PDA

View Full Version : Простоо.. съм безпомощна..



MyAll
04-04-2010, 21:05
Здравейте.. Едно момче адски много твърдеше, че ме обича.. и го показваше, но след като тръгнахме сичко си беше ок той беше щастлив аз също. Днеска си писахме нещо по скайпа.. И той ми каза, че нямало смисъл да сме заедно, защото не се виждаме често (живеем далече..в един град, но далече).. Аз в началото не бях много влюбена, но сега.. Много ревах, явно имах нужда.. Казах му, че ми е гадно.. Той каза че мн ме обича, но.. ;(

Кажете накякъв съвет моляя вии..

Take_That
04-04-2010, 21:15
Глупаво оправдание да се разделиш с човек, който МНОГО ОБИЧАШ. Това, което ти е казал е лъжа, поне според мен. Мисля, че просто си е търсил повод да се раздели с теб.

П..П + Хората имат връзки от разстояние, а той останал за 10 киломентра примерно .... Пфффф :-o :-o :shock: :shock:

playhard1
04-04-2010, 21:18
Да ви имам проблемите на всичките тука във форума!!! От един град сте пък сте били далече. Простотииииии колкото щете. Може би причината е друга, но ти казва това, защото все пак трябва да има някаква причина. А ако е наистина заради това, то той е ебаси кретена.

yozii
04-04-2010, 21:21
ако те обича това едва ли толкова ще му пречи .. да си хване едно такси и да дойде да те види .. има си скайп,има си телефон .. или те лъже или си въобразява че те обича ..

ltgreen
04-04-2010, 21:25
не те обича

tanch3t093
04-04-2010, 21:29
не те обича

m1nik
04-04-2010, 21:58
По умно оправдание не си ли е измислил?

Или за момичето си неможе да преодолее няколко километра.. тц тц тц..

onestar
04-04-2010, 21:59
Ако те обичаше, както твърди, това нямаше да е пречка. Колко му е да си хване едно такси? Все пак е в града...

nezabelejimata
04-04-2010, 22:09
Добре бе момчета по оригинални оправдания неможе ли да измислите че още се влачите сас същите изтъркани номера за разтоянието ?? Момиче не е това причината 99,9 % гаранция . За любовта няма граници 10 или 20 километра не са проблем. А и ако искахте щяхте да се виждате по често винаги може да се намери време ... :?

ltgreen
04-04-2010, 22:11
Моля те, не ни слагай под 1 знаменател, че аз ако започна този пост няма да ми стигне :?

Sladurcho
04-04-2010, 22:12
Хората живеят на майната си един от друг и намират начини а вие.. божеее... изкарайте си по една карта за градския транспорт и проблема ви е разрешен :)

nezabelejimata
04-04-2010, 22:39
Моля те, не ни слагай под 1 знаменател, че аз ако започна този пост няма да ми стигне :?

Ок добре повечето момчета ...

Sladurcho
04-04-2010, 22:41
Ок добре повечето момчета ...

Ама то и повечето момичета още се оправдават с тези изтъркани истории :D И най-вече бургазлийките :D

ReachlessGirl
04-05-2010, 05:39
Да ви имам проблемите на всичките тука във форума!!! От един град сте пък сте били далече. Простотииииии колкото щете. Може би причината е друга, но ти казва това, защото все пак трябва да има някаква причина. А ако е наистина заради това, то той е ебаси кретена.
true .. true ..

AnzaRe
04-05-2010, 06:21
Ако те обича ще прави всичко възможно да се виждате....ако не е мързел естествено.
Има 4 причини
1-Може да има друга.
2-Мързи го.
3-Не му пука в какво състояние си!
4-Въобще не те обича!

nymphadora
04-05-2010, 06:50
От един град,пък далече? :-o
Явно не те обича достатъчно,за да измисли решение (което във вашия случай няма да е трудно)

uBuTo
04-05-2010, 07:52
да скъсат с теб по скайп - грубо!

chip0lina
04-05-2010, 08:24
0стави го, не те заслужава. Според мен не трябва да се привързваш, когато не си сигурна в чувствата му. ПРОДЪЛЖИ НАПРЕД!!! И да се съберете той ще продължи да си прави стоите номера... :( просто намери някой, който ще те обича!

SmilezZz
04-05-2010, 08:37
Ако те обича ще прави всичко възможно да се виждате....ако не е мързел естествено.
Има 4 причини
1-Може да има друга.
2-Мързи го.
3-Не му пука в какво състояние си!
4-Въобще не те обича!

ТОЧНО..

Най-добре го забрави..Ще срещнеш и други момчета,които ще те обичат..Но този определено нямал чувства

gLypChenCee
04-05-2010, 08:40
Най-тъпото оправдание човек :shock: от един град пък сте далече .. ъъ wtf? Аз за даскало всеки ден изминавам по 3 км само на отиване.. :? Това е само подтекст .. съмнявам се това да е истинската причина. Поговорете (:

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 13:16
Замисли се, ако те обича наистина и то МНОГО, дали ще иска да се разделите.Не всичко в живота е хубаво и лесно, някой неща трябва сам да си ги постигнеш, имаш ли желание - има и начин.Аз и приятелят ми не сме отедин град, но въпреки това намираме време в което да се виждаме.Той няма много свободно време, понеже ходи на тренировки, аз също нямам много време, понеже имам други ангажименти, но все пак намираме начини и време да се видим и всяка минута прекарана заедно е важна за нас.Причината, която приятелят ти или по точно бившият ти приятел истъква е плоско оправдание, че не иска да е с теб.[/b]

ThePowerOfLove
04-05-2010, 14:16
Мба, абсурд е да не иска връзка само защото не живеете близко. По-глупаво оправдание не съм чувала, честно.. Просто не иска да ти каже, че не иска да е с теб :?

YouDontKnowMe
04-05-2010, 14:37
Да ви имам проблемите на всичките тука във форума!!! От един град сте пък сте били далече. Простотииииии колкото щете. Може би причината е друга, но ти казва това, защото все пак трябва да има някаква причина. А ако е наистина заради това, то той е ебаси кретена.
true .. true ..
!!!
Чуди се как да те разкара. И си е измислил безумно тъпата причина ^

Pa3yMeH
04-05-2010, 14:59
Не те обича според мен :?

MyAll
04-06-2010, 12:21
И аз мисля, че тва е само повод.. Но понее да не ме беше държал толкова.. Както и да е мерси на всички :)

impossible7
04-06-2010, 17:32
:? според мен си търси повод..
От един град сте все пак за разлика от много други двойки ..
Може би има нещо и не ти казва .. ако обичаш някой това няма да е пречка...

DarknessAngel
04-06-2010, 17:49
" Обичам те " вече се казва за "Здрасти".
Може и да си му била влечение и да му е омръзнало.
Километрите не са пречка за една връзка. :wink:

didi0804
04-06-2010, 17:55
Глупаво оправдание за човек,който обича.Ако наистина е така това нямаше да е пречка,така че не съжалявай - по-добре за теб

Zaritu
04-06-2010, 18:10
Глупаво оправдание да се разделиш с човек, който МНОГО ОБИЧАШ. Това, което ти е казал е лъжа, поне според мен. Мисля, че просто си е търсил повод да се раздели с теб.

П..П + Хората имат връзки от разстояние, а той останал за 10 киломентра примерно .... Пфффф :-o :-o :shock: :shock:

+ ... когато нямаме желание намираме само оправдание :?