PDA

View Full Version : Не може да скъсаме.



pitbullxx
04-05-2010, 14:58
Ходя с едно момиче от 1 месец вече ,но не изпитвам същите чувства към нея и искам да скъсаме.Тя винаги иска да посяга на живота си и при най-малкия проблем с мен или се скараме или нещо друго и е готова да се самоубие как да скъсам с нея ,като постоянно ми повтаря ,че ако скъсаме ще се самоубие? :-o

YouMakeMeSmile
04-05-2010, 15:05
еми как ще имаш чувства към човек, който е толкова лигав и слабохарактерен, че след най- малкото скарване иска да се самоубива.. или кажи на майка и кви ги дрънка и да и тегли един здрав бой, или просто късай с нея, споко, няма да се самоубие, на никой след 1 месец не му стиска чак толкова..

ivcheto0o
04-05-2010, 15:06
А ти и вярваш :? Вие сте само от месец заедно,после ще е по-трудно.И как ве4е не изпитваш същото,минал е само месец....

Sissy90
04-05-2010, 15:07
Вероятността наистина да се самоубие е към 0.1%. Неприятно е, но както и да скъсаш с нея, ще реагира пресилено и няма да е приятно преживяване. Момичетата може и да ме линчуват, но може или по скайп/телефон, или просто да започнеш все да се правиш на зает, да "не ти се излиза" и т. н. (вторият не е много желателен, защото е най-тъпия начин да зарежеш гадже) - ако не ти стиска да й го кажеш в очите, това са вариантите.

gLypChenCee
04-05-2010, 15:07
Ъ? Имал си чуства и за един месец са се изпарили .. ъ? Омръзнала ти е ?
Да се самоубие чак - не вярвам. Най много да страда дълго време ..
Но за всеки случей спомени на някой приятел/роднина да я наблюдава.
Но не казвай защо.

Sissy90
04-05-2010, 15:08
А ти и вярваш :? Вие сте само от месец заедно,после ще е по-трудно.И как ве4е не изпитваш същото,минал е само месец....
Като я слушам каква е, на мен и седмица щеше да ми е достатъчна :?

ShtrudeL
04-05-2010, 15:11
Няма да се самоубие. (или ходиш с психично разтроена глупачка)

pitbullxx
04-05-2010, 15:13
ми тя е супер лигава и постояно се сърди и за най-малкото нещо и е способна да се самоубие защото 1-вият път ,когато се скарахме си преряза вените. :booooomb:
Иска само с нея да излизам ревнува даже от сестра ми. :-o
Защото си бях сложил една снимка на скаип ,кадето ме е целунала по бузата. :x
П.п- аз съм на 19 ,а тя е на 16.

pussucetka
04-05-2010, 15:13
еми как ще имаш чувства към човек, който е толкова лигав и слабохарактерен, че след най- малкото скарване иска да се самоубива.. или кажи на майка и кви ги дрънка и да и тегли един здрав бой, или просто късай с нея, споко, няма да се самоубие, на никой след 1 месец не му стиска чак толкова..

+1 :grin:

gLypChenCee
04-05-2010, 15:16
ми тя е супер лигава и постояно се сърди и за най-малкото нещо и е способна да се самоубие защото 1-вият път ,когато се скарахме си преряза вените. :booooomb:
Иска само с нея да излизам ревнува даже от сестра ми. :-o
Защото си бях сложил една снимка на скаип ,кадето ме е целунала по бузата. :x
П.п- аз съм на 19 ,а тя е на 16. :razz: Тая май има акъл на 10 годишна .. Накарай я тя да скъса с теб. Отдръпни се, дръж се студено. Все някога ще и писне 8-)

playhard1
04-05-2010, 15:17
трябва да предупредиш родителите й, и тогава да късаш.

pitbullxx
04-05-2010, 15:21
Тяхните незнаят ,че ходим.Аз исках да се запозная с тяхните ,но тя неиска вика ,че не я обичали и че си имала само мен. :-s

playhard1
04-05-2010, 15:23
Тяхните незнаят ,че ходим.Аз исках да се запозная с тяхните ,но тя неиска вика ,че не я обичали и че си имала само мен. :-s

Не казах запознай се, казах "предупреди ги", т.е. да я следят да не си направи нещо :wink:

YouMakeMeSmile
04-05-2010, 15:25
Тяхните незнаят ,че ходим.Аз исках да се запозная с тяхните ,но тя неиска вика ,че не я обичали и че си имала само мен. :-s

психарията бате 8-) махай я тая, луда е за връзване.. и все пак внимавай, да не направи верно нещо.. най- добре започни да се държиш като олигофрен и я отдалечи 8-)

pitbullxx
04-05-2010, 15:31
:lol: значи да се опитам да я отблъсна? :lol:
Ще се опитам :)

buuu
04-05-2010, 15:38
да бе знам ги тея посягания на живота ..казва ти в скайпа че ше скочи от моста ,изклюява си скайпа ,компа ,тела и отива на кфе с приятелки :lol:

YouDontKnowMe
04-05-2010, 15:47
Скъсай с нея без да ти пука. Егати лиглата.
Може да кажеш на техните как те заплашва. ^^ Даже ще е хубаво.

filmimilmi
04-05-2010, 15:58
Няма да се самоубие, споко! 8-)

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 16:05
Олеле, остави я да се самоубие, да пази ГОСПОД от такива хора :lol:

teenems
04-05-2010, 17:55
Ще реве ,ще реве и ще се откаже все някога.
Много слабо да се самоубие.

xPafx
04-05-2010, 18:02
Я стига!
Кажи ми,кажи ми,кажи ми,че не си толкова ограничен,че да вярваш на клишетата от сорта "Ще се самоубия,ако скъсаме."!
Слагай края. ;)

w0sh
04-05-2010, 18:05
И после като се самоубие кой ще се чувства виновен.

Take_That
04-05-2010, 18:06
Повярвай ми няма да го направи. Един човек като е решил да се самоубива не го тръби насам натам, а просто го прави и толкова - свършва се. Като ти казва тези неща много умело те манипулира. Щом не изпитваш към нея вече същите чувства просто се разделете, няма смисъл да се залъгвате.

xPafx
04-05-2010, 18:08
И после като се самоубие кой ще се чувства виновен.Аз :oops:

w0sh
04-05-2010, 18:09
Искам да ви видя вас, когато ви кажат такова нещо колко ще сте сигурни.

xPafx
04-05-2010, 18:10
Айде,големия се изказа :-)

playhard1
04-05-2010, 18:10
Искам да ви видя вас, когато ви кажат такова нещо колко ще сте сигурни.

+1 (имал съм подобен случай). Само че не знам как за един месец чак да е готова да го прави...

pitbullxx
04-05-2010, 18:11
трудно ми е да я зарежа ,защото е познавам много добре ,колкото и да не ви се вярва.. щом само за 1 скарване си преряза вените :?

w0sh
04-05-2010, 18:12
Говори с родителите и.

Ама честно ти говоря.

xPafx
04-05-2010, 18:14
Е па,тая има ебаси лабилната психика,напрао при психолог я води,ебаси..не стига,че нейния живот заплашва,ми и твоя вгорчава,тва е..ебаси..

DevilWish
04-05-2010, 18:14
Тва и аз съм го чувала. . И то беше сериозна връзка и все пак още е жив... верно, че сега след 4-5 години още ме иска... първата любов ражда не хваща... ама какво да се прави.Съдба.И тя ще те приживее ;)

w0sh
04-05-2010, 18:15
Тъй е. И аз като психолог 2-ри курс ти препоръчвам, да говориш с родителите и , които да се погрижат за тази лабилност.

pitbullxx
04-05-2010, 18:19
Да много ме плаши това момиче.Маи има някакви психически увреждания.Аз вмомента няма как да говоря с тяхните ,защото не съм в нейния град и си пишем само по скаип. :-o

DevilWish
04-05-2010, 18:20
Да много ме плаши това момиче :-o маи има някакви психически увреждания :X аз вмомента няма как да говоря с тяхните ,защото не сам в неиния град и си пишем само по скаип.
A бе ако не живеете в един град е лесно ;) ;) Просто й пиши по-малко, дразни я ,тя сама ще се откаже ;) Гадно е, но трябва да се отървеш.

pitbullxx
04-05-2010, 18:22
В един град сме ,но сега само за празниците съм при приятели.

YouMakeMeSmile
04-05-2010, 18:33
авторе, нали знаеш, че това момиче не те обича? когато обичаш, колкото и да боли, пускаш човека на свобода щом не е щастлив. Както ти казах, а и както казаха другите- говори с майка и и баща и. Така ще си сигурен, че няма да направи някоя глупост.

Sissy90
04-05-2010, 19:21
Това "ако обичаш някого, ще го пуснеш на свобода" не стига, че е страшно клише, ами и не е вярно.
Пич, като се прибереш, можеш ли да говориш с технте? Чак вените да си пререже :shock: Търси внимание според мен, нещо генерално й куца :-o

YouMakeMeSmile
04-05-2010, 19:27
Това "ако обичаш някого, ще го пуснеш на свобода" не стига, че е страшно клише, ами и не е вярно.

ти па?

YouDontKnowMe
04-05-2010, 20:42
Искам да ви видя вас, когато ви кажат такова нещо колко ще сте сигурни.
Казаха ми го ^^ Няколко пъти са ме заплашвали с това . Само че разговора с техните не мина, защото те нямаха контрол над него.
Сега като го оставих - жив и здрав е.
Това си е чисто изнудване- "ако си тръгнеш, ще се самоубия."
Момчето не се е захванало с някаква благотворителна акция, няма нужда да си хаби времето и нервите. Няма никава отговорност към момичето. Не са семейни , нямат деца. Връзка крепена на едното съжаление няма бъдеще.
Може да поговори с нея, да я посъветва да потърси помощ , да я подкрепя като приятел .. Но даже и това ще е много. Тя няма право да го изнудва така. Не е хуманно. Той е още дете (до 18г. всички сме деца). Защо той трябва да носи такава отговорност - "ще се самоубия заради теб , бла, бла".
Нещо не съм на кеф ^ И точно такива случаи могат да ме запалят сега ^.

ScionOfStorm
04-05-2010, 20:50
уош е прав, че е редно да се говори само ако има такива случаи, защото са много пипкави.

аз съм имал такъв и, да, атеншън-хоринг е голям, обаче наистина е притеснително. особено при по-лабилните и в бита си хора.

onestar
04-05-2010, 20:50
И после като се самоубие кой ще се чувства виновен.
Мхм.
Едно момче страда по мен година и 3 месеца. Не исках да съм него, казах му го милиони пъти, а той сякаш не искаше да го разбере. Каза ми дата, в която ако не се появя "там" ще се самоубие. Не отидох... стоях цяла вечер на инкогнито в скайп, видях го как излезна в 00:00 часа...
На сутринта майка му ми се обади, за да съобще, че номера се деактивира, защото синът й е мъртъв... Шокът беше повече от голям, а чувството за вина е неописуемо. И като за капак, жената обвинява мен... може би с право... не знам... но и до ден днешен не мога да го преглътна. Всъщност, не знам дали съм виновна, но знам че се чувствам такава. И съм егоист... можех да му помогна, да го спра, а не го направих...
Не знам защо го разках... просто бъди внимателен. И да, говори с родителите й.

YouMakeMeSmile
04-05-2010, 20:53
И после като се самоубие кой ще се чувства виновен.
Мхм.
Едно момче страда по мен година и 3 месеца. Не исках да съм него, казах му го милиони пъти, а той сякаш не искаше да го разбере. Каза ми дата, в която ако не се появя "там" ще се самоубие. Не отидох... стоях цяла вечер на инкогнито в скайп, видях го как излезна в 00:00 часа...
На сутринта майка му ми се обади, за да съобще, че номера се деактивира, защото синът й е мъртъв... Шокът беше повече от голям, а чувството за вина е неописуемо. И като за капак, жената обвинява мен... може би с право... не знам... но и до ден днешен не мога да го преглътна. И съм егоист... можех да му помогна, да го спра, а не го направих...
Не знам защо го разках... просто бъди внимателен. И да, говори с родителите й.

:shock: тва е ужасно..................... смисъл, останах без думи като го прочетох.......

YouDontKnowMe
04-05-2010, 20:56
И после като се самоубие кой ще се чувства виновен.
Мхм.
Едно момче страда по мен година и 3 месеца. Не исках да съм него, казах му го милиони пъти, а той сякаш не искаше да го разбере. Каза ми дата, в която ако не се появя "там" ще се самоубие. Не отидох... стоях цяла вечер на инкогнито в скайп, видях го как излезна в 00:00 часа...
На сутринта майка му ми се обади, за да съобще, че номера се деактивира, защото синът й е мъртъв... Шокът беше повече от голям, а чувството за вина е неописуемо. И като за капак, жената обвинява мен... може би с право... не знам... но и до ден днешен не мога да го преглътна. И съм егоист... можех да му помогна, да го спра, а не го направих...
Не знам защо го разках... просто бъди внимателен. И да, говори с родителите й.
Не си виновна. Родителите са виновни. Те са си изпуснали детето. :-#
Надявам се да си добре, да се радваш на живота и да преглътнеш случилото се един ден :(

Jessie
04-05-2010, 20:57
:lol: :lol: :lol: :lol: Тя е луда ! :lol: :lol: :lol: И аз се сърдя лесно и съм ужасна ревнива, ама чак пък от .. сестра.. ?! Това е .. ненормално... :lol:

onestar
04-05-2010, 21:10
И после като се самоубие кой ще се чувства виновен.
Мхм.
Едно момче страда по мен година и 3 месеца. Не исках да съм него, казах му го милиони пъти, а той сякаш не искаше да го разбере. Каза ми дата, в която ако не се появя "там" ще се самоубие. Не отидох... стоях цяла вечер на инкогнито в скайп, видях го как излезна в 00:00 часа...
На сутринта майка му ми се обади, за да съобще, че номера се деактивира, защото синът й е мъртъв... Шокът беше повече от голям, а чувството за вина е неописуемо. И като за капак, жената обвинява мен... може би с право... не знам... но и до ден днешен не мога да го преглътна. И съм егоист... можех да му помогна, да го спра, а не го направих...
Не знам защо го разках... просто бъди внимателен. И да, говори с родителите й.
Не си виновна. Родителите са виновни. Те са си изпуснали детето. :-#
Надявам се да си добре, да се радваш на живота и да преглътнеш случилото се един ден :(
Успявам по-лесно отколкото предполагах, което на моменти ме кара да се чувства ужасно. Някак всичкото това повтаряне "Не си виновна" сякаш помага, а не би трябвало... Определено съжалявам, че нещата се развиха по този начин... яд ме е... на себе си. И пак нахлуха една гадни мисли...
Оставете... придържайте се към темата.

shmurkam
04-05-2010, 21:38
Накарай я сама да иска да те скъса. Ако си хладен или пък дразнещо лигав, ще й писне от теб. Опознай я по-добре, разбери какви неща я тварят и ги прави, ако ли не, да се самоубива, ти не си виновен, дай сега, ако ти каже, че ако ти не се самоубиеш, тя ще се :?

JANETKA
04-05-2010, 22:13
О-О-О-О ....... защо въобще си тръгнал с нея??? тя е със сериозни психо отклонения!!! а и ..... на никого не му стиска да се самоубие ... след 1 месец. просто и бий 2 шамара и се освободи от нея! КЪСМЕТ

pitbullxx
04-06-2010, 14:07
Ето какво си писахме с приятелката и в скаип след като скасахме..

[4:50:01 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: da be da ne ide v neiniqt da 4upe a v moqt apartament
[4:50:04 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: bravo
[4:50:41 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: skasahte li
[4:51:03 PM] ..::сссс::..: da
[4:51:22 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: qsno 6to e taka
[4:54:50 PM] ..::сссс::..: mxm
[4:55:16 PM] ..::сссс::..: :x
[4:55:26 PM] ..::сссс::..: kak e
[4:55:38 PM] ..::сссс::..: ne i dawai da prawi gluposti az we4e naprawix
[4:55:42 PM] ..::сссс::..: ama na neq ne i dawai
[4:55:57 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: izleze
[4:56:03 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: nqma kak da q spra
[4:56:19 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: kaza ako tragne6 s men 6te stane lo6o mn
[4:56:29 PM] ..::сссс::..: s teb?
[4:56:36 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: s neq
[4:56:45 PM] ..::сссс::..: da tragna s neq?
[4:56:51 PM] ..::сссс::..: shte stane po losho
[4:56:55 PM] ..::сссс::..: neshto ne razbrax
[4:57:11 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: ne az da tragna sled neq sega
[4:57:19 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: za teb ni6to ne e kazala
[4:57:49 PM] ..::сссс::..: mxm
[4:58:00 PM] ..::сссс::..: i zashto ne tragna sled neq?
[4:58:31 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: kaza ako tragne6 6te me vide6 v kov4eg
[4:58:43 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: a sega trqbva 4ista tuk mizeriqta i.
za neq nz
[4:45:22 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: ama tazi tuk otka4i s4upi vsi4ko i tela mi udari v zemqta neiska nikoi da vikam
[4:45:38 PM] ..::сссс::..: mi nedei togava
[4:45:39 PM] ..::сссс::..: :x
[4:45:48 PM] ..::сссс::..: ostawi q trqbwa da si izkara qda na nqkogo
[4:45:49 PM] ..::сссс::..: :x
[4:45:59 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: da i na men li trqbva
[4:46:20 PM] ..::сссс::..: :x
[4:46:37 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: :x
[4:46:53 PM | (4:47:02 PM — редактирано)] ..::сссс::..: ustawi q da 4upi kwoto iska
[4:46:58 PM] ..::сссс::..: :x
[4:47:17 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: da 6te se rejela venite kak iska6 da q ostavq
[4:47:36 PM] <<< GoSpOjA bEzGrE6NaTa >>>: goni me

impossible7
04-06-2010, 17:18
ми тя е супер лигава и постояно се сърди и за най-малкото нещо и е способна да се самоубие защото 1-вият път ,когато се скарахме си преряза вените. :booooomb:
Иска само с нея да излизам ревнува даже от сестра ми. :-o
Защото си бях сложил една снимка на скаип ,кадето ме е целунала по бузата. :x
П.п- аз съм на 19 ,а тя е на 16.

Това пък е направо върха .. :?
Според мен не е дорасла за възраста си .. или е прекалено емоционална (но чак толкова ддз :( )
Може би просто е слабохарактерна или движи с неподходящи хора който влиаят зле на емоцийте и :( ..
Доста кофти ситуация.. но това да кажеш на някого да я наблюдава е добре ;)
Може да седнеш и да и обясниш че нещата просто не вървят .. Покажи че ще останеш нейн близак приятел .. Но не отлагаи късането все пак месец е минал .. ще стане още по сериозно от нейна гледна точка ;)

BonbonaBaby
04-06-2010, 18:28
Оф деба и тъпите путки кво ти пука бе .. не стига,че лигава смотана ми и в прав текст ти го казва ... както казаха и други и аз ще те посъветвам същото.. ГОВОРИ С РОДИТЕЛИТЕ И ! Това ще помогне,бъди сигорен.Късмет!!! :)

YouMakeMeSmile
04-06-2010, 18:47
оох.. жива ли е?

jghgh
04-06-2010, 18:49
Ето какво си писахме с приятелката и в скаип след като скасахме..

Боже мой, викайте специална помощ бе.. Това изобщо не е нормално, горкото момиче - има някакви комплекси, увреждания, удари по психиката и сега е станала малък гном.
Тъжното е, че нея много я боли от самата себе си, и че на всичкото отгоре от нейните проблеми го отнасяте ти, приятелките й... и самата тя го отнася.
Горката, не е добре!
Моли се да има капка здрав разум и да не се самоубие чак, иначе нека си се гневи.. Явно това е болният й темперамент.

И наистина, говори с родителите, нвм, че си прекратил вече връзката. Говори с тях, за да се погрижат за нея, да я пратят на лечение и т.н.
Може един ден да е здрава жена и да се успее да й се помогне.

moMzit7y
04-06-2010, 18:50
еми как ще имаш чувства към човек, който е толкова лигав и слабохарактерен, че след най- малкото скарване иска да се самоубива.. или кажи на майка и кви ги дрънка и да и тегли един здрав бой, или просто късай с нея, споко, няма да се самоубие, на никой след 1 месец не му стиска чак толкова..

донякъде си права но една приятелка издърпа от прозореца братовчедка си която щеще да се самоубива заради мен без дори да сме гаджета

Wrathchild
04-06-2010, 18:51
Няма да се самоубие. Празни заплахи са това.

DarknessAngel
04-06-2010, 19:39
Имах такъв слуай.
То не бяха разрязвания на вени,давене в банята и самоубийства с бикчета ...
Сериали. Не й стиска. Ако случайно пък успее ... представи си колко зле трябва да е.

pitbullxx
04-06-2010, 19:52
жива е .. :shock:
,а ве тия нещо ма баламосват.. :x
неината фр вика ,че била катастрофирала имала 5 счупени ребра и 1 счупена рака и сърцето и преска4ало.. :?
и имала 2 пулс.. питам я ще седне ли на скаип и тя ми вика да и веднага тя сяда а в сащия момент ми казва ,че вмомента се борили за живота и .. и вените си била прерязала праща ми една снимка на прерязани вени нали и после ,каквоо намирам е в нета :?

YouDontKnowMe
04-06-2010, 21:28
Защо не си ценим живота , а ...

pitbullxx
04-07-2010, 11:47
и ся ми вика ,че си имала фр от 4 години и са ми се били смяли и така :-o абе изобщо не съжелявам за тая :-o и по-добре

LiRRRa
04-07-2010, 12:17
ОМГ !!! Тая е няква тотално зле, малка лигла.
ВЪОБЩЕ не съжалявай, че си скъсал с нея, тя не те заслужава.
Глупачка.

Linns
04-07-2010, 12:34
Много си зле щом и вярваш .. Търпи си я !

Rebus
04-07-2010, 13:51
Ходя с едно момиче от 1 месец вече ,но не изпитвам същите чувства към нея и искам да скъсаме.Тя винаги иска да посяга на живота си и при най-малкия проблем с мен или се скараме или нещо друго и е готова да се самоубие как да скъсам с нея ,като постоянно ми повтаря ,че ако скъсаме ще се самоубие? :-o


Не се оставяй да те манипулира.. :o Оставяй я и не се занимавай с болни мозъци :?

BonbonaBaby
04-07-2010, 14:11
И като заключение бих казал да си правиш изводите с кви се хващаш,щото сякви психично болни има... :shock: За напред успех! :wink:

pitbullxx
04-07-2010, 15:25
мисля ,че това беше всичко. :)
вече ще подбирам по внимателно хората ,с които трагвам. :)

BonbonaBaby
04-07-2010, 15:47
Именно 8-)

YouMakeMeSmile
04-07-2010, 16:34
мисля ,че това беше всичко. :)
вече ще подбирам по внимателно хората ,с които трагвам. :)


жива ли е тая шамандура?

BonbonaBaby
04-07-2010, 16:51
жива е .. :shock:

Ако си сляп... :?

YouMakeMeSmile
04-07-2010, 17:44
не, не съм сляпА, приятелю. попитах го вчера, питам го и днес. проблем?

BonbonaBaby
04-07-2010, 19:28
не, не съм сляпА, приятелю. попитах го вчера, питам го и днес. проблем?

Ами чети ако искаш ? Проблем ?

sweetyytweety
04-07-2010, 19:33
ами на теб много бързо ти е минал мерака (така да се изразя), а и тя сигурно е някво емо girl :D , щом при най-малкото и да си посяга на живота. Така или иначе няма да сте вечно заедно трябва да го разбере. Покажи и по някакъв начин, че не искаш да си с нея повече.

sweetchef
04-07-2010, 19:36
Тя е луда просто седни и поговори с нея..ако не стане и кажи в прав текст,че не искаш да си с нея и да видим дали и стиска :)

YouMakeMeSmile
04-07-2010, 19:39
не, не съм сляпА, приятелю. попитах го вчера, питам го и днес. проблем?

Ами чети ако искаш ? Проблем ?

чета бе ти поста четеш ли ми?!