PDA

View Full Version : Дишане на лепило



gesha94
04-05-2010, 20:04
Искам да питам тук има ли някой който в момента диша или някога е дишал лепило и ако знае да ми каже това много ли е вредно, защото едни познати дишат и да знам какво да ги правя.

liim0nka
04-05-2010, 20:22
Какво има да ги правиш?! Всеки има глава на раменете, всеки да мисли и отговаря за себе си..така се преценили, така правят.

gesha94
04-05-2010, 20:41
Еми приятели са ми и не мога да ги оставя да си тровят живота ей така...

WaterLilly
04-05-2010, 22:58
Ти такива приятели ли си избираш? :-o Иначе кажете нещо, ако знаете, и на мен ми е интересно.

Margoto0
04-05-2010, 23:15
Лепила,коректори,бензин,га ,аерозоли и тн. приети по съответния начин примерно с торбичка са силно токсични.Възможна е внезапна смърт,най-вече от задушаване (ако си си наврял лицето в торбичката).Ефекта е за 15-20 мин,а след това се появява гадене,световъртеж и тн. Прилича на алкохолна интоксикация.При вдишването на по-голямо количество има халюцинации и прочие (типичните състояния при употребата на наркотици).Продължителната употреба води да увреждания на:двигателна система,нервна система,мозък,бели дробове и бъбреци.

Кажи ги тези неща на приятелите си,ако игнорират казаното просто нямаш работа с такива хора,не е шега работа въобще! :(

WaterLilly
04-05-2010, 23:19
Е те няма как да не знаят, всеки наркотик е вреден...

Margoto0
04-05-2010, 23:42
Е те няма как да не знаят, всеки наркотик е вреден...

Има как определено има страшно заблудени индивиди.Повечето си казват ''Точно на мен нищо лошо няма да се случи.'' ,''Усещането било много яко, тряя го пробвам'' ,''Тоз тъпия задръстеняк няма да ми се прай на учен,ще си прая квото искам.'',''Само вендъж,нищо няма да стане'' и още многоо примери.Не че ги виня, всъщност в днешно време по всякакъв начин можеш да бъдеш подлъган,особено в една такава възраст. :?

liim0nka
04-06-2010, 13:43
Еми приятели са ми и не мога да ги оставя да си тровят живота ей така... А мислиш ли, че ще те послушат? Много малко хора, употребяващи наркотици се вслушват в съветите на останалите..
Да, кофти ти е, че приятелите ти се тровят, но за тях си е..внимавай ти да не се поддадеш :)

Outlaw87
04-06-2010, 15:28
----------

PePsImAn
04-08-2010, 22:21
За повече инфо прочетете темата ми... това е инхалант има го и в темата ми на първата страница е и се казва ''Видове наркотици и техните ефекти'' :) и това което си прочел там го запомни и им гокажи на тях барем нещо се откажат макар че е малка вероятността :)

dark40
04-08-2010, 22:42
не калето 100% е мега гадно и адски вредно