PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет!!!



fasasa33
04-05-2010, 07:02
С приятелят ми ходиме близо седем месеца. Напоследък се караме на три, четири дни задължително... Повода е винаги един и същ, кога да намираме време да се виждаме. Той работи и в момента е по цял ден на работа, ако аз не отида при него, той няма да намери време... Дразня се също, че досега той не е пожелал да ме вземе от училище, предпочита да е пред компютъра или с приятелите си. Казва , че нищо няма да стане, ако един ден не се видим. Да, това е така и аз го знам, но проблема не е там... Ние живеем в един квартал блок до блок и компанийте ни са заедно, виждаме се на площадката. До сега сме излизали двамата сами 2 пъти и то единият път по моя инициатива. Нашите са либерални и разрешават той да преспива в къщи. Преди искаше да идва всяка вечер, сега два пъти в седмицата, имайки пред вид, че това е времето в което можем да сме сами на мен не ми е достатъчно. Наскоро си пусна интернет и предпочита да си играе игричките в тях... Снощи ми каза, че му писнало да се цупя и да ходи след мен. Твърди, че ме обича... и че аз съм живота му... Иска ми се да направи нещо импулсивно, да ми покаже, че държи на мен, да усетя , че му е приятно и иска да е с мен... Дразня се, че прави нещата общо взето , както на него му е приятно и му изнася. А аз искам да имам опора до себе си, някои които да може да ме разбере и да вникне в душата ми. Лошото е че аз го обичам , иначе до сега ... Питам се дали не съм му омръзнала или по скоро така му изнася и му е удобно... Само да кажа, че той ми е първият, както и аз на него. Аз съм на 16, той на 20, ако това има значение. В момента съм доста обърката...

babity
04-05-2010, 07:06
Мда, твърде вероятно е да сте си омръзнали. От друга страна при доста момчета т'ва е максимума от показване на чувства, който можеш да извлечеш. Но според мен е първото. Накарай го да се почувства заплашен, сякаш всяка минута може да те загуби. Така всичко ще си проличи.

nymphadora
04-05-2010, 07:09
Приятелят ти е мухлъо!
И се чудя защо ли винаги момичето иска да прекарва възможно най-много време с приятеля си,а на момчетата им е все едно.. :?

fasasa33
04-05-2010, 07:17
Да, правила съм го... чувствал се е заплашен. Веднъж се организирахме за дискотека аз и приятели, казах му да доиде, той излезе с номера, че няма да го пуснат в детска дискотека... След като отидохме ми изпраща есемес... Мило, обичам те , внимаваи какво правиш... На два пъти ми е идвало, да скъсаме и съм му го казвала. Реакцията му е била, първият път рита и се ядосва... след което му изпратих есемес "Ако ме обичаш ела " и той веднага доиде. В смисъл при него е така, когато се почувства заплаtен, че ще ме изгуби, става различен, но аз не искам такава игра... , защото като мине време и той пак си е същият...

playhard1
04-05-2010, 07:53
Приятелят ти е мухлъо!
И се чудя защо ли винаги момичето иска да прекарва възможно най-много време с приятеля си,а на момчетата им е все едно.. :?


Мда, твърде вероятно е да сте си омръзнали. От друга страна при доста момчета т'ва е максимума от показване на чувства, който можеш да извлечеш. Но според мен е първото. Накарай го да се почувства заплашен, сякаш всяка минута може да те загуби. Така всичко ще си проличи.

При мен е обратното :shock: Значи не всички момчета са такива :)

Според мен това е сигнал за края, който може да е и след 1 и след 2 години, зависи.

sunshinepp
04-05-2010, 08:12
Моя случай е доста сходен и напълно те разбирам :) ! Остави го за известно време, нека той те търси, нека той иска да си до него .. мисля, че ще се види разликата. :( Дано да се поусети малко защото знам, колко гадно е за теб.. :-) :o

SmilezZz
04-05-2010, 08:13
Наистина е възможно да сте си омръзнали..Или пък той е такъв тип..
А и щом си му първата - нормално е да се държи така..
Поговори с него,обясни му как се чувстваш..Кажи му,че искаш това да се промени - да стане различен..

П.С - Щом е на работа - няма как да дойде..Затова най-добре не му се "цупи"..През уикенда - излезте САМИ и поговорете..

Успех !!!

givemereasontolive
04-05-2010, 08:21
Моя случай е доста сходен и напълно те разбирам :) ! Остави го за известно време, нека той те търси, нека той иска да си до него .. мисля, че ще се види разликата. :( Дано да се поусети малко защото знам, колко гадно е за теб.. :-) :o

ludikalinki
04-05-2010, 08:35
Много хора, когато имат връзка, искат да могат да имат време само за себе си. Време, в което да бъдат сами, да си правят техните неща, без да се съобразяват с половинката си. В това няма нищо лошо, стига другата страна да не се чувства ощетена.
Това с Интернета - може би му писва да бъде цял ден сред хора на работното си място и му се иска да бъде сам за известно време. Е да, ама по този начин той се отдалечава и от теб.
Най-добре си поговорете. Кажи му, че искаш да изкарваш повече време с него, да си говорите, споделяте и т.н. Не можеш да го караш вечно да се чувства заплашен - представи си, че това се превърне в маниакална ревност. Лоша работа.

gLypChenCee
04-05-2010, 08:37
Ебати и .. не стига, че му тичаш след гъза .. ами и той твърди, че тича след твоя :shock: поговори с него.. ако продължи .. пътя и айде (:

totalmk
04-05-2010, 08:44
Ебати и .. не стига, че му тичаш след гъза .. ами и той твърди, че тича след твоя :shock: поговори с него.. ако продължи .. пътя и айде (:
+1

nymphadora
04-05-2010, 09:30
Приятелят ти е мухлъо!
И се чудя защо ли винаги момичето иска да прекарва възможно най-много време с приятеля си,а на момчетата им е все едно.. :?


Мда, твърде вероятно е да сте си омръзнали. От друга страна при доста момчета т'ва е максимума от показване на чувства, който можеш да извлечеш. Но според мен е първото. Накарай го да се почувства заплашен, сякаш всяка минута може да те загуби. Така всичко ще си проличи.

При мен е обратното :shock: Значи не всички момчета са такива :)

Според мен това е сигнал за края, който може да е и след 1 и след 2 години, зависи.

Е,има изключения разбира се

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 13:11
Защо не спреш да го търсиш известно време, да разбере, че не всичко се върти около него и не той е центъра на твоя свят.Предполагам, че ще се почувства доста зле и сам ще започне да те търси. :)

KpucmuHa
04-05-2010, 13:24
кажи му това, което написа тук

fasasa33
04-05-2010, 13:28
Говорили сме си много пъти, обикновенно уж се разбираме и нещата след време, пак същите... Аз знам, че всеки има нужда от лично пространство и съм за това, но усещането ми е , че точно когато имам нужда от неговото присъствие, него все го няма. Онзи ден например, връщам се от училище, обаждам му се да слезе, нещо нямах настроение и очаквах да го видя и той да разбере това, естествено излезе след два часа и трябваше да тръгва до работата, на мене ми стана кофти. После ми излиза с номера, аз излязах, а ти ми се нацупи. Незнам, може би не е това човекът... Понякога се чудя дали аз не съм прекалено взискателна или обсебваща или проблема идва от там, че гледа на него както му е удобно. А пък аз все си мисля, че когато искаш да си с един човек, трябва да го разбираш и малко или много да споделяш проблемите му, защото аз така постъпвам, но не получавам същото.И се питам дали може да се промени, въобще.

ab909nk
04-05-2010, 13:46
Позната ми е ситуацията. Момче на 24 съм. И аз имах такъв проблем с моето момиче, но за всеки проблем си има решение. Най-важното е да се запази диалога във връзката.Щом имате какво да си кажете, значи всичко е Ок. И от друга страна, ако имате проблеми, отново трябва да си поговорите за тях и то открито. 7 месеца не са много време, на мен взе да ми писва след 2 години и нещо.Писна ми все яз да я търся и все аз да ходя и да преспивам в тях, всичко беше еднакво и всеки ден протичаше по един и същ начин..И за всяко нещо трябваше аз да поемам инициативата...Мисля, че твоя човек и поизстинал малко, а може би и ти. Трябва да разнообразите ващата връзка.Може би ефект ще има ако временно се разделите и тогава ако любовта я има между Вас, пак ще се съберете. Нали знаеш, ако обичаш някого, пусни го на свобода и ако се върне е завинаги твой. Това е много вярно наистина. Ние сега с моето момиче сме разделени от месец и нещо.Знам, че пак ще се съберем след време, дори мисля, че ще е скоро. И така всичко ще започне от начало, от нулата..Всички минуси от преди ще станат плюсове, а всички плюсове двойни плюсове :=) Надявам се, че си ме разбрала.Може би и на вас ви трябва подобна "раздяла". Успех!

playhard1
04-05-2010, 14:07
Не съм напълно съгласен с ab909nk Ако приятелката ти е над 16 години, ти трудно можеш да я промениш. В днешно време 98% от момичетата са инатести. Правят това, което си наумят. А ти ако разчиташ, че тя ще се е променила, забрави. Никакво започване от нулата, въобразяваш си, няма такова нещо! От личен опит ще ти кажа, "не се връщай", ама кой да ме послуша. Ще изживееш същите работи.. Аз три пъти се връщах, и всеки път по-зле и по-зле. Само си причиняваш болка, не се занимавай. Успех!!

YouDontKnowMe
04-05-2010, 14:40
Разкарай го . Според мен нямаш нужда от него . Сигурна съм че ще си намериш 100000 гаджета ,които ще направят всичко за теб , ще ти обръщат внимание, ще са винаги до теб.
С разговори няма да стане.
Кажи му - или се виждаме често , или - майната ти. Ако не избере теб - значи не си е заслужавал похабените нерви от твоята страна.

pussucetka
04-05-2010, 15:34
. . прати му линк към тази твоя тема . . :)

Take_That
04-05-2010, 18:47
Мда, твърде вероятно е да сте си омръзнали. От друга страна при доста момчета т'ва е максимума от показване на чувства, който можеш да извлечеш. Но според мен е първото. Накарай го да се почувства заплашен, сякаш всяка минута може да те загуби. Така всичко ще си проличи.

Съгласна съм :)

Gr0zDan0v
04-05-2010, 19:58
Моя случай е доста сходен и напълно те разбирам :) ! Остави го за известно време, нека той те търси, нека той иска да си до него .. мисля, че ще се види разликата. :( Дано да се поусети малко защото знам, колко гадно е за теб.. :-) :o

+1 :)

fasasa33
04-06-2010, 09:25
Много благодаря за всички съвети. Ще са ми от полза...

Sisi7u
04-07-2010, 11:03
до колкото разбирам от думите ти той не държи достатъчно много на теб...
според мен си поговорете, кажи му как се чустваш, к'во искаш от него и ако няма промяна най-добре го зарежи... :) ... няма смисъл да оставаш с него ако не се промени... :?

MyAll
04-07-2010, 14:17
Ем по-бившия ми приятел.. Все се оплакваше, че никога аз не съм му звъняла да се видиме.. Живеем в различни квартали ии винаги аз ходя при него и мисля, че е редно той да ми звъни щом аз отивам при него.. Както и да е по темата:
Поговорете.. Хвани го за ръка и някъде самии.. Питай го омръзнала ли си ми или какво ? Защото неможеш да го понесеш..