PDA

View Full Version : За всички отслабнали :)



beautifully2000
04-04-2010, 18:50
нека тук да пишат всички които са били на диета или просто са искали да се стегнат но да пишат всички които вече са постигнали перфектно тяло Да кажат как с диети упражнения ии изобщо всичко :-) :-)
П.п. ако има такава тема я заключете :-)

foreverr
04-04-2010, 19:06
Ми аз като бях 8ми клас(сега съм 11клас) и точно в 8ми клас напълнях(е, не мога да кажа, че бях дебела, но майка ми и някои приятелки ми казваха , че съм качила няколко килограма).И тогава всички ми натякваха , че съм ачила, но тъй като не се теглих незная колко съм била качила и изобщо колко килограма съм била.И все пак започнах да се ограничавам и отслабнах.Станах 61 килограма(висока съм 170).След това исках още да отслабвам(и станах 58 килограма).Започнах да се ограничавам още повече и сега стигнах до едно положение , в което не ям пържено, не ям мазно, мноооооооого рядко ям сладко, изобщо не ям пакетирани чипсове и снаксове и вафли и тем подобни, хляб не ям, тестени неща не ям, картофи не ям, ориз не ям, и бобови храни почти не ям.Общо казано ям кисело мляко, прясно мялко, сирене, извара, яйца, нетлъсто месо, овесени ядки или овесени трици, зеленчуци и плодове.Главно това ям.И уж ям здравословно, а съм цели 58 килограма.Отделно и спортувам.Искам още да отслабна , но незнам как :(

pussucetka
04-05-2010, 14:19
. . това е моето мнение, но аз съм против тези ограничения, според мен само спорт може да помогне . . защото една от моя клас така беше, ограничава се , ограничава и накрая в една седмица е припаднала поне 3 пъти . . :? като единият беше в часа . . и после имаше доста проблеми и не идваше седмица и нещо на училище . . :?

SmilezZz
04-05-2010, 14:28
Никога досега не съм била на диета..Просто не ги одобрявам..
Иначе за да отслабна или за да си стегна тялото правя спортова и определено има ефект..

awesomesheepy
04-05-2010, 16:09
Никога досега не съм била на диета..Просто не ги одобрявам..
Иначе за да отслабна или за да си стегна тялото правя спортова и определено има ефект..

и аз мисля по същия начин 8-)

Converse333
04-05-2010, 16:13
Аз никога не съм искала да отслабвам, просто нямам нужда. Исках само да се стегна. Според мен тайната е в спорта. 8-) Яж си спокойно - обилна закуска, нормален обяд и лека вечеря, ходи си поне 2-3 пъти в седмицата на фитнес и всичко е 6. :) Аз постигнах идеално тяло само с гимнастика, но при всеки е различно.

kikicata
04-05-2010, 16:35
Според мен тинейджърите(ние) не хубаво да ползваме диети,защото организма ни трябва да получава всякакви видове витамини и др.
Както казаха спортувай,не е вредно и да хапнеш по една,две ябълки или др. плод на ден.

cyclops
04-05-2010, 16:46
Преди 3 години бях напълняла заради едни лекарства,които пиех. После отслабнах, вероятно защото ги спрях , но в същото време изключих всякакво пържено, тестено и газирано. Набивам си обаче шоколад, но никога бисквити, сникърси и такива глупости. Също така ходя на плуване веднъж седмично и правя всеки ден по 100 коремни преси.
Сега съм 52кг за 1м70