PDA

View Full Version : Да го забравя ли?



L1n4e7o
04-04-2010, 18:15
Преди 4год сее запознах с едно момче поо интернет...отначало почти не си пишехме ноо после малко по малко се сбилижихме...пламна нещо между нас...ноо проблема беше чее той живее в София а аз в Кърджали...както и да е...имах възможност да отида прии батко ми София оговорихме се да се видим с въпросното момче...срещнахме се..беще невероятен ден....изпълнен със смях ии забавление...на другия ден отново заедно...ии вечерта преди да се разделим той ме целуна...имах чувството че ще полетя ноо на другия ден трябваше да си заминавам ... върнах се в Кърджали ... постоянно си пишехме по скайп... говорехме по телефона...след 3 месеца той дойде до моя град...за 1ден...прекарахме отново невероятен ден...и той си замина...ноо дойде зимата...ии малко преди Коледа(на 20декември) той ми писа смс ''Съжелявам...много ми е трудно да съм с теб..обичам те прекалено много за да те наранявам по този начин'' когато го видях просто ... изключих,,,,3дни не бях на себе си..мина коледа ии дойде Нова Година...батко ми отново ми се обади ии ме покани да отида при него за Нова Година...нашите ме накараха да отида за да се поразсея малко...сагласих се и отидох...бяхме в апартамента с много приятели на батко ми...на мен цигарите ми свършиха ии на 100метра от блока имаше денонощен магазин...отидох да си взема цигари...излязох от магазина ии се засякох с НЕГО! МОМЧЕТО КОЕТО МЕ НАРАНИ...ТОЙ ГЛЕДАШЕ ЕТО ТАКА :-o ОЧИТЕ МИ СЕ НАПЪЛНИХА СЪС СЪЛЗИ...отминах го и се качих в апартамента...затворих се в едната стая ии плаках...плаках около 2часа...дойде един приятел на батко ми...предложи ми бира...пих...пих адски много ...натрясках се като кирка :D сутринта(в 16:30) когато се сабудих батко ми ми каза че момчето ме е търсило...аз му казах ''Не ми пука'' а отвътре изгарях от желание да го видя...след 2дни си заминах...малко по малко го избивах от главата си...до преди 3дни...той ми се обади...ноо през това време една прияелка ми беше взела телефона ии му вдигна...почна да се базика нещо...аз незнаех с кой говори...тя затвори ии когато я попитах...тя каза...''ЪЪ некъв Любо'' :shock: :shock: питах я какво иска...и тя каза...аа незнам не разбрах...звънях му като луда..но той не ми вдигна...таа това е историята...сега въпроса ми е...дали просто съм свикнала с него или все още го обичам? .. от 3дни насам отново постоянно мисля за него....ужасно е...кажете ми...ккакво да направя...да отида ли до София да го намеря ии да му кажа колко ми липсва...илии...да се опитам отново да го забравя... :( :(

jimei
04-04-2010, 18:27
Теглиш майни, брат.

ivcheto0o
04-04-2010, 18:27
Такава връзка е много трудна.Мислиш ли 4е бихте имали някакво бъдеще?Дали ще издържите на разстоянието?По добре остави нещата така и се опитаи да го забравиш.А дали го оби4аш или си привързана,само ти знаеш какво 4устваш.

pussucetka
04-04-2010, 18:31
щом не ти дига нали му имаш скайпа . . пиши му там :)

L1n4e7o
04-04-2010, 18:57
Пуснато на: Нед Апр 04, 2010 9:31 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

щом не ти дига нали му имаш скайпа . . пиши му там






ми не нямам го...блокирахме се...

shasinka
04-04-2010, 19:07
Ми не го търси повече. Трудно е, ама го забрави ; )

Take_That
04-04-2010, 20:30
Поговори с него, не оставяй нещата така недоизказани :)

onestar
04-04-2010, 20:34
Забрави го!

nefchi_bs
04-04-2010, 21:09
Пуснато на: Нед Апр 04, 2010 9:31 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

щом не ти дига нали му имаш скайпа . . пиши му там






ми не нямам го...блокирахме се...

Направи си нов и му пиши от там..Ако толкова много не можеш без него...А и не трянва да се отказваш ,искай своето,иначе няма да си от най-щастливите...

Rebus
04-04-2010, 21:31
Забрави го!

=;

yozii
04-04-2010, 22:01
забрави го .. с тази връзка от разстояние ще се измъчвате още повече ..

Sladurcho
04-04-2010, 22:24
Ми той веднъж се е отказал от каде знаеш че няма пак да го направи... явно той не може да има такава връзка колкото и да те обича... приеми го не е за теб.... давай на пред и това е... няма какво да му мислиш да го търсиш и само да се нараняваш още повече

ShtrudeL
04-04-2010, 22:29
Еми ако можеш да си управляваш толко добре мозъка го забрави ебаси. Преинсталирай се.

(ного дълга и хаотична тема)