PDA

View Full Version : Готова или не?



AnzaRe
04-05-2010, 17:40
Хей здравейте ^^
1-Как разбирате приятелката си когато е готова да го направите за пръв път и особено ако е девствена?
2-Как казвате,че ви се иска да го направите с нея?
Задавам 2рия въпрос -нея,защото е доста трудно момче да каже на момиче,а когато момиче каже на момче то няма как да не е готово.

Да кажем,че аз искам да кажа на приятелката ми да го направим за пръв път?Какво да направя? http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct16.gif

YouAteMyHeart
04-05-2010, 17:57
Говорили ли сте на тази тема?!Ако не сте-време е!Няма нищо срамно да говорите за това.Попитай я дали тя иска ти да си и първия.Опитай се да я накараш да се чувства сиг. с теб.Се пак ще и е за първи път и е нормално да не ти пусне на 1вата седмица.

Ние няма как да ти кажем дали е готова.Тва остава за теб да разбереш.

btw Тя на колко е?!

AnzaRe
04-05-2010, 18:01
1-рво направихме 1 месец преди 2 дена тоест на 3ти тоя месец
2-на 14 е :) http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct47.gif

Gr0zDan0v
04-05-2010, 18:03
[quote="YouAteMyHeart"]Говорили ли сте на тази тема?!Ако не сте-време е!Няма нищо срамно да говорите за това.Попитай я дали тя иска ти да си и първия.Опитай се да я накараш да се чувства сиг. с теб.Се пак ще и е за първи път и е нормално да не ти пусне на 1вата седмица.

Ние няма как да ти кажем дали е готова.Тва остава за теб да разбереш.

пича е супер прав..

YouAteMyHeart
04-05-2010, 18:12
На 14 години не знам дали е възможно да кажеш за някои,че е готов да прави секс,ноо хората са различни.Едни съзряват по-бързо,други по-бавно.Не я притискай,ако не е готова.Като момче те разбирам и знам как се чувстваш,но се постави на нейното място.

Пак ще ти кажа:Говорете за това! :)

beachy_bunny
04-05-2010, 18:48
мм с първия ми не съм му казала " готова съм " а по скайп и двамата си пускахме някакви бъзици такива ... като излизахме не бяха само целувки ... почнахме да се попваме тук там ... иии така .... ако не е готова ще ти махне ръката или ще се дръпне ... но един месец е малко малко ... не знам .. поне за мен

art
04-05-2010, 19:26
Поговорете си малко пък то ще се види готова ли е или не.Според мен е малко малка, но пък то си е до човека.

Doga
04-05-2010, 19:49
1-рво направихме 1 месец преди 2 дена тоест на 3ти тоя месец
2-на 14 е :) http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct47.gif
Еми не знам какво е момичето,но мисля,че е рано-смисъл такъв,че сте заедно от 1 месец,а и е девствена,повечето са по-срамежливи,това е нещо ново за тях и им е нужно малко повече време.Тя сама ще те подскаже,когато е готово и въобще,ако иска.........
Преди няколко годинки имах същия случай с момиче на същата възраст и работата стана след 2 месеца и половина,но както казах,ние тук не познаваме момичето,може и да е по-отпусната или обратно!

DevilWish
04-05-2010, 20:00
Само на 14 е и след месец искаш да й отнемеш девствеността?Не мисля, че ще се съгласи, но сега всякакви ги има. . ;) Както някой каза опипвания и тн, ако не иска ще ти будне ръцете ;) Само не нахалствай ;) И ако я обичаш ще я чакаш предполагам ;)

MissDeadly
04-05-2010, 20:47
Тя сама ще те подскаже,когато е готово и въобще,ако иска.........

Взе ми думите от устата :-D Според мен най-правилно е да изчакаш тя да е готова и тя да го поиска, а не да досаждаш като загорял делфин...

t0d1t0
04-06-2010, 08:41
1-А ми не знам... Разбира се някак си.
2-Е ми че аз постоянно говоря за секс... Не знам как се е съгласила.

Казвай и го директно или постоянно и намеквай и я опипвай

YouAteMyHeart
04-06-2010, 09:37
Ако сте вечер по-късно навън направи така,че тя да седне в тебе.Сложи си ръцете около нея,целувайте се и постепенно си спусни ръката надолу по корема и.Ако се дръпне или ти премести ръката,забрави за секс поне още 1 месец.

orhidea95
04-06-2010, 09:56
омг направили сте 1 месец и вече искаш да я чукаш!?
по темата..
1) еми тя все някак ще почне да ти се натиска или някви намеци да ти прави..
2) еми почакай малко тя да ти каже като е готова.В крайна сметка ако не си с нея само заради секса и я обичаш ще я чакаш колкото е нужно.

Rebus
04-06-2010, 10:17
Понякога момичето само ти показва,че е готово.Тя е на 14 ..едва ли е готова ..Дори и сега да смята,че е готова...като порасне малко ще се сети,че не и е било времето.

SmilezZz
04-06-2010, 11:45
Хей здравейте ^^
1-Как разбирате приятелката си когато е готова да го направите за пръв път и особено ако е девствена?
Когато е готова - ти сам ще разбереш...
2-Как казвате,че ви се иска да го направите с нея?
Не съм момче,но все пак ще се опитам да ти отговоря..
Ако не сте говорили по тази тема - най-добре - поговорете..
Така ще можеш и да разбереш дали е готова
http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct16.gif

Иначе един месец е доста малко време - но все пак опитай..Но едва ли ще ти "позволи"..

didi0804
04-06-2010, 11:52
омг направили сте 1 месец и вече искаш да я чукаш!?

Много се съмнявам да ти даде...

4life
04-06-2010, 12:00
1-А ми не знам... Разбира се някак си.
2-Е ми че аз постоянно говоря за секс... Не знам как се е съгласила.

Казвай и го директно или постоянно и намеквай и я опипвай
хах да прилича на секс маниак ли искаш :D

AnzaRe
04-06-2010, 13:59
АМА ВИЕ МНОГО МЕ НЕРВИТЕ ВЕЕЕЕ НЕ ГОВОРЯ ЗА СЕБЕ СИ!!!!
НЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ
Да кажем,че... ИМА РАЗЛИКА И НЕ БЪРЗАМ ДА Я ЧУКАМ ТЪЙ<ЧЕ http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct02.gif ~~~> http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct12.gif

bqsna_teenagerka
04-06-2010, 15:05
Хей здравейте ^^
1-Как разбирате приятелката си когато е готова да го направите за пръв път и особено ако е девствена?
2-Как казвате,че ви се иска да го направите с нея?
Задавам 2рия въпрос -нея,защото е доста трудно момче да каже на момиче,а когато момиче каже на момче то няма как да не е готово.

Да кажем,че аз искам да кажа на приятелката ми да го направим за пръв път?Какво да направя? http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct16.gif


Ако наистина се интересуваш дали е готова или не,най-сигурното е ,когато тя ти каже,че е готова беЗ ти въобще да я притискаш и тя да е тази,която да поеме инициативата. Момчетата лъхат от километри,когато желаят едно момиче. А що се отнася до частния случай....приятелката ти е едва на 14 за Бога дълбоко се съмнявам,че е готова...още пвоече ходите от 1 месец... ох ако тя е на 14 на колко ли си ти :X,че задаваш такива малоумни въпроси!

t0d1t0
04-06-2010, 17:08
1-А ми не знам... Разбира се някак си.
2-Е ми че аз постоянно говоря за секс... Не знам как се е съгласила.

Казвай и го директно или постоянно и намеквай и я опипвай
хах да прилича на секс маниак ли искаш :D
в това няма нищо лошо :oops: :D

shasinka
04-06-2010, 18:45
Аз лично много мразя някой да ми се натиска по възможно най-нахалния начин и да ме упипва като пут*а невидял.. Когато едно момиче се чувства готово- ще ти покаже. Няма нищо лошо да си говорите на тая тема. Питай я какво и е мнението относно секса на нейните години.. Дали е мислила за нещо подобно с теб и предварително и кажи, че не я насилваш за нищо, защото определено ще си помисли нещо такова.. все пак е на 14..