PDA

View Full Version : Как да постъпя..да кажем ,че съм ЛЕКО объркана ...



buuu
04-05-2010, 16:14
Чудих се къде да пусна темата ...в Секс или тук...но реших да е тука .Ако трябва я преместете.

Така ..значи историята е следната: С приятеля ми сме заедно от 4 месеца ,водим полов живот от близо месец исме го правели до сега само 3 пъти ...поради обстоятелствата и т.н . Проблема идва от там ,че след като днес се уговорихме да ида утре в тях /сещате се ,че ще има секс/ аз му казах ,че НЕ желая да го правим БЕЗ презерватив... а той започна да ми опява ,че и той държал на меннието си и искал да го правим без.. защото 1. не можел да го сложи добре, 2. така му било тъпо, 3то. не му харесвало така ..било по- яко без гумата :booooomb:
И двамта бяхме девствени преди да го направим. Първи сме си . Неразбирам от каде е тая увереност у него ,че може да се сдържа и че щял да ме пази ?!? #-o Казах му ,че се притеснявам така и че не ми е мн конфортно .Верно и за 2ма ни удоволствито ще е по-голямо ,но за мен е по добре да се предпазя ,не за друго ами просто защото до сега тея 3 пъти в които сме го правели е било за супер набързо и нее свършвал ,понеже ме болеше доста и спирахме. Притеснявам се този път ,в който имаме повече време и спокойствие насаме ,да не стане някой гаф .Казах му че държа да си сложи кондома ... той измънка нещо и се съгласи.Обичам го . Искам и на 2ма ни да ни е хубаво .. но НЗ КАКВО ДА РЕША ..КАК ДА ПОСТЪПЯ ? Ако се съглася да го правим без , ще му угодя на желанието и ще съм доволна ,че му е хубаво ,но ако настоявам да го правим със ,сигорно няма да му е много кеф .. нз ?кво бихме ме посъветвали ... :?

YouMakeMeSmile
04-05-2010, 16:20
Неразбирам от каде е тая увереност у него ,че може да се сдържа и че щял да ме пази ?!? #-o

ти си отговори сама.. първата си му и той няма кой знае какъв опит.. рано е да му се доверяваш требна му още тренинг 8-) не бързайте..

Sissy90
04-05-2010, 16:24
Няма вариант да се усеща достатъчно добре, щом е неопитен. Просто е твърде самоуверен пубер, който мисли с оная си работа. Сложи му ти презерватива - така избягваш ситуацията ти да го гледаш, пък той да се опитва да сложи презерватив. И какво означава "не мога да го сложа"? Пишка няма ли си, презервативи от 20 стотинки няма ли - взема 4-5 и пробва сам. Аз без да съм слагала преди на истински член, още от първия път се справих да сложа на приятеля ми - само от това, което са ни обяснявали в училище и упражнението на дървения чеп и на двата пръста на един съученик.

Мен ако питаш - настоявай си на своето. Кажи, че те е страх, че преди самата еякулация се изпуска малко сперма, която той не усеща, но може да направи белята (това не е лъжа така или иначе), ако трябва му разкажи за "приятелката на една моя приятелка", която е забременяла и е имала големи главоболия заради такива изпълнения без презерватив. Но в никакъв случай не му позволявай да продължава така - ти си жената, ти определяш правилата (както се казваше - I have the pussy so I make the rules).

ShtrudeL
04-05-2010, 16:25
Тоз обича ли те?

playhard1
04-05-2010, 16:27
много сте ми смешни такива пишлемета. Да сте чували за предсеменна течност, от която също може да се забременее? А и какъв секс след 3 месеца, вие луди ли сте. Нито той ти е последното гадже, нито ти на него. ПУБЕРИ :o [-X

playhard1
04-05-2010, 16:28
Тоз обича ли те?

обича я, с оная си работа

ShtrudeL
04-05-2010, 16:30
Тоз обича ли те?

обича я, с оная си работа

Ахм.

buuu
04-05-2010, 16:34
много сте ми смешни такива пишлемета. Да сте чували за предсеменна течност, от която също може да се забременее? А и какъв секс след 3 месеца, вие луди ли сте. Нито той ти е последното гадже, нито ти на него. ПУБЕРИ :o [-X


Ем именно ве.. аз ко казвам ? щото има такава течност и за тва се притеснявам..сама казах че няма достатъчно голям опит да се контролира ..а и що да не правим секс :?

buuu
04-05-2010, 16:36
Тоз обича ли те?

обича я, с оная си работа

Ахм.


Ако ме обичаше с хуя си ,щеше да ме остави ,веднага след като му казах че няя му пусна скоро време .. а и не мисля че може да определяте кой как обича само по някакъв споделн проблем в форума :) искам мнение конкретно по зададения ми въпрос , а това как се обичаме си го знам само аз и той :)

playhard1
04-05-2010, 16:39
много сте ми смешни такива пишлемета. Да сте чували за предсеменна течност, от която също може да се забременее? А и какъв секс след 3 месеца, вие луди ли сте. Нито той ти е последното гадже, нито ти на него. ПУБЕРИ :o [-X


Ем именно ве.. аз ко казвам ? щото има такава течност и за тва се притеснявам..сама казах че няма достатъчно голям опит да се контролира ..а и що да не правим секс :?

че тая течност да не би да си мислиш, че се контролира :D :razz: :razz: :razz: :razz:

buuu
04-05-2010, 16:41
много сте ми смешни такива пишлемета. Да сте чували за предсеменна течност, от която също може да се забременее? А и какъв секс след 3 месеца, вие луди ли сте. Нито той ти е последното гадже, нито ти на него. ПУБЕРИ :o [-X


Ем именно ве.. аз ко казвам ? щото има такава течност и за тва се притеснявам..сама казах че няма достатъчно голям опит да се контролира ..а и що да не правим секс :?

че тая течност да не би да си мислиш, че се контролира :D :razz: :razz: :razz: :razz:

въй ти ..хлопа ти нещо :x казах ,че изобщо ме е страх да го правим без тъпата гума . 1во щото има такава течност и 2ро щото не може да се контролира добре :x

playhard1
04-05-2010, 16:43
еми.. после да не създадеш поредната тъпа тема "бремена ли съм" :P

YouDontKnowMe
04-05-2010, 16:43
При всички обстоятелства - с презерватив. Ако той не разбира защо - значи още не е дорасъл за секс ... Какви са тези капризи, нямам думи ^^

buuu
04-05-2010, 16:46
При всички обстоятелства - с презерватив. Ако той не разбира защо - значи още не е дорасъл за секс ... Какви са тези капризи, нямам думи ^^

еми кой мъж не иска да изпита върховно удоволствие ? с гумата е ясно че им е гадно

YouDontKnowMe
04-05-2010, 16:50
При всички обстоятелства - с презерватив. Ако той не разбира защо - значи още не е дорасъл за секс ... Какви са тези капризи, нямам думи ^^

еми кой мъж не иска да изпита върховно удоволствие ? с гумата е ясно че им е гадно
Уау ^ Ами да го духат тогава . No condom - no sex.

thefreak
04-05-2010, 16:51
При всички обстоятелства - с презерватив. Ако той не разбира защо - значи още не е дорасъл за секс ... Какви са тези капризи, нямам думи ^^

еми кой мъж не иска да изпита върховно удоволствие ? с гумата е ясно че им е гадно

Върховното удоволствие изобщо не е да правиш секс без гума...
На първо време го правете с гума изобщо недей се и замисляй и недей да го умуваш, ако ще да пуфти да се ядосва и да ти говори на главата. НЕдей да го мислиш изобщо. Гума и това е.

buuu
04-05-2010, 17:08
При всички обстоятелства - с презерватив. Ако той не разбира защо - значи още не е дорасъл за секс ... Какви са тези капризи, нямам думи ^^

еми кой мъж не иска да изпита върховно удоволствие ? с гумата е ясно че им е гадно

Върховното удоволствие изобщо не е да правиш секс без гума...
На първо време го правете с гума изобщо недей се и замисляй и недей да го умуваш, ако ще да пуфти да се ядосва и да ти говори на главата. НЕдей да го мислиш изобщо. Гума и това е.


прав си ,ама .. ддзн искам да му е хубаво :(

YouDontKnowMe
04-05-2010, 17:11
При всички обстоятелства - с презерватив. Ако той не разбира защо - значи още не е дорасъл за секс ... Какви са тези капризи, нямам думи ^^

еми кой мъж не иска да изпита върховно удоволствие ? с гумата е ясно че им е гадно

Върховното удоволствие изобщо не е да правиш секс без гума...
На първо време го правете с гума изобщо недей се и замисляй и недей да го умуваш, ако ще да пуфти да се ядосва и да ти говори на главата. НЕдей да го мислиш изобщо. Гума и това е.


прав си ,ама .. ддзн искам да му е хубаво :(
И на теб ще ти е хубаво ... С бебето в количката ... Или с един хууубав аборт. Примерно.
Не ти го пожелавам !
Заради това ---> гума.

mArMaLaDkA
04-05-2010, 17:12
на крива ракета - крив й е космосът. като не може да си слага презерватив - му пречат. яко. 8-)

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 17:25
Какво се захванахте с момичето бе, просто иска съвет.Дръж на мнението си и не отстъпвай, той трябва да уважи това, че те е страх и т.н.Ако не иска с презерватив му кажи, че за теб не е проблем и въобще да не го правите.Няма защо да отстъпваш, а и той не може да е толкова уверен след като го е правил 3 пъти до сега, та дори не е свършвал.

Zarity
04-05-2010, 17:35
Кажи му че е идиот и да се замисли как ще му е да му викат татко...Ще се откаже набързо.

buuu
04-05-2010, 17:37
оф :o

Cybershot
04-05-2010, 17:43
Не го слушай, 97% съм сигурен че сте на по 14-15 години ...

w0sh
04-05-2010, 18:01
Ай, роди му едно дете.
Какво толкова.

CrAzYanDlaZy
04-05-2010, 18:38
Ами доколкото разбирам приятеля ти е голям егоист! :?

Не знам, но както ти се съобразяваш с него, така и той трябва да се съобразява с теб!

NeverTheSame
04-05-2010, 18:42
При положение,че маняка не може да си сложи презерватива от къде на къде сте тръгнали да прайте секс бе??????

beachy_bunny
04-05-2010, 18:50
Питай го дали може да поеме отговорноста да му родиш дете ... ,а и не се съобразявай с него ... Не мисля,че като си несигурна в него и се притесняваш и в мозъка ти ще е само въпроса " ами ако стане белата" ще можеш да се отпуснеш и да се оставиш да изпиташ истинското удоволствие от секса " без гума " ... :?

buuu
04-05-2010, 19:12
Поговорихме. " Маняка " каза че ще се съобрази с мойто решение ,и ако аз съм поискала -тогава :wink:

DevilWish
04-05-2010, 19:19
^ Радвам се за теб ;) Не разбирам за к'во всички те нападнаха.Нормално е да иска без, щото е по-хубаво, аз съм момиче и пак мразя.Обаче трябва да разбере, че не става сега... Ако можеш да ползваш противозачатъчни, тогава ... направи го ;)

buuu
04-05-2010, 19:20
мда :)

Take_That
04-05-2010, 19:23
Не рискувай и не се съгласявай. Ако той те обича наистина ще те разбере и ще се съобрази с твоето желание. С или без презерватива на двама души винаги може да им хубаво докато правят секс.

П.П - Без да се обиждаш, но приятелят ти мисли (поне според мен) само за собсвеното си удоволствие, което не говори много добре за него.

JoyfulCompany
04-05-2010, 23:43
Нямаше да пиша тук, но ми стана смешно. Въобще, ама въобще не го мисли, че няма да му е хубаво. Няма такова нещо. Има само леко неудобство, докато си изградите навик - от покупката, та до изхвърлянето на презерватива. Ще се научи да го слага правилно. Ако щеш и ти помагай. Ако щете и някой друг викнете да помага да го сложите тоз презерватив, но го сложете където и както трябва. : )

sunshinepp
04-06-2010, 07:48
Слънчицее .. никакви такива без презерватив! Колкото и да го обичаш, мисли за себе си. Иии ако не искаш да ставаш мама от рано, по-добре си дръж на своето ..а за повече удоволствия, време има достатъчно :) :-)

AnzaRe
04-06-2010, 07:53
Без гума за никъде хем иска хем не иска ем негов проблем,той трябва да се съгласи с теб не ти с него,защото ти си момичето,ебаси кавалера....нестига,че ще го прави и се оплаква ах принца ми той... ХАхахахах ][_, ([]) ][_, http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct11.gif

buuu
04-06-2010, 07:56
Без гума за никъде хем иска хем не иска ем негов проблем,той трябва да се съгласи с теб не ти с него,защото ти си момичето,ебаси кавалера....нестига,че ще го прави и се оплаква ах принца ми той... ХАхахахах ][_, ([]) ][_, http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct11.gif

нали :lol: :lol: притенции само :oops:

AnzaRe
04-06-2010, 08:00
Без гума за никъде хем иска хем не иска ем негов проблем,той трябва да се съгласи с теб не ти с него,защото ти си момичето,ебаси кавалера....нестига,че ще го прави и се оплаква ах принца ми той... ХАхахахах ][_, ([]) ][_, http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct11.gif

нали :lol: :lol: притенции само :oops:
Ем много ясно АХахах ще има възможност пък иска и подробности! http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct24.gif

buuu
04-06-2010, 08:00
8-)