PDA

View Full Version : какво да правя



kaloqnmitev
04-05-2010, 14:18
Здравейте

SmilezZz
04-05-2010, 14:21
Като чуя,че се карате,обичате и т.н. чрез скайпа - направо ми иде да заплача ((заради това,че сте САМО в виртуалния свят,а не в реалния))..

По темата:
Ако сте от един град - покани я на среща..Говорете и се разяснете..
Иначе по скайп не знам как може да се справите..Защото не знаеш и не виждаш реакциите на отсрещната страна

YouDontKnowMe
04-05-2010, 14:33
Зарежи я. Намери си гадже НЕ по скайп.

Priceless
04-05-2010, 14:35
Здравейте

Аз съм момче на 16 и все още не съм имал приятелка и то не защото не искам ами просто не се получава та проблема ми е такъв има момиче което много харесвам с което не се познавам лично смисъл само скаип тва онова но дори не съм говорил с нея преди месец се скарах с нея по скаип защото започнах да и пиша простотий по скаип защото бях изнервен ии сега се оправих с нея но нз какво да направя че да я спечеля освен по скаипняма как да общувам с нея като за начало но имам чувството че след скарването тя дори не иска да ми пише [04.4.2010 г. 23:37:26] kaLuqnchu: a ti
[04.4.2010 г. 23:37:29] kaLuqnchu: mai ne iska6
[04.4.2010 г. 23:37:33] kaLuqnchu: da si pi6e6 s mene
[04.4.2010 г. 23:37:37] ` ..uBaa ♥: emm ne mi se pishe

Нямам какво повече да добавя.

filmimilmi
04-05-2010, 14:37
Ами ти си на 16. Вярно е, че в скайп хората са много по-отворени от колкото на живо, но не очаквай от момиче, което е над 14 да се върже много много дори да ти се струва, че скайп лиготиите й се струват забавни. Тя може като нищо само да си губи времето с теб, а не да придава такъв смисъл на вашите отношения, за такива каквито ти ги възприемаш - едва ли не почти сте си гаджета. Голям си, скайп само ще забави развитието ти. Излизай повече с приятели, лека по лека ще се запознаваш с различни компании и момичета, ще добиеш повече самочувствие и ще си намериш истинска приятелка.
пп. Ако все още държиш на това момиче не ти пречи и да напъваш малко повече, но за нея ти си просто някаква лепка, непознат с който няма никакви спомени освен тези в чата, а от чатене не остават ценни спомени, които да я карат тя да се чувства привързана към теб. :)

kaloqnmitev
04-05-2010, 14:55
съобщението от Priceless ми хареса :-D деиствам по въпроса с излизането но писах тук защото незнам варянт освен скъпе да общувам с нея не мога като я видя някъде по улицата и да я заговоря но наистина с всички момичета прекалявам със скаипа ии винаги нищо не се получава дори ме намразват :D :D маи наи добре ще е да си намеря друга но не по скаип :grin:

Sissy90
04-05-2010, 15:01
..uBaa ♥: emm ne mi se pishe
превод:

emm ne mi se pishe С ТЕБ
Аз като се интересувам от някое момче, не само че не ми се пише, ами и понякога оставам в скайп примерно час повече, отколкото съм възнамерявала - само за да си пиша с него. При това не само с такива, по които си падам, а и приятели, д които разговорът ми е интересен.

gLypChenCee
04-05-2010, 15:05
Skype love power .. :-)

Извинявай, ама ти верно ли си на 16?

Всичките ти гаджета ли са били по скайп?

Колко време прекарваш пред компа?


Ако ми отговориш ще ти дам съвет :-)

pussucetka
04-05-2010, 15:30
Покани я на среща . . :-o

JackSparrow
04-05-2010, 15:40
глупаакк, нищо не става от тия скайп "любови".. :? :?

F4ence
04-05-2010, 16:35
Опитай да се запознаеш с нея на живо , и да излезеш от виртуалното пространство ! Ако това не стане ... не се надявай нещо сериозно да се получи! А и това е СКАЙП, не знам как си мислиш че обичаш това момиче! Тя може изобщо да не е това за каето се е представяля ! Намери си истинска приятлека и истинско момиче което да ти хареса , и с което може да излезеш !!! Успех !!! :)

VampireGirl666
04-05-2010, 16:47
Запознайте се на живо, но преди това трябва да й направиш хубаво впечатление, за да приеме. Подхващай различни теми, за да може чата да е интересен. Шегувай се умерено!

crawler92
04-05-2010, 16:48
Излез навън разсей се малко запознай се с нови хора компанийки .. все ще се намери някое момиче за теб.Остави настрана скайп пространството. Успех. :)

AlaBalaa
04-05-2010, 16:52
виж ся тя е казала, че не и се пише, а не само с теб а изобщо

Take_That
04-05-2010, 18:39
Като чуя,че се карате,обичате и т.н. чрез скайпа - направо ми иде да заплача ((заради това,че сте САМО в виртуалния свят,а не в реалния))..

По темата:
Ако сте от един град - покани я на среща..Говорете и се разяснете..
Иначе по скайп не знам как може да се справите..Защото не знаеш и не виждаш реакциите на отсрещната страна

+++

xPafx
04-05-2010, 18:44
Еми..попринцип бих ти казала,че тва по скайп,няа как да е...но няма..
ама..оправи си правописа ,моля те.
Колкото до тва кво да правищ,еми явно не ще си пишите,за тва хората са казали "мисли преди да говориш",в случая преди да пишеш . ;)