PDA

View Full Version : Да бъда или да не бъда



CherryS
04-05-2010, 16:13
Мда.
Нали си спомняте предишната ми тема: " Разбраха .. и сега какво " .
Е снощи, седнахме и поговорихме, но те не искат аз да съм с него. ТВЪРДО РЕШЕНИ СА ДА НИ РАЗДЕЛЯТ.
Той не бил за мен. ТРЯБВАЛО първо да го запозная с тях и тогава .. те да решат дали да бъдем или да не бъдем .. Та аз да не съм пет годишно детенце да ми избират дрешките :x
ТОЙ ИСКА ДА СЕ ЗАПОЗНАЕ С ТЯХ, НО ТЕ НЕ ИСКАТ :x
И МЕ ЗАПЛАШИХА, ЧЕ ако продължа да се виждам с него, ще ми обръснат главата 0номер :shock: :x ЩЕ МЕ ИЗПРАТЯТ ПРИ БАБА ТА ТЯ ДА СЕ ОПРАВЯ С МЕН :x
Не знам, вчера скъсахме, но той и аз искаме да бъдем заедно.. не знам какво да направя .. напълно съм объркана и и и .. :booooomb: .
Не мога да се виждам постоянно с него и то тайно, защото още повече ще продължавам да ги лъжа.. тогава съвсем няма да ми вярват. :(
ОБЪРКАНА СЪМ ПРОСТО. Исках да споделя. :(

mArMaLaDkA
04-05-2010, 16:15
е, как хем трябвало да се запознаят с него, хем пък не искали?

ivcheto0o
04-05-2010, 16:17
На колко си ? Това тяхното не е нормално,кат не искат с хубаво ги лъжи и се крии,те така или инъ4е ти нямат доверие....

CherryS
04-05-2010, 16:18
е, как хем трябвало да се запознаят с него, хем пък не искали? Ама те преди да сме си станали аз е трябвало да им кажа: " Мамо, може ли да си стана гадже с еди си кое момче" :? А пък сега вече не искат да се запознават.. :?

justonegirlwithonehope
04-05-2010, 16:19
Дано темата е ебавка, защото ако не е положението е много ДРОП. :(

CherryS
04-05-2010, 16:19
На колко си ? Това тяхното не е нормално,кат не искат с хубаво ги лъжи и се крии,те така или инъ4е ти нямат доверие.... на 6.05 правя 15. :(

CherryS
04-05-2010, 16:19
Дано темата е ебавка, защото ако не е положението е много ДРОП. :( Ама не е. :(

YouDontKnowMe
04-05-2010, 16:22
Ех ... Егати неразбраните хора.
Помоли ги да се запознаят с него. Кажи им , че няма да се откажеш. Как , като не го познават ще заключат , че не е за теб?
Не се разделяйте.
Борете се за любовта си , както се казва ^

w0sh
04-05-2010, 16:25
Хухуху.

Навърши пълнолетие и тогава имай претенции.

CherryS
04-05-2010, 16:27
Хухуху.

Навърши пълнолетие и тогава имай претенции. Приличаш на мама. :x

w0sh
04-05-2010, 16:28
Мама се грижи за 13 годишната си дъщеря, която мощно я тресат хормоните вместо да заляга над учебника.

CherryS
04-05-2010, 16:31
^ ама на 15 съм ( е почти де) :shock:

w0sh
04-05-2010, 16:33
и кво. Като си на 14, много ли си зряла.

14 всъщност е доста ниска възраст за каквито и да е връзки, защото още не можете да си напишете името без грешки, камо ли да вземете правилно решение.

filmimilmi
04-05-2010, 16:35
Ти никакви ли тайни не можеш да опазиш от родителите си? Не е необходимо да им се отчиташ. Пък и не си тооолкова малка, едва ли те смятат за глупава. Щом си направила своя избор няма защо да те съдят. Излъжи например, че с това момиче имаш връзка от 6 месеца и щом е успял да задържи сърцето ти за толкова много време, значи определено те заслужава. :) Ще заблудиш родителите си, просто им трябва време да възприемат, че любимата им дъщеря вече не си играе само с кукли 8-), но това е трудно за всеки родител. Едва ли ще те изпратят при баба ти, в крайна сметка не е като да са те изключили от училище, да те съдят за престъпление и прочее. Най-обикновена ученическа любов. А и не си 7-ми клас, предполагам, че вече си в гимназия и не ти предстоят изпити и глупости, за които сериозно трябва да се се стегнеш да учиш. В крайна сметка покажи малко бунтарски дух, инат... Все ще има по-надеждни резултати от това да се примириш духом и родителите ти да останат с впечатлението, че са постъпили много правилно, защото привидно си запазила спокойствие и не даваш индикации, че си депресирана докато в същото време сърцето ти се свива тихо, тихо... Родителите могат да осъзнаят грешката си единствено ако ти направиш някакви грешкиз, покажеш характер и ги накажеш с някаква постъпка на принципа "каквото се повикало, такова се обадило". Щом ти забраняват да се видиш с любимия човек, най-малкото отмъщение е ти да им покажеш колко лошо е любимо същество да те лиши от внимание - т.е. почни с игнориране по всички възможни начини. Като се прибираш от училище бъди по-студена, яж си в стаята, не отговаряй на въпросите на ваще как е минал денят ти, не им доставяй удоволствието да общуват с детето си. В момента, в който те осъзнаят колко гадно е да лишиш обекта на своята обич от внимание може би биха те разбрали.
Разбирасе това са просто моите съвети, но би могла да вкараш съответните филми. :) Все ще е по-добре малко инат дори с риск да се скараш с родителите си, от колкото вечно да бъдеш доброто момиченце на мама и тати, което е невъзможно да има капризи и стои вкъщи само за украса в името на това да задоволява егото на две самовлюбени души, които си мислят, че са перфектните родители...
Успех и дано нещата се оправят! :)

CherryS
04-05-2010, 16:43
^ бтв, не че се хваля, ама аз съм най-примерното момиче от класа.
Не ходя по мъже на по 20години, не пуша, не пия, гледам си ученето и т.н. Може да не повярвате, ама дори не си слагам грим 8-) .
И когато им казах, че си имам гадже, те изпаднаха в ШОК..

mArMaLaDkA
04-05-2010, 16:43
^ Тя живее при техните, не работи и е във възраст, на която могат да се направят едни от най-големите грешки в живота, именно 'щото на 14 не може да разсъждава толкова трезво и да преценява като зрял човек. Т'ва с отмъщенията и нравоученията към родителите е най-глупавото, което може да направи. Най-много да й цапнат някакво наказание, във всеки случай обаче хич няма и да се впечатлят, че тя стои в ъгъла отстрани и се цупи като 10-годишно.

Надали съществува някаква голяма любов между теб и момчето, авторке, така че ще го преживееш. Вашите пък имат някакъв много изкривен начин на мислене, по-точно изобщо не могат(или не знаят как) да те контролират, затова ти се карат, забраняват ти и те заплашват с баба ти, която явно олицетворява строгия ред и дисциплина.

w0sh
04-05-2010, 16:46
Има си хас и тея неща да правиш.
Ето виж си сега мисленето, което е извинителен тип и после прецени защо родителите ти нямат доверие.

Cybershot
04-05-2010, 16:47
^ бтв, не че се хваля, ама аз съм най-примерното момиче от класа.
Не ходя по мъже на по 20години, не пуша, не пия, гледам си ученето и т.н. Може да не повярвате, ама дори не си слагам грим 8-) .
И когато им казах, че си имам гадже, те изпаднаха в ШОК..


Още си малка и не разбираш някои работи. Слушай родителите си.

playhard1
04-05-2010, 17:05
Ех.. от дума не разбираш :?

gir
04-05-2010, 17:09
^ бтв, не че се хваля, ама аз съм най-примерното момиче от класа.
Не ходя по мъже на по 20години, не пуша, не пия, гледам си ученето и т.н. Може да не повярвате, ама дори не си слагам грим 8-) .
И когато им казах, че си имам гадже, те изпаднаха в ШОК..



А защо всички момичета, които ходят с мъже на 20 са лоши? Момчетата на 20 години задължително ли са по-лоши от тези на 15?

CherryS
04-05-2010, 17:11
Ех.. от дума не разбираш :? :oops:

Не се карай де. :( :oops:

w0sh
04-05-2010, 17:11
аз родителите си до 17 години ги слушах и не съм сбъркал

gir
04-05-2010, 17:24
Ех.. от дума не разбираш :? :oops:

Не се карай де. :( :oops:


Хайде от мене да мине, ще ти помогна:

Скъсали сте. Добре. Сега следва да си направи той едно "ПРЕРАЖДАНЕ". Може да си смени стила на обличане, да си промени прическата, да изостави някой лош навик - примерно, ако е тлъст или рахиичен, да тръгне 2-3 месеца на фитнес. След това се "запознавате" отново и веднага го представяш на майка си и баща си. ПАК няма гаранция, че ще стане работата, но...опитайте така. По тоя начин няма да ти е толкова притеснено и ще намериш повече отговори на въпросите си. ОТДЕЛНО - ще видиш дали той ще може да те чака...

beachy_bunny
04-05-2010, 18:18
^ бтв, не че се хваля, ама аз съм най-примерното момиче от класа.
Не ходя по мъже на по 20години, не пуша, не пия, гледам си ученето и т.н. Може да не повярвате, ама дори не си слагам грим 8-) .
И когато им казах, че си имам гадже, те изпаднаха в ШОК..

Изпаднали са защото ... на мама и тати малката "порасна" смисъллл .... вече няма да мислиш кога ще излезеш на разходка с мама ... кога татко ще те вземе с колата от училище ,а кога ще можеш да се видиш с приятеля ти ... и така ... А и от предишната ти тема помня,че беше казала,че той имал сериозна работа .. на колко е след като не е на 20 .. ? на 19 ? ... аз лично одобрявам връзки с разлика над 4 години ...,а повечето ми съученички на 16 ходят с някви шматки +20 ии ддз малко тупо ми се струва и като почнат да ми развиват теориите " момчетата на 16-17 не знаят кво искат " ... ,а момчетата на 20 те прибират у вас в 22:00 и после ходят се ебат на ляво и на дясно

xPafx
04-05-2010, 18:24
А ве,много си усложняваш живота.
И кво,вече заради някъв си там,дет ще мине и замине,ще си усложняващ отношенията с ваще,ай гледай си училището там и трай,живота е дълъг,имаш време за връзки. ;)

Take_That
04-05-2010, 18:30
Опитай се да поговориш с тях...... Друг начин не виждам. Обясни им, че държиш на него и искаш да го запознаеш с тях.

Pa3yMeH
04-05-2010, 18:35
Хухуху.

Навърши пълнолетие и тогава имай претенции.

w0sh, попринцип съм съгласен с теб, но тук не съм. Според мен тя е достатъчно голяма за да не си е намесват родителите в личния й живот. Бори се за любовта си момиче, запознай ги и се постарай да му покажеш най-добрите качества :D

xPafx
04-05-2010, 18:39
Достатъчно голяма,за да не и се месят родителите?!
А ве,я се огледай,отвори си прозорчето и погледни навън.. Виждаш ли ги,виждаш ли ги?!-Пиклите 7-8 клас,ходещи по барове,свършващи в болници от алкохолно натравяне,обременени за цял живот,със дете още от 14 годишна възраст. И я ми кажи защо става всичко това! О,даа! Точно така! Защото родителите не се месят в животите им! :]