PDA

View Full Version : писнаа ми . . ;2



pussucetka
04-05-2010, 20:39
. . значии, искам просто да споделя, да си излея малко душата . . Значи аз имам 2-ве най- добри приятелки с който всичко си споделяме и всичко правим заедно, заедно сме от малки . . имаме и една добра приятелка, която обаче е от софияя и си идва само през ваканциите . .и случаят е такъв . . Днес говорих с едната фр и днес нямахме намерения да излизаме . . но преди няколко часа отивам в една моя комшиика, която е колкото мен и сме си добри фр . . и какво разбирам ?! :shock: . . каза ми, че е видяла моите най-добри фр с момичето от софия да с ходят по центъра, а дори едната ми приятелка беше болна и нямаше намерения да излиза като говорех с нея . . и какво никой не ме е потърсил, никой нищо не ми е казал, че тази от сф си е дошла за да я видя . . все едно не съще съществувам . . а дори като си говорих преди малко с приятелката ми, не ми спомена нищо за софиянката . . все едно крият и неискат да излизат с мен . . все едно ме отбягват . . :? . . нямам думи и преди така са правили , излизали са и мен ме заебават . . :( . . а уж са ми приятелки . . :?

nIkEnCeTy_bE
04-05-2010, 20:44
Подчертавам УЖ - ти го каза. Но да те поправя - те не са ти никакви приятелки. В една възраст са нормални тези деления. Но заеби ги, щом те са го направили. Недей да им лазиш в краката и да им ходиш след задниците. Не им търси сметка, защото винаги ще си намерят оправдания. Ако ти бяха приятелки, щяха да ти кажат - но не. Ще си намериш приятелки, излизай с твойта комшийка. Не си заслужава, заеби ги тях, остави ги.

L0ST
04-05-2010, 20:44
Виж сега. За раткото време, от което пиша тука съм забелязал 1 тенденция - всеки ден се появява една или повече такива теми. Погледни само по първата страница колко подобни теми има. И без тва трябваше да спя от преди 1 час, че утре не мога стана...нямам намерение да изписвам отново едни и същи неща.

Но като цяло: Предполагам си на 12-14 години. Това се случва често и хората не се осъзнават, че го правят. Най-вероятно не те считат за най-добре приятелка и това че те не а те повикали трябва да ти говори нещо - не ги смятай а БФФ (нали така се пишеше ?). За да си спестя мненията после Не, недей се променя заради тях, няма смисъл.

pussucetka
04-05-2010, 20:57
Подчертавам УЖ - ти го каза. Но да те поправя - те не са ти никакви приятелки. В една възраст са нормални тези деления. Но заеби ги, щом те са го направили. Недей да им лазиш в краката и да им ходиш след задниците. Не им търси сметка, защото винаги ще си намерят оправдания. Ако ти бяха приятелки, щяха да ти кажат - но не. Ще си намериш приятелки, излизай с твойта комшийка. Не си заслужава, заеби ги тях, остави ги.

. . не мога да ги заеб, защото те са ми най-близки и по принцип се разбираме чудесно, но по някой път така правят и ме много дразнят . . говорила съм с тях за това и те викат, че прекалено много взимам нещата навътре . . пък и аз съм с тях от както се помна . . и сме в един клас . .просто незнам защо понякога така правят . . :?

pussucetka
04-05-2010, 20:58
Виж сега. За раткото време, от което пиша тука съм забелязал 1 тенденция - всеки ден се появява една или повече такива теми. Погледни само по първата страница колко подобни теми има. И без тва трябваше да спя от преди 1 час, че утре не мога стана...нямам намерение да изписвам отново едни и същи неща.

Но като цяло: Предполагам си на 12-14 години. Това се случва често и хората не се осъзнават, че го правят. Най-вероятно не те считат за най-добре приятелка и това че те не а те повикали трябва да ти говори нещо - не ги смятай а БФФ (нали така се пишеше ?). За да си спестя мненията после Не, недей се променя заради тях, няма смисъл.

. . на 15 съм . . :)

nicolepcd
04-05-2010, 21:01
Оф, тва е много гадно. Ма не им се сърди, утре ще излезеш с мен, а тях няма да ги викамее, ляляля :grin: :-P

pussucetka
04-05-2010, 21:05
Оф, тва е много гадно. Ма не им се сърди, утре ще излезеш с мен, а тях няма да ги викамее, ляляля :grin: :-P

:D . .

nIkEnCeTy_bE
04-05-2010, 21:05
Казват ти да не го взимаш насериозно, а не виждаш ли как те въртят?! Стига си им ходила след гъза,, мисля, че имаш и други приятели. Най близки са ти казвап, а ако бяха такива щяха ли да правят така,, те те викат, когато искат, споделят ти, когато решат, излизат без теб, когато решат, и после ти били приятелки. Значи те могат да си правят, каквото искат и да ти казват да не се палиш. Е не осъзнаваш ли, че те тъпчат по някакъв начин?! Няма такова БФФ МФФ,, рано или късно трябва да спреш да им ходиш след гъза.

pussucetka
04-05-2010, 21:09
Казват ти да не го взимаш насериозно, а не виждаш ли как те въртят?! Стига си им ходила след гъза,, мисля, че имаш и други приятели. Най близки са ти казвап, а ако бяха такива щяха ли да правят така,, те те викат, когато искат, споделят ти, когато решат, излизат без теб, когато решат, и после ти били приятелки. Значи те могат да си правят, каквото искат и да ти казват да не се палиш. Е не осъзнаваш ли, че те тъпчат по някакъв начин?! Няма такова БФФ МФФ,, рано или късно трябва да спреш да им ходиш след гъза.

. . имашш право . . :(

Elenichkaa
04-06-2010, 08:41
На 15 години...ДА НЕ ТИ ПУКА
Ако те викат да излезеш с тях излизай стига да ти се излиза,но си намери нова компания! :wink:

nefchi_bs
04-06-2010, 09:23
Нормално е и на мен ми се е случвало...Естествено аз съм дирекнта и им казах каквото ми е на сърцето и от тогава никои не си е помислял да не ми се обади...

JackSparrow
04-06-2010, 12:12
Нормално е и на мен ми се е случвало...Естествено аз съм дирекнта и им казах каквото ми е на сърцето и от тогава никои не си е помислял да не ми се обади...

хах и аз съм така директен, вече или не съм с тях никъде или винаги първо мене викатт.. :D

pussucetka
04-06-2010, 12:38
. . днесс се видях с едната от приятелките ми и аз й казах " да имашш нещо да ми казвашш " . . и тя започнаа да се смее и викаа " добре де ще ти кажа ама няма да й казваш, че съм ти казала: иренкаа си дойде и ние излизахме, решихме да не те викаме, защото тя искаше да те изненада днес като се видиме, пък и вече беше късно, не седяхме много, ходихме само до един магазин и това беше , не сме искали да те обидим, просто искахме да ти направим изненада! . . " :D

ThePowerOfLove
04-06-2010, 12:51
И сега нещата са наред?
Пф..

WaterLilly
04-06-2010, 14:52
И ти какво право имаш да им държиш сметка с кой излизат и защо не те викат? И на мен ми се случва непрекъснато, но разбирам, че хората си имат и други приятели, не съм само аз. Нужно ли е да се сърдиш за такова нормално нещо?

pussucetka
04-06-2010, 18:25
И ти какво право имаш да им държиш сметка с кой излизат и защо не те викат? И на мен ми се случва непрекъснато, но разбирам, че хората си имат и други приятели, не съм само аз. Нужно ли е да се сърдиш за такова нормално нещо?

еми извинявай , ама ние винаги сме заедно и всичко правим заедно и сме от малки заедно и преди така са правили, излизат и не ме викат . . се едно не съществувам . . :?

WaterLilly
04-06-2010, 18:47
И какво, значи нямат право да излизат с други хора и трябва само и единствено с теб да се мъкнат? Ти няма ли да искаш ако ти решиш да излезеш сама с някой друг, да не ти държат сметка и да ти правят сцени?

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 18:56
Те имат право да си излизат с когото искат, но те я тъпчат по някакъв начин?! Поне да и казват, защо така глупаво се държат?!

DevilWish
04-07-2010, 09:31
Подчертавам УЖ - ти го каза. Но да те поправя - те не са ти никакви приятелки. В една възраст са нормални тези деления. Но заеби ги, щом те са го направили. Недей да им лазиш в краката и да им ходиш след задниците. Не им търси сметка, защото винаги ще си намерят оправдания. Ако ти бяха приятелки, щяха да ти кажат - но не. Ще си намериш приятелки, излизай с твойта комшийка. Не си заслужава, заеби ги тях, остави ги.
Съгласна съм.И знам, че е трудно да си намериш от веднъж нови приятели, но трябва.Аз живея в чужда държава, трябваше всичко да почна от начало.Най-трудно е без приятели, но все пак успях ;) И ти ще успееш ;) По-добре без приятели, от колкото с приятели, които те използват.

pussucetka
04-07-2010, 10:23
Подчертавам УЖ - ти го каза. Но да те поправя - те не са ти никакви приятелки. В една възраст са нормални тези деления. Но заеби ги, щом те са го направили. Недей да им лазиш в краката и да им ходиш след задниците. Не им търси сметка, защото винаги ще си намерят оправдания. Ако ти бяха приятелки, щяха да ти кажат - но не. Ще си намериш приятелки, излизай с твойта комшийка. Не си заслужава, заеби ги тях, остави ги.
Съгласна съм.И знам, че е трудно да си намериш от веднъж нови приятели, но трябва.Аз живея в чужда държава, трябваше всичко да почна от начало.Най-трудно е без приятели, но все пак успях ;) И ти ще успееш ;) По-добре без приятели, от колкото с приятели, които те използват.

.. праваа си . .