PDA

View Full Version : Не мога да дам кратко и описатено заглавие на нещо подобно..



blader
04-05-2010, 22:09
Така...преди известно време бях пуснал тема за това как имам много приятелки момичета но съм сам и факта че въпреки че съм заобиколен от момичета в по-голямата част от веемето а съм сам ме съсипва тъй като природата ми на непоправим романтик ми пречи да се примиря със самотата...

Сега обаче искам да говоря за друго...
досега съм бил само с едно момиче...ходихме 4 месеца и беше истинско макар и само за малко...след това се водим приятели и редовно се случва да си излизаме ейтака да се разхождаме и да си говорим...но има нещо в нея което не можах да превъзмогна и което ми действа адски привличащо..
първо трябва да отбележа че има най-невероятните очи които съм виждал(може да 'говори' с очи...сякаш с поглед може да изрази всичко...) а аз много се впечатлявам от това...
отделно е страшно интелигентна и то по един нестандартен начин който обаче отговаря на точната ми представа за идеал...
просто с нея мога да си говоря така както с никой друг не съм и едва ли ще успея да го правя по същия начин с някой друг...
отделно има и нещо супер мистериозно тъй като я познавам страшно добре и знам че винаги има 2 варианта за реакция от нейна страна но никога не знам какво ще избере и тази тайнственост и мистериозност...напрегнато о очакване на отговора и всеки път катоо я питам нещо...не знам...действа ми супер привичащо наистина...като сложен пъзел който се мъча да наредя и на който парчетата променят формата си всеки път като го наредя...
мъчих се да харесвам други момичета но просто усещането...не знам...нещо липсваше...
не съм сравнявал другите с нея но на практика колкоото и пъти да си мисля че съм я превъзмогнал напълно винаги се случва така че тя просто минава по коридора в училище и ми махва или ми казва 'здрасти' и като ме погледне с тия очи и...няма други...просто няма други...
проблема е че не искам да е така тъй като според мен нямам шансове отново с нея...просто не мисля че има вероятност да се съберем а самотата ме убива както казах по-рано...и в един момент се оказва че не мога да съм с други момичета тъй като просто не мога да намеря с други удовлетворението което изпитвам дори и от най-непринудения и случаен разговор с нея...
в този случай не задавам въпрос на който да очаквам отговор а просто споделям и някакси ще ми е интересно да чета мненията на хората тук...

EsteticLoff
04-06-2010, 08:45
Човече влюбен си до ушите! ;-) Според мен трябва да поговориш с нея и да и споделиш чувствата си. Кажи и същите неща, които си написал тук - че харесваш очите `и и мистериозността и.

Elenichkaa
04-06-2010, 09:01
Може и да е просто носталгия към хубавите ви моменти.
На колко си btw
Казза че тва ти е първото гадже. [-X ..ем не се впрягай толкова след време ше ти мине!От колко време не сте заедно ? :wink:

xPafx
04-06-2010, 09:03
Айде аз с 1 клише-"първата любов ражда не хваща". ;)

w0sh
04-06-2010, 09:05
Айде аз с 1 клише-"първата любов ражда не хваща". ;)


(клап)

Просто е толкова залухан по нея, че всеки дефект му се вижда чудесен.

Дайте му един захарен памук и ще му мине.

xPafx
04-06-2010, 09:09
И защо точно захарен памук..
а до автора..като не искаш да ти е трудно,защо по дяволите излизаш толкова с нея?!
Приятели ли нямаш?!
Много ясно,че няа ти мини като се вреш при нея..

w0sh
04-06-2010, 09:14
Щото е вкусен.
И на мен да ми дадат един памук, и на мен ще ми мине.

Уф. Скука.
Абе бъди по рационален и ще ти мине много бързо. Който рационализира, той презира :Д

playhard1
04-06-2010, 09:38
яко си загазил :) :booooomb:

jimei
04-06-2010, 10:18
13-14 е.

Ся човек... ако няма никакъв шанс да си я върнеш... трябва да я забравиш. Трябва да елиминираш всякакъв контакт с нея. Ако трябва дори я напсувай, за бога, та да спре да ти маха! То си личи, че всеки път като ти махне и ти омекват краката...

Или можеш да поговориш с нея. От това, което ми каза, изглежда, че е интелигентна.

Тя на колко е? За тебе разбрах, че си на 13-14... ама тя?

silky92
04-06-2010, 10:23
Според мен трябва да започнеш да излизаш повече и да се запознаваш с повече хора .Ограничи контакта си с нея ,след като реално няма как да се получат нещата . В момента си се наистина вкопчил в нея и си мислиш ,че тя е единственното момиче ,което те разбира и т.н ,а това не е така . :)

fenastz
04-06-2010, 10:23
Нормално е за възрастта ти, но въпреки това си puss :D

xxmexx
04-06-2010, 10:24
Личи си, че си лудо влюбен в нея... кажи и го.. опитай... "от опит глава не боли"... възможно е и тя да изпитва още същите силни чувства към теб но да не ти го казва защото мисли че си я забравил... така че опитай и няма да збъркаш...

Sham
04-06-2010, 10:37
А какво значи "(очевидно) няма как да се получи"?
Човекът е социално животно(и аз мога със заучени фрази, бе 8) ), така че е съвсем нормално, когато открие същество, с което комуникира на по-високи и ясни честоти, да не иска да се разделя с него. Това е като(ще използвам вече въведените понятия в темата:Д) да дадеш на хлапе, което познава захарта единствено като гранулки в захарницата, захарен памук или близалка. Веднъж познал вкуса на по-доброто, някак не можеш да се задоволиш с простичкото начало.

Take_That
04-06-2010, 15:22
А може би е крайно време да се опиташ да си я върнеш и отново да сте заедно и сега не ми казвай, че нямаш шансове (както си казал в темата си), не се отказвай!

nymphadora
04-06-2010, 15:38
Пич,не се отказвай!
Бай дъ уей,много ме изкефи темата ти-и аз като видя хубави очи ииии :smt003 особено ако са на някой специален..хихи

blader
04-06-2010, 16:12
чудно...интересни мнения и коментари...
някои са откровено забавни...
и така...на 17 съм...момичето е на 16...
от година и един месец някъде не ходим...

не искам да си ограничавам контактите с нея не за друго а именно заради нверояните разговори които водим(макар и само в качеството си на приятели...) и начина по който говори...самия и изказ...не знам...
различна е в това отношение от всички които познавам...

ние не че излизаме и се виждаме толкова често де...може би веднъж на 2 седмици че и по-рядко понякога...

иначе не е като да съм се затворил и да мисля само или основно за нея...напротив...именно тя ме направи много по-комуникативен отколкото бях преди да я срещна и това си продължи и след като скъсахме но просто...имам чувството че съм способен да пренебрегна почти всеки заради нея...
усещането е...не знам...много различно...
но и далеч не трябва да си мислите че постоянно си мисля за нея...напротив...на моменти си мисля 'оф...все ми е тая...' и дори се чувствам убеден в това...
и така до момента в който мине покрай мен и ме погледне...
а мисля че няма шанс да се съберем тъй като тя сама го каза когато късахме...беше наясно че чувствата ми към нея са много силни и ме помоли да не правя опити да се събираме след това....и около 2-3 месеца не си бяхме говорили и чак след това почнахме да си излизаме като приятели и разбрах(честно казано не веднага а постепенно...) че не мога да превъзмогна чувствата си към нея...
и те повярвайте ми не се основават на спомени от миналото или на това че ми е първата...споделена любов(прекарах много време в самоанализиране и размисли върху ситуацията именно за да видя дали не проявявам инфантилното мислене на човек който се е вкопчил в спомена за нещо хубаво и не иска да го пусне...и за да го избегна и наистина в случая не се случва това...)...просто наистина е странна и различна по един адски привлекателен начини а и онзи елемент на тайнствеността в комбинация с очите й я правят неустоима...разбирате ли...не ме привлича външността и или добрия или добрия й характер а самата и личност...а не се решавам да действам именно заради думите и когато се разделихме...а и заради една случка която ми дойде много шокиращо преди известно врееме и остави доста голяма следа върху увереността и самочувствието ми но която не мисля да разказвам сега тъй като е доста дългичка...освен може би ако някой не прояви интерес по-нататък в коментарите...

nymphadora
04-06-2010, 17:03
^ аз проявявам интерес към случката
а начина по който говориш за нея..искам някой да говори така и за мен.
ако можеше и тя да прочете тази тема щеше да осъзнае какво губи

Take_That
04-06-2010, 17:30
^ аз проявявам интерес към случката
а начина по който говориш за нея..искам някой да говори така и за мен.
ако можеше и тя да прочете тази тема щеше да осъзнае какво губи

Съгласна съм. :)

DarknessAngel
04-06-2010, 17:39
Можеш да си останеш все така добър приятел с нея,докато "самотата те изпива" или да се оттеглиш и да намериш друг човек, с когото да си разговаряш. Естествено, с никоя няма да разговаряш по същия начин,но ...
Незаменими хора няма. :)

wwekazadana
04-06-2010, 19:23
приятел,напълно те разбирам темата ти е невероятна и моя съвет е да и кажеш какво изпитваш и ако трябва да се молиш се моли,но такава любов не е за изпускане за това бори се за нея :)

blader
04-06-2010, 20:13
^ аз проявявам интерес към случката
а начина по който говориш за нея..искам някой да говори така и за мен.
ако можеше и тя да прочете тази тема щеше да осъзнае какво губи
Амиии...случката е адски гадна и в същото време е нещо което не ми дава никакво право да се чувствам кофти(по пътя на логиката...)...

на нова година се бяхме в една приятелка и беше супер и момичето заради което направих темата каза че ще дойде в един по-следващ момент(който аз през цялата вечер очаквах...докато не дойде де...)...

ние бяхме излизали няколко дни преди това и точно бях събрал смелост да и кажа всички онези неща които я карат да е толкова специална за мен или казано накратко да си изразя чувствата(което в моя случай е особено трудн тъй като съм доста пасивен и притеснителен...)...защото нещата за които си говорихме...начина по който ги казваше...не знам...разбрах ги като намек...та те просто ме накараха да се почувствам по-уверен...някакси бях готов за това което ми беше невъзможно през последните(тогава...) около 7 месеца...

и така след като отидох си писахме няколко смс-а и разбрах че със сигурност ще идва в къщата където бяхме ние и цялата ми вечер до този момент беше страхотна именно заради очакването на този момент...
и така до около 01:30 когато тя най-сетне дойда и аз бях най-щастливия човек на света...
следих я с поглед почти през цялото време и в един момент тя изчезна и аз си помислих че е излязла да подиша малко въздух(на практика на това се и надявах защото това беше единствения шанс да останем на саме...) и тръгнах да излизам навън и точно отворих една врата и...

...я видях да се натиска с един пич...

стоях и ги гледах не повече от секунда-две но ми се стори като цяла вечност...сякаш агонизирах с години...сякаш ме удариха с 5 килограмов чук по главата...
цялата ми увереност се изпари...заедно с настроението и моментното ми желание за живот...просто(колкото и клиширано да звучи...) света ми се срина...
след това 2 часа не мръднах от един стол...а нещото което допълнително изостряше болката беше че не пия,не пуша,не друсам...нищо...нищо не ме разсейваше от реалната преценка на ситуацията...
което я правеше много по-болезнена...
малко след като ги видях тя дойде при мен с думите 'извинявай че не ти обръщам внимание...*няколко думи които не разбрах заради силната музика и многото викащи хора*...един приятел...*още няколко думи които поради гореспоменатите причини пак не можах да разбера*...'
...след това може би около 2 месеца не си говорихме...докато не започнахме да излизаме отново(засега около 2-3 пъти...) и отново започнах да се убеждавам че всеки суперлатив и до известна степен идеализация са напълно заслужени...

и така...остналото би било повторение на нещата които казах в последните постове...

YoUcANNOtiMaGiNe
04-06-2010, 21:03
Виждаш ми се интелигентно момче и се радвам , че все още има такива като тебе . :twisted: Познавам едно момче , което е заобиколено през повечето време от момичета , в смисъл , че повечето му приятелки са момичета , почти няма приятели момчета , също както ти каза за себе си . Не пушиш , не пиеш , тва е похвално и не прави тези неща заради някоя като тази и не си съсипвай живота , защото не си заслужава . :wink: Изобщо не те заслужава тва момиче . Няква лигла , която не знае кво иска и изпуска съществената част . Не се занимавай с нея , остави я и не тичай подир задника и . Има свестни момичета в днешно време , макар и малко , а когато тя разбере кво е изпуснала , ще бъде късно . И дори и да разбере , не я отразявай . Не и давай шанс щом досега не е оценила тва , което е имала . Не се впускай в несериозни неща , трябва да те приемат такъв , какъвто си . Поздравления за правописа . =;

sashoaleksa
04-06-2010, 21:33
Виждаш ми се интелигентно момче и се радвам , че все още има такива като тебе . :twisted: Познавам едно момче , което е заобиколено през повечето време от момичета , в смисъл , че повечето му приятелки са момичета , почти няма приятели момчета , също както ти каза за себе си . Не пушиш , не пиеш , тва е похвално и не прави тези неща заради някоя като тази и не си съсипвай живота , защото не си заслужава . :wink: Изобщо не те заслужава тва момиче . Няква лигла , която не знае кво иска и изпуска съществената част . Не се занимавай с нея , остави я и не тичай подир задника и . Има свестни момичета в днешно време , макар и малко , а когато тя разбере кво е изпуснала , ще бъде късно . И дори и да разбере , не я отразявай . Не и давай шанс щом досега не е оценила тва , което е имала . Не се впускай в несериозни неща , трябва да те приемат такъв , какъвто си . Поздравления за правописа . =;
това е напълно вярно!! а такова описание като твоето не бях чувал и просто както сички други ти казаха сега и аз : ТИ СИ ЛУДО ВЛЮБЕН. опитай да не мислиш за нея като правиш всякакви глупости (на мен ми помогна преди) късмет със забравянето :) :)

m1nik
04-06-2010, 21:35
Айде аз с 1 клише-"първата любов ражда не хваща". ;)

full...


[И я само кажи - кой с кого скъса като ходехте?]

blader
04-06-2010, 22:03
Виждаш ми се интелигентно момче и се радвам , че все още има такива като тебе . :twisted: Познавам едно момче , което е заобиколено през повечето време от момичета , в смисъл , че повечето му приятелки са момичета , почти няма приятели момчета , също както ти каза за себе си . Не пушиш , не пиеш , тва е похвално и не прави тези неща заради някоя като тази и не си съсипвай живота , защото не си заслужава . :wink: Изобщо не те заслужава тва момиче . Няква лигла , която не знае кво иска и изпуска съществената част . Не се занимавай с нея , остави я и не тичай подир задника и . Има свестни момичета в днешно време , макар и малко , а когато тя разбере кво е изпуснала , ще бъде късно . И дори и да разбере , не я отразявай . Не и давай шанс щом досега не е оценила тва , което е имала . Не се впускай в несериозни неща , трябва да те приемат такъв , какъвто си . Поздравления за правописа . =;

Правописа ми куца(макар че в сравнение с трагичната ми пунктоация си е достоен за уважение признавам...)...и все пак благодаря...

по темата...тя не е някаква неориентирана кифла която не знае какво иска...всмисъл...всъщност едновременно е и неориентирана и не знае какво иска но именно това че иска много неща и не знае кое първо да опита я прави неориентирана...
тя е търсещ човек...иска да опита от всичко което може(тъй като осъзнава че не може да опита всичко...поне в най-общ смисъл...) и да усети максимално много емоции...
иска да е с различни хора да опитва нови неща...да вижда,чува,вкусва новото...просто е търсеща човек...това е най-кратката дефиниция която можах да й дам...
именно затова беше и с мен...защото и се сторих различен(дълга(не много...) коса...предимно черни дрехи...и най-вече походка с която според думите на много хора напомням captain Jack Sparrow...кефеше се и на рисунките ми...абе явно съм и направил впечатление(с което така и не мога да свикна все още...)...)...просто иска да е с различни личности...да ги опознаее и изучи и да мине на следващия тип човек който да опознае...и така...просто за да е някой с нея трябва непрестанно да и поддържа интереса...
мисля че затова и няма шанс да съм отново с нея...просто не съм типа личност който е тя...аз не съм вечно търсещ и жадуващ новото...за разлика от нея аз се чувствах щастлив че тя е до мен и се стараех просто да научавам все повече и повече за нея като личност...да изуча навиците и да знам какво харесва и какво не за да може време прекарано с мен да и оставя само или ако не само то поне предимно приятни спомени...
но в един момент с това си внимателно поведение явно и станах твърде еднообразен...и логично тя прекрати това което очевидно нямаше начин да продължи имайки впредвид нейните потребности...
с друго думи не миисля че съм скучен но просто това което тя иска няма начин да и бъде дадено от един човек...затова я разбирам...разбрах я и в момента когато ми каза че според нея е най-добре да продължим като приятели и нищо повече...
но чувствата са си чувства ине подлежат на контрол...
човек разсъждава със здрав разум и действа по пътя на логиката...докато не се намесят чувствата...и именно заради това всеки път като съм с нея се чувствам неспособен да си представя нещо по-хубаво...
единствения проблем който аз съзирам в това е че от чисто практическа гледна точка това не ми носи нищо хубаво защото да искаш да си с човек с когото няма шанс да си е доста болезнено както сигурно си представяте...но аз просто искам да бъда обичан...това е причината ми да живея...постоянното търсене на любовта и вярата че тя съществува...
просто искам човек за когото да се събуждам сутрин и с мисълта за когото да заспивам вечер...

nymphadora
04-07-2010, 07:29
Много гадна ситуация се е получила на Нова Година :( Точно като в някой филм.
А ти как говориш за нея..уф!
Малко са останали момчетата като теб,евала!

blueprincess
04-07-2010, 08:06
Баси тъпата! :? С извинения за израза! Аз на твое място до ся да съм я убила.. :x Много мразя такива момичета които се натискат с първия срещнат! :x Хиич да не ти пука..Остави няма смисъл! Ся не искам да ти разруша самочувствието щот сигурно си хубав батко.. (батко щот съм на 13 а той на 17) 8-) ..Все ще се намери някоя по-хубава. :) По-добра от нея, не някакъв парцал с красиви очи който изглежда "омагьосват" мъжете.. :? Не си струва, просто я заеби и се оглеждай за други. Хвани си друга приятелка, и постепенно ще забравиш за нея! :) Дано съм помогнала, и пак за последно съжелявам за изразите които съм използвала! :)

Elenichkaa
04-07-2010, 08:44
Сигурно ти си единственото момче,което е способно д защитава така яростно някое момиче и да иска да се вслуша в съветите на хората.Инат си,което си има и хубава и лоша стр.
Тя много те е наранила,може и да не е умишлено.Аз си мисля че за нея вече всичко е отживелица и минало!
П.С.:Предполагам кво ще кажеш "Ама ти не я познаваш тя е такава,такава,такава "(не съм толкова изразителна като тебе).


Знаеш ли преди време бях лудо хлатнала.Всички ми казваха че тва момче не е за мен и тем подобни,но и аз като теб си знаех моето.Постепенно обаче рабирах че вече шансове не мога да давам.Ти каза че си я заварил с друг е на мен трябваше да ми се случи на няколко пъти за да се осъзная и да си кажа "Кво прява аз тук...тряабваше отдавна да го съм забр...И с времето стана!
Търси си друго момиче тя те е отписала(знам че звучи грубо) :)

LiRRRa
04-07-2010, 09:09
Първо, евала!!
Второ, на мнение съм, че трябва да се борим, за това на което държим. Ти ЯВНО много държиш на нея, обичаш я и т.н.

Не се отказвай. Един ден ще съжаляваш, ще се чудиш какво е щяло да бъде, ако си пробвал отново. Мисля, че си заслужава, любовта ти е голяма.

Не се отказвай!!

blader
04-07-2010, 12:36
Баси тъпата! :? С извинения за израза! Аз на твое място до ся да съм я убила.. :x Много мразя такива момичета които се натискат с първия срещнат! :x Хиич да не ти пука..Остави няма смисъл! Ся не искам да ти разруша самочувствието щот сигурно си хубав батко.. (батко щот съм на 13 а той на 17) 8-) ..Все ще се намери някоя по-хубава. :) По-добра от нея, не някакъв парцал с красиви очи който изглежда "омагьосват" мъжете.. :? Не си струва, просто я заеби и се оглеждай за други. Хвани си друга приятелка, и постепенно ще забравиш за нея! :) Дано съм помогнала, и пак за последно съжелявам за изразите които съм използвала! :)

хах...'хубав батко'...едва ли...батко определено но 'хубав' не е определение което бих дал за себе си...
не мисля че се вписвам в представите за 'готин' на момичетата...поне не и според това което виждам(всмисъл...типа момчета които биват харесвани и обект на инттерес...)
най-малкото чисто визуално ...дълга коса(не много де...),слаб,очила...походката на Jack Sparrоw...хахааа...
както и да е...не мисля че имам ансове с това момиче...всмисъл...явно наистина решението и е било окончателно и за нея това което имаше между нас е минало...без право на обжалване...
въпроса е че се чувствах кофти от това че имам нужда да обичам и да бъда обичан но чувствата които изпитвам(или може би трябва да кажа 'изпитвах тъй като е крайно време да спра да бъда нейния just in case...) ми пречиха да обръщам внимание на други момичета...може би съм пропуснал и възможности да прекратя замотата си(малко вероятно де...)...но така или иначе за момента съм сам и няма изгледи това да се промени...
мисля че преодолея ли нея...и това че съм страшно срамежлив и до известна степен пасивен ще успея и да намеря момичето което да оцени любовта ми и чувствата ми без да намира това че се интересувам от нея и се старая да правя така че на нея да и е добре за скучно и еднообразно...
засега обаче търсенията ми не се увенчават с успех...може би проблема е в мен...

LiRRRa
04-07-2010, 13:39
Проблема не е в теб. Проблема е в нея, тя не те заслужава, но ако мислиш, че имаш дори и някакъв малък съвсем малък шанс. . . дейсвай. Никога нищо не се знае какво може да излезе.

DragonSong
04-07-2010, 16:18
Щото е вкусен.
И на мен да ми дадат един памук, и на мен ще ми мине.

Уф. Скука.
Абе бъди по рационален и ще ти мине много бързо. Който рационализира, той презира :Д

Захарния памук няма да помогне... Пробвай с Sushard. 8-) 8-) Майтапя се.
По темата: Ако още я харесваш я питай дали иска пак да трагнете. Няма да згрешиш 8)

Colouring
04-07-2010, 16:21
Действай!Знам,че е лесно да се каже,но ако човек иска-винаги ще намери начин.

justonegirlwithonehope
04-07-2010, 16:30
Няма невъзможни неща.

blader
04-07-2010, 20:25
Да ви кажа честно мисля да не се занимавам...
всмисъл...всеки път когато излизах с въпросното момиче аз меко казано се разтапях...всъщност всеки път като я видех...

и ми личеше...

обаче така и създавах впечатлението че съм...да речем нейния just in case...човек който винаги ще има някакви чувства към нея(тя винаги го е усещала а и сме си говорили че имам по-специално отношение към нея...) и който винаги да и повдига самочувствието именно със своята отдаденост на непостижимата мечта тя просто да му позволи да го обича...
който един вид ако тя някога остан сама и не може да си намери приятел винаги ще е готов да и даде любовта и вниманието от които би имала нужда...

но не мисля че да поддържам тази и представа за мен и занапред е уместно...мисля че така бих изглеждал жалък
малко или много ще и покажа че и аз мога да поема контрол над ситуацията...или поне върху ефекта от чувствата си...
затова смятам да спра да съм винаги насреща когато на нея и се иска и да спра да я идеализирам(всмисъл...невъз можно е поне от гледна точка на това че наистина съвпада с представите ми за идеал...)...но естествено в никакъв случай да не се насилвам да я изкарвам 'лошата'...
просто да се освободя от нея чисто емоционално...

AnzaRe
04-07-2010, 20:27
Не се дръжте като шундииии.
Отиваш и казваш всичко каквото написа тук.
Успех...

iceMiss
04-07-2010, 22:22
13-14 е.

Ся човек... ако няма никакъв шанс да си я върнеш... трябва да я забравиш. Трябва да елиминираш всякакъв контакт с нея. Ако трябва дори я напсувай, за бога, та да спре да ти маха! То си личи, че всеки път като ти махне и ти омекват краката...

Или можеш да поговориш с нея. От това, което ми каза, изглежда, че е интелигентна.

Тя на колко е? За тебе разбрах, че си на 13-14... ама тя?

13/14 годишните не могат да се изразяват по този начин! :? Предполагам, че е малко по-голям.

Priceless
04-08-2010, 06:41
Искам и за мен някой да говори така. :x

XTREMEFREERIDE
04-08-2010, 06:53
Нищо лично, ама ... ГЛУПАЧКА БЕ ! Как говориш за нея, ахх как само говориш за нея ... Мисля, че доста ти е завъртяла главата. Ама ти не спирай човече, опитвай, опитвай, опитвай ... току виж тя се вразуми (хъх). Или пък започни да я сваляш тайничко (да бе) полека, полека .. може да се получи отново. (:

TonChoY
04-08-2010, 07:57
ОМГ как ми се иска някое момче да говори така и за мен .. кажи и всичко което написа тук ! НЯМА ДА СГРЕШИШ ! ако не ти отвърне трябва да е пълна глупачка !

DevilWish
04-08-2010, 10:12
Toва момиче не знае какво губи просто ;) ;) Наистина ;) В наше време рядко се намират момчета като теб ;) Но...... все пак поговорете.Може би те е страх да не се отдръпне от теб като й кажеш ,че имаш още чувства, но ... все пак .... Трябва да й го кажеш ,защото т'ва те убива според мен.
Виж ,не знам ,не ти помогнах особено, но ако ти се говори може да ми пишеш едно лс ;) Успех!

TheUnforgiven
04-08-2010, 11:17
Трябва да действаш.... Всичко или нищо. :)

blader
04-08-2010, 13:44
Ъъъммм...извинявам се ако звучи тъпо след всичко написано и най-вече прочетено в тази тема(наистина прочетох много мили и вдъхновяващи неща...)...но поради причини които не ми се обяснява известно време няма да имам достъп до интернет...
и за да не се забравя темата моля някой или някои от по-активните и читатели да пишат нещо от време на време...просто за да не изостава на задните страници защото скоро мисля да дам информация как съм действал с въпросното момиче...

просто ако не е много нахално искам темата да...'живее' за да я допълня после и пак да коментираме...

благодаря на всички които биха се отзовали...

kombarka
04-08-2010, 14:11
Твоята история ме заинтригува. Наистина.

Просто какво ли не бих дала някой да говори така за мен...
Но всъшност ние, момичетата, сме много долни същества. Аз самата постъпих като това момиче- исках едно момче, харесвах го.. Но не бях готова да започна връзка с него. Виждах в него просто малко кученце, което можех да водя на каишка (знам, истината боли). Явно и тя мисли така. Наистина те цени като човек и не иска да те изгуби, но за нея ти не си човекът, с когото иска да бъде.
От друга страна.. Ни си ли мислил, че колкото по-близо си до нея толкова повече те наранява? Представи си как би се почувствал, ако тя си има приятел- да го гледа с онези красиви очи. Едва ли позицията, в която ще си, ще е изгодна.

Не мисля, че ти казах нещо, което не знаеш. Но все пак пречупи ситуацията през нейните очи. Може да останеш изненадан.

Nich
04-08-2010, 18:58
що не пробваш да и го кажеш тва на нея вместо на нас ?

mishanavolley
04-08-2010, 19:18
ами кво' да ти кажа всичко 1-во не се забравя. Ти си свикнал с нея, и може би затова се чувстваш така. Хвани си някое симпатично и умно момиче и ще свикнеш и с нея и т.н. :)

Met1lEmoGirl
04-09-2010, 20:24
hey ti si napisal prekrasni ne6ta za neq ..ne znam za6to no sigurno prosto ne os1znava kakvo pritejava6 ti i kakvo izpuska...moje6 da 4aka6 da naprai ne6tu ili ako ne ti se 4aka prosto i kaji s16tite tezi ne6ta koito si napisal tyk....no ako izbere6 da 4aka6 ...6te strada6..i nqkoga 6te otmine ..dori i da ne vqrva6 ...no e mnogo trudno ...razbiram te , ni6tu 4e s1m momi4e ^^...

kypo
04-09-2010, 20:28
спри да и говориш и пълен игнор на такива. аз така направих и съм чук!
жени много, цици - двойно повече!

blader
04-10-2010, 14:49
и тъъъй...доколкото виждам от последните 2 страници с коментари всички ме съветват да предприема най-трудното...да и кажа всичко което имам да и казвам и фактически което съм казал и на вас(или пък второто най-трудно-да я забравя безвъзвратно...)...

не знам...в моследно време много мислих по въпроса(самия факт че пуснах темата е израз на неспособността ми да измисля решение..) и наистина смятам че единствения вариант в който ако не друго то поне ще се успокоя че съм пробвал е да изляза с нея някоя вечер и да и кажа всичко...как се чувствам,какво мисля за нея и какво е тя за мен,какво съм изпитал като съм я видял на нова година...всичко...

...и оттам вече каквото стане...

надявам се това да се случи възможно по-скоро...а когато се случи задължително ща кажа какво е станало и какъв в крайна сметка е бил развоя на събитията...
предполагам ще се случи до дни а дотогава не мисля че ще имам възможност да пиша(респективно и да чета де....) коментари в темата...
...затова още веднъж ще помоля хората които разглеждат темата да пишат за да може след като се случи каквото има да се случва да кажа какво е станало...защото това наистина ме мъчи от твърде много време и наистина резултата от разговора с нея ме вълнува невероятно много...
а доколкото забелязах вълнува и други хора кото сметнаха че историята ми е интересна...
до скоро(надявам се много скоро...)...

Elizabett
04-10-2010, 17:13
Аз съм в същата ситуация както момичето,в което си влюбен ти.Имах сериозна връзка преди 6 месеца,която продължи 1 година точно,и от както се разделихме бившия ми приятел не може да ме забрави, то не знам дали някога това е възможно да се случи..понеже аз също не съм го забравила, просто ми е някаксии..не знам даже не мога и да го опиша.Таа той искаше да се сдобрим, аз постоянно му повтарях,че няма смисъл от тези предложения,които ми правеше,че няма никакъв шанс пак да се съберем,но той таеше някаква надежда вътре в себе си и не се отказа от нея.Явно толкова ме обичаше,че започна да се съсипва, не знам дали ме разбираш..започна да пие,не искаше да яде,не спеше по цели нощи(това го знам от негов приятел,който отчаяно ме молеше да се върна при бившото ми гадже и ми разказваше за всичко това)...Но аз не исках да съм с него,просто отдавна го бях преболедувала и нямах намерение да се връщам пак при него..Таа мисля,че ако тя не иска да е с теб,ти не бива да й се натрапваш кажи й едно ОК и я остави..знам,че ще ти е трудно,и че ще страдаш,но това да й даваш обичта си,която тя не иска..е глупаво...в смисъл изглеждаш глупаво в нейните очи...Аз ти го казвам от личен опит..и ако и при теб ситуацията е такава..по-добре опитай така.. :)

CeSarkA
04-10-2010, 17:30
Айде аз с 1 клише-"първата любов ражда не хваща". ;)
о0о0о дааа

raliichkaa
04-10-2010, 19:15
Обичаш си я отвсякъде ;) Няма какво да мислиш,освен ако не искаш да се измъчваш разбира се ..

ScarletBite
04-10-2010, 19:50
Блазе ти.

nymphadora
04-11-2010, 07:14
Ох,нямам търпение да видя какво е станало (да прочета де 8-) )

blader
04-13-2010, 13:08
така...малко ъпдейт по темата...

след последния път когато излязох с нея(което беше деня преди да пусна темата...) някак не е същата и почти не ми говори...игнорира ме и като че ли ми се сърди за нещо(не бяхме само двамата защото в последния момент се присъедини един приятел...в един покъсен етап от вечерта ние двамата с него започнахме да говорим с нея за нея...всмисъл...аз споменах че тя е интересна с това че никога човек не може да предположи моментната и реакция а той ме допъллваше...стана въпрос чв тя има склонност да изоставя неща и хора които вече не са и интересни и така...дръпнахме и един анализ в общи линии...но не сме били нито груби нито сме прекалявали...просто си споделяхме как я виждаме като човек и тя като че ли нямаше нишо против и й беше интересно...но в един момент просто рязко спря както си ходихме тримата и си замина...)...на практика няма за какво но това не е важно сега...
та оттогава не се е обаждала...не ми отговаря на смс-ите и най-общо казано ме игнорира...
важно е да се спомене че пича с когото я видях на нова година(и с когото ходиха...в продължение на цели 2 седмици след това...защото той учи в София и си идва в града само за ваканциите...) си беше в града за през ваканцията и те са излизали 2 дни след като е излязла с мен...може и това да има нещо общо с пълната загуба на интерес...

обаче някакси вече и отношението ми се промени...някакси ми омръзна всеки оът когато тя изпадне в подобно настроение(не се случва за пръв път...обикновено казва че е от напрежението покрай многото неща и хора на които трябва да обръща внимание...) аз да правя всичко възможно само и само тя да разбере нещата по начина по който е било предвидено да ги разбере а не по начина по който принципно го прави...защодо-да-тя има неоспоримо нестандартно мислене но това по някога и пречи...просто тяв се старае да приема всичко по различен начин...винаги упорито търси 'другата' гледна точка винаги гледа да не попада в стандартните рамки на мислене...
друг е въпроса че живее във...книга...мислех да кажа 'филм' ама първо израза е изтъркан и би загубил смисъла си в контекста и второ тя чете в пъти повече отколкото гледа филми(друг факт който ни сближава доста тъй като аз съшо обичам да чета макар че рядко го правя напоследък...и май само с книжки на Тери Пратчет...а и покрай книгите е придобила изказ достоен за уважние и способност да говори толкова увлекателно и убедително че дори ида греши би убедила човека отсрща в собствената си правота...освен ако човека отсреща не е също толкова убеден в своята разбира се...)...в смисъл...мисля че до някаква степен се отъждествява с някакъв събирателен образ на свои любимми героини от книги и се старае да пречупи живота си през такава призма че да изглежда че преживяванията и са сходни с тези за които чете...сякаш реалността не е достатъчно интересна за да се приема такава каквато е...
и в един момент когато нещо не съвпада със сюжета на който се е надявала тя просто...се цупи...
не знам...колкото и да е различна тя си остава момиче на 16 и малко или много нормалните капризи и цупене по неизпълнени мечти или такива които са се оказали неизпълними не са и чужди...

както и да е аз мисля че е време да спра да бъда човека който с цената на собственото си нещастие и загубено време да намества нещата така че на нея да и харесват и малко или много да се оттърся от представата че имам шансове за някакво бъдеще с нея...поне не и на този етап...мисля че трябва да я освободя малко от присъствието си и да я оставя да продължи напред както тя сама си е решила...
няма да е лошо аз също да си продължа напред...просто да не се съсредоточавам в това да и направя впечатление или да и доказвам неща които на практика съм доказал и преди и които нея вече не я вълнуват...
явно е била напълно убедена в думите си когато след като скъсахме ми каза че за нея всичко мжду нас е минало и то окончателно и безвъзвратно и всякакви опити от моя страна да променя това биха били безсмислени...или дори и да не е била категорична в момента когато го е казвала явно с времето е придобила пълна увереност в думите си и в крайна сметка единствения извод е че една година и малко повече от месец аз съм се заблуждавал и...съм си мечтал...но все пак осъзнаването на тези неща действа доста ободряващо и благодаря на всички които писаха в тази тема досега за адекватните съвети и мнения и за това че въпреки че можеха да се разграничат два варианта за действия според съветите които ми давахте мисля че и двата бяха адекватни...но просто предпочетох да прекратя това коео ме измъчваше толкова време тъй като единствения резултат щеше да е продължаване на тая история което не би било нито приятно нито смислено...
а за хората които ме посъветваха да действам и да й кажа всичко-не съм се отказал...на практика ако беше отказ трябваше да има от какво да се отказвам...ако се бях отказал щеше да е от някаква любов която поне е имала някакъв шанс за съществуване...а в този случай такава нямаше...тъй че не съм се отказал тъй като просто нямаше от какво...

нека темата си продължи тъй като мисля че има още какво да се обсъжда...предполагам(и се надявам де...) че някои от вас имат мнение по темата и може да продължим да си говорим(честно казано казах последните неща тъй като хората писали коментари досега бяха наистина мили и ми хареса начина по който говорят(и се надявам да продължаваме да си говорим така...)...радвам се че в темата нямаше прекалено груби и олигофренични изцепки които в подобни форуми не липсват...)

loopche
04-13-2010, 15:00
човече в доста тежък случай си попаднал според мен трябва да изчакаш да разбереш дали ти се сърди или просто нещо не е в настроениее и за това не иска да ти отговори на обажданиятаа ии да и кажеш всичко н един открит разговор на четири очи така тя ще разбере наистина какво чустваш към нея и може и да ти обърне вниманиее защото от една степен това което чувстваш може да се нарече меко казано любов имаше мнения че не заслужава толкова много любов и при мен е така ноо в малко по различен вариан така че според мен повече любов никога не е излишна важното е тя да разбера как се чустваш като те погледне защото това поне според мен кара момичетата да се чувстват полъскани ... сигурен съм че като разбере всичко това което написа тук ще промени отношението си към теб ... свалям ти шапка за всичко това което чувстваш въпреки стореното от нея което ее много тежко ... надявам се да се оправите с това момиче ... важното е да не се отказваш и ти не го правеш което ее много хубаво ... наистина трябва да има повече хора като теб не само момчета но и момичета

Paramour
04-13-2010, 16:41
А може би е крайно време да се опиташ да си я върнеш и отново да сте заедно и сега не ми казвай, че нямаш шансове (както си казал в темата си), не се отказвай!
+ 8) 8)

blader
04-14-2010, 14:12
Амиии...аз казах какво е мнението ми за сегашното положение и разказах за събитията в последните дни в предишния пост и мисля че не е лошо да се обърне повечко внимание на тази част...
'...както и да е аз мисля че е време да спра да бъда човека който с цената на собственото си нещастие и загубено време да намества нещата така че на нея да и харесват и малко или много да се оттърся от представата че имам шансове за някакво бъдеще с нея...поне не и на този етап...мисля че трябва да я освободя малко от присъствието си и да я оставя да продължи напред както тя сама си е решила...
няма да е лошо аз също да си продължа напред...просто да не се съсредоточавам в това да и направя впечатление или да и доказвам неща които на практика съм доказал и преди и които нея вече не я вълнуват... '
и все пак всички които ми казват да действам звучат толкова убедени че ще постигна нещо с това а аз някак...
не знам...последния път като излизахме с нея и тя си тръгна така изведнъж...сякаш нещо в мен се пречупи...сякаш някак рязко...спря да ми пука...
просто си помислих известно време и си зададох въпроса 'струва ли си?...' и това което от една страна ме плаши а от друга ме успокоява е че отговора май е 'не...'...и все пак...
ох...

Rebus
04-14-2010, 14:36
'...както и да е аз мисля че е време да спра да бъда човека който с цената на собственото си нещастие и загубено време да намества нещата така че на нея да и харесват и малко или много да се оттърся от представата че имам шансове за някакво бъдеще с нея...поне не и на този етап

Браво браво...подкрепям това ти решение..Стига си я поставял над себе си.Колкото повече се тича след едно момиче,то тя повече ти се качва на главата.Дала ти е игнор...ми ок,оставяш я и толкова...Гледаш напред и не се връщаш назад.Нека си живей живота...личи си че си свестен пич и ще си намериш някоя по-добра от нея! :)

radybt
04-14-2010, 14:50
Хвани си някое симпатично и умно момиче
Просто е да се каже, мнооооого е трудно да се случи!

blader
04-14-2010, 14:56
Хвани си някое симпатично и умно момиче
Просто е да се каже, мнооооого е трудно да се случи!

неоспорим факт...
особено за мен...
ох да не почвам да обяснявам съмненията си относно моите външен вид и въобще същност които според моите наблюдения повечето момичета напоследък(поне тези на които попадам...) не възприемат като тези на човек с когото биха могли да бъдат нещо повече от приятели...

Take_That
04-14-2010, 17:55
Хвани си някое симпатично и умно момиче
Просто е да се каже, мнооооого е трудно да се случи!

неоспорим факт...
особено за мен...
ох да не почвам да обяснявам съмненията си относно моите външен вид и въобще същност които според моите наблюдения повечето момичета напоследък(поне тези на които попадам...) не възприемат като тези на човек с когото биха могли да бъдат нещо повече от приятели...

Хей, ама хайде сега тука комплекси.. Едва ли е така. Като съдя по постовете ти си много съвестно момче и това момиче изпуска много и не те оценява. Жалко за нея, може би след време ще се осъзнае и ще съжалява. Колкото до предишия ти пост, хубаво е, че си премислил нещата. Никой от тук не може да прецени най-добре за теб и да ти даде най-умния съвет, само и единствено ти си този, който може да го направи. Хубаво е, че си си задал въпроса "струва ли си?", което ще ти помогне от тук нататък и то доста. Не трябва да те плаши отговорът "не", по-лошо щеше да е отговорът да е "да", ей тогава щеше да зациклиш, а така можеш да продължиш напред и съм сигурна, че ще си намериш много свястно момиче, коео ще оценява всичко, което ще правиш за нея и ще те обича. :)

disGLOster
04-15-2010, 08:05
Такаа.. ами,Принце,много често сме обсъждали тази тема и си достатъчно наясно с мнението ми.С надеждата вече напълно да си забравил това,което съм ти казвала десетки пъти и с риск да се повторя пред теб бих искала да ти напомня нещо - никой не може да те накара да се чувстваш по даден начин,ако ти не му позволиш да го направи.До болка познавам чувствата ти към нея,тъй като множество пъти си ми споделял по-голямата част от това,което си публикувал тук.Вярно е,че през последните месеци нямахме прекрасната възможност да си пишем често,но се радвам,че отново получавам актуална информация за твоето състояние и то навременно.
Бих искала да изразя щастието си,което изпитвам сега.Четейки коментарите тук и главно - твоите публикации,забелязах нещо в начина,по който размишляваш върху действията й,върху външността й,и самата нея.А именно - твоето израстване.Всеки адекватен читател,достатъчно запознат с историята,а и дори косвено,би имал способността да забележи точно това,което аз видях в твоите думи.Забелязвам и че силно си афектиран от мненията на хората,които са отговорили на темата ти.И това,до известна степен ме радва.Но сякаш нещо липсва.. защо не седнеш някой ден и просто да игнорираш всичко,което околните ти казват.Изясни чувствата си относно нея и това,което имаш потребност да направиш.Сигурна съм,че си го правил неведнъж,но смятам,че ще бъде полезно за психиката ти да практикуваш това по-често.
Относно самотата ти.Също знаеш колко много се дразня от това как представяш твоята самота.Ти правиш себе си сам.Затворил си се като...в инкубатор!Не виждаш очите на другите момичета около теб,които имат потенциала да бъдат красиви/или повече/ като тези на.. момичето.Ограничил си светогледа си и си се вкопчил в нея.Не бъди удавник,а просто плувец.Мини покрай нея.Огледай я.Ако тя не ти обърне внимание,просто я заобиколи и пътувай към другите,които през цялото време са очаквали да откъснеш погледа си от нея и да видиш тях.
Сигурна съм,че е прекрасна.Че е невероятна.Че никой няма право да говори за нея по груб начин.Не го правя.Може би просто срокът на годност на вашите по-близки отношения е изтекъл.В такъв случай... можеш да я оставиш на рафта за сувенири и отново да отправяш носталгичен поглед към нея.. да триеш праха от гладката й повърхност и да се радваш на достолепието й... но в същото време в ръцете си да държиш нещо свежо,което е жадно за твоето докосване,чието бъдеще също предвещава позиция на същия този покрит с останките на спомена рафт,но настощето да изживява някъде,вътре в твоето сърце.Но само ако ти му позволиш.
Не си глупав.Знаеш какво да правиш.От последните ти изказвания е ясно,че вече си решил какво да вършиш.Радвам се за теб и се надявам да пожънеш някакъв нов успех в твоя любовен живот,ако се наложи - не свързан с нея.

П.П. ... Радвам се,че не си се променил от доста време в насока на твоето писане.Запетаите още се реят някъде в нищото и си търсят място.. ;д Но както всички казват - аз съм Покровителката на запетаите .. и този път ще ти простя престъпното им отсъствие от писанията ти.. ;Д

Sofff
04-15-2010, 08:17
Никога неможеш да си сигурен, че нямаш шанс с нея ... винаги може да си промени мнението, а ти можеш поне да опиташ да си с нея .. щом толкова те привлича .

Hustler_DC
04-15-2010, 08:40
Човече влюбен си до ушите!
Влюбен, влюбен, та чак загубен...

Elenichkaa
04-15-2010, 11:23
Две думи: Прости,Забрави!

bratignat
04-15-2010, 11:46
Аз мисля, че там където не е станало, никога не трябва да се опитва отново. Но ако действително си силно влюбен - действай. Като си силно влюбен играеш до край. Всичко или нищо. Ако откликне на чувствата ти, ще имав една страхотна връзка, ако ли не целият ти свят ще се срине. И все пак и двете положения са за предпочитане, пред това да левитираш на орбита около нея - прекалено далеч, за да я докоснеш и прекалено близо, за да се оттърсиш от нея веднъж за винаги. Всеки случай, не стане ли, ако са ти силни чувствата се отдалечи. Жена, с която не се е получило нищо, е като трамвай - спазвай дистанция или ще те прегази абрабар със сърцето ти. Успехи.

NeonBlack
04-15-2010, 14:37
А сега резни крапа, всички момичешки глупости под формата на метафори, епитети, невероятни сравнения и всякаква друга сволоч, дето ти пълни главата с глупости. И сядай да си поговорим като мъж с мъж.

Сериозно, почти нищо друго не ме дразни толкова, колкото момче, което принципно умее да мисли, но мисли като путка. Сега ще ти кажа нещо за твоята "дама", не се обиждай: малката кифла не е нито прелестна, нито толкова обаятелна, неповторима, хеле пък мистериозна. ТИ и само ТИ я правиш такава, ТИ й даваш тези определения и твоето съзнание им дава сила.

Пич, тя не пикае розова вода и не сере теменуги. И честно казано, след дългогодишен опит с жените съм установил, че сутрешната ми ерекция е доста по-непредсказуема и мистериозна от представителите на нежния пол. Като се опариш няколко пъти и ще научиш колко елементарни са съжденията и реакциите на противоположния пол.

Имала не-знам-си-кви-очи, чела не-знам-си-кви книжки. Хохо, голяма работа. Ако хвърли поглед на личната ми библиотека ще си глътне езика с все сливиците, но това не ме прави някакъв уберменш.

Както и да е. Знаеш ли какво отличава мъжа от жената? Наистина, не е кура и не е липсата на цици. Разликата е в характера, в онзи неуловим мъжки мирис на воля, агресия и сила. Престани да третираш разни момиченца като подаръци от Бог и почни да третираш себе си като уверен, силен и развиващ се млад мъж. Не се оплаквай, не се тръшкай и не страдай за изгубени каузи (още по-малко, когато въпросните носят женски имена). Твоята работа е да усъвършенстваш себе си. Тренирай, учи, бачкай - върви напред. Развивай рисуването си, учи езици, започни интензивни спортни занимания, интересувай се от повече литература, музика, кино, etc.

А, да - поразреди срещите с кокошките и намери няколко момчета да се наливате с бира, да простеете и да обсъждате кой на коя е обърнал хастара и защо Аякс е най-великият отбор на земята.

След време ще започнеш да привличаш все повече женско внимание към себе си и ти ще си този, който избира, а не поредната играчка на на някаква заблудена пикла с красиви очи.

Има един много правилен "мотивационен лаф" за случая:
Go hard or go home.

Това е от мен.. Умната!

blader
04-16-2010, 14:48
Сериозно, почти нищо друго не ме дразни толкова, колкото момче, което принципно умее да мисли, но мисли като п***а. Сега ще ти кажа нещо за твоята "дама", не се обиждай: малката кифла не е нито прелестна, нито толкова обаятелна, неповторима, хеле пък мистериозна. ТИ и само ТИ я правиш такава, ТИ й даваш тези определения и твоето съзнание им дава сила.

Пич, тя не пикае розова вода и не сере теменуги. И честно казано, след дългогодишен опит с жените съм установил, че сутрешната ми ерекция е доста по-непредсказуема и мистериозна от представителите на нежния пол. Като се опариш няколко пъти и ще научиш колко елементарни са съжденията и реакциите на противоположния пол.

Имала не-знам-си-кви-очи, чела не-знам-си-кви книжки. Хохо, голяма работа. Ако хвърли поглед на личната ми библиотека ще си глътне езика с все сливиците, но това не ме прави някакъв уберменш.

А, да - поразреди срещите с кокошките и намери няколко момчета да се наливате с бира, да простеете и да обсъждате кой на коя е обърнал хастара и защо Аякс е най-великият отбор на земята.


Ами...виж...
опредлеено не съм казал че е най-хубавото или най-интелигентно момиче в света,вселената...and so on...
но определено е точно толкова красива че да не мисля за други и точно толкова интелигентна че след двучасов разговор да ми зададе въпрос върху който да размишлявам с дни след това...
както и да е...тия неща нямат особено значение в момента тъй като както неведнъж вече споменах от последния път когато излизахме отношението ми се промени...
вече някак...не ми пука особено...

колкото до описаните 'типично мъжки' практики...ъъъъм...някакси не ми се говори за футбол тъй като не съм фен...не пия не пуша...нищо...отделно не съм много спортна натура тъй че и това отпада като занимавка(не толкова щото не ме бива а щото нямам нужда и не ми се занимава...)
а и най-малкото не мисля че това са неща които привличат момичетата...според мене това си е чисто моментно усещане...не е нужно да си нито най-красивия нито най-умния нито най-богатия или надарен с нещо друго човек за да те харесват...просто трябва да има искра...
моя проблем е не толкова че се оплаквам че нямам нещо което отчаяно искам да притеавам(и което ще ми помогне да си намеря човек когото да обичам...) а че просто нямам късмет...
просто невероятностите случващи се по тази земя са от такъв характер че съдбата е склонна да свърже човек който няма никакви особени качества(по общоприетите стандарти де...) с човек който (по същите тези стандарти...) притежава неописуема красота,безграничен интелект и обаяние което привлича всички около него/нея...
но аз който се смятам за напълно average с елементи на неподправена странност стоя и зяпам как хората около мен се събират и си повтарят колко се обичат и как почти всички момичета се увличат по пичове които(да не се обиждат тия които попадат в рамките на описаната част от населението...) имат вид на потенциални мутри и чийто интерес към момичетата е на чисто физическо ниво(не се изкарвам любител на платоническата любов...твърде ограничаващо е...)...някакси се отчайвам...
не е като само да стоя и да гледам но просто или всички момичета край мен(с които смятам че бихме си допаднали де...) са заети,или няма такива с които да имаме общи неща(което не е задължително принципно тъй като общите неща могат да се появят и по време на връзката с даден човек...от какъвто и характер да е тя...) или просто никоя не ми обръща нимание...

и мисля че е по-скоро третото тъй като не съм забелязал и грам интерес от което и да е момиче към мен(принципно бих действал но просто имам нужда да видя че би имало смисъл...ако се засиля към човек който на практика въобще не го вълнува какво изпитвам аз ще се повтори до известна степен ситуаацията с момичето заради което направих темата...)...смятам че се дължи на чисто повърхностни причини...външен вид или музиката която слушам или...не знам...
но както казах мисля че е просто заради тия неща които принципно не са определящ фактор...и мисля че това е много жалко...
всмисъл...не съм някакъв зарибен метълист(вярно имам доста големи теоретични познания в областта и слушам на 99,5% такава музика...но не натрапвам това на никого и изобщо нямам вида на 'класическия метъл фен'...ако изключим дългата(при това не много...) коса и кожените гривни(много обичам да си кича какво ли не по ръцете :oops: )...)...не мисля и че съм чак толкова грозен...на практика не знам какво ми има но просто явно е това което хората наричат аура,излъчване или усещане...явно нещо в мен кара момичетата да ме имат за страхтен приятел но нищо повече...
което води до самота която при тези обстоятелства изглежда като константна величине...нещо чийто край ако въобще съществува се намира някъде в необозримото бъдеще...

loveinmyheart
04-16-2010, 16:30
личи си,че си хлътнал по нея.не съм чела другите мнения и може да се повтарям. тя може да не е толкова прелестна колкото я описваш ,мисля че ти си я правиш такава.ако няма как да се съберете просто не контактувай с нея и не и обръщай внимание когато ти ''маха''. общувай с повече момчета и се опитай да я забравиш ,знам че е трудно но се опитай. това е философията :D :D

dydolinkka93
04-16-2010, 18:22
Леле.. останах без думи,начина по който говориш за нея,по който се изразяваш-прекрасно е.. Завиждам и благородно хах,не знам кое момиче не би и завидяло де.. :)) Колкото по темата..честно казано ,тя определено не те заслужава ..ии трябва да продължиш,направил си достатъчно за нея :)

blader
04-17-2010, 00:08
Леле.. останах без думи,начина по който говориш за нея,по който се изразяваш-прекрасно е.. Завиждам и благородно хах,не знам кое момиче не би и завидяло де.. :)) Колкото по темата..честно казано ,тя определено не те заслужава ..ии трябва да продължиш,направил си достатъчно за нея :)

:oops: амиии...честно казано не знам какво толкова специално намират някои от вас в начина по който говоря за нея...аз просто се стараех да бъда обективен и подробен за да придобиете ясна представа за каква личност става дума...
нещата които казвам са си абсолютна истина а начина по който ги казвам си е...ми аз така си говоря(многословен съм и много подробен...понякога прекалено вследствие на което немалко хора се дразнят...но съм си такъв и ако трябва да съм честн си ми харесва...)
може би просто факта че използвам доста силни положителни определеие в описанията си прави впечатление...

ох...не знам на колко хора им се иска някой да говори така и за тях но...
на мен със сигурност невероятно много ми се иска да имам някого за когото да говоря по този начин...
не сравнявам другите с нея...в никой случай...
първо защото това е едно от основните правила при връзките с момичета-да не ги сравняваш с други момичета...
и второ защото няма по-добри от нея...така както тя не е по-добра от другите...просто...не бих сравнявал личности...все пак именно това че са личности прави сравнението невъзможно...
но за съжаление не мисля че ще се случи имайки впредвид изгледите за това да си стоя сам...най-малкото за доста години занапред...
колкото и да съжалявам да го кажа...на никой не му пука как говоря и дали е красиво или увлекателно...освен може би на хората във форумите които за съжаление не могат да ми дадат повече от хипотези и предложения и евентуално съвети за действия с потенциално положителни последици...
за съжаление не бих могъл да разчитам форума да ми реши проблема с това че никой не ме харесва...такъв какъвто съм...
затова пък мога да си споделям на воля всичко което ме мъчу...и го правя...
и мисля че тук ее момента да благодаря на всички които са толкова мили да четат и помагат за справянето с проблемите ми и с това че ми дават някакви надежди...

valdesbg
04-17-2010, 07:21
Я синтезирайте 5-те страници в 5 изречения, че не ми се четат едни и същи неща по 15 пъти.

Авторе и твоя въпрос - ако обичаш в още 4 изречения.

Разбира се ако искаш точен и адекватен отговор.

blader
04-17-2010, 12:24
Я синтезирайте 5-те страници в 5 изречения, че не ми се четат едни и същи неща по 15 пъти.

Авторе и твоя въпрос - ако обичаш в още 4 изречения.

Разбира се ако искаш точен и адекватен отговор.

зарежи...няма как да стане щото на практика тука няма питане на което да се търси отговор...
просто разказах история(и няколко свързани с нея...) и исках мнения...ако не ти се чете не се занимавай...
ако проявяваш интерес чети всичко...
и все пак историята е както са казали Nirvana...
...About a Girl...

valdesbg
04-17-2010, 17:45
Е... все има някаква основна идея, и нещо около което се върти цялата история. Ясно е че е за момиче, а щом искаш мнение трябва да е за нещо. Искам да знам какво е това нещо.

Няколко изречения са достатъчни. Всичко друго е разтягане на локуми и сълзливи историйки, които искам да пропусна.

Занимава ми се, но не искам да навлизам в тийнейджърски любовни драми.

pebals
04-17-2010, 18:31
Човече влюбен си до ушите! ;-) Според мен трябва да поговориш с нея и да и споделиш чувствата си. Кажи и същите неща, които си написал тук - че харесваш очите `и и мистериозността и.

+

blader
04-17-2010, 20:04
И тъйййй...
днес излизахме с момичето и се изяснихме...всичко...

някакси ми олекна...тя категорично заяви че няма чувства към мен...
а аз и казах че в мен нещо се е пречупило и от известно време въпреки че всеки път когато я видех ми се подкосяваха краката просто не се надявам нещо да се случи всеки път когато излизаме...

тя ми каза че е знаела че имам чувства към нея и това и е действало доста натоварващо тъй като е имало известно чувство за вина заради това че не им е отговаряла и това до известна степен я е отдалечавало от мен(разбирам я...)

и в един момен се случи така че и двамата си обяснихме че нямаме чувства един към друг...всмисъл...не и по-силни от приятелски...
и някакси и двамата се чувствахме щастливи от това...
аз се чувствам един вид свободен...а и тя също до известна степен...

чувството е страхотно...някак наистина ми олекна и смятам че сега с неянея ни чака едно страхотно приятелство...на каквото между другото тя се е надявала още като сме късали...

както и да е...сега за съжаление оставам изправен пред проблем който всъщност е бил на лице през цялото време но тъй като се бях вкопчил в нея не го осъзнавах...а именно това че съм сам и няма изгледи това да се промени(за повечето хора не е проблем...но аз съм човек който просто има нужда да обича и да бъде обичан...не мога да съм сам...)...просто...не съм от типа момчета които момичетата харесват а променя ли се ще противореча на принципите си,ще се превърна в нещо което нне съм и най-вече...ще се чувствам безкрайно виновен...на практика...на практика си се харесвам такъв и мисля че има момчета които са далеееч по-зле от мен....най-малкото като мислене но все пак са с някакви готини момичета които дори не осъзнават дали обичат или просто искат да изчукат...
и това ми действа много потискащо...

umri
04-17-2010, 23:55
Виждам, че е старичка темата, но все пак щи кажа... Първата любов. Нормално е така да се чувстваш. Едно обикновено момиче, с нищо по-различна от другите, но в твоите очи е, защото си обезумял. Щи мине.

NqkfaNikakva21
04-18-2010, 06:10
изчетох темата
wow изразяваш се доста добре, похвално е .
Виждам взел си правилното решение . Не знам защо си се колебаел досега да и признаеш всичко и в същото време да осъзнаеш, че просто няма да се получи с въпросното идеализирано момиче . След като ясно тя показва, че няма чувства и трепети към теб, защо аджеба се тормозиш и съсипваш ? Заслужава ли си ? Не ми харесаха мненията от рода ' бори се ', ами за какво да се бори питам аз ? За ежедневното измъчване ? За трепетите изникващи при всеки поглед или едно непринудено помахване за поздрав ? И явния безинтерес на девойчето ? Затова ли ? Какво би спечелил нашия герой в Море от любов ( хаха ) ? Отново болка ? Отново онова чувство на пърхащите пеперудки в стомаха, което аджеба на е спирало ? Това ли го съветвате ? Това ли би било най-доброто ? Ами не . Но както видяхме по-горе момчето се е осъзнало, оттърсило се е от нестихващото чувство за специалност и магнетизъм . И браво . Радвам се, че чувствата ти са поели в друга посока и то към най-добрата в случая - приятелската .

blader
04-21-2010, 14:42
изчетох темата
wow изразяваш се доста добре, похвално е .
Виждам взел си правилното решение . Не знам защо си се колебаел досега да и признаеш всичко и в същото време да осъзнаеш, че просто няма да се получи с въпросното идеализирано момиче . След като ясно тя показва, че няма чувства и трепети към теб, защо аджеба се тормозиш и съсипваш ? Заслужава ли си ? Не ми харесаха мненията от рода ' бори се ', ами за какво да се бори питам аз ? За ежедневното измъчване ? За трепетите изникващи при всеки поглед или едно непринудено помахване за поздрав ? И явния безинтерес на девойчето ? Затова ли ? Какво би спечелил нашия герой в Море от любов ( хаха ) ? Отново болка ? Отново онова чувство на пърхащите пеперудки в стомаха, което аджеба на е спирало ? Това ли го съветвате ? Това ли би било най-доброто ? Ами не . Но както видяхме по-горе момчето се е осъзнало, оттърсило се е от нестихващото чувство за специалност и магнетизъм . И браво . Радвам се, че чувствата ти са поели в друга посока и то към най-добрата в случая - приятелската .
Hahaaa...finally i'm back(for just a little while ofcourse...)
И такаааа...благодаря много за подкрепата в последното мнение...наистина е хубаво да виждам че има хора които споделят и одобряват реакцията ми(не се бъркайте...всички мнения са важни за мен...)...

най-готиното в случая е че с въпросното момиче проведохме страшно интересен разговор след който се очакваше и двамата да си заминем омърлушени и с мисълта че едва ли отново ще се случи да излезем а на практика се случи така че и аз и тя си казахме че нямаме чувства един към друг(за нея това казано от мен беше новина а за мен казано от нея беше потвърждение...) и което е най-странното...бяхме облекчени,успокоени и по някакъв странен начин-щастливи от това...

не могаи не искам да си го обяснявам но съм наистна много щастлив че се случи така и най--вече от това че с въпросното момиче си подобрихме отношенията вместо(както тя беше предвидила...макар и не със сигурност...) да ги прекъснем почти напълно...

дори(това което ще обясня предполагам ще се стори на много хора някак...глупаво...но за мен има значение...) след като се изяснихме тя ме попита дали имам лист хартия...обяснявам:
това за което и трябваше хартията е свързано с една нейна мечта която все още не е осъществила въпреки че няма нещо кой знае колко трудно в това...а именно да хвърля хартиени ракетки от някой покрив(на блок или нещо такова...) с човек който и е наистина...ама наистина близък...за сравнение бих казал че тя по-скоро би се навила да легне с някой отколкото да прави това с ракетките...просто човек трябва да и е наистина близък...
ккакто и да е...важното е че нещата се промениха единствено към по-добро след последния разговор...
вярно сега нямам дори човек когото да обичам безнадеждно и някак ми е самотно като имам впредвид че съм от хората които не са нито с нищо по-лоши от другите,нито по-грозни,нито по-тъпи или нещо такова...но просто съм с нещо различен и някакси това очевидно не е по вкуса на момичета...имам чувството че съм недостоен или...не знам...

за всеки случай положението в което се намирам осезаемо ми смъква самочувствието а това досещате се не е най-приятното чувство на света...просто...явно проблема е в мен...явно наистина съм или по-тъп или по-грозен или повече или по-малко от нещо което трябва да съм за да бъда забелязан...защото проблема ми определено не е в това че съм затворен и свит защото просто не съм...имам си приятели и приятелки колкото щеш и познати и въобще...не съм от хората които НИКОЙ не забелязва...просто...не ми се случва да ме забележет по начина по който на мен ми се иска...споменавал съм неведнъж че съм човек който има нужда да обича и да бъде обичан а сега се чувствам по-сам от всякога...въпреки че си имам и семейство и приятели...защото те не могат да ми дадат това от което имам нужда...
:oops:

simi4ka
04-21-2010, 15:14
изчетох темата
wow изразяваш се доста добре, похвално е .
Виждам взел си правилното решение . Не знам защо си се колебаел досега да и признаеш всичко и в същото време да осъзнаеш, че просто няма да се получи с въпросното идеализирано момиче . След като ясно тя показва, че няма чувства и трепети към теб, защо аджеба се тормозиш и съсипваш ? Заслужава ли си ? Не ми харесаха мненията от рода ' бори се ', ами за какво да се бори питам аз ? За ежедневното измъчване ? За трепетите изникващи при всеки поглед или едно непринудено помахване за поздрав ? И явния безинтерес на девойчето ? Затова ли ? Какво би спечелил нашия герой в Море от любов ( хаха ) ? Отново болка ? Отново онова чувство на пърхащите пеперудки в стомаха, което аджеба на е спирало ? Това ли го съветвате ? Това ли би било най-доброто ? Ами не . Но както видяхме по-горе момчето се е осъзнало, оттърсило се е от нестихващото чувство за специалност и магнетизъм . И браво . Радвам се, че чувствата ти са поели в друга посока и то към най-добрата в случая - приятелската .
Hahaaa...finally i'm back(for just a little while ofcourse...)
И такаааа...благодаря много за подкрепата в последното мнение...наистина е хубаво да виждам че има хора които споделят и одобряват реакцията ми(не се бъркайте...всички мнения са важни за мен...)...

най-готиното в случая е че с въпросното момиче проведохме страшно интересен разговор след който се очакваше и двамата да си заминем омърлушени и с мисълта че едва ли отново ще се случи да излезем а на практика се случи така че и аз и тя си казахме че нямаме чувства един към друг(за нея това казано от мен беше новина а за мен казано от нея беше потвърждение...) и което е най-странното...бяхме облекчени,успокоени и по някакъв странен начин-щастливи от това...

не могаи не искам да си го обяснявам но съм наистна много щастлив че се случи така и най--вече от това че с въпросното момиче си подобрихме отношенията вместо(както тя беше предвидила...макар и не със сигурност...) да ги прекъснем почти напълно...

дори(това което ще обясня предполагам ще се стори на много хора някак...глупаво...но за мен има значение...) след като се изяснихме тя ме попита дали имам лист хартия...обяснявам:
това за което и трябваше хартията е свързано с една нейна мечта която все още не е осъществила въпреки че няма нещо кой знае колко трудно в това...а именно да хвърля хартиени ракетки от някой покрив(на блок или нещо такова...) с човек който и е наистина...ама наистина близък...за сравнение бих казал че тя по-скоро би се навила да легне с някой отколкото да прави това с ракетките...просто човек трябва да и е наистина близък...
ккакто и да е...важното е че нещата се промениха единствено към по-добро след последния разговор...
вярно сега нямам дори човек когото да обичам безнадеждно и някак ми е самотно като имам впредвид че съм от хората които не са нито с нищо по-лоши от другите,нито по-грозни,нито по-тъпи или нещо такова...но просто съм с нещо различен и някакси това очевидно не е по вкуса на момичета...имам чувството че съм недостоен или...не знам...

за всеки случай положението в което се намирам осезаемо ми смъква самочувствието а това досещате се не е най-приятното чувство на света...просто...явно проблема е в мен...явно наистина съм или по-тъп или по-грозен или повече или по-малко от нещо което трябва да съм за да бъда забелязан...защото проблема ми определено не е в това че съм затворен и свит защото просто не съм...имам си приятели и приятелки колкото щеш и познати и въобще...не съм от хората които НИКОЙ не забелязва...просто...не ми се случва да ме забележет по начина по който на мен ми се иска...споменавал съм неведнъж че съм човек който има нужда да обича и да бъде обичан а сега се чувствам по-сам от всякога...въпреки че си имам и семейство и приятели...защото те не могат да ми дадат това от което имам нужда...
:oops:
Изразяваш се , а и предполагам мислиш , по УНИКАЛЕН начин !! Направо си останах без думи . И искаш да ми кажеш , че никое момиче не те харесва :shock: Не говори глупости :? Ако никое момиче не те харесва те значи изобщо не те слушат или поне разбират :)

Take_That
04-21-2010, 16:17
Еййй, ама я спри да се самосъжаляваш (извинявай, че така ти говоря), но какви са тези твои комплекси - никоя не те харесвала, никоя нямало да те хареса, я стига! Докато продължаваш да си мислиш така наистина ще продължаваш да циклиш на едно и също място и наистина ще си седиш сам. Умен си, за външен вид не знам какво да кажа (не съм те виждала, но едва ли си някакъв изрод), но според мен си много добро и свястно момче, така че едва ли НИКОЯ не те харесва. Трябва да имаш самочувствие. Имаше една реклама на "Fanta", в която се казваше, че момичетата разбират, когато момчетата нямат самочувствие и това и кара да не гледат с някакво по-различно око на тях, освен като приятел може би, сам си прави изводите, щом са го казали дори и на реклама :)

simi4ka
04-21-2010, 17:41
Take_That е права .Наистина няма смисъл да си създаваш излишни комплекси :? И нямаш основание да казваш , че никой не те харесва . Ако в този момент си мислиш , че никой не те харесва , ем значи не гледаш в правилната посока

chill
04-21-2010, 17:45
Бръъм, прочетох те и първо начина, по който говориш за това момиче и въобще цялото внимание, което и отделяш... много хора си мечтаят за такова. Така че не мисля че трудно ще си намериш някой:) Дай си малко време, спри да се самосъжаляваш ии всичко ще си дойде на мястото.
ПП Това с покрива и самолетчетата- мислех че съм само аз :shock: :D

simi4ka
04-21-2010, 17:48
Бръъм, прочетох те и първо начина, по който говориш за това момиче и въобще цялото внимание, което и отделяш... много хора си мечтаят за такова. Така че не мисля че трудно ще си намериш някой:) Дай си малко време, спри да се самосъжаляваш ии всичко ще си дойде на мястото.
ПП Това с покрива и самолетчетата- мислех че съм само аз :shock: :D
И аз така си мислех :D WOW станахме цяла общност :D :grin:

simi4ka
04-21-2010, 17:53
Take_That е права .Наистина няма смисъл да си създаваш излишни комплекси :? И нямаш основание да казваш , че никой не те харесва . Ако в този момент си мислиш , че никой не те харесва , ем значи не гледаш в правилната посока

blader
04-22-2010, 13:57
Хах...благодаря на всички за последните няколко мнения...наистина сте прави но не знам дали съзнавате какво представлява за едно момче(тъй де...всъщност какво представлява за мен в частност...тъй като съм наясно че има хора чиято увереност далеч не е толкова ограничена колкото моята...) да си харесаш момиче и...да и го кажеш...
чувствам го като нещо непостижимо или само по силите на момчета които или вече имат много опит(което обаче пак не е правилно щото и те вероятно не са били много уверени докато са трупали въпросния опит...) или просто имат късмета да са от типовете момчета които момичетата харесват...

аз явно нямам този късмет...и според мен има 2 варианта за това...
или(този е по-повърхностния и първосигнален...) на мен ми има нещо...всмисъл...с нещо съм по-малко от другите или...не знам...просто явно недостоен за внимание от страна на момичетата като повече от приятел...
или(този е по-гадния тъй като излиза че имам вина а не мисля че е така...) това че съм притеснителен и доста пасивен ми пречи тъй като от неувереност вероятно пропускам възможностите които сигурно съм имал...някога...
но честно казано не съм от типа хора които са дотолкова тъпи че да не забележат ако някое момиче има прави някакъв намек или поне им подскаже по някакъв начин че има нещо към тях...
просто...наистина(ако искате вярвайте...) не мисе е случвало да усетя или забележе подобно нещо...имам немалко приятелки момичета...но само приятелки...
кофти ми е защото съм винаги себе си...не се мъча да съм себе си защото характера ми е такъв че няма нужда да демонстрирам нищо с което да показвам че съм различен от другите защото в обстановката в която се намирам и в училище и с приятели това си проличава на момента...но явно това да си различен не се приема добре...
нямам претенции разбира се да съм уникален или нещо като неразбран гении сред идиоти...напротив...нямам ни най-малките амбиции за интелектуално превъзходство или нещо такова...имам си приятели и сред тях се чувствам страхотно но просто...липсва ми онова което би ме направило истински щастлив...

...онова чувство...да се будиш сутринта с мисълта за даден човек и вечерта да си лягаш с мисълта за него...да обичаш някого и той(в моя случай тя...) да те обича...и не като сина за когото би дал живота си или приятеля за когото би убил... а като човека който стопля сърцето ти само като си помислиш за него...като вдъхновението ти да дишаш...с който да имаш връзка не само на чисто физическо ниво но и да споделяш да изслушваш да бъдеш дотолкова част от живота му/й колкото и той/тя от твоя и с когото да сте дотолкова щастливи заедно че движещата сила на мисълта един за друг да ви помага да преодоляват всичко...ив моментите когато сте заедно и в тези в които не сте...

за съжаление не усещам и най-малкия признак на внимание от някое от момичетата край мен...не е като дотолкова да се страхувам да действам че дори и при явен намек да не направя нищо...просто от отсрещната страна няма нищо...
а аз никога не бих тръгнал да се натрапвам на момиче което не е показало че е заинтересовано от мен...просто не мога щото както споменах не съм от типа момчета които момичетата принципно харесват и някакси...един вид се чувствам недостоен...не знам...абстрактно е не мога да го опиша точно...
(и сега нещо което вероятно ще прозвучи АДСКИ тъпо и малоумно и каквото там се сетите...но за да няма спекулации относно външния ми вид или подобни неща който е заинтересован да пише да пратя на лично снимки за да си дадете експертното мнение...ставам ли аджеба за нещо или не(извинявам се за неумелия потбор на изразни средства просто в момента съм заобиколен от бръмчаща маса хора а.к.а. семейство и няакси не мога да се концентрирам и да пиша адекватно...)...и така...просто искам мнение за това защо според вас си стоя сам и дали ако не нещо друго то поне външния вид има нещо общо с това...)...

simi4ka
04-22-2010, 14:48
sorry за странните въпроси ама на колко си и коя зодия си ? :D
Ам относно темата бъди по уверен в себе си . Не трябва да ти пука толкова много за всичко :D Говори тва което мислиш . Така де , живеем в свободна държава :grin: :D
А това : "...онова чувство...да се будиш сутринта с мисълта за даден човек и вечерта да си лягаш с мисълта за него...да обичаш някого и той(в моя случай тя...) да те обича...и не като сина за когото би дал живота си или приятеля за когото би убил... а като човека който стопля сърцето ти само като си помислиш за него...като вдъхновението ти да дишаш...с който да имаш връзка не само на чисто физическо ниво но и да споделяш да изслушваш да бъдеш дотолкова част от живота му/й колкото и той/тя от твоя и с когото да сте дотолкова щастливи заедно че движещата сила на мисълта един за друг да ви помага да преодоляват всичко...ив моментите когато сте заедно и в тези в които не сте... "
това е просто съкрушително написано . Ам ти не се ли усещаш , че си нещо УНИКАЛНО , дори уникално си е меко казано :grin:

blader
04-22-2010, 16:22
sorry за странните въпроси ама на колко си и коя зодия си ? :D
Ам относно темата бъди по уверен в себе си . Не трябва да ти пука толкова много за всичко :D Говори тва което мислиш . Така де , живеем в свободна държава :grin: :D
А това : "...онова чувство...да се будиш сутринта с мисълта за даден човек и вечерта да си лягаш с мисълта за него...да обичаш някого и той(в моя случай тя...) да те обича...и не като сина за когото би дал живота си или приятеля за когото би убил... а като човека който стопля сърцето ти само като си помислиш за него...като вдъхновението ти да дишаш...с който да имаш връзка не само на чисто физическо ниво но и да споделяш да изслушваш да бъдеш дотолкова част от живота му/й колкото и той/тя от твоя и с когото да сте дотолкова щастливи заедно че движещата сила на мисълта един за друг да ви помага да преодоляват всичко...ив моментите когато сте заедно и в тези в които не сте... "
това е просто съкрушително написано . Ам ти не се ли усещаш , че си нещо УНИКАЛНО , дори уникално си е меко казано :grin:

Ох не...нищо уникално няма в мен...така де...не и така както го описвате...не зна мзащо немалко от хората тука се хващат за начина по който говоря и описвам нещата...просто...казвам каквото ми е на сърцето...изразявам начина по който се чувствам или искам да се чувствам но не мисля че го правя с някакво забележително повествователно или поетическо майсторство...просто...го правя... а и има ли значение...
в крайна сметка явно това не е нещо кой знае какво тъй като никой не го е оценявал...
и все пак написаното е страшно мило..благодаря...но...някакс и както казах просто очевидно няма значение какво и как говоря тъй като в крайна сметка това не е фактор...поне така излиза...
и още веднъж...определения като 'уникално' и подобните ги давайте на хора които ги заслужават...не мисля че в каквото и да е от нещата които съм писал досега има нещо невероятно или изключително...

всъщност ако трбва да съм честен причината да не се съгласявам със суперлативите е че малко или много ми става кофти че само хората във форума оценяват това...не знам...като се замисли човек не е особено приятно...

DqVoLsKoJeLaNiE
04-22-2010, 17:00
Приеми, че момичето ти е просто приятел, няма как да я върнеш... Излизай с нея, забавлявайте се, бъдете приятели, но ако й кажеш, че я обичаш, може да развалиш всичко.

Ако мислиш, че има шанс, дръж се мило с нея, не насилвай нещата, ако те обича, ще започне да го показва и тогава ще е момента да й признаеш какво чувстваш. :)

simi4ka
04-22-2010, 18:01
sorry за странните въпроси ама на колко си и коя зодия си ? :D
Ам относно темата бъди по уверен в себе си . Не трябва да ти пука толкова много за всичко :D Говори тва което мислиш . Така де , живеем в свободна държава :grin: :D
А това : "...онова чувство...да се будиш сутринта с мисълта за даден човек и вечерта да си лягаш с мисълта за него...да обичаш някого и той(в моя случай тя...) да те обича...и не като сина за когото би дал живота си или приятеля за когото би убил... а като човека който стопля сърцето ти само като си помислиш за него...като вдъхновението ти да дишаш...с който да имаш връзка не само на чисто физическо ниво но и да споделяш да изслушваш да бъдеш дотолкова част от живота му/й колкото и той/тя от твоя и с когото да сте дотолкова щастливи заедно че движещата сила на мисълта един за друг да ви помага да преодоляват всичко...ив моментите когато сте заедно и в тези в които не сте... "
това е просто съкрушително написано . Ам ти не се ли усещаш , че си нещо УНИКАЛНО , дори уникално си е меко казано :grin:

Ох не...нищо уникално няма в мен...така де...не и така както го описвате...не зна мзащо немалко от хората тука се хващат за начина по който говоря и описвам нещата...просто...казвам каквото ми е на сърцето...изразявам начина по който се чувствам или искам да се чувствам но не мисля че го правя с някакво забележително повествователно или поетическо майсторство...просто...го правя... а и има ли значение...
в крайна сметка явно това не е нещо кой знае какво тъй като никой не го е оценявал...
и все пак написаното е страшно мило..благодаря...но...някакс и както казах просто очевидно няма значение какво и как говоря тъй като в крайна сметка това не е фактор...поне така излиза...
и още веднъж...определения като 'уникално' и подобните ги давайте на хора които ги заслужават...не мисля че в каквото и да е от нещата които съм писал досега има нещо невероятно или изключително...

всъщност ако трбва да съм честен причината да не се съгласявам със суперлативите е че малко или много ми става кофти че само хората във форума оценяват това...не знам...като се замисли човек не е особено приятно...
:D Ама вие момчетата сте много самокритични в последно време :D Ам има основание да те наричам уникален ;-)

blader
04-25-2010, 14:08
Хах...амиии мисля че съм самокритичен с основание защото не-много големия ми но за сметка на това показателен опит показва че напълно основателно говоря за себе си без да изтъквам положителните си страни тъй като такива най-вероятно нямам...
с други думи явно нещо ми липсва и това ме прави...безинтересен или...не знам...чувствам се адски нежелан и отхвърлен...може би е нормално а може би не...но все пак каквото и де е знам само че не е хубаво...

simi4ka
05-04-2010, 19:49
Не ми се спори с теб :?

valdesbg
05-04-2010, 20:00
Баси девойката ти се сваля тия режеш ли режеш.... И се самобичуваш като за световно...


Само аз ли виждам парадокса тук?

sladur4etyYy
05-04-2010, 20:10
Баси девойката ти се сваля тия режеш ли режеш.... И се самобичуваш като за световно...




8-)
авторе, не бягай о/о късмета си. не се знае кога ще му се изчерпат на момичето суперлативите. :д

anilove
05-04-2010, 20:11
Здравей! Знаеш ли, ако ми беше приятел, в смисъл човек, когото познавам лично, щях да те посъветвам да отидеш при нея, да и кажеш какво изпитваш и преди да успее да каже нещо да и запушеш устата с една страстна целувка! Според мен, ако има чувства към теб (и явно е скъсала с теб, защото иска да изживее "по-диво" тийн годините си, аз така си го обяснявам, защото ти сам каза, че не е искала да задълбочава нещата!), те непременно ще си проличат от начина, по който отвръща на целувката!!! Още нещо, прави ми впечатление как можеш да я описваш толкова дълго, сякащ я познаваш цял живот и дори тя да не те оцени, ще го направи някое друго момиче!!! Възхищавам се на хора като теб (между другото, не се притеснявай за външния си вид, момичетата по-късно ще гледат не това, а изключителните ти качестна!!!) и ти пожелавам късмет с твоята принцеса! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :smt060

nerazbranoZLO
05-05-2010, 17:37
Според мен не трябва да мислиш. Ще ти прозвуча като клише, но е истина... Просто изключи мозъка си. Слушай сърцето си. :smt007

Elenichkaa
05-05-2010, 17:46
Просто изключи мозъка си.

мислииии...мисли...за тва е тоя мозък бе хора!
млад си още да говориш толкова отчаяно за себе си и външния си вид
П.П:Имаше предложение в едно от мненията да я целунеш страстно и да видиш реакцията й...знам ли пробвай...на тия години ако не изпробваш разни неща,кога...на 50 ли???

blader
05-06-2010, 15:06
Баси девойката ти се сваля тия режеш ли режеш.... И се самобичуваш като за световно...




8-)
авторе, не бягай о/о късмета си. не се знае кога ще му се изчерпат на момичето суперлативите. :д

за кое момиче става въпрос?...
май нещо изпускам...

а иначе се самобичувам тъй като за да продължават момичетата толкова упорито да не ме отчитат значи все нещо трябва да ми има...при всички случаи не бих могъл да търся вината в другите нали?...

а за да няма повече сппекулации относно външния ми вид ето ви малко картинки...
http://www.impulse.bg/allucarD ...
съжалявам че картинките са от тоя сайт ам нямам качени другаде защото според мен е излишно И аз да пълня нета с глупости...
8-)
...не ми се смейте много...моля ви...
:oops:

а колкото до момичето заради което направих темата...както казах...с нея си се изяснихме и вече всичко е точно и си имаме много ясни и чисти отношения без напразни надежди и заблуди...всичко е супер между нас...както в последните няколко поста споменавам...проблема ми е самотата...

silvana95
05-06-2010, 15:35
любов ... :smt007

blader
05-06-2010, 15:47
любов ... :smt007

meaning?...

ZoTiC
05-06-2010, 16:09
Човече влюбен си до ушите! ;-) Според мен трябва да поговориш с нея и да и споделиш чувствата си. Кажи и същите неща, които си написал тук - че харесваш очите `и и мистериозността и.

+1000000000000000000 ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

valdesbg
05-06-2010, 16:14
За simi4ka става дума авторе.

Да вината е в теб - прекалено мекушав си и никва агресия няма в тебе. Е нормалано е да те бутнат в категория приятели.

Малко хъс, малко флирт и чар и си готов. За да получиш нещо - поискай си го. Не чакай другите да разберат че ти искаш "еди какво си".

simi4ka
05-07-2010, 07:53
Не се свалям на никой . Тва , че казвам , че ми харесва как мисли не значи ,че му се свалям . :razz:

simi4ka
05-07-2010, 08:18
И девоя (valdesbg) да си трае :? Човек да не каже нещо хубаво за някого и вече излиза , че съм му се сваляла . Ама сте и вие едни :?

blader
05-07-2010, 12:30
да беее...то да не сме някой да каже нещо хубаво...
оф...

карате ме да се чувствам безкрайно неудобно с такива изказвания...предполагам не е било приятно и на simi4ka...

не мисля че е уместно...

отделен е въпроса че което и момиче 'да ми се сваля' в този или който и да е сайт не бих подходил особено сериозно тъй като връзката от разстояние за мене е загубена кауза...пробвах веднъж но го приех много тежко...момичето още повече...беше страшно мъчително и за двама ни и не мисля да го причинявам нито на някой друг нито на себе си отново...
(естествено обаче е когато човек срещне душа дотолкова сродна с негвата че да не признава порядките на обществото и възпитанието си само и само да е близо до нея/него...по какъвто и да е начин да пренебрегне ограниченията на пространството и обстоятелствата и дори да не се вълнува от неща като външен вид възраст и други в този дух...и да се радва на една духовно извисена платонична връзка без дори и един директен поглед...но аз не бих го понесъл...в най-добрите традиции на романтизма е двама влюбени поне да си кажат 'обичам те' в очите на лунна светлина или на фона на залеза...а не по скайп или телефона...)

NqkfaNikakva21
05-07-2010, 16:40
тадам
Аз бих казала, че прекалено се подценяваш, забелязах го в някои от последните ти мнение .
Всеки е уникален сам по себе си . А дали на всеки му харесва - ами не . Разни хора, разни идеали .
А това, че все още не си доловил интерес от страна на някое момиче не трябва да те притеснява . За всичко си има време . Каквото си е писано ще стане и не се стресирай толкова, гледай си живота, занимавай се с каквото ти е на сърце, рисувай, пиши, каквото умееш .
Девойчето ще дойде .

blader
05-07-2010, 17:31
о да...всички винаги така казват...хората поставят нещата така че всичко става от самосебе си и някак е невъзможно еди какво си да не се случи стига да спазваш определени правила...

да ама не...

реално нещата са много по-изменчиви...не мисля че неща като 'за всичко си има време' са уместни...

мисля че прекалено дълго чаках някой да ме забележи и очевидно без особен успех...именно това е и проблема който се дискутира в тази тема в последно време...

просто не съм от тези дето един ден просто някое момиче ги забелязва и се влюбва в тях...казвам го защото са ме забелязали адски много момичета и си говоря и се познавам с адски много момичета...и няма нищо...в крайна сметка по пътя на логическото мислене трябва да се приеме че на мен явно нещо ми куца...мъча се само да разбера какво
(не е това че съм прекалено самокритичен защото в крайна сметка не съм толкова тъп че в разговора си с момиче да почна да си изтъквам недостатъците така че да я откажа тотално...)...

а ми е толкова самотно...толкова ми се иска да има момиче за което да мисля...за което да мечтая...което да изпълва съзнанието и сърцето ми с любов при всяка мисъл и при гледката на всичко което би ми напомнило за нея...
момиче с което да искам да си говоря и да съм си близък и с което да ми е приятно...което да ме кара да мечтая за докосването й и което да знам че ме оценява такъв какъвто съм с всичките ми странности и несъвършенства така както бих го правил и аз...
толкова ме боли от тая липса...не знам...много хора искрено се чудят как може толкова да задълбавам в това но при мен нещата стоят така че наистина си боли...просто боли...не е като да се лигавя и да се вкарвам във филми...просто имам нужда да обичам и да бъда обичан...мечтая за това да виждам усмивката или изражението на искрено удовлетврение и радост коогато направя или кажа нещо...просто искам да има момиче което да правя щастливо с любовта си и което да знам че изпитва сходни чувства към мен...не мисля че искам нещо повече от това което всички около мен имат...и не го искам защото другите го имат...просто ме е яд че заобиколен от толкова много хора неоценяващи какви късметлии са бивайки с хора които ги обичат аз единствен стоя сам и гледам отстрани как момчета нагрубяват приятелките си,как момичета плачат защото тяхното момче им е изневерило...слушам как момчета обсъждат коя са минали снощи и как следващата им звъняла по телефона за да се уговорят...и никой не оценява любовта която му се дава или не смее да отдаде сърцето си на някого така че просто да го направи щастлив...фактически всички имат възможността да правят всичко това което аз толкова отчаяно искам да направя и упорито я пропиляват докато аз нямам тази възможност и не мога да направя нищо по въпроса...просто наблюдавам как всички тези чувства от едната стра биват напразни и неразбрани от другата докато си мечтая...да намеря другата страна и за себе си...другата страна която да разбирам и чиито чувства да възприемам и на които да се радвам с цялото си сърце...
...но не...не може...
на мен това не ми е позволяно...
аз мога само да си стоя...сам...и нищо не мога да направя...
...това ме съсипва...

blader
05-29-2010, 15:03
тая тема умре...
жалко...в перид като този когато се чувствам толкова нежелан и самотен би ми дошло добре да видя че някой проявява интерес към проблема...но все пак явно няма да стане...
всъщност се бъзикам...темата отдавна се изчерпа...мисля...вярно е че се чувствам самотен и нежелан ама пък вие какво можете да направите?...

нищо...

просто ми стана скучно и в същото време ми беше интересно дали се е случило нещо в темата...

ама няма...сушаааммм...

jimei
05-29-2010, 21:22
Всеки е уникален сам по себе си .


Мда, всеки е уникален. Както другите 6 милиарда...

valdesbg
05-29-2010, 21:30
Сам да си ъпваш темата... е това вече е жалко. Особено когато последния пост е твой....

Заври се в някоя дупка и докато не ти стане добре сам със себе си не излизай и не комуникирай с никого.

Най-сериозния ми съвет за теб е това.

mArMaLaDkA
05-29-2010, 21:32
много повърхностно четох, честно. Просто, защото ме мързи, защото винаги се появява някой с такава тема от дъжд на вятър и защото съм минавала през най-различни етапи досега и не може нещо да ми грабне вниманието толкова. Пък и явно съм по-простодушна, защото не мога да си формулирам отговорът така, че той да ви е задоволителен, просто не ви вниквам в мисълта.

Не е нужно винаги да харесваш някого. Намерил си си момиче, което да ти съвпада с интересите, нещата не са потръгнали. Нормално е да ти е празно и все още да я преодоляваш(да, да, преодолял си я, аз не разбирам и така нататък), да ти е депресирано, ако щеш. Плюс това, колкото повече общуваш с най-различни(ама на вид само) хора, то тогава започваш да ги опознаваш и започват да ти се струват еднакви, започваш да знаеш какво ще кажат/направят, още преди да са го казали/направили, така се губи интересността в отношенията с околните и така. 12 часа е, повтарям:аз хал хабер си нямам от сложните ви души, да приемем, че съм написала тоя пост, колкото да трупам бройки.

valdesbg
05-29-2010, 21:36
Рони филма е повече от трагикомичен. Оказа се че са писали 6 страници философски трактатии не могат да го смачкат в три сносни изречения.

Ей сега ще се намери някой да ревне как той бил различен,уникален, невероятен и как ние сме еднаквите мангалчета, дето само хейтят.

А иначе целия проблем идва от там че на автора не му е добрре сам със себе си. И от там тръгват магариите че няма и акк да му е добре с някой друг.

blader
05-30-2010, 19:06
Рони филма е повече от трагикомичен. Оказа се че са писали 6 страници философски трактатии не могат да го смачкат в три сносни изречения.

Ей сега ще се намери някой да ревне как той бил различен,уникален, невероятен и как ние сме еднаквите мангалчета, дето само хейтят.

А иначе целия проблем идва от там че на автора не му е добрре сам със себе си. И от там тръгват магариите че няма и акк да му е добре с някой друг.
:lol:
Страаашна работа ти казвам...

Всъщност идеята да си ъпвам сам темата ми дойде заради носталгията...казах си 'отдавна не съм я виждал тая тема на първите страници...' и я изрових чаааак от 10-тата страница...представяте ли си?...

ииии таковата....ми т'ва е в общи линии...очаквах подобни коментари ама...честно казано не очаквах да се намерят хора които веднага да реагират...в крайна сметка целта да предизвикам интерес бе изпълнена(реално тая тема друга идея няма тъй като както споменах е изчерпана отдавна...ама скуката ме накара да изпростея за кратко...)...мерси за вниманието...

О...и valdesbg...често попадам на твои мнения по различните теми и съм впечатлен от изказа ти и обективната ти и реална гледна точка...казваш кратко и яsно нещата точно такива каквито са...

Или иначе казано имаш невероятната способност да перифразираш казаното до момента в дадената тема и да повтаряш вече изяснените неща...наистина достоен за уважение талант :razz: ...

Whateva...

мисля че един ключ ще се отрази добре на тая тема щото ако не се случи това мисля че аз и останалите хора които продължават да проявяват интерес ще продължим да изпростяваме и да пишем дълбокомислени и несъмнено красноречиво показващи интелектуално превъзходство коментари(съжалявам ако не е било това целта :lol: ...)