, тя се чувства неловко :?.

А когато я прегърнеш насаме?

SmilezZz
04-05-2010, 10:33
Явно няма никакви чувства,а е тръгнала просто ей така..За да не е сама..
Поговори с нея,ако не стане:
"Хайде,ЧАО" ((т.е. разделете се))

maniaka322
04-05-2010, 10:33
Бе няма кво да е пита шута в гъъзъ и тва е ... ебаси и сливата ще се бъзика с момчето така .. тая не те заслужава :wink:



Май, накрая така ще стане, защото не искам да си губя времето .... :?

maniaka322
04-05-2010, 10:39
Те питаха вече, ама аз за всеки случай.. ти НАПЪЛНО ли си сигурен, че ходите ?



:D :D :D. Естествено, според мен проблема е това, че се срамува от другите. Имам впредвид, че когато аз я прегърна пред другите, тя се чувства неловко :?.

А когато я прегърнеш насаме?


Това се е случвало само веднъж, аз я викнах пред блока й да излезне малко, прегърнах я за 30 секунди и тъпия ми телефон звънна... След като аз затворих, при нея дойде още една нейна позната (от нейния клас) и започнаха те да си говорят, а на моите въпроси ми отговаряше само с да или не..... :( От тогава на сам не сме се виждали насаме, защото или аз или тя има работа, но в повечето случей, тя ми отказва. 90% съм сигорен, че нея я е много страх .. :?

Sladurcho
04-05-2010, 10:41
ХАХхахаха зае*авай я бе кво се мъчиш

maniaka322
04-05-2010, 10:42
Явно няма никакви чувства,а е тръгнала просто ей така..За да не е сама..
Поговори с нея,ако не стане:
"Хайде,ЧАО" ((т.е. разделете се))



Не е така, тя ходеше с един мой много добър приятел, обаче скъса с него за да тръгне с мен .... Точно затова се чуда, че ако тя си нямаше гадйе, както казваш ти може да ме е взела колкото да не е сама. Самоче тя скъса с един за да тръгне с мен . :?

maniaka322
04-05-2010, 10:46
ХАХхахаха зае*авай я бе кво се мъчиш



Хах, в едн връзка според мен винаги има противоречия (да не се разбират двамата). то ако беше толкова лесно, хейй така аре чао щото ме дразниш... :D >Не звучи добре ... :D

Assshley
04-05-2010, 11:05
6ти клас .. :lol: Остави я да си играе с другите момчета и да се гони с тях бе .. даже си играй и ти . За какви връзки ми говорите в 6ти клас. :lol:

nIkEnCeTy_bE
04-05-2010, 11:16
Нормално е в тая възраст, да се държи така. СРАМ е думата. Може да има притеснение от първата целувка. Това с закачките с другите момчета е лапешко. Ако са примерно много добри приятели разбирам. Ама просто я е срам пред другите. Притеснява се. Излезте насаме, поговорете, предразположи я, и мисля, че след време нещата ще потръгнат. Ако не, просто я остави, не се занимавай.

maniaka322
04-05-2010, 11:30
Нормално е в тая възраст, да се държи така. СРАМ е думата. Може да има притеснение от първата целувка. Това с закачките с другите момчета е лапешко. Ако са примерно много добри приятели разбирам. Ама просто я е срам пред другите. Притеснява се. Излезте насаме, поговорете, предразположи я, и мисля, че след време нещата ще потръгнат. Ако не, просто я остави, не се занимавай.



;-) Благодаря много за саветите! Ще се постарая! :)

maniaka322
04-05-2010, 11:33
6ти клас .. :lol: Остави я да си играе с другите момчета и да се гони с тях бе .. даже си играй и ти . За какви връзки ми говорите в 6ти клас. :lol:


Хах, "извинявай батко". Ще почакам, когато ти ми кажеш. :-D . Брато не аз съм малък, тя не е пораснала :X !

Bellatrix
04-05-2010, 11:42
Това, че сте си казали: "Айде да си станем гаджета" не значи, че имате връзка. Много други неща градят една връзка. Според мен вие сте си просто приятели, които се водят гаджета.

maniaka322
04-05-2010, 11:59
Това, че сте си казали: "Айде да си станем гаджета" не значи, че имате връзка. Много други неща градят една връзка. Според мен вие сте си просто приятели, които се водят гаджета.



:D Големи специялисти се водите всички (не се обиждай), даже ти благодаря за съвета. Айде изброй поне три други неща който градят една връзка, защото аз мисля, че това което аз съм трябвало да го направя съм го направил. Сега зависи всичко от нея ! Тя ще каже продължаваме или не . :?

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 13:03
Абе остави я.Явно е прекалено малка и не знае точно как трябва да се държи към приятеля си.Не ходите само да се каже, че си имаш приятелка, нали знаеш :)

stupid0boy
04-05-2010, 13:10
Ами и мойта приятелка не ме гони... Без гоненици не може.... ЩЕ я зарежа.... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :-D :-D :(

TheSunshine01
04-05-2010, 13:12
оо НЕ. Тя не те заслужава щом не те гони по добре я зарежи ..

maniaka322
04-05-2010, 15:25
Абе остави я.Явно е прекалено малка и не знае точно как трябва да се държи към приятеля си.Не ходите само да се каже, че си имаш приятелка, нали знаеш :)


За мое съжеление, ти си много прав... :oops: :( :?

elizabetm
05-21-2010, 08:00
Такам , мило момче.
Саветът ми е да не се отказваш ... все пак сте от малко време заедно .. тя наистина те обича и не ме питай от каде знам ... случайно .. ПАК я познавам :D:D:D нно не се стеснявай толкова пред другите.. те няма вечно да са там ! и просто и кажи да ти докаже някак може би ..
Но НЕ е мястото тук да занимаваш хората с твоите глупости.. Все пак си на 13 .. даже още май нямаш 13 де :D:D:D ии при положение че имаш толкова добра братовчедка да ми се занимаваш тука с такива глупости и хората ... абе детскта му работа ... :-x :razz:

DeathRogue
05-21-2010, 08:38
Хахах..и как за 1 месец вече се заобичахте :D явно мн си я харесваш обаче моя съвет е да прекратиш нещата...от казаното се разбира,че няма голям интерес към теб..по-добре си запази достойнството и не ставай мъж под чехъл ;] колкото по-рано го направиш,толкова по-добре за теб.

DeViLMaN
05-21-2010, 09:21
:D:D:D:D трябва да си поговорите за птичките и пчеличките май май .... :booooomb:

babybyme
05-21-2010, 10:39
бате, аз кво да напрая за тебе