PDA

View Full Version : свърши се ;(



yozii
04-04-2010, 20:29
така .. колко пъти съм му казвала да не пише коментари на момичетата в импулс някви целувки и инловчета .. и той ми е обещавал че няма .. на таси тема почнахме да се караме и днеска .. ии стигнахме пакк до
- ще ме оставиш лии .. ше скъсаш лии ?
тойй непрекъснато ме пита това .. ще го скъсам лии щи го оставя ли .. питам го дали иска да е така ..
- не разбира се че не искам ..
__________________________________________________ _______

-ще издържиш лии ?
-ако ти спреш до го правиш ..
-аз не спирам
-е щом не спираш ходи на майната си .. омръзна ми .. всяко нещо си има своите крайности !!

__________________________________________________ ________

The endd ** според вас каквo ли цели да направии ??

Rounder
04-04-2010, 20:33
според мен ти трябва да ходиш на майната си,ше му казваш какво да пише и какво не,в тия сайтове тия целувки нищо не значат за мен,все едно да му кажеш няма да излизаш,щото може да видиш някоя стара позната и да се прегърнете...бахти пачата си чесно :)

yozii
04-04-2010, 20:39
при положение че той ми е забранявал много понече неща .. и ако не ми беше обещал да не го правии .. аии той редовно си излиза със приятелките си без аз да кажа ни една дума [!]

Rounder
04-04-2010, 20:41
при положение че той ми е забранявал много понече неща .. и ако не ми беше обещал да не го правии .. аии той редовно си излиза със приятелките си без аз да кажа ни една дума [!]

Ми това можеше да го споменеш в по-горе написаното...но какво ли ти давам тон в живота,аз моя си не мога да оправя... :)
ае лека ви вечер аз излизам 8)

playhard1
04-04-2010, 20:45
ми не мога да скрия, че и аз не понасях такива работи. Има си други емотиконки като :-D :lol: :) :wink: и т.н. Защо точно целувки, влюбване и т.н.? Автора е прав, съгласен съм с момичето. Аз бих направил същото ако бях на твое място... =D> =D> =D>

WaterLilly
04-04-2010, 20:56
Не можете нищо да си забранявате един на друг... но пък можеш да го виниш за личния му избор.
т.е. Заеби го.

Madeyed
04-04-2010, 20:59
Мисля, че той е идиот, който иска ти да му теглиш чертата, защото той самия не му стиска. :)

Take_That
04-04-2010, 21:01
Според мен си постъпила правилно. Въпроса не мисля, че е в това какво пише (в началото е бил), но с течение на времето - не. Той ти е казал, че повече няма да го направи, но е повтарял отново и отново - едва ли има някой, който харесва хора, които не застават зад думите си. В крайна сметка всичкоси има граници.

yozii
04-04-2010, 21:16
една приятелка му писа как си тва онова и той каза - с нея скъсахме ти сигурно знаеш .. излизам .. стана ми гадно .. написа там някви плачещи емотиконки на скайпа си и и сложи една песен .. веднъж ми я беше пратил и му бях казала че е суперр .. една много лъбовна да кажа песенн .. и излезе.. и ми кликна преди малко .. боже ще полудея :-x ..

Take_That
04-04-2010, 21:19
една приятелка му писа как си тва онова и той каза - с нея скъсахме ти сигурно знаеш .. излизам .. стана ми гадно .. написа там някви плачещи емотиконки на скайпа си и излезе.. и ми кликна преди малко .. боже ще полудея :-x ..

Не скланяй глава. Нека разбере какво е да е без теб.

П.П - Все се чудя защо човек осъзнава какво означава някой друг за него, чак след като го загуби....

FiRe_LaDy
04-04-2010, 21:23
Едни коментари и всички свършва ... ти изобщо защо си била с това момче?Тези неща не значат нищо ... но все пак ти си решаваш.

pamii
04-04-2010, 21:23
Мисля, че той е идиот, който иска ти да му теглиш чертата, защото той самия не му стиска. :)


+ 8)

playhard1
04-04-2010, 21:25
Човекът е този, който винаги губи в живота, и никога не е благодарен за това, което има.

tanch3t093
04-04-2010, 21:26
една приятелка му писа как си тва онова и той каза - с нея скъсахме ти сигурно знаеш .. излизам .. стана ми гадно .. написа там някви плачещи емотиконки на скайпа си и излезе.. и ми кликна преди малко .. боже ще полудея :-x ..

Не скланяй глава. Нека разбере какво е да е без теб.

П.П - Все се чудя защо човек осъзнава какво означава някой друг за него, чак след като го загуби....

Защото, когато е с него не осъзнава какво е, когато си отиде и не си е помислял за този момент .... Авторката е постъпила правилно, такива, като това момче са навсякъде ..

Rebus
04-04-2010, 21:27
Zaradi takiva drebolii ne si struva..Edno vreme i az se draznih,ama nqma smisyl :? ..

yozii
04-04-2010, 21:27
една приятелка му писа как си тва онова и той каза - с нея скъсахме ти сигурно знаеш .. излизам .. стана ми гадно .. написа там някви плачещи емотиконки на скайпа си и излезе.. и ми кликна преди малко .. боже ще полудея :-x ..

Не скланяй глава. Нека разбере какво е да е без теб.

П.П - Все се чудя защо човек осъзнава какво означава някой друг за него, чак след като го загуби....

нямам и намерение .. обичам го но май само така ще мога да разбера дали ме обича и той .. веднъж то бях питала .. просто знам че се беше молил на своя бивша приятелка .. дали пак би молил някого .. и той беше казал само ако си заслужава .. сега ще разберем дали според него `заслужавам` ..

yozii
04-04-2010, 21:29
Едни коментари и всички свършва ... ти изобщо защо си била с това момче?Тези неща не значат нищо ... но все пак ти си решаваш.

не е само заради някакви коментари .. чети по-внимателно :) ..

beachy_bunny
04-04-2010, 21:35
Права си !!! Не се знае утре може да ти изневери .. ти да разбереш .. И той да ти каже " повече няма " ее ще му повярваш ли на такъв човек ...

Take_That
04-04-2010, 21:36
една приятелка му писа как си тва онова и той каза - с нея скъсахме ти сигурно знаеш .. излизам .. стана ми гадно .. написа там някви плачещи емотиконки на скайпа си и излезе.. и ми кликна преди малко .. боже ще полудея :-x ..

Не скланяй глава. Нека разбере какво е да е без теб.

П.П - Все се чудя защо човек осъзнава какво означава някой друг за него, чак след като го загуби....

нямам и намерение .. обичам го но май само така ще мога да разбера дали ме обича и той .. веднъж то бях питала .. просто знам че се беше молил на своя бивша приятелка .. дали пак би молил някого .. и той беше казал само ако си заслужава .. сега ще разберем дали според него `заслужавам` ..


Точно така :)

До tanch3t093 - съгласна съм с теб, ама все си мисля защо и защо. Защо хората не се оценяват .... жалко е :(

beachy_bunny
04-04-2010, 21:43
Въпросът не е в това за някакви си тъпи коментари ... въпроса е там ,че ти си го помолила нещо елементарнооо което не изисква кой знае какви усилия ... той ти е обещал нещо , а не го е спазил .. ами ако утре го помолиш нещо важно което наистина те наранява .. мани коментарите ... и той не го направи .. кво бъдеще има връзката ви .. :? :? :?

mArMaLaDkA
04-04-2010, 21:44
За "Телетъпис" сте и двамата. На колко сте? На по 12? Емотикони в импулс, песнички в скайп, кърма в шишенце за обяд, приспивна песничка за лека нощ? Може ли да сте такива недорасли?
Пфхаха, ако за теб това, да ти се влачи в краката, след като си го скъсала, означава, че те обича и цени... :razz:

yozii
04-04-2010, 21:45
За "Телетъпис" сте и двамата. На колко сте? На по 12? Емотикони в импулс, песнички в скайп, кърма в шишенце за обяд, приспивна песничка за лека нощ? Може ли да сте такива недорасли?
Пфхаха, ако за теб това, да ти се влачи в краката, след като си го скъсала, означава, че те обича и цени... :razz:

аз-15
той-17

playhard1
04-04-2010, 21:50
Ти си си права. Направила си това, което е трябвало. :)

mArMaLaDkA
04-04-2010, 21:50
Още по-зле. Пораснете, бе!

playhard1
04-04-2010, 21:52
mArMaLaDkA а ти на колко си? [-(

mArMaLaDkA
04-04-2010, 22:04
На достатъчно, че да не си зарязвам гаджето за 2 емотиконки в импулс. :) Други въпроси?

Jessie
04-04-2010, 22:08
така .. колко пъти съм му казвала да не пише коментари на момичетата в импулс някви целувки и инловчета .. и той ми е обещавал че няма .. на таси тема почнахме да се караме и днеска .. ии стигнахме пакк до
- ще ме оставиш лии .. ше скъсаш лии ?
тойй непрекъснато ме пита това .. ще го скъсам лии щи го оставя ли .. питам го дали иска да е така ..
- не разбира се че не искам ..
__________________________________________________ _______

-ще издържиш лии ?
-ако ти спреш до го правиш ..
-аз не спирам
-е щом не спираш ходи на майната си .. омръзна ми .. всяко нещо си има своите крайности !!

__________________________________________________ ________

The endd ** според вас каквo ли цели да направии ??



Бооооооожееее ... :? :-o :-o :-o Скарали сте се за абсолютна идиотщина ... :-o :-o :-o Коментарета в Импулса ... :? Абе, момиче, емотките НЕ ЗНАЧАТ нищо... :shock:

yozii
04-04-2010, 22:19
не сме скъсали заради някакви емотиконки .. а защото той каза че няма да го прави а го направи ..

onestar
04-04-2010, 22:19
^^ Съгласна съм. Тези емотикони са просто... едно нищо, нереално, виртуално...
Аз лично никога не съм си позволявала да пиша "закачливи" коментарчета наляво - надясно... той също, но въпреки това правеше сцени на ревност от всеки един коментар в страницата ми, а аз половината дори не ги познавах.
Накрая ми омръзна и деактивирах профила. Сега всичко е мир.

yozii
04-04-2010, 22:20
^^ Съгласна съм. Тези емотикони са просто... едно нищо, нереално, виртуално...
Аз лично никога не съм си позволявала да пиша "закачливи" коментарчета наляво - надясно... той също, но въпреки това правеше сцени на ревност от всеки един коментар в страницата ми, а аз половината дори не ги познавах.
Накрая ми омръзна и деактивирах профила. Сега всичко е мир.

казах му че ако не иска да скъсаме да го деактивира .. не го направи ..

Jessie
04-04-2010, 22:23
не сме скъсали заради някакви емотиконки .. а защото той каза че няма да го прави а го направи ..


Именно .. заради емотиконите е станало така.. :lol: :razz:

Sladurcho
04-04-2010, 22:34
Много добре си направила... и аз много мразя да виждам как приятелката ми в импулси аха-та и незнам си какви смотани сайтове праща целувчици и (инлове) палячета... казва ми то това е просто ей така ама после кат си напрайх регистрация и кат почнах и аз да пращам май станаха повече от просто целувчици... ае смотана работа тези сайтове са много тъпа история... а на авторката евала няма какво да го траеш.... той ако наистина иска да е с теб няма на всяка 2ра да праща целувки ... то тва да не му е баница е е*аси пича

rebeccaa
04-04-2010, 23:17
разбирам те напълно, имах абсолютно същия проблем и то не само един път.. а мисля, че ти беше написала в някоя тема, че сега си си намерила момче и те обича .. според мен ако те обича ще е само с теб няма да пише на други нито да излиза с приятелките си след като на теб не ти е приятно (ако ти е де). Аз съм на това мнение.

purple__love
04-05-2010, 14:52
Мисля, че повечето хора тук, които реагираха със смях на тази тема, не разбраха основното, което се крие в нея и то е - ДАДЕНАТА ДУМА и даденото обещание... Защо е обещал, след като след това е продължил да го прави??? Дал е дума, обещал е! За това става въпрос! За доверие! И ако повечето хора тук си мислят, че това са просто едни емотиконки - не, не са! Това е доверие между хората! И ако държиш на някого - ще направиш един такъв лесен жест и може да ти се струва глупаво, но когато го правиш за човек, когото наистина обичаш - не е! И моят приятел имаше такъв профил, заедно сме от повече от 2 години, а той го деактивира, когато бяхме на 3-я месец, защото му казах, че не ми е много приятно да виждам тези коментари.... Без нищо повече да му кажа ТОЙ САМ ГО ИЗТРИ... Какво показва това??? Че му е пукало достатъчно за мен... Замислете се колко много значат тези малки неща!

YouDontKnowMe
04-05-2010, 14:55
Според мен е искал да го оставиш :?
И все пак ... Защо , по даволите , хората трябва да имат профили в Импулс и да си пишат разни глупости. :-o

YouMakeMeSmile
04-05-2010, 14:55
:shock: :shock: :shock: :shock: абе, бате, вие сте откачени бе. писал коментари- много важно. в реалния живот изневерил ли ти е?! та тва е некъв тъп сайт.. защо хората са склонни да вярват на виртуалните простотии, вместо на реалните- не знам 8-)

playhard1
04-05-2010, 14:56
Мисля, че повечето хора тук, които реагираха със смях на тази тема, не разбраха основното, което се крие в нея и то е - ДАДЕНАТА ДУМА и даденото обещание... Защо е обещал, след като след това е продължил да го прави??? Дал е дума, обещал е! За това става въпрос! За доверие! И ако повечето хора тук си мислят, че това са просто едни емотиконки - не, не са! Това е доверие между хората! И ако държиш на някого - ще направиш един такъв лесен жест и може да ти се струва глупаво, но когато го правиш за човек, когото наистина обичаш - не е! И моят приятел имаше такъв профил, заедно сме от повече от 2 години, а той го деактивира, когато бяхме на 3-я месец, защото му казах, че не ми е много приятно да виждам тези коментари.... Без нищо повече да му кажа ТОЙ САМ ГО ИЗТРИ... Какво показва това??? Че му е пукало достатъчно за мен... Замислете се колко много значат тези малки неща!

Същото беше и с мен и приятелката ми, първо си направихме общ профил, а после изтрихме тези простотии, на кой му трябва да ни гледа :)

smiirnoff
04-05-2010, 15:04
Бе вие в кой свят живеете :razz:
За некви шитави емотиконки и вече ви е свършил света :Д
Баси глупавите хора о.О
Т'ва тия сайтове за т'ва са направени .. за такива откачени, дето си нямат работа и се занимават с некви емотиконки и плюсчета о.О
:razz:
Авторката - вземи се в ръце, не живееш в компютъра, нали ?
Излез, живей, подишай чист въздух :Д
К'ви са тия простотии, дето ги прайш о.О
Ц, съвземете се бе :Д

pussucetka
04-05-2010, 15:27
. . и моятт приятел се дразни от това, че пиша целувки и там другите му работи в импулса . . но ме помоли да не правя така . . защото много ме обича и се дразни и му обещах и одържах на думата си . . не ми е за такива тъпи работи . . не бих загубила приятеля си заради някакви тъпотий, които не ме вълнуват . . ти си води изводи .. права си ! Но все пак стискай зъби и виж колко те обича ! :-)

chip0lina
04-05-2010, 17:04
Според мен се опитва да те дразни и да ревнуваш, а ти не трябва да се даваш на това. След като си го оставила, продължи напред.

crawler92
04-05-2010, 18:29
Животът продължава нали така? Най-добре ще е да те загуби. Мисля че,ще те оцени,едва когато те загуби! :(

xPafx
04-05-2010, 18:34
АПФ!
Ся ще се изкараш най-невинната ,а него най-грешня..
Е па,преценил е,писал е такива емотикони!
Е па моме,човек има нужда малко и от свобода,кво толко си се палила,псал ги е,е па писал ги е,кво толко си се друскала..пикла :-)

buuu
04-05-2010, 18:38
ем права си е ..обещал и е ..не го е направил -аз най мразя някой като ми обещае нещо да не го направи или да не си спази обещанията .. утре може да стане нещо по-сериозно .. :wink: кака да му вярва ? 1 път стига да я излъже ..айй махай го тоя :wink:

ScionOfStorm
04-05-2010, 18:46
П.П - Все се чудя защо човек осъзнава какво означава някой друг за него, чак след като го загуби....

щото сме много надъхани колко сме велики, а сме примитивни и първосигнални в 95 % от случаите...

а с импулс нещата винаги са яко сложни..

ScarletBite
04-05-2010, 18:48
Хора, защо оставяте такива глупави, дребни, тривиални неща да ви съсипят отношенията?!
Ти че се впрягаш твърде много заради някакви си там емотикони, впрягаш се.Но той защо продължава да ги слага в коментарите си, след като си дала да стане ясно, че не ти е приятно?!Може би си била прекалено властна в изказа си и той го е видял като влизане в ролята на "мъж под чехъл".

mArMaLaDkA
04-05-2010, 18:50
че сте смешни, ама... :razz: Тъй е обаче, тъй. Днес емотикони в импулс, утре тройка със най-добрата ти приятелка и съседката. :lol:

ScionOfStorm, пък като се намеси и Скайп, испанските сапунки ряпа да ядат.

mishanavolley
04-05-2010, 19:01
според мен ти трябва да ходиш на майната си,ше му казваш какво да пише и какво не,в тия сайтове тия целувки нищо не значат за мен,все едно да му кажеш няма да излизаш,щото може да видиш някоя стара позната и да се прегърнете...

++
може да си му омръзнала

ScarletBite
04-05-2010, 19:06
може да си му омръзнала
Това се подразбира.Защо иначе ще й прави напук, ще се рови в сайтове за запознанства и ще зарибява кифлите там? :-D
Въпросът е дали става дума за временно отегчение и желание за разнообразие или сериозен проблем и скорошен край на връзката.

Take_That
04-05-2010, 20:04
П.П - Все се чудя защо човек осъзнава какво означава някой друг за него, чак след като го загуби....

щото сме много надъхани колко сме велики, а сме примитивни и първосигнални в 95 % от случаите...

а с импулс нещата винаги са яко сложни..


Съгласна съм с теб. Наистина сме такива и то до голяма степен. Само че понякога една такава примитивна и първосигнална рреакция руши всичко било то връзка, приятелство и т.н. и после ходим да си блъскаме главит, но връщане назад в много случаи няма...

И, за да не спамя в темата на момичето - кажи ни как се развиха нещата? :)

yozii
04-05-2010, 22:46
ами скъсахме неска говорихме с него и той каза че го е направил нарочно за да скъсаме .. просто ми е ходил нарочно по нервите .. причината - не я знам .. каза че няма причина все пак аз съм казала край .. и накрая .. да си останем приятели и това е :(

hamilcar
04-06-2010, 06:41
По желание на автора темата се заключва.