PDA

View Full Version : Пърхут и..още нещо



Colouring
04-05-2010, 19:35
Здравейте!Имам няколко проблема и реших да пусна тема.
1.Пърхут!Не се забелязва много,но аз го виждам и е ужасно!Как,за Бога,да го махна?От няколко седмици използвам лак за коса,но не е заради него,защото аз пърхута си го имам от доста време преди да започна да ползвам.Възможно ли е да се е получил от пресата?Изправям се често..Сега почти спрях/Е,изправям се,но рядко./,ама още си го имам.Не знам дали е от това.Не използвам пяна.Не е и от шампоан-сменям ги.Абе от доста време го имам,но така и не се маха.Таа.. искам да ми дадете няк'ви препоръки к'во да правя.. Наистина искам да се махне и се надявам да ми помогнете.Но нека,ако давате,да са ИЗПИТАНИ методи. :)
2.Имам проблем с ноктите.Чупят се и досега не съм имала дълги нокти,а сега много искам да си пускам.Въпросът ми е-тези заздравители на Перфект хубави ли са?Кой по точно/ако може и цена/?Не е задължително да са на Перфект.. Чувала съм за масло на Икаров,също.. а и за други неща.Няма значение какво-само да помогне.
3.Моля да ми препочате хубава пудра,но нека е на разумна цена.. че в тая криза не стигат финансите. 8-) Някаква от каквато вие сте доволни.
Благодаря предварително.

angel4eto100
04-05-2010, 20:01
1.Когато сестра ми имаше пърхут си купи едно лекарство потърси в аптеките много често пърхута се появява от шампоана смени го с какъвто и да е дори и да не е против пърхут аз веднъж бях с шаума и почна да мисе появява и като си взех хербъл есенсис ми се махна. Можеш да потърсиш и някакви домашни маски мисля че имаше някакви

2. За ноктите и двете са добри

3. За пудра до какви пари горе-долу

Colouring
04-05-2010, 20:07
Аз шампоана го смянам.Бях с Пантен,Хербъл есенсис,а сега съм с Шаума..
А за пудрата.. 8-) .. 5-10-11-12 лева..не знам и аз 8-)

therichbitch
04-05-2010, 20:14
заглавието на темата ти кърти

Colouring
04-05-2010, 20:15
Ха-ха,знам.. ама биваше да кажеш нещо по темата. 8-)

liim0nka
04-05-2010, 20:18
За пърхота..готова ли си да дадеш повече пари за шампоан, балсам и т.н..

-

пудра на манхатън 9-10 лева е.

AcrossYourFace
04-05-2010, 20:19
За тоя пърхут няма какво да се чудиш, отиди на дерматолог за най-сигурно : )
За ноктите си купи заздравител. Има един на Perfect с калций или на Seventeen
A за пудрата вече не мога да помогна 8-)

Colouring
04-05-2010, 20:38
Парите не са проблем,стига да ми помогне..Това за парите за пудрата,които споменах.. Исках да кажа,че няма да се изхвърям с много пари за няк'ва пудра.. Благодаря иначе за предположението на манхатън..изглежда добре. 8-)

nicolepcd
04-05-2010, 20:49
Заглавието вярно звучи много интересно ;д;д Успя да ме заинтригуваш ;д А за ноктите - мажи с йод и се не бой. Ш' са ти здрави като тухла ;д;д;д Иначе на Перфект - ползвала съм много, да не кажа повечето от тях, ама... маслата, освен, че си губиш 10мин. от живота, докато чакаш да "подейства", друго не става... а за лаковете 100 в 1 или там квито са ;д;д, пак на Перфект ;д;д и те не ми харесват, ползвам ги като безцветен лак, за нищо друго ;д

sixtenfix
04-06-2010, 06:38
Когато аз имах пърхут почнах да използвам Elseve розов на цвят и ми мина :grin: пък и да не кажа косата от суха ми мина на бляскава и адски мека... :grin:
за ноктите не знам и мойте се чупат 8-) и смятах да пробвам и аз това бадемово масло...
а за пудра,аз ползвам фон дю тен :lol:

Sunshin3
04-06-2010, 08:12
За пърхута не мога да ти помогна. Никога не съм имала. (Дявол да не чуе. 8-) )

За нокитете-йодът наистина помага, маслото на икаров също.

За пудрата... антибактериялният на Манхатън или Афинитон пудрата.

kalpazanka
04-06-2010, 08:15
За пърхута си вземи шампоан Низорал- около 10 лв е.
Би било чудесно първо да те види дерматолог, обаче.
За ноктите имах един страхотен заздравител Regon с формалдехид. Ноктите ми бяха страхотни- никакво разслояване нямаше. Сега съм с Perfect 3in1, е не става. Порастват дълги, обаче се разслояват. лакирам ги упорито, за да не си личи.
По въпроса за пудрата- ще следя темата с интерес. :)

Colouring
04-06-2010, 10:49
Днес ми донесоха йод и се намазах.Ебаси цвета на ноктите дето стана,ама нормално. 8-) Но кога трябва да се мажа? :-o Колко пъти? Може да си взема и маслото на Икаров утре,че и без това ще излизам за пудра. 8-)

marichela
04-06-2010, 11:07
За пърхота ти препоръчвам Seboral Forte.Можеш да си го купиш от аптеката, към 2 лева е и поне при мен имаше ефект.Мирише гадно, но поне действа.Можеш да пробваш и с шампоан Clear, ама излиза скъпичко.. :-D

sexymanik
04-06-2010, 11:20
Аз мога да ти помогна относно пърхута сестра ми имаше пърхут направо люспи и защото е дистрибутор на Oriflame и си поръча шампоан и балсам,но на теб само шампоана ще ти помогне води се Шампоан против пърхут HAIR ANTI-DANDRUFF има го в всеки каталог и специално да ти кажа много и помогна иначе съборала не и помогна тя се мажеше с него!
Дано да съм помогнала! :)

maksimal
04-06-2010, 11:30
И аз имам пърхут :lol: Незнам какво да правя... Пуснах наскоро една тема за таблетки низорал, ще ги пробвам и ако има ефект ще кажа веднага.( в аптеките са по 1лв едното хапче и се разтваря в шампоан, а иначе цяла опаковка от 30 хапчета са 25лв. ) Ако и то не ми помогне, ще опитам този Seboral Forte. Ако има еефект от някое от тези ще ти кажа... :grin:

therichbitch
04-06-2010, 11:46
Ха-ха,знам.. ама биваше да кажеш нещо по темата. 8-)

пудри, фдт-и не ползвам, така че не мога да ти кажа, ноктите и моите се чупят, даже не се чупят, ами се извиват , т.е. надали мога да ти дам съвет, а за пърхота- те повечето шампоани не помагат (дори тези, които са против пърхот), затова опитай с някакви билки съм чувала, че помагат- примерно отвара от коприва, може да си сложиш и чесън (??)- за него не съм 100% сигурна, че беше за пърхот

Inn0cenCe
04-06-2010, 15:00
За пърхут clear е най-дорият, сестра ми с него се излекува ;) . Относто ноктите - не знам, и мойте са така :? ....