PDA

View Full Version : Приятели



Elizabett
04-05-2010, 19:47
Здравейте, моят проблем е сериозен. Аз съм 7ми клас и нямам приятелки..много ми е кофти така.Миналата година "най-добрите ми приятелки" ме предадоха по възможно най-отвратителния начин и от тогава някак започнах да се затварям в себе си...почти не допускам хора близо до себе си и това ме прави много самотна. Сега докато съм в училището общувам с 3 момичета, но не мога да ги нарека приятелки, понеже не им споделям нищо за личния ми живот,говорим си общи неща.Някак си не ги чуствам близки, не излизам с тях извън училище, не говоря с никоя от тях по телефона.По цял ден си стоя вкъщи и се чуствам страшно много самотна...имам чуството,че проблемът се задълбочава с всеки изминал ден.
Моля ви дайте ми някакви съвети.
Благодаря ви предварително! :)

nIkEnCeTy_bE
04-05-2010, 19:51
Щом са те отхвърлили, значи не си е заслужавало, просто не са били приятелките, които ти си искала и си смятала. Сега си 7ми клас, наблягай на ученето. След като влезеш в ново даскало ще започнеш на чисто. В началото ще има проблеми, доакто си намериш компания, но всичко се оправя с времето, не се безпокой. Движи се със някой, колкото да не си сама. Рано или късно ще си намериш приятелки, на които да споделяш. Просто не си заслужава, да се връщаш назад/

Elizabett
04-06-2010, 08:29
Благодаря ти :-)

elizabethg
04-06-2010, 10:23
Здравей!!Имах същия проблем когато бях в 7 клас...Тогава също като теб бях затворена и необщителна,защото всичките момичета от моя клас бяха се обърнали срещу мен...Бях най-голямата аутсайдерка в училище...ходех по коридорите като уплашен заек и тръпнех някой да не ме обиди ;( Всичко се промени,когато отидох в ново училище,запознах се с други хора и срещнах най-добрата си приятелка,която и до днес ми е такава...Вече гледам с надсмешка към онези години,когато бях страхлива и затворена...сега всички ме уважават,защото разбрах къде ми е мястото и престанах да бъда онова уплашено дете :) Сега съм 11 клас и ми е кеф да ходя на училище...СПОКО...всичко ще се нареди :) Ще разбереш сама :) УСПЕХ!! :)

Elizabett
04-06-2010, 12:17
Силно се надявам..аз съм по същия начин в момента...Благодаря ти :-)

Teenprblem
04-06-2010, 17:02
Мислеhh да каjа,че и при мен е така ;д но ..

Та по темата .. и аз съм 7 клас имам 1-2 най добри приятелки ,но това няма значение при мен е различно


ами от другите класове,да се запознаеш с тях и за скайпове,на кафе..


в смисъъл запознай се и с тях :) де .. и по интернет..можеш да намериш нали както всички други :D :D незнам де .
Но Успех с главно ''У'' :-D :-D


:P

Elizabett
04-06-2010, 17:56
Хаха :-D ... Благодаря ти :-)

vilito2589
04-23-2010, 12:07
преместисе в друго училище ще намериш нови приятели а и ще се запознаиш с нови момчета 8-) аз се приместих и намерих още мн фр повярвайми просто няма кво да губиш тук явно нямаш истински фр :) :)

Elizabett
04-23-2010, 12:48
Да,наистина нямам истински приятели,а много бих искала.Ще направя всичко възможно да отида да уча в друго училище.Благодаря ти! :-)

ParisSlava
04-23-2010, 13:59
След месец и половина ще свърши даскалото и ще се преместиш.Ще откриеш Вашите приятелки.Споделяи им НУЖНОТО но е и толкова личното.Защото всеки момент може да те предадат.Повярваи ми във всеки го има това коварно нещо.

SmilezZz
04-23-2010, 14:25
Най-добре е да изчакаш още един месец и тогава да кандидатстваш в друго училище..
А и мисля,че всеки на тези години има такъв проблем ((включително и аз (7 клас съм) и имам подобен проблем))..
Надявам се,че в новото училище няма да е така

Elizabett
04-23-2010, 15:08
И аз също силно се надявам..А щом и ти имаш подобен проблем ..успех в разрешаването му :)
Благодаря ти! :-)

Sisi7u
04-23-2010, 17:18
ако неискаш пак да бъдеш ''прекарана'' просто в началото още на опознаването с хората не им споделяй мн лични неща ..
наблюдавай ги каквии са ..
и ако ти изглеждат свестни тогава споделяй !!
и аз имам проблем със споделянето .. но моето се дължи просто на това че съм малко затворена .. и необичам да споделям проблемите си .. и ако го правя то това е мн рядко ..
и внимавай !! лицемери много ..
успех :P

Elizabett
04-24-2010, 13:16
Благодаря! :-)

Miraaa
04-24-2010, 13:27
Първоначално опознавай хората и после преценявай кое ще споделяш и кое не :) Пожелавам ти да си намериш истински приятели, било то момичета или момчета :)

Elizabett
04-28-2010, 14:52
Благодаряя тии! :-)

kalcun4i
04-28-2010, 15:03
Разбирам те доста добре... аз например сега съм 8-ми клас (в ново училище), но нещата са едва ли не по-зле и от старото... доста пъти съм се замисляла кои са истинските ми приятели (и доста пъти не съм намирала отговор...). Имам може би само 1 или 2 приятелки от даскало, които дори не са от моя клас, и оше толкова от други училища... Но спокойно все пак, не мисля, че няма да си намериш приятели като се преместиш. Успех :) :) :)

rebeccaa
04-28-2010, 15:23
Значи разбирам те напълно и много добре знам как се чувстваш.Аз съшо съм 7-ми клас (на 14 съм) и преди 1, 2 месеца мойте най-добри приятелки ме предадоха, и от тогава съм станала по затворена, страх ме е да се доверя на някой, и на всичкото отгоре едната от тях е от моя клас.В момента нямам истински приятелки или приятели, съвсем сама съм, но живота продължава не трябва да ти пука, пожелавам ти да намериш един приятел, но да е най-истинския и на мен също си го пожелавам. УСПЕХ :-)

marcy
04-28-2010, 16:50
не го взимай на вътре,Мила!! :) Всичко ще се подреди.Не се безпокой!!Просто не губи вяра..Изтрай така още 1,2 месеца до края на годинката и ще видиш другата година как всички ще ти се редят на опашка..хихи :-P не се притеснявай щом са те предали,значи не те заслужават и гледай друг път повечко да ги опознаваш.. :-D

Elizabett
04-29-2010, 12:29
Благодаря ви много на всички! rebeccaa приятелките,които ме предадоха са от моя клас и 2те...и до преди няколко месеца,постоянно се заяждаха,убиждаха ме..дори успяха да настроят и ученици от други класове срещу мен. :-o Чакам с нетърпение края на годината и ако ме приемат в друго училище,започването на новата учебна година.Благодаря ви още веднъж на всички! :-)

malcho0
05-01-2010, 20:38
Приятелството ми е най-болезнената тема. Аз лично много обичам и ценя приятелите си затова много често ми се случва да страдам заради предателство.Та и аз съм 7ми клас и при мен се случи същото.. Бях предадена от най-добрата ми приятелка много я обичах беше ми като сестра по цял ден бяхме заедно и не се разделяхме,но се случи. . И аз също като теб сега нямам доверие на никого освен на 1 др момиче,което е било винаги с мен и ме е подкрепяло във всичко. . Сега в училище няма с кой да дружа усилено,но пък и няма да се изъчвам заради грешките на другите . . Мисълта ми е там,че и на теб да не ти пука,че си се скарала с най-добрите ти приятелки за да те предадат явно не са били чак толкова добри. . Сега като отидеш в гимназия в друго училище ще си намериш нови приятели и ще се събереш с ново общество от хора които ще те харесват,а може би някой от тях ще се окаже дългоочаквания истински приятел :-P Успех :)

rebeccaa
05-01-2010, 20:57
Благодаря ви много на всички! rebeccaa приятелките,които ме предадоха са от моя клас и 2те...и до преди няколко месеца,постоянно се заяждаха,убиждаха ме..дори успяха да настроят и ученици от други класове срещу мен. :-o Чакам с нетърпение края на годината и ако ме приемат в друго училище,започването на новата учебна година.Благодаря ви още веднъж на всички! :-)


Знам какво ти е в абсолютно същото положение съм, но не сме само аз и ти така, а и нали знаеш и само войнът е войн.Не се ядосвай и измъчвай няма смисъл и аз искам да се местя в друго даскало, дано ме приемат и още веднъж ти пожелавам да намериш 1 приятел, но истински. :-)

Elizabett
05-02-2010, 17:14
Аз ти пожелавам същото! :-) Благодаря ти още веднъж! :-)

Elizabett
05-02-2010, 17:16
Приятелството ми е най-болезнената тема. Аз лично много обичам и ценя приятелите си затова много често ми се случва да страдам заради предателство.Та и аз съм 7ми клас и при мен се случи същото.. Бях предадена от най-добрата ми приятелка много я обичах беше ми като сестра по цял ден бяхме заедно и не се разделяхме,но се случи. . И аз също като теб сега нямам доверие на никого освен на 1 др момиче,което е било винаги с мен и ме е подкрепяло във всичко. . Сега в училище няма с кой да дружа усилено,но пък и няма да се изъчвам заради грешките на другите . . Мисълта ми е там,че и на теб да не ти пука,че си се скарала с най-добрите ти приятелки за да те предадат явно не са били чак толкова добри. . Сега като отидеш в гимназия в друго училище ще си намериш нови приятели и ще се събереш с ново общество от хора които ще те харесват,а може би някой от тях ще се окаже дългоочаквания истински приятел :-P Успех :)
Благодаря тии! :-)