PDA

View Full Version : Ваканция.



MaGuSs
04-06-2010, 04:55
Ваканцияяя.Ех колко съм се радвал на тази дума.С нетърпение я очаквах да дойде и тази ваканция/Априлската/.Но след като влязох в това училище,така известно,сякаш живота ми се промени.Тъй прословутото училище Математическа гимназия Варна.Е освен ,че е математическа ,учат се и различни езици.Да вземем например Немския.Мн як ези,известен,Германия е хубава /даже баща ми работи там/ ,а аз к'во ли правя тук?!?Уча в МГ.Уоу.Това си го казах чак след като натиснах ентър в нета ,за да проверя къде съм влязал/ няма да правя повторение ,вие ще се сетите/.Та да оставим прочутото ми училище и великият език /немският/ въпросът ми е дали ще учите през ваканция?Защотоо'о аз ,ще уча.Което е много гадно ,но к'во да се прави.Ще преследвам мечтата си да уча в Германия...М дам .Ко да се прави...


Ще учите ли през ваканцията?/ще ходите ли на училище,за по точно?/

П.П.Аз ще ходя...Офф вече е 07:55 и трябва да тръгвам.Прецаканоо'о ...

fogdog
04-06-2010, 06:03
Въпрос: Защо си пуснам 2 еднакви теми??? :shock: :-o :shock: :-o

Та иначе по темата:

Ами и аз имам адски много домашни думи упражнения които трябва да правя но мнооооого ме мързи и до сега не съм правила нищо, по цял ден съм с фр или пред компа и знам че трябва да уча щото и оценките ми не са от най-добрите ама просто ме мързи и все отлагам!!

cherrygloss
04-06-2010, 06:35
Ами да имам много домашни и ще пиша.Какво да се прави.А ти как така ще ходиш на училище?Не си ли във ваканция :o

KumchoValcho
04-06-2010, 06:52
Дам, уча :)

b3b3t0y
04-06-2010, 07:18
ш уча.. др път :x

MaGuSs
04-06-2010, 09:54
Ами да имам много домашни и ще пиша.Какво да се прави.А ти как така ще ходиш на училище?Не си ли във ваканция :o

Ами да ще ходя на училище.По 3 астрономически часа с 1 голямо от 20мин.Немски.То аз неска спах.Ко да се прави.Почнахме да правим преговор на целия материал за изпита през Май.



Въпрос: Защо си пуснам 2 еднакви теми??? :shock: :-o :shock: :-o

Извинявам се ,че съм пуснал две теми..Моя грешка.Това е смотан бъг на Виваком...Спира ми нета и после ако съм цъкнал рефреш се пуска отговора или темата два пъти.Смотано...