PDA

View Full Version : Има едно момиче от класа ми, тя е много подла...



katichka97
04-04-2010, 20:16
Има едно момиче от класа ми, тя е много подла и знае как да маниполира... По този начин успя да открадне всичките ми приятелки, но повечето от тях разбраха каква е тя всщност, но останалите и тя успя дя ги обърне срещу мен. Освен това открадна гаджетата на много момичета, дори заради това я замеряха с пергели повреме на час :x Какво да направя да се опитам да им отворя очите, или да рискувам приятелството ни като си замълча?

yanev4
04-04-2010, 20:19
Изчакай я докато се прибира вечерта от някъде и си приготви лопата и натам ти знаеш.. :razz: :razz:

danibebi
04-04-2010, 20:55
Апф,момичето иска мнение не лигаФщини ;) според мен не трябва да се забъркваш..остави ги сами да си отворят очите.

kris4ety14
04-04-2010, 21:03
"приятелството ни" - това определение на отношенията ви ми се струва неуместно. Къде е приятелството тук? Дружките ти почват да се водят по акъла на г-ца Х. и се обръщат срещу теб, докато в един момент остават без гаджета. Каква ти е ползата да им отвориш очите? Те не са се държали като истински приятели и са се настроили срещу теб. По-добре е да почакаш, за да видиш кои ще се осъзнаят и ще съжалят за поведението си.

L0ST
04-04-2010, 21:25
Апф,момичето иска мнение не лигаФщини ;) според мен не трябва да се забъркваш..остави ги сами да си отворят очите.

Айде стига сеа, то всяка 3та тема тука е абсолютно една и съща.

Violenza
04-05-2010, 05:55
дори заради това я замеряха с пергели повреме на час :x
ебаси садистичните лапета :shock:

KumchoValcho
04-05-2010, 07:33
Замеряли сте я с пергели?
Това, че момчетата я харвесват нея повече от вас не значи, че трябва да й вадите очите.
Порасни, поработи върху личността си и тогава мисли за другите неща.

blue_ice
04-05-2010, 08:06
щом е толкоз гадна, както ти викаш, значи те скоро сами ще го видят

WaterLilly
04-05-2010, 08:07
Няма какво да "отваряш очите" на другите. Щом са се обърнали срещу теб, значи не са ти били приятели. Един истински приятел (или гадже) никога няма да може да бъде "настроен" срещу теб от някой.

KumchoValcho
04-05-2010, 08:26
Няма какво да "отваряш очите" на другите. Щом са се обърнали срещу теб, значи не са ти били приятели. Един истински приятел (или гадже) никога няма да може да бъде "настроен" срещу теб от някой.ИЛИ пък може би самата тя не е била истинска приятелка?

perla333
04-05-2010, 08:41
Позната история...
До пети клас с едно момиче бяхме може би най-добрите приятелки. Но после дойдоха нови ученици в класа ни и разбира се завъдихме нови приятелства. С едно момиче станахме добри приятелки, но въпросната ми "най-добра приятелка" я отдалечи от мен. След това като се замислих установих, че е настройвала много от другите ми приятели срещу мен...Само една приятелка не успя и тя ми е най-добра приятелка вече 10 години... :grin:
Мисълта ми е да я оставиш да прави каквото иска. Не се меси, защото накрая ти ще излезеш виновна. А и това е едно чудесно испитание да откриеш приятели, които наистина държат на теб. Може понякога да се чувстваш самотна, но аз преодолях това чувство с разходки, четене на книги, излизах с приятелите които ми останаха. (най-добрата ми приятелка е от друг град и се виждаме само през ваканциите)
Успех и не му мисли толкова.

teenems
04-05-2010, 09:42
ПЕРГЕЛИ :shock:

Вие луди ли сте ?
Знаете ли кво може да се случи ?


- Еми нека манипулира ,нека всички я харесват - тва няма да трае вечно.
И това малко ми прилича на завист ,ама айде ..

nIkEnCeTy_bE
04-05-2010, 09:48
Естествено, че ще отвориш очите на другите. Хубаво е, че някой от приятелките са разбрали каква е тя всъщност, с това са доказали, че са ти истински приятели. Вярно, някой сигурно ще кажат, ама защо да се бърка, нека те се разберат. Да, но неможе момичето да продължа да тъпче и манипулира, а тя да знае и да си мълчи. Ще дойде време ще се разделите, но дотогава колко връзки и приятелства ще са разбити?! Извинявай, ама казваш, да рискуваш приятелството ни, какво приятелство можеш да имаш с нея?! Или добре, айде с другите момичета. Приятелството се доказва с времето, а не от днес за утре. И все пак се радвай, че имаш приятелки, които са си отворили очите, иначе щеше да пишеш че и такива нямаш.

SmilezZz
04-05-2010, 09:55
Естествено, че ще отвориш очите на другите. Хубаво е, че някой от приятелките са разбрали каква е тя всъщност, с това са доказали, че са ти истински приятели. Вярно, някой сигурно ще кажат, ама защо да се бърка, нека те се разберат. Да, но неможе момичето да продължа да тъпче и манипулира, а тя да знае и да си мълчи. Ще дойде време ще се разделите, но дотогава колко връзки и приятелства ще са разбити?! Извинявай, ама казваш, да рискуваш приятелството ни, какво приятелство можеш да имаш с нея?! Или добре, айде с другите момичета. Приятелството се доказва с времето, а не от днес за утре. И все пак се радвай, че имаш приятелки, които са си отворили очите, иначе щеше да пишеш че и такива нямаш.

sian4eto
04-05-2010, 10:13
Има едно момиче от класа ми, тя е много подла и знае как да маниполира... По този начин успя да открадне всичките ми приятелки, но повечето от тях разбраха каква е тя всщност, но останалите и тя успя дя ги обърне срещу мен. Освен това открадна гаджетата на много момичета, дори заради това я замеряха с пергели повреме на час :x Какво да направя да се опитам да им отворя очите, или да рискувам приятелството ни като си замълча?

не е само в твоя клас :? :?

katichka97
04-05-2010, 13:04
Е да ама мисълта ми е че те са я замеряли с пергелии не аз, и си има причини а и го казах в преносен смисъл. Но опитайте се да разберете каква трее да е за да обърне 2 братовчедки и 2 приятелки от 9 години една срещу друга ;)

therichbitch
04-05-2010, 14:59
Има едно момиче от класа ми, тя е много подла и знае как да манипУлира...

има много момичета в класа ми, те всичките са много подли и знаят как да минипулират, кой е по- прецакан сега?!

CrAzYanDlaZy
04-05-2010, 17:34
Мен ако питаш, остави ги да се убедят сами каква е тя всъщност. :)

Elenichkaa
04-05-2010, 19:54
АКо сте приятели кажи им кво смяташ ако сте просто съоченици няма смисъл щот ше те земат за злобна малка кучка(сори за епитета ма тва е истина така ше си помислят)
А пък за момчетата тя не е виновна че я харесват....може и да е готин човек...просто да сте различни характери... :) 8)

uBuTo
04-09-2010, 16:14
Тъй ся, ще ти каже един метод! Малко е подъл, ама нали и тя е подла, простено ни е! :D Взимаш едва ПВЦ тръба, ама от по-дебелите и я чаткаш в гърба докато не те гледа! Действа безотказно! :D

Tempest
04-09-2010, 17:02
ми... не тя краде, а приятелките ти се дават... днешно време мнозина гледат през своята призма и, нормално, не разбират другите... тя си има идеи, има си принципи (макар че 97.. кви ли принципи още) но за себе си тя е права.. трябва ти много силен психически натиск за да я промениш така, че на теб да ти е изгодно - познатия на всички ни егоизъм... според теб спрямо нея това справедливо ли е?!

SoNormal
04-09-2010, 17:36
Oтвори очите на другите ка хвърляш пергели по тях :smt093

05763
04-09-2010, 18:02
Това сте вие жените ... разединявате хората !!!
Навсякъде е така :x :x :x
заради една тъпа путка страдат всички около нея :@ :@ :@
И в нашия клас има такава мърша иии само кат я видя и ми се повдига ...
Мъжете са си мъже -> винаги на място и може да не сме големи приятели нооо винаги си подаваме ръце и не се правим на кифльоци с мармалад ...
Бре пука ми ... и на теб да не ти пука така е навсякъде и така ще бъде ! Жените сте много завистливи (не всички, но повечето са така)
Има много подли жени и трябва да сикваш за напред да си подбираш приятелките ! Днеска като се ядосах в даскало ги наредих всичките курви като им казах кой с какво ще ги запомни :D и то кво са оказа, че всичките ще ги запомним с курванлъка им ;)

sasheto0o
04-09-2010, 19:02
Замеряли сте я с пергели?
Това, че момчетата я харвесват нея повече от вас не значи, че трябва да й вадите очите.
Порасни, поработи върху личността си и тогава мисли за другите неща.

+1 :)

ledenakrasota
04-09-2010, 19:06
Ако се заядеш първа ти ще излезеш виновната. :D По-добре се въздържай.С времето ще се види кой каква стока е.Просто порасни :)

petinkataaa
04-10-2010, 11:25
"приятелството ни" - това определение на отношенията ви ми се струва неуместно. Къде е приятелството тук? Дружките ти почват да се водят по акъла на г-ца Х. и се обръщат срещу теб, докато в един момент остават без гаджета. Каква ти е ползата да им отвориш очите? Те не са се държали като истински приятели и са се настроили срещу теб. По-добре е да почакаш, за да видиш кои ще се осъзнаят и ще съжалят за поведението си.

OtkrovennoBezrazlichna
04-10-2010, 13:06
Като може да манипулира - да манипулира
като и се връзват техен проблем траа сами да се опраят
ти като си разбрала брао
ама няма за кво да се месиш

Rounder
04-10-2010, 18:35
ми щом са те заебали,и повервали на някаква овча купел,и са се обърнали срещу теб,значи не са "приятели" а само ПОЗНАТИ.
и просто ги заеби....намери си нови "приятели"