PDA

View Full Version : Не свърших!



torresinho
04-05-2010, 22:20
Момче съм и преди около месец беше акта.Правихме кво правихме,едно на ръка е тва,сичко беше супер и накрая не свърших.Това не ми се е случвало никога и ми стана странно.Когато сега(когато нямам гадже) мастурбирам си свършвам като първия пич,но с бившата не .. нямам обяснение,тя е много красива.
Също така с нея ми бяха първите пъти,но за тези пъти съм чул,че се свършва бързо,а не че не се свършва ..
От секса не усетих това "завладяващо" усещане,нямаше нищо интересно.Защо?

gir
04-06-2010, 05:40
Момче съм и преди около месец беше акта.Правихме кво правихме,едно на ръка е тва,сичко беше супер и накрая не свърших.Това не ми се е случвало никога и ми стана странно.Когато сега(когато нямам гадже) мастурбирам си свършвам като първия пич,но с бившата не .. нямам обяснение,тя е много красива.
Също така с нея ми бяха първите пъти,но за тези пъти съм чул,че се свършва бързо,а не че не се свършва ..
От секса не усетих това "завладяващо" усещане,нямаше нищо интересно.Защо?

Ами това си е АБВ-то на сексологията! Който много мастурбира, после трудно се приспособява да свършва при секс. Това е първото. Второто е, че може да е имало притеснения от твоя страна...Със следващата ще е по-добре, ако спреш да мислиш за това и, ако преди секс не си мастурбирал поне 3-4 дена. Помни какво съм ти казал!

t0d1t0
04-06-2010, 08:47
пробвай пак http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d020.gif