PDA

View Full Version : Малко детска история...



sweet_f_pz
04-04-2010, 21:18
Първи здравейте и Христос Воскресе!Знам че вече са детски истории,но какво да правя.На 17 съм (10ти клас)Брат ми има един приятел който съм си го харесала (11ти клас).Най-добри приятели са бих казала,та пиша си с въпросното момче,пращаме си целувчици(не че значи нещо)...Снощи бяхме на кръчма много хора,включително брат ми и това момче (А.).Брат ми отиде с едни момичета до тях.Всички отидоха към дискотеката,само аз и А отидохме на църква,попита ме колко свещи искам,казах му и му подадох пари,той ми каза,о не!После ми каза да вървя пред него за да не ме загуби.Все минимални неща,но ми е хубаво,като ги прави.След това отидохме на дискотека.Там се целува с едно момиче.(ааа преди около 1 месец го накарах на бъзик да излезем на кафе(а той беше на урок) и ми каза,на урок съм иначе с удоволствие.) Та незнам какво да правя,с всеки изминал ден,все повече и повече мисля за А.Посъветвайте ме нещо,защото съм мноооого объркана ...

Take_That
04-04-2010, 21:23
Отдръпни се за известно време от него и виж реакцията му. От нея ще разбереш какво точно чувства към теб :)

w0sh
04-04-2010, 21:32
Дешзнам.

Принципно момичетата, дето ги целува, трябва и да ги харесва.

Нъл тъй?

mArMaLaDkA
04-04-2010, 21:48
^ Бе не е задължително винаги да ги харесва. 8-)

Он:Момчето е учтиво просто, тва не ти ли е хрумвало? :-o

sweet_f_pz
04-04-2010, 21:48
^^ В днешно време не е задължително :)

nezabelejimata
04-04-2010, 22:02
и ааз мисля че просто е учтиво... Ами да ти кажа когато едно момиче харесва едно моомче тя саи мисли че всяко негово движение е някакъв знак че я харесва и т.н Казвам го от личен опита защото и при мене се получава така вече 2 пъти ама не винаги е така спокс де просто изясни си какво искаш и говори с него ( боже странното е че точно аз го казвам при положение че аз незнам какво искам с едно момче което ме харесва :-D ) ии така незнам какво др би помогнало :) :-)

Sladurcho
04-04-2010, 22:11
Казал ти е че с удоволствие ще излезете на кафе и квоо ?! това означава че не може да спре да мисли за теб ли... може би те приема като "по-малката сестра на най-добрия си приятел" :) както казаха по -горе отдръпни се малко и ако той има чуства и симпатии и там всичко останало ще го покаже

Jessie
04-04-2010, 22:12
Дешзнам.

Принципно момичетата, дето ги целува, трябва и да ги харесва.

Нъл тъй?

;-)

ReachlessGirl
04-05-2010, 05:41
Отдръпни се за известно време от него и виж реакцията му. От нея ще разбереш какво точно чувства към теб :)
Съгласна съм .. (:

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 13:37
Отдръпни се за известно време от него и виж реакцията му. От нея ще разбереш какво точно чувства към теб :)

Подкрепям напълно

xPafx
04-05-2010, 13:41
Мейби и ти трябва и идеш на уроци(бо граматика..).
Мейби,няма нищо към теб щом се целува с друго момиче..
Мейби съм права,сеш се? :)

YouDontKnowMe
04-05-2010, 14:43
Действай , кажи му какво изпитваш. Така ще разбереш дали е взаимно.

L1n4e7o
04-06-2010, 10:32
според мен...говори с него...това е най-сигурния начин..а ако не ти стиска....просто се опитай да го забравиш :-) айде късмет

DaemonBoy
04-06-2010, 10:37
Да си чувала, че има още възпитани и учтиви момчета, случайно така? :?

sylvania95
04-06-2010, 11:54
Take_That
МнениеПуснато на: Пон Апр 05, 2010 12:23 am Заглавие:
Отдръпни се за известно време от него и виж реакцията му. От нея ще разбереш какво точно чувства към теб Smile


+

BonbonaBaby
04-06-2010, 12:12
Първи здравейте и Христос Воскресе!Знам че вече са детски истории,но какво да правя.На 17 съм (10ти клас)Брат ми има един приятел който съм си го харесала (11ти клас).Най-добри приятели са бих казала,та пиша си с въпросното момче,пращаме си целувчици(не че значи нещо)...Снощи бяхме на кръчма много хора,включително брат ми и това момче (А.).Брат ми отиде с едни момичета до тях.Всички отидоха към дискотеката,само аз и А отидохме на църква,попита ме колко свещи искам,казах му и му подадох пари,той ми каза,о не!После ми каза да вървя пред него за да не ме загуби.Все минимални неща,но ми е хубаво,като ги прави.След това отидохме на дискотека.Там се целува с едно момиче.(ааа преди около 1 месец го накарах на бъзик да излезем на кафе(а той беше на урок) и ми каза,на урок съм иначе с удоволствие.) Та незнам какво да правя,с всеки изминал ден,все повече и повече мисля за А.Посъветвайте ме нещо,защото съм мноооого объркана ...


В Тита ли сте ходи ли на дискотека ? 8-)

По темата... Мисла,че той не е много привлечен и с минимални жестове се отнася към тебе както каза ... щом и с друго момиче се е целувал :?

maksimal
04-06-2010, 13:04
Отдръпни се за известно време от него и виж реакцията му. От нея ще разбереш какво точно чувства към теб :)

=;