PDA

View Full Version : ОБЪРКАНА !!!



veri313131
04-05-2010, 17:40
Охх откъде да започнаа ;((
Значи с него се познаваме от мн мн малки.Той е на 19 аз на 15.Той е от Враца,аз от София.Имаме ,така да се каже,общо село.Там аз отивам обичайно през лятото.А той има баба там и е всяка седмица.Аз го харесвам от много малка.Някъде на 11-12 бях,когато излезнахме заедно и се целунахме за първи път.Отначалото беше само харесване от моя страна,но сега,сега е различно.Осъзнах,че го обичам.Дотук няма никакъв проблем нали?? Е,да но има.Миналото лято си бях на селото ми,излезнахме заедно,след като той ми се обади.Говорихме си,разменяхме си по някоя целувка.След което той ми каза "хайде да го направим".Аз отказах.Оттам нататък той нито ме търсеше,нито ми се обаждаше.Аз се чувствах виновна,чудех защо.Според мен и според мн други хора това не е защото е искал само да ме мине.Може би мисли че,аз съм се засегнала.С него си пишем мн често по скайп.Наскоро си ходих на село не успяхме да се видим за дълго.Искам да отбележа,че не искам връзка от разстояние.Понякога усещам,че го губя.Добре ще е ако си говорим по телефона или нещо другоо.. обаче не знам какво точно да напр.. искам да направя нещо като си отида на село.Дали да му се обадя да излезем илии... МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

mArMaLaDkA
04-05-2010, 17:51
нещо другоо.. обаче не знам какво точно да напр.. искам да направя нещо като си отида на село.

е, пусни му! не искаш връзка от разстояние, искаш нещо друго да направиш, тва е решението.

filmimilmi
04-05-2010, 17:52
Не се безпокой, още иска да те мине. Като му се обадиш ще му дадеш надежда, че ще стане. :) Съжалявам, но не мисля, че той има някакви истински чувства към теб, какво му е попречило да те търси като приятел освен мисълта, че няма смисъл да се занимава с теб. А сега се чувстваш виновна, че едва ли не си го наранила защото си отказала да си начеше патката. :lol: Ако си мислиш, че го прави защото се опасява, че си се засегнала, то тогава защо не ти се е обадил поне веднъж да се изясните и да ти се извини, а просто е прекъснал контакти. Еми съжалявам, че ще ти го кажа, но си заблудена в своите изводи и едва ли не го идеализираш и търсиш грешката в себе си, което е много глупаво. Зарежи го и не се занимавай повече с него, сама каза, че за връзка от разстояние не си готова така или иначе.

teenems
04-05-2010, 17:53
Еми казвали са ти го други хора ,казвам го и аз.
Пича е искал само едно - секс :)

Take_That
04-05-2010, 18:13
"хайде да го направим".Аз отказах.Оттам нататък той нито ме търсеше,нито ми се обаждаше.Аз се чувствах виновна,чудех защо.

Отговърът е в неговото предложение и твоя отказ.



Искам да отбележа,че не искам връзка от разстояние.искам да направя нещо като си отида на село.Дали да му се обадя да излезем илии... МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Противоречиш си. Изясни се със самата себе си, а след това и с въпросното момче. Лично аз смятам, че не е добра идея да му се обаждаш и да контактуваш с него. Освен ако не искаш да те "минат" 1-н път и да те захвърлят като парцал....

xPafx
04-05-2010, 18:16
Ахахахаха,губиш го?
А имала ли си го?
Ахаххахаха

onestar
04-05-2010, 19:27
След което той ми каза "хайде да го направим".
:lol: :lol: :lol:
Той верно ли е на 19!?

Стой си на Д-то и спри да го търсиш след като знаеш намеренията му и не ги одобряваш.

DevilWish
04-05-2010, 19:46
Ахахахаха,губиш го?
А имала ли си го?
Ахаххахаха
+1.
Сама знаеш добре, че е искал само секс.Щом не искаш връзка от разстояние защо изобщо се занимаваш с него?

Gr0zDan0v
04-05-2010, 19:54
Ахахахаха,губиш го?
А имала ли си го?
Ахаххахаха
+1.
Сама знаеш добре, че е искал само секс.Щом не искаш връзка от разстояние защо изобщо се занимаваш с него?

+1 сички ти го казаха не се занимаваи с него само иска да те изчука...

m1nik
04-05-2010, 21:30
Ахахахаха,губиш го?
А имала ли си го?
Ахаххахаха
+1.
Сама знаеш добре, че е искал само секс.Щом не искаш връзка от разстояние защо изобщо се занимаваш с него?

+1

NeverTheSame
04-06-2010, 06:32
Ми направете го бе...хем не искаш връзка от разстояние,хем пък искаш да направиш нещо ;]

buuu
04-06-2010, 06:37
:lol: ти незнаеш кво искаш :wink:
а момчето искам само едно -секс
по -добре недей му пуска и ходи на село само за да копаш градината :)

sunshinepp
04-06-2010, 06:41
:lol: ти незнаеш кво искаш :wink:
а момчето искам само едно -секс
по -добре недей му пуска и ходи на село само за да копаш градината :)


:razz: :lol: буу =D> + 1

buuu
04-06-2010, 07:02
ем тъй де 8-)

AnzaRe
04-06-2010, 07:08
Ако го направите,ще станеш една курва огаждаща капризите на момчетата.
Вземи помисли малко хвани си авер на твойте години стига с тея 19-20 и нагоре годишни
Обещавам ти,че ще е по-добре!А като искаш да го напрайте не мен,не съфорумнициTe,а ти ще съжаляваш някой ден