PDA

View Full Version : Случаен флирт?



Ne_Znaesh
04-06-2010, 03:17
Не мога да преценя дали това е случайна вечер, случаен флирт или нещо друго? :?

С него не се познаваме много добре, да не кажа въобще. Запознахме се покрай общи приятели в фитнеса. Виждали сме се 1, 2 пъти и така се случи, че той ми взе телефона. Аз никога не съм му писала, винаги той пръв. Има лошият навик да пише няколко смс-са, пита как съм, какво правя, и после аз като му отоговоря и го питам ТОЙ как е- не получавам отговор! Та си казах аман, няма се занимавам, явно е доста несериозен. Макар, че е много сладък и страшно много ме кефи, спрях да му отговарям на съобщенията. За какво да си губя времето?!

Та оня ден стана така че се събрахме сериозна група и отидохме на концерт. По една случайност и той беше там :) Стоеше до мен в колата, но аз не бях в състояние да говоря...ама въобще, защото не бях в най трезвеното си състояние, а и не му обърнах много внимание. След като пристигнахме всеки си хвана пътя на някъде, разделихме се. Не след дълго получавам SMS от него "Къде си?". :-o Сега тука нямам спомени как сме се намерили сред всичките тия хора, сред цялата тая тълпа, но се озовах при него! :D Много добре си спомням как и на двамата ни беше супер неловко след като внезапно се хванахме за ръце. Ей така, хвана ме за рака и ме заведе при неговите приятели. От този момент до края на вечерта ние бяхме заедно! Държахме се за ръце, гушкахме си се. Не бяхме пияни, защото беше късно и двамата знаехме много добре какво става! Леле беше ми толкова приятно и той е толкова галантен и нежен. Не ме изпусна за момент. Почуствах се сякаш сме гаджета и хората около нас ни се радваха, и си мислиха същото. Нямаше целувка обаче...само ме прегрщаше, държеше ръцете си върху мен през цялото време, но с respect към тялото ми. :) Толкова ми беше хубаво! После бяхме в една кола заедно, прегърнати, отидохме да ядем в 5 сутринта и той си ме прегръщаше, гледкаше едно замечтано... . :-D И така край на вечерта. Като се прибрах ми писа "Лека Нощ :)". :oops:
На другият ден ми писа пак- през целият ден и се разбрахме да се видим с общи приятели. Но нямаше предложение да излезнем само ние двамата, което да си призная очаквах. :? Излезнах с моите приятели и той дойде по късно с неговите, но нямаше място при нас и те седнаха на друга маса. Казахме си само едно "Здравей". :( Останах супер разочарована...стана ми някакси много тъпо. Наблюдавах го от нашата маса, не ми излизаше от главата, а всеки път като поглеждах към него той беше толкова вманиечен в разгова на компанията му. :( Hикакво внимание към мен! Ние си тръгнахме по-рано, аз даже "чао" не му казах. Веднага след това получих SMS- "Много рано си тръгнахте, не можах да те видя, да си поговорим :( ".

И така до сега...само SMS-си си пишем и то понеже той е доста "зает" ми отговаря през час, два. Но не си говорим на слънце, мило и такива...по-скоро повече като приятели. И аз незнам вече какво да си мисля. Напразни надежди ли бяха това, незнам. Не смея и да го питам какво става, защото не искам да иглеждам като тая дето го сваля. Та ние дори не се познаваме почти, а няма опити за опознаване...поне по моите наблюдения. :(

Незнам, не разбирам какво става. То е ясно, че съм влюбена, вижте какъв роман написах. :D Но от една страна виждам, че той явно не проявява достатъчен интерес, щом не ме кани да излезнем, да се видим, но пак от друга като ми пише си мисля друго. Прави ми впечетление, че не е като другите момчета още от първият ден "baby, слънчисе това, онова". Някак си той е по-сериозен, не си позволява да се лигави.

Тааа..какъв съвет ще ми дадете? Мислите ли че имам някакв шанс с него? Или вече да спра да обръщам внимание на sms-site, които праща?
:? :-o

DekoDenev
04-06-2010, 08:31
мисля че ти самата знаеш че трябва да направиш сериозната крачка ..това на концерта не е било случайно ...и това че казваш че грам внимание не ти е обърнал в заведението не е така просто си е давал вид че е така ...ти не си му излязла от ума просто не му достига смелостта да дойде при теб и да ти даде това от което се нуждаеш...чуствата не са игра и просто трябва да се оставиш на течението им то ще те отведе на най- красивият водопад(хайде че и аз роман ударих)...

Take_That
04-06-2010, 15:33
Не смея и да го питам какво става

А трябва! Поговори с него, в крайна сметка не можеш да стоиш и само да чакаш поредния смс. :) Успех

3oPuTy
04-06-2010, 15:48
Щом толкова се притесняваш да говориш с него,защо не му драснеш нещо от рода на "Оная вечер беше много готина ... Трябва да повторим някой път" и ако той ти каже нещо от рода на "Няма как имам си приятелка/не те харесвам/и т.н." му отговаряш "Имах предвид концерта ... Трябва някой път пак да се организираме и да отидем" :D
Така хем ще видиш,какво ще ти пише,хем ще можеш лесно да се измъкнеш (ако се наложи) :-D

loffgame
04-06-2010, 15:49
следвай сърцето си.. е ясно е,че си влюбена както и той.. :) Давай.. направи първата крачка :) Знаеш,че няма да съжаляваш !

suunnseT
04-06-2010, 16:08
Един неписан закон.Нека мъжката аудитория сподели,дали е така.
: Колкото си ПО-недостъпна,толкова повече си интересна.

- В случея той го прави.Знае,че имаш интерес,защото не си го крила.
Бъди малко по загадъчна.Не му отговаряй веднага.Бъди по-недостъпна.Много хора казват,че така можеш да изтървеш шанса си,но в случея неговото държание заслужава да подходиш по-стратегически.
Така сама ще стигнеш до извода,дали си заслужава.

fenastz
04-06-2010, 16:12
Т`ва в аватара ти ли си ?