PDA

View Full Version : Как да забравя бившия си приятел???



chip0lina
04-04-2010, 19:46
Как мога да го забравя? От 5 месеца вече нито сме се виждали, нито чували, а аз не го забравям.. ;[ Какво да правя?

previlegue
04-04-2010, 19:49
моят случай е подобен .. затормозявам се излишно с мислите за него :-#

Take_That
04-04-2010, 21:08
С инат и воля всичко с постига, а и времето лекува. Ако постоянно мислиш за него и всяко нещо ти напомня за него, не 5 месеца ами5 години няма да можеш да го забравиш...

ltgreen
04-04-2010, 21:36
Ако наистина си го обичала, няма да го забравиш. :) Поне така е при мен.

playhard1
04-04-2010, 21:41
И аз това питах вчера.. Не можеш да забравиш, каквото и да направиш. Но се постарай да не мислиш за него. Съветите, които са ми давали са: излизай по-често с приятели, дори и да не ти се излиза, запознавай се с повече хора, и общувай с повече момичета (в твоя случай с момчета). И аз съм като вас, не мога да забравя, но се опитвам. :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
04-04-2010, 21:49
Едва ли можеш да го забравиш просто ей така,но разсейвайки мислите си в други посоки,ще свикнеш с липсата му,ще имаш очи за друг и постепенно ще го забравиш!

playhard1
04-04-2010, 21:51
ако бях модератор щях да направя темата "важна" да излиза най-отгоре :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
04-04-2010, 21:55
ако бях модератор щях да направя темата "важна" да излиза най-отгоре :)

Няма смисал,всеки си има индивидуална рецепта за това как да забрави бившата/бившия си... наистина горе някой спомена,че е въпрос на силна воля,аз също мисля,че определено волята играе силна роля.

hanovete
04-05-2010, 06:31
еми помисли малко от неговата гледна точка каква си ти в неговите очи и набързо ще се обедиш че не те заслужава ;) Щом така е решил да си гледа работата -мъже колкото искаш -гледай да си правиш кефа и това е най-важното всичко друго ще дойде от самосебе си.Само не се филмирай и не си мисли за него като оставаш сама просто това е най-лошото нещо,което можеш да правиш!Отвори някой учебник вземи прочети нещо или квото и да е само не мисли за него ;)

AnzaRe
04-05-2010, 06:37
Авторке ще те посъветвам.
Каквото и да си предприела не се връщай назад!!Не прави грешка,дори и сега ако си имаш приятел,не прави грешката да се върнеш,естествено ако сегашния ти приятел не се държи добре.
А по темата:
-Просто няма смисъл,като знаеш,че той дори не мисли за теб ;] http://www.smileyvault.com/albums/userpics/10172/Mean_look_cute-big-smiley-animated-073.gif

sunshinepp
04-05-2010, 08:20
Едва ли можеш да го забравиш просто ей така,но разсейвайки мислите си в други посоки,ще свикнеш с липсата му,ще имаш очи за друг и постепенно ще го забравиш!

+ 1 личен опит.. :)

gLypChenCee
04-05-2010, 08:35
Ако си го обичала много и сте били дълго време заедно .. трудно ще го забравиш .. и знаеш ли .. може би дори и да го преглътнеш .. някъде в теб още ще има една малка частица която изгаря по него ..
Смело напред .. надявам се времето да ти помогне ..
приятели, кафета, дискотеки .. разнообразие..
Това ти трябва .. (:

SmilezZz
04-05-2010, 08:40
Не можеш да забравиш човек,който обичаш..Най-много да "заличиш" спомените и мислите си..
И за да го направиш ти трябва доста силна воля.. + излизай с приятели,намери си някакво хоби,чети - пиши - учи..
Когато се занимаваш с нещо - ще "разсейваш" мислите си и ще свикнеш да живееш без него

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 10:12
Ние не можем да ти кажем как да го забравиш, просто се остави на времето и имай воля.Всичко ще се подреди.Късмет :)