PDA

View Full Version : Спрей против изпотяване под мишниците



petersl55
04-05-2010, 17:20
Здравейте.Интересувам се за едни 2 неща относно един спрей против изпотяване.По рано питах в една друга тема но явно не се намери някой който да ми отговори адекватно..Така че пускам нова тема..

Става дума за одорекс део и искам да знам по-точно дали може да се използва от момче и през колко часа трябва да се изплзва за да има добър ефект!

МЕРСИ :-P

stelit0
04-05-2010, 17:33
Аз го имам и съм много доволна!!!Мисля ,че няма проблем ако се използва от момче.Значи продукта се използва по следния начин:3 вечери подрет се измиваш обилно с вода и пръскаш от спрея ,а на сутринта отмиваш и така трите вечери.След това на 10-15 дни се пръскаш пак така вечер и сутринта отмиваш.Много е икономично така че си заслужава 9-те лв.

KumchoValcho
04-05-2010, 17:35
От това ми се запушиха някакви жлезни НЯКОЛКО ПЪТИ и едвам си мърдах ръката от болка..

heiress
04-05-2010, 19:19
И аз го имам и съм мноооого доволна. :)

angel4eto100
04-05-2010, 19:25
От това ми се запушиха някакви жлезни НЯКОЛКО ПЪТИ и едвам си мърдах ръката от болка..

И аз така съм чувала по-добре не рискувай и си вземи нещо друго има толкова дезодоранти мъжки против изпотяване

liim0nka
04-05-2010, 20:24
От това ми се запушиха някакви жлезни НЯКОЛКО ПЪТИ и едвам си мърдах ръката от болка..
м да..чела съм, че редовното използване на продукта влияе зле на някакви жлези.. което не е добре.По-добре не го ползвай ежедневно.

sladkotoy
10-02-2011, 15:12
Ами да има ефект. Обаче не трябва постоянно да го ползваш-честата му употреба е вредна за здравето-за това докато си вкъщи а не навън е добре да използваш дезодорант! Успех! :-) :-) :-)