PDA

View Full Version : Еми, писна ми вече!



alwayssmilingplease
04-04-2010, 22:41
Дразня се ужасно много на себе си !!! Не че не знам какво трябва да направя,ама просто влагам прекалено много чувства...
Историята ми е такава:
Запознах се с едно момче ( 21г.), което е наистина много хубаво,голям кавалер е,умен е.. абе общо взето много ми харесва... аз съм на 17 и си мислих, че нямам голям шанс (дори никакъв), но всичко се получи. Бяхме заедно в Пампорово на 3 дневна почивка с нашите,той и още няколко човека и предполагах, че като се приберем обратно в Бургас ще се правим, че не се познаваме,но той взе, че ми звънна.
И така.. от тогава мина месец и нещо и се виждаме отвреме на време. Той работи и е почти постоянно зает,но не е там проблема. Когато излезем аз се държа като ИДИОТ... нито го целувам,нито го прегръщам,нито нищо.. Той го правише преди,но спря... сигурно причината е в мен, смисъл аз съм като скована и на човека му мина желанието,или просто ме чака аз да направя нещо.. не знам ;/
И въпроса, който всички ще питат е : Защо се държа така?!
отговор: Не знам ... седна ли с него на кафе и все едно ме е срам да направя нещо,или ме е страх.. не съм наясно със себе си...
Една приятелка казва, че не съм готова,ама колко време ми трябва?!! Месец мина... кххх...
Да.. той няма много време да излезем на кафе и не се виждаме често,но не мисля,че това е основателна причина..
И от тук идват други проблеми. Имам чувстото, че му е писнало или че изобщо не му пука.. Едва ли на 21 години ще иска нещо ангажиращо,но аз май това търся в него и се дразня на себе си за което, защото знам, че няма да го намеря...но въпреки това...
Не е нормално за 8ми март да ми пише смс "483" (честит осми март ), нали??
Сега за Велик ден ми писа само Христос Воскресе...
А и аз пиша най-често смс и аз му звъня да излизаме...
Не знам.. мога да си внушавам някакви неща
Мамка му... много ми харесва.. ;/ не знам какво ме кара да продължавам да се измъчвам така, но истината е че го искам! Ако не друго, то поне искам да го накарам да ме желае,да иска да ме види,да иска да ме докосне...

Сега, след като причетох разказа си не виждам какво може да ми кажете, но все пак поне си излях душата...

Sladurcho
04-04-2010, 22:46
Ми явно момчето има интерес просто ти не си му дала никакъв шанс... и с мен да се държи някое момиче така отдърпнато и на мен ще ми мине мерака да правя каквото и да е... може би очаква от теб да направиш нещо този път... а и защо след като е на 21 да не можеш да очакваш ангажираща връзка? трябва да се поотпуснеш малко и нещата мисля че ще се наредят :) а и след като ти харесва това момче и искаш да му привлечеш вниманието не виждам какво те спира

ПП. За първи път да видя бургазлийка която да е срамежлива и то на 17 години...

mArMaLaDkA
04-04-2010, 22:53
Ми ти може и да го искаш, ама по никакъв начин не му го доказваш. Не си малка, нито пък той. Нищо няма да ти стане, ако му хванеш ръката/ако го прегърнеш/ако го целунеш. Колкото по-често се престрашаваш, толкова по-бързо ще се отсрамиш. :-D

Просто разбери, че няма как да разпалваш желание в някого, когато се държиш с него като с братче. :)

alwayssmilingplease
04-04-2010, 22:57
Хах.. това за бургазлийките ще го приема като комплимент. Не се причислявам към масата, който нямат срам от нищо.

А проблема е че аз не знам защо постъпвам по този начин. Била съм с момчета и преди.. винаги си е било нормално всичко,без да съм се замисляла дали да го целуна или не, но този път е различно.
Седя на кафето до него, вътрешно изгарям от желание да го целуна,но не правя нищо. :-x абсолютно нищо! ....
А това за връзките,че едва ли търси сериозна връзка, предполагам, че аз съм права, защото какво може да иска от едно 17 годишно момиче,което за него едва ли не не знае къде се намира и какво иска,особено от това мое държание...

nymphadora
04-05-2010, 07:02
Еми ти си си виновна.момчето пробвало,пробвало,колко още да пробва :neutral:

playhard1
04-05-2010, 07:48
Еми ти си си виновна.момчето пробвало,пробвало,колко още да пробва :neutral:

+1 :-D

AnzaRe
04-05-2010, 07:50
Момчето мисли,че не го харесваш и то не смее да направи нищо затова ;]

ludikalinki
04-05-2010, 08:27
А-а-а-ах, Моретооо!
Момчето се държи учтиво, кавалерски, и в същото време резервирано. Това е нормално, защото ти не му даваш повод да прекрачи границата на приятелството. Той със сигурност не знае ти какво мислиш за него, дали имаш някакви чувства, дали го приемаш просто като човек, с когото ходиш на кафе, или искаш нещо по-така :)
Много хора смятат, че мъжът трябва да предприеме първата стъпка. До някъде е така. Но може би в случая се страхува да не обърка нещо. Ако ти предложи да бъдете повече от приятели ти може да се отдръпнеш, да му откажеш, и тогава съвсем нещата ще се развалят - трудно ще излизаш на кафе с момче, което ти е предложило, и ти си отказала. Не казвам, че ти би му отказала, но той няма как да знае това. Оф, малко объркано стана :)
С други думи - ако го харесваш и искаш да бъдете заедно започни да му го показваш.
Успех!

gLypChenCee
04-05-2010, 08:33
Еми ти си си виновна.момчето пробвало,пробвало,колко още да пробва :neutral:

BluesCat
04-05-2010, 08:34
Дай шанс на момчето. То е пробвало, но ти го отблъскваш. Спри и всичко ще е наред. :wink:

alwayssmilingplease
04-05-2010, 08:48
Мерси много за постовете. Напълно разбирам, че трябва да престана да се държа така.. днес ако излезем на кафе ще направя каквото трябва.
Обаче, има ли шанс той вече да не иска? :/ Мен май от това ме е страх.Може да ме отреже,пък ако стане това ще ми е много тъпо.

Станах преди малко, не че спах много, защото си мислих някакви глупости.. Абеее доста ми е влязал в главата.
Една приятелка ми казва да внимавам да не се влюбя,ама мисля,че ако нещата се оправят, ще стане точно това.0
Преди една година ходих с едно момче доста сериозно,смисъл много се обичахме и всичко беше супер,но накрая той ми заби ужасен нож в гърба, оказа се,че аз познавам съвсем различен човек. С мен беше един,а с приятелите си се бил друсал и нз още какво...
Та.. мисля че може би това има някаква връзка с държанието ми, може би ме е страх, че и той ще се окаже такъв

onestar
04-05-2010, 15:18
Една приятелка ми казва да внимавам да не се влюбя,ама мисля,че ако нещата се оправят, ще стане точно това.0

Да ти имам приятелката.

>>> Дай старт на нещата. Ако те иска - ще има развитие, в противн случай - всеки си хваща пътя.

YouMakeMeSmile
04-05-2010, 15:23
483 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CrAzYanDlaZy
04-05-2010, 17:41
Ми явно момчето има интерес просто ти не си му дала никакъв шанс... и с мен да се държи някое момиче така отдърпнато и на мен ще ми мине мерака да правя каквото и да е... може би очаква от теб да направиш нещо този път... а и защо след като е на 21 да не можеш да очакваш ангажираща връзка? трябва да се поотпуснеш малко и нещата мисля че ще се наредят :) а и след като ти харесва това момче и искаш да му привлечеш вниманието не виждам какво те спира

ПП. За първи път да видя бургазлийка която да е срамежлива и то на 17 години...

teenems
04-05-2010, 17:47
Кой каквото прави на себе си го прави.
Начи хем ви е срам ,хем искате връзка по-така.
Еми не става .. :-|

Take_That
04-05-2010, 18:28
Няма да те нападам и да те обвинявам - не си го чувствала, не си го направила. Страх - ти си знаеш, ако е срам обаче - работата отива към сериозна. Като че ли се срамуваш да го целунеш пред други хора, което не е много хубаво. Щом толкова много го харесваш и не искаш да го изагубиш следващия път направи ти първата крачка, ако трябва след това поговорете :)

pitbullxx
04-05-2010, 18:29
Ми ти може и да го искаш, ама по никакъв начин не му го доказваш. Не си малка, нито пък той. Нищо няма да ти стане, ако му хванеш ръката/ако го прегърнеш/ако го целунеш. Колкото по-често се престрашаваш, толкова по-бързо ще се отсрамиш.

Просто разбери, че няма как да разпалваш желание в някого, когато се държиш с него като с братче.
тои е на 21 ти на 17 не мисля ,че трябва да се даржите като в детската градина хвани го под рака целуни го прегарни го и тн.