PDA

View Full Version : Проблем



skafandara
04-05-2010, 12:36
Здравейте, имам голям проблем, имам приятелка и с нея се опитваме да правим секс обаче докато ми прави свирки примерно пениса ми е твърд обаче тръгна ли да го вкарвам умеква.. тя почва да ми се сърди.. а незнам как да го коригирам този проблем.. :( какво ми става.. на лекар не искам да ходя затова задавам въпроса си тук.. :(

SmilezZz
04-05-2010, 13:25
Явно не те възбужда достатъчно...Пък или ТИ не си възбуден..
Или ако си притеснен..
Причини много :)

filmimilmi
04-05-2010, 13:48
Може би презервативите ти стягат. Ако пък не е от това, то вероятно или много се притесняваш или момичето ти не те възбужда достатъчно. Ако е последната причина, то и с кран не биха могли да ти го вдигнат... Но при всяко положение, не се притеснявай. Нищо ти няма, напълно нормален си. :)

skafandara
04-05-2010, 14:13
ами всъщност аз много си харесвам приятелката и ме възбужда.. най-вероятно е от някво притеснение.. а ако може да ми дадете някаква помощ за това.. ? :( мерси предварително :)

SmilezZz
04-05-2010, 14:17
Няма как да ти помогнем - ти самия трябва да си помогнеш..

Бъди спокоен..Не се притеснявай..
Обясни на приятелката си,че се случва от притеснението и че искаш да те разбере

filmimilmi
04-05-2010, 14:44
Ако ти е първата е нормално да се притесняваш. Сподели й, за да те разбере. Дори би се зарадвала и дала 2 пъти повече от себе си в услията си, за да те превъзбуди. От своя страна ти няма да се чувстваш притеснен от това, че прикриваш нещо. Сигурно напрежението ти идва от това, че не си сигурен дали ще се представиш толкова добре, колкото и според очакванията на твоята приятелка. Особено ако си я забудил, че имаш голям опит. :) Единственото правило, за да се справиш успешно е да не си затормозен от някакви страхове. Бъди искрен с нея, че нямаш опит и се притесняваш дали ще отговориш на очакванията й. Така е по-добре от колкото да те скъса защото би си помислила, че имаш някакъв недъг. :)