PDA

View Full Version : Разстоянието ... в един град?



Jessie
04-04-2010, 23:06
/сру ако има такава тема, не ми се занимава да търся, просто темите във форума са УЖАСНо много .../


В доста от темите се случва някой да напише: "Далеч сме един от друг, но се обичаме; от различни градове сме, на много километри един от друг.."

Случвало ли се е на някой от вас да сте с някого, когото много обичате, но да живеете далеч един от друг, но .. в голям град. Не в различни, а в един град... просто разстоянието пак е много .. 8)

И като цяло - какво мислите за такива възки - имат ли шанс за развитие и т.н. ?

/Едит; Аз живея в ужасно малко градче, зоопаркът в Стара Загора е голям ... не колкото половината град, но поне 1/3 от него.. :D Само зоопарка... :D /

mArMaLaDkA
04-04-2010, 23:12
Извинявай, но ти глупава ли си?
Едно е да пътуваш от единия край на града до другия(примерно), съвсем друго от единия край на страната до другия.

Jessie
04-04-2010, 23:12
Не, не съм глупава. Не виждам кое му е глупавото ? :x К'во си тръгнала да се заяждаш ... ?!

beachy_bunny
04-04-2010, 23:13
Разходките са полезни за здравето .. а и не сме в панти века,че да не можем да се придвижим 2-3 км ...

Jessie
04-04-2010, 23:14
Просто питах де .. майка му стара, човек да не пита нещо ... :x :x :x Тъй като са се навъдили МИЛИАРД глупави и безсмислени теми и всички потребителчета - дай, юруш да си излеят злобата във всяка една тема, налазихте сега и мене ... :? :x

Sladurcho
04-04-2010, 23:16
Ми на ей ся тъкмо писах в една такава темичка ... Според мен това не е никакъв проблем ..смисъл разстоянието при положение че са в един град... Например Пловдив .... има си градски транспорт има си коли има си таксита абеее стига желание да има всичко др е лесно :) Аз до пловдив съм ходил ей така просто да я видя ( от Бургас съм ) а вие ми приказвате дали ако тя е в Изгрев аз в Меден рудник (просто пример) ще ми е отлкова голям проблема

mArMaLaDkA
04-04-2010, 23:17
Аз просто питах бе, какво се ежиш?
Иначе спокойно, дишай, не си ощетена, аз злобата гледам да си я разпределям по равно във всяка тема. За всички има, мармаладка е щедра! 8-)

w0sh
04-04-2010, 23:19
На мен до магазина ми е далеч да ходя.

Бах ва в активните.

Jessie
04-04-2010, 23:21
Аз просто питах бе, какво се ежиш?
Иначе спокойно, дишай, не си ощетена, аз злобата гледам да си я разпределям по равно във всяка тема. За всички има, мармаладка е щедра! 8-)

Оо, не се и съмнявам. :?

onestar
04-04-2010, 23:23
Независимо от големината, когато сте в един град, разстоянието не би представлявало проблем.

Jessie
04-04-2010, 23:24
Предложих темата за изтриване ...

w0sh
04-04-2010, 23:25
Дадено.