PDA

View Full Version : Супер МЕГА объркана съм!!!!!!!!!



FallenAngel9
04-06-2010, 02:11
Така моята история започва преди година и половина сериозно.. Когато момчето което харесвах ми разби сърцето, бяхме само приятели, но аз го харесвах и реших един ден да му го кажа и той ми отговори "И кфо".. После се крарах ме понеже беше казал, че ме бил отрязал и тн. И се видяхме и аз почнах да му викам, че това е ебавка, че никога не съм го харесвала и никога няма да го харесвам и тогава той ми каза " Добре и аз те харесвам", а по моите преспективи тогава му отговорих "мерси и аз се харесвам" и си тръгнах... После изпаднах в някаква депресия.. която беше около 2 месеца.. случиха се много неща, докато миналата година на рождения си ден не разбрах, че си има гадже.. Беше я хванал от скоро.. Забих се с едно друго момче - една грешка.. После заминах на море с приятели и там се забих с един чужденец, който ми омая главата и ме накара да забравя, че ТОЙ е съществувал.. Като се прибрах тук си бях сложила моя снимка и на чужденеца на скайпа.. ТОЙ ми писа и почна един вид да ми държи сметка с кого съм се забивала и навсичкото отгоре заяви, че го познавал.. Което си беше чиста лъжа..
Един ден се ядосах много на нашите и излязох от нас да се разходя беше лятото към девет часа и отидох в училищния двор на едно училище.. Седях там известно време и после и той се появи и си поговорих ме такива, споделих му какво правя тук.. И после той ме целуна.. Аз скочих и си тръгнах.. това беше моментната ми реакция..
После не го видях цели 2 месеца докато не отидох на един излет..
Той беше там.. всичко беше окей докато не ме нажилиха пчели.. Той есттествено веднага ми се притече един вид на помощ.. Напръска ме с някъв дезодорант и не ме питаше през 5 минути как съм.. Като малко бяхме по напред от групата. Той застана на дъж разтоние от мен и ми каза имаш пчела в косата и ми махна нещо от косата, което така и не видях... помислих си, че ще ме целуне..
После се скрих не го бях виждала до февруари. През цялото това време си пишех ме по скайп. Но нищо повече от приятелски чат.
Когато почнахме да се засичаме заради първата смяна всеки ден и да си ходим заедно се почнаха едни комплименти, че косата ми била хубава, че имам много яки кецове, че чантата ми е готина и някакви подобни...
Почна да се държи супер странно, не че преди не се държеше. той все още си има гадже.. А аз осъзнах, че не съм го забравила а само съм си го втълпявала. Докато пътуваме го хващам как ме зяпа..
Сега скоро имам рожден ден и го поканих.. Първо каза, че нямало да може да дойде или не знаел дали ще дойде.. После ми каза, че ще дойде.. После заяви пред мен, че ще дойде.
Преди това беше казал, че ще кара ски на банско и ще се върне тази неделя за рождения ми ден.. но той се е върнал на 4 ти... което означава, че ме е излъгъл..
Вчера се е засякъл с един приятел, който ще идва и му е казал, че ще дойде и са обсъждали рождения ми ден..
По миналата събота се бях събрала с приятели и запивахме, когато той се появи от някъде и аз разбрах, че наистина не съм го забравила.. И един приятел каза, че той се бил смутил нещо, и че изглежда сякаш не е безразличен.. Това е драмата в живота ми.. Той си има гадже, а аз мимолетни забивки.
Сега си чакам рождения ден, защото искам някаква развръска.. Моля ви дайте ми някакъв съвет.. защото когато питам някоя приятелка ми казва да си го избия или да тръгна с еди кой си понеже ме харесвал... сега ще навърша 17 :-o

buuu
04-06-2010, 06:33
емии .. той незнае кво иска :lol: бахти шушуминГаТа 8-) ем ако стане нещо на рдто ти ..добре ама ако пак си те върти ..просто забрави за него :?

Elenichkaa
04-06-2010, 06:52
От разказаното мисля че досега се държиш мнооого добре с него или поне както си заслужава...продължавай така! :-o

roadrunner
04-06-2010, 07:19
Я главата горе! Не му позволявай да си играе така с теб, а ти да се държиш добре с него. Бъди горда! Не му позволявай да те разиграва.. :o
Защо не седнете и не поговорите на дълго и на широко.. И веднъж за винаги да си изясните отношенията? Защо си пропиляваш най-хубавите години, в които можеш да изживееш прекрасни мигове с човек, който наистина те заслужава.. Защо не дадеш шанс на някое момче, което наистина те харесва и знаеш, че ще бъде до теб. Ти се самонараняваш и ако не направиш някаква промяна мисълта за него просто ще те съсипе.. Намери си някакво хоби, излизай с повече хора, ще попадаш в други среди. Така хем няма да мислиш постоянно за него, хем може да намериш и някое добро момче, което да знае какво иска :)

xxmexx
04-06-2010, 10:31
Я главата горе! Не му позволявай да си играе така с теб, а ти да се държиш добре с него. Бъди горда! Не му позволявай да те разиграва.. :o
Защо не седнете и не поговорите на дълго и на широко.. И веднъж за винаги да си изясните отношенията? Защо си пропиляваш най-хубавите години, в които можеш да изживееш прекрасни мигове с човек, който наистина те заслужава.. Защо не дадеш шанс на някое момче, което наистина те харесва и знаеш, че ще бъде до теб. Ти се самонараняваш и ако не направиш някаква промяна мисълта за него просто ще те съсипе.. Намери си някакво хоби, излизай с повече хора, ще попадаш в други среди. Така хем няма да мислиш постоянно за него, хем може да намериш и някое добро момче, което да знае какво иска :)


наистина е много вярно +1

sylvania95
04-06-2010, 11:48
Мисля че трябва да му кажеш в прав текст, че си има гадже и да не се разправя с теб...Попитай го какво значи приятелката му за него, защо е била онази целувка.А ако го отхвърлиш ще видиш реакцията му...все пак ти е казал ,,И кво от тва,, когато си му казала че го харесваш...разбери дали ще се занимава с теб ако го отхвърлиш...дали значиш нещо за него изобщо или просто се прави.И...опитай да не показваш,че го харесваш,втълпи му ,че не значи нищо за теб и ще видиш дали му пука..Разбира се това си е мое мнение...решението си е твое :)

FallenAngel9
04-06-2010, 12:20
Ами неговото гадже до колкото знам.. той ходи с нея понеже тя му е ревяла и мрънкала и го е заплашвала със самоубийство..
Аз съм го виждала с нея.. тя ходи два метра зад него той идва и ме поздравява ръкостискаме се и се прави, че не я познава.. Това е супер тъпо от негова страна..
Аз не му показвам по никакъв начин, че изпитвам нещо към него.
Колкото да си хвана някой друг.. Можех много пъти да го направя.. Края на лятото се забих с едно много добро и свястно момче, което беше разправяло колко е лудо по мен и че иска сериозна връска.. Но аз не сиках да го нараня и му казах в прав контекст, че нямаме бъдеще ...

maksimal
04-06-2010, 13:05
Ами неговото гадже до колкото знам.. той ходи с нея понеже тя му е ревяла и мрънкала и го е заплашвала със самоубийство..
Аз съм го виждала с нея.. тя ходи два метра зад него той идва и ме поздравява ръкостискаме се и се прави, че не я познава.. Това е супер тъпо от негова страна..
Аз не му показвам по никакъв начин, че изпитвам нещо към него.
Колкото да си хвана някой друг.. Можех много пъти да го направя.. Края на лятото се забих с едно много добро и свястно момче, което беше разправяло колко е лудо по мен и че иска сериозна връска.. Но аз не сиках да го нараня и му казах в прав контекст, че нямаме бъдеще ...
=;

FallenAngel9
04-06-2010, 17:58
Та някакъв съвет :-o

FireFlyY
04-06-2010, 18:26
Изчакай до рожденния ден и виж какво ще стане.Ако аз съм на теб бих го оставила.Нито ще му отг по скайп и т.н. нито нищо.Най-много вяло здрасти по улицата.Така 2-3 седмици,за да видиш дали му пука,ако му пука и т.н. и покаже нещо повече към теб го карай да избира пред оная и теб.Успех :-)

barbi123
04-06-2010, 20:07
Мен нещо не можа да ме убедиш, че наистина си хлътнала по този човек... Според мен е някакво увлечение, което не е постоянно! Това момче ти харесва именно, защото не винаги ти обръща внимание и се държи шантаво. Ако не се беше дърпал дали в този момент щеше да си го спомняш?!

myNameIsImmortal
04-06-2010, 20:27
и ти на това ако му викаш "мимолетни забивки".. той те целува - ти бягаш.. с извинение но: хаххахХАхахХАХхахахХАххах АХх :lol:
Земи се остъзнай малко.. на 17 ще ставаш! И като си разбрала, какво искаш поговори с него на 4 очи, а не приятелски чат в скайп..!
Айде успех! :)

FallenAngel9
04-06-2010, 20:36
Ох естествено, че го обичам.. Иначе щях да ходя с някой друг.. Това не е някакво детско желание..

dark40
04-06-2010, 20:41
и аз съм супер мега гига хипер объркан след като прочетох темата ти :shock:

FallenAngel9
04-06-2010, 20:47
и ти на това ако му викаш "мимолетни забивки".. той те целува - ти бягаш.. с извинение но: хаххахХАхахХАХхахахХАххах АХх :lol:
Земи се остъзнай малко.. на 17 ще ставаш! И като си разбрала, какво искаш поговори с него на 4 очи, а не приятелски чат в скайп..!
Айде успех! :)

Под мимолетни забивки имам предвид не това, че той ме целуна..
Лятото се забих с още две момчета.. и на нова година с още едно.. Но въпроса е там, че аз искам него не тях!

mishanavolley
04-06-2010, 21:01
емии .. той незнае кво иска :lol: бахти шушуминГаТа 8-) ем ако стане нещо на рдто ти ..добре ама ако пак си те върти ..просто забрави за него :?

m1nik
04-06-2010, 21:10
и ти на това ако му викаш "мимолетни забивки".. той те целува - ти бягаш.. с извинение но: хаххахХАхахХАХхахахХАххах АХх :lol:
Земи се остъзнай малко.. на 17 ще ставаш! И като си разбрала, какво искаш поговори с него на 4 очи, а не приятелски чат в скайп..!
Айде успех! :)

+1


Виж, крайно подробно си описала как стоят нещата около вас..но малко се разминавате в отношенията си..В смисъл, че..ти го харесваш нали, а той те отблъсква, ти ходиш с тоя чужденеца връщаш се, целува те..мм ти бягаш..нали някфо.. тъпо се получава..За приятелката му..нз какво да кажа..не я уважава ако съдя по това, което си написала..няма да разяснямам подробно, че не може да става въпрос за по силни чувства ако едното уважение липсва..Така..мм виж ти пишеш, че ставаш на 17 не си казала той на колко, нвм..писала си и как гледат приятелките ти на проблема ти..
И си права да смяташ, че не е решение да си търсиш гадже или да се опиташ да го забравиш..това никога не е решение вярвай ми. Мм просто..няма какво да го мислиш сядаш и говориш с него, какво мисли за приятелката си, за теб, ако има някакви по силни чувства от приятелски да избира и така. И няма защо да чакаш до рожденния ти ден (незнаеш дали ще се появи), пишете си - разберате се - излизате и говорите като зрели хора..какво толкова се шашкаш..
А ако нищо не се получи, ако не отвърне на чувствата ти просто изчакай да се появи момчето за теб..
Вярвай ми ще го откриеш рано или късно.. :)

LiRRRa
04-07-2010, 09:26
Отиваш при него, говорите на 4 очи, казваш му всичко, което си казала и тук, признаваш му всичките си чувства, съмнения, мисли, случки и въобще цялото си объркано положение. . . И тогава виждаш каква ще му е реакцията. Не вярвам да те отреже, а по-скоро това да сложи началото на готина връзка. Но ако все пак те отреже, заеби го, повече не мисли за него или поне се опитвай, защото няма да си заслужава.

Moonstalker
04-07-2010, 09:42
Ом каква драма пък си едва на 16 ... :D
Боже, боже... или говорете или недейте
Все някога ще го забравиш~

Sisi7u
04-07-2010, 09:51
щом го обичаш пробвай да го разпиташ малко, наблюдавай го и ако забележиш,че и той изпитва нш поговорете си, кажи му да зареже птиятелката си :-D и така..
иначе нямаш друг избор
пък ако не те харесва толкова, Бий му шута !!!
никой не си струва в тоя Живот :oops:
успех :-)

pussucetka
04-07-2010, 10:07
Отиваш при него, говорите на 4 очи, казваш му всичко, което си казала и тук, признаваш му всичките си чувства, съмнения, мисли, случки и въобще цялото си объркано положение. . . И тогава виждаш каква ще му е реакцията. Не вярвам да те отреже, а по-скоро това да сложи началото на готина връзка. Но ако все пак те отреже, заеби го, повече не мисли за него или поне се опитвай, защото няма да си заслужава.

\:D/

FallenAngel9
04-07-2010, 16:59
Той вече е на 17.. тази година ще става на 18
Охх искам да говоря с него, но не преди рождения ми ден, защото наистина държа да е на рождения ми ден :(
А ако аз тръгна да му говоря сиг пак си бие камшика.. Щото така става винаги.. нашата история е тип Гордост и Предрасъдъци :(
Или аз се бягам или той бяга...
Наистина не искам нещата да свършат така.. Колкото до това, че си има гадже не ми пука особено...

Pa3yMeH
04-07-2010, 17:15
емии .. той незнае кво иска :lol: бахти шушуминГаТа 8-) ем ако стане нещо на рдто ти ..добре ама ако пак си те върти ..просто забрави за него :?

raliichkaa
04-09-2010, 18:34
Просто го питай с мене ли си или не си .. не го оставяй да те разиграва само !