PDA

View Full Version : незнам дали да вярвам :\



mishanavolley
04-05-2010, 18:28
Такааа, ами значи харесвам едно момче и той ме харесва (завал ми го е) и по скайп се бяхме уговорили да излезем и аз трябваше да го чакам .. чаках го дотук добре обаче той не дойде :x после аз имах състезание в Шумен (от Шумен съм и тренирам волей) обаче аз се изчервявам когато някой почне да ме разпитва за него понеже между нас все още няма кой знае каво и му казах че съм се притеснила от другите той малко се убиди обаче се сдобрихме и днес трябваше да излезем "отново" обаче той ми се обади по телефона и каза че няма да може и аз много се ядосах и вече доверието ми към него почти изчезна : ( и другият проблем е че той неиска да сме само двамата пък аз това изкам за хи се изяснят нещата добре и на двамата ама той неможе да разбере ... и сега нз кво' да прая :?

pitbullxx
04-05-2010, 18:35
Може да е имал работа поговори с него питай го избягва ли те или какво?Просто поговори с него не трябва веднага да ти се губи доверието към него. :-)

xPafx
04-05-2010, 18:41
Защо вместо да хабиш нерви по момчета,с които така или иначе ще скъсате след определен период,не си оправиш правописа,който остава завинаги?

mishanavolley
04-05-2010, 18:56
Защо вместо да хабиш нерви по момчета,с които така или иначе ще скъсате след определен период,не си оправиш правописа,който остава завинаги?

да знам че имам грешки просто пиша на фунетика и ги бъркам

xPafx
04-05-2010, 18:58
Защо вместо да хабиш нерви по момчета,с които така или иначе ще скъсате след определен период,не си оправиш правописа,който остава завинаги?

да знам че имам грешки просто пиша на фунетика и ги бъркам
И запетайките ли бъркаш,така де-не знаеш къде се слагат заради фонетиката? :oops:

Take_That
04-05-2010, 19:02
Не си струва, най-добре го забрави :)

Zaritu
04-05-2010, 19:13
тои явно не знае какво иска

mishanavolley
04-05-2010, 19:17
Защо вместо да хабиш нерви по момчета,с които така или иначе ще скъсате след определен период,не си оправиш правописа,който остава завинаги?

да знам че имам грешки просто пиша на фунетика и ги бъркам
И запетайките ли бъркаш,така де-не знаеш къде се слагат заради фонетиката? :oops:

е ти пък хептен неграмотна ме изкара. просто ме мързи ; )

m0nnity
04-06-2010, 10:09
Или е МНОООГО зает човек(което е малко вероятно) или просто не иска да излезе с теб , може би иска да сте само приятели. Най-доброто което може да направите е да си поговорите,големи хора сте,кажи всичко както си е ,и той ако има нещо към теб ще си проличи,ако пък не, не губиш нищо,има още милиони момчета,които са по-добри от него!

YouDontKnowMe
04-06-2010, 10:40
Зарежи го . Или не те харесва, или е инфантилен задник.

gLypChenCee
04-06-2010, 11:01
Зарежи го . Или не те харесва, или е инфантилен задник.

Elenichkaa
04-06-2010, 11:11
Може да не иска да те реже първи,щот иска да е добрия и да не си скапе"репутацията".

filmimilmi
04-06-2010, 13:40
Познавате ли се наживо? Щом те е изпържил на срещата, или по-скоро направо ти е вързал тенекия, както се казва, то най-вероятно не изпитва нищо и не му пука дали ще поддържате точни отношения - да е навреме там, където си ти и е обещал да те види. Щом не е спазил обещанието си, личи му до колко държи на теб. Въобще не се занимавай с него. :)

Sh@d0w
04-06-2010, 14:21
Не дойде ли на срещата първия път-зарязваш го и не се занимаваш повече.Колко пъти още трябва да ти върже тенекия за да се усетиш,че му е все тая?

mishanavolley
04-06-2010, 18:31
Познавате ли се наживо? Щом те е изпържил на срещата, или по-скоро направо ти е вързал тенекия, както се казва, то най-вероятно не изпитва нищо и не му пука дали ще поддържате точни отношения - да е навреме там, където си ти и е обещал да те види. Щом не е спазил обещанието си, личи му до колко държи на теб. Въобще не се занимавай с него. :)

Да познаваме се, обаче не знам какво дали ми казва истината или се притеснява или нещо друго всъщност и аз съм объркана

mishanavolley
04-07-2010, 09:55
Имам дори чувството, че предпочита да излезе с приятелите си, отколкото с мен въпреки, че ме умоляяявал да излезем. :neutral: 8-[

pussucetka
04-07-2010, 09:58
. . според мене и той е срамежлив, щом ти отлага и иска с други да излезнете . . просто не иска да се засрамва пред тебе, да се изчервява, защото е момче . . :D :)

mishanavolley
04-07-2010, 11:01
. . според мене и той е срамежлив, щом ти отлага и иска с други да излезнете . . просто не иска да се засрамва пред тебе, да се изчервява, защото е момче . . :D :)

ми незнам, обаче аз също съм много срамежлива обаче се престрашавам .. незнам на какво се дължи това

mishanavolley
04-07-2010, 18:54
давайте още съветчета да се ориентирам какво да направя

BonbonaBaby
04-07-2010, 18:59
Няма смисъл,разбери...колкото и да ти се иска (знам,че няма да послушаш нито един от съветите) не се занимавай .. само от описателната ти тема се разбира,че те върти! :wink:

PoisoNGirL
04-07-2010, 19:00
защо си губиш времето с човек,който..
1.не иска да излезе само с теб
2.връзвати постоянно тенекии
3.сърди се за глупости
Тоя не заслужава даже да говориш с него.Ако не си безнадеждно влюбена в него просто се откажи и си намери някой друг.Така хем той ще ревнува и ще разбереш дали е искал наистина нещо,хем ти ще си дадеш шанс за истинско момче.

Bellatrix
04-07-2010, 19:06
Опитай още един път да излезете само двамата, ако пак си намери извинение - за*би. Нормално е човек да го е срам 1-2 пъти, после вече става банално. Не ти трябва страхливец.

mishanavolley
04-07-2010, 19:21
точно от това ме е страх че пак няма да може :( а пък го обичам и нз кво да прая и незнам какво да му пиша по скайп. Иначе харесваме еднаква музика, има чувство за хумор, не е някъв дето само пуши, смиссъл нормален е и искам да излезем и той ама все не може, и незнам дали ме лъже или казва истината бе объркана съм и той май също :-k