PDA

View Full Version : Секс по време на цикъл



galenata
04-05-2010, 11:20
Просто от любопитство искам да попитам,възможно ли е менструацията и овулацията да съвпадат?Понеже в някои форуми съм чела,че някои жени са забременяли по време на цикъл?И голяма ли е възможността това да се случи? :)

shasinka
04-05-2010, 11:32
Не съм много добре запозната, но ако се замислиш.. чиста логика. Самия цикъл представлява изхвърляне на неоплодена яйцеклетка от 1ния яйчник и предполагам, че има много малка възможност яйцеклетката в другия яйчник вече да се е развила достатъчно,че да си в овулация.. Звучи ми малко вероятно, та дори невъзможно.. но.. знам ли.. както казах- не съм много добре запозната и това са само лични разсъждения 8-)

Callisto
04-05-2010, 12:17
Майка ми може да забременее само по време на цикъл. Колко години са го правили с татко без презерватив и майка ми не е забременявала, а са искали дете. Накрая баща ми купи Maybe Baby на мама и микроскопчето показа, че тя си е смятала грешно овулацията и тя и е по време на цикъла. Направили го по време на цикъл и ей ме на. :D

TheSunshine01
04-05-2010, 12:24
Разбирасе че не ма!
ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!
Ако помислиш малко ще стигнеш и САМА до извода че не става, така де мисля аз поне така дано да не се изказвам грешно ама мисля че съм права. Логика скъпа ..

stupid0boy
04-05-2010, 12:29
Разбирасе че не ма!
ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!
Ако помислиш малко ще стигнеш и САМА до извода че не става, така де мисля аз поне така дано да не се изказвам грешно ама мисля че съм права. Логика скъпа ..
Не си много права.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ПРАВА СИ БЕЕЕЕ!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)

galenata
04-05-2010, 12:39
Разбирасе че не ма!
ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!
Ако помислиш малко ще стигнеш и САМА до извода че не става, така де мисля аз поне така дано да не се изказвам грешно ама мисля че съм права. Логика скъпа ..
Откъде си толкова убедена "ма"?Потресена била... за това не една или две жени са забременели по време на менструация...оказва се,че тази възможност я има.Помислила съм преди да напиша темата...явно понякога овулацията съвпада с менструацията.Мери си приказките ''ма" ;)

TheSunshine01
04-05-2010, 12:44
Разбирасе че не ма!
ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!
Ако помислиш малко ще стигнеш и САМА до извода че не става, така де мисля аз поне така дано да не се изказвам грешно ама мисля че съм права. Логика скъпа ..
Откъде си толкова убедена "ма"?Потресена била... за това не една или две жени са забременели по време на менструация...оказва се,че тази възможност я има.Помислила съм преди да напиша темата...явно понякога овулацията съвпада с менструацията.Мери си приказките ''ма" ;)


Ми като знаеш и си помислила няма нужда да пишеш. :lol:

YouDontKnowMe
04-05-2010, 13:42
Разбирасе че не ма!
ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!
Ако помислиш малко ще стигнеш и САМА до извода че не става, така де мисля аз поне така дано да не се изказвам грешно ама мисля че съм права. Логика скъпа ..
Откъде си толкова убедена "ма"?Потресена била... за това не една или две жени са забременели по време на менструация...оказва се,че тази възможност я има.Помислила съм преди да напиша темата...явно понякога овулацията съвпада с менструацията.Мери си приказките ''ма" ;)


Ми като знаеш и си помислила няма нужда да пишеш. :lol:
А ти няма нужда да спамиш темата.

Казаха си хората , може да съвпаднат овулацията и менструацията ^

ck4
04-05-2010, 23:10
ако може да попитам как се разбира примерно овулацията кога се пада защото до колкото съм запознат тя от 13 до 16тия ден след месечния цикъл

Jessie
04-05-2010, 23:15
Май си има специални неща, с които се измерва ... поне така съм чувала... :D

kalpazanka
04-06-2010, 06:29
Ако МЦ е къс, например 21 дни, овулацията се пада на 7мия. Ако менструацията е по-дълга /7-9 дни/, ей ви бебе!

Правете разлика между цикъл и менструация! Изразът "да се забременее по време на цикъл" си е виц отвсякъде!
Цикъл- времето от първия ден на менструацията до първия ден на следващата такава.
Менструация- изхвърлянето на маточната лигавица.

t0d1t0
04-06-2010, 08:50
OWNED