PDA

View Full Version : Ваканция'я,а може би Не!!



MaGuSs
04-06-2010, 04:57
Ваканцияяя.Ех колко съм се радвал на тази дума.С нетърпение я очаквах да дойде и тази ваканция/Априлската/.Но след като влязох в това училище,така известно,сякаш живота ми се промени.Тъй прословутото училище Математическа гимназия Варна.Е освен ,че е математическа ,учат се и различни езици.Да вземем например Немския.Мн як ези,известен,Германия е хубава /даже баща ми работи там/ ,а аз к'во ли правя тук?!?Уча в МГ.Уоу.Това си го казах чак след като натиснах ентър в нета ,за да проверя къде съм влязал/ няма да правя повторение ,вие ще се сетите/.Та да оставим прочутото ми училище и великият език /немският/ въпросът ми е дали ще учите през ваканция?Защотоо'о аз ,ще уча.Което е много гадно ,но к'во да се прави.Ще преследвам мечтата си да уча в Германия...М дам .Ко да се прави...


Ще учите ли през ваканцията?/ще ходите ли на училище,за по точно?/

П.П.Аз ще ходя...Офф вече е 07:58 и трябва да тръгвам.Прецаканоо'о ...

fogdog
04-06-2010, 06:00
Ами и аз имам адски много домашни думи упражнения които трябва да правя но мнооооого ме мързи и до сега не съм правила нищо, по цял ден съм с фр или пред компа и знам че трябва да уча щото и оценките ми не са от най-добрите ама просто ме мързи и все отлагам!! :o
:-#

mrtn
04-06-2010, 07:38
Еми аз си уча даже.
Вярно нямам много време за приятелите си, но трябва да уча, все пак искам да стана нещо. :)

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 09:26
МГ вече отдавна не е това класно и елитно училище, пълно със зубъри. Вече и то пропадна / мое мнение / както другите училища. Една моя аверка влезе там, ехе горката няма ден, в който да не се оплаква какво правили по английски какво учили и незнам си какво. В крайна сметка щом си влязъл там, нали още смятат МГ за класно училище, и трудно се влиза, щом си влязъл там, значи трябва да си знаел, че се учи много все пак. Ваканцията и без това е кратка тая, и аз уча от време на време. Нормално е да дадат много домашни и т.н, все пак нали е МГ извинявам са.. Като си влязъл, ще учиш, след това отивай в Германия, като решиш. Ама не разбрах, вие сте на училище неска ли бе ?! Аз ли не съм в ред, или наистина е така. :shock: 8-)

nefchi_bs
04-06-2010, 09:29
Какво се оплахвате толкова не мога да разбера ? Нормално е да учите , било то и през баканцийте , нали трябва да станете нещо ? До сега не съм чула някой да е умрял от учене ... Спрете да се жалвате и си сядайте на гъзовете..Имали домашни пфф кои няма ?Спрете вече ,че ме дразните с тва врънкане...Нямате друга работа освен да учите,това е задължението ви в момента..Не ходите на работа,не се брибирате в къщи дорп...

Zarity
04-06-2010, 09:43
Eee...аз и да имам домашни не знам за тях,щото последните дни не ходих на даскало.... Тъй че-не....Шанс. :)

MaGuSs
04-06-2010, 09:50
Ама не разбрах, вие сте на училище неска ли бе ?! Аз ли не съм в ред, или наистина е така. :shock: 8-)


Да .Днеска наистина бях на училище.3 часа немски.Скука .Спах...Започнахме да правим преговор за целия материал.Та нали изпита е през Май.Горкичкият .Ще пътува цели 2300 км. до тука,за да го надраскаме :lol: .Ема к'во да се прави... такава ни е работата.Треа да учим.Както казаха от учене не се умира :lol:



П.П.Извинявам се ,че съм пуснал две теми..Моя грешка.Това е смотан бъг на Виваком...Спира ми нета и после ако с1м ц1кнал рефреш се пуска отговора или темата два пъти.Смотано...

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 09:53
Стига бе?! Е че ти кой клас и бе 8-) Май само МГ учат ахах 8-)

Zarity
04-06-2010, 09:54
Ами ако си 12-ти клас да те светна,че всички учат сега.

MaGuSs
04-06-2010, 09:59
Стига бе?! Е че ти кой клас и бе 8-) Май само МГ учат ахах 8-)

От нашето МГ "Д-р Петър Берон" Варна ,само ние 8е и 12 клас ще учат.Нали ?Гадно е .Чуствам се прецакан още от 2-та седмица откакто влязах да уча в тази гимназия,а сега още по-прецакан.Ако пък се има предвид от какво училище идвам ,съм изкарал късмет на изпитите и компютърчето им е било на моя страна :lol: 8 клас съм с Математика и Немски език. ... /Избрах немския ,защото баща ми работи в Германия,пък и Германия не е зле.Там е 99% по-добре от нашата мила,скромничка държава-България./

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 10:01
Баси набутаното. Ми то само МГ може да се прецакате така да ти кажа. :D :D

KpucmuHa
04-06-2010, 10:13
не :lol:

DesireToFire
04-06-2010, 11:01
Абе я стига сте се оплаквали. Да не си влизал там. Искаш да ходиш в Германия, да научиш немски, а не можеш да седнеш и да учиш без да мрънкаш по форумите. Вземи се стегни, ако не го научиш езика тази година, после 9ти клас със още десетина предметa няма да ти е по-леко. А и какво толкова плашите хората колко гадно било в МГ. Аз уча в МГ от 5 години. Не знам дали просто съм свикнала, или само във Варна учите толкова много, но на мен не ми е такъв проблем. Няма нищо фрапиращо или стряскащо. Ти където и да си ако не искаш да учиш все ще ти се срува тежко..
И с какво сте прецакани? Че учителите ви отделят от ваканцията за да може да ви научат на нещо повече. Всички даскали са си с платен отпуск, а вашите просто си взимат от собственото време за вас. В осми клас и аз не бях много щастлива когато всеки свободен час беше английски + повечето часиве на класа и преди изпита взимахме и почти всички други предмети като английски. Да не би госпохата ни да е получавала нещо в замяна? Правеше го заради нас. И сега съм и наистина много благодарна и оценявам всичко това.

ThePowerOfLove
04-06-2010, 12:59
Досега не съм отваряла учебник, но може след ден-два да почна да уча... Леко се съмнявам, но все пак :)

shisharkatapz
04-06-2010, 14:28
Само едно нещо ще ви кажа.В българия вече няма(почти) хубави училища.И аз уча в ПГМЕТ ама кво-събирани сме от кол и въже.

MaGuSs
04-06-2010, 15:39
Абе я стига сте се оплаквали. Да не си влизал там. Искаш да ходиш в Германия, да научиш немски, а не можеш да седнеш и да учиш без да мрънкаш по форумите. Вземи се стегни, ако не го научиш езика тази година, после 9ти клас със още десетина предметa няма да ти е по-леко. А и какво толкова плашите хората колко гадно било в МГ. Аз уча в МГ от 5 години. Не знам дали просто съм свикнала, или само във Варна учите толкова много, но на мен не ми е такъв проблем. Няма нищо фрапиращо или стряскащо. Ти където и да си ако не искаш да учиш все ще ти се срува тежко..
И с какво сте прецакани? Че учителите ви отделят от ваканцията за да може да ви научат на нещо повече. Всички даскали са си с платен отпуск, а вашите просто си взимат от собственото време за вас. В осми клас и аз не бях много щастлива когато всеки свободен час беше английски + повечето часиве на класа и преди изпита взимахме и почти всички други предмети като английски. Да не би госпохата ни да е получавала нещо в замяна? Правеше го заради нас. И сега съм и наистина много благодарна и оценявам всичко това.

Вече започвам да се питам "Имаше ли смисъл да я пускам тази тема ??"

L0ST
04-06-2010, 17:38
Абе я стига сте се оплаквали. Да не си влизал там. Искаш да ходиш в Германия, да научиш немски, а не можеш да седнеш и да учиш без да мрънкаш по форумите. Вземи се стегни, ако не го научиш езика тази година, после 9ти клас със още десетина предметa няма да ти е по-леко. А и какво толкова плашите хората колко гадно било в МГ. Аз уча в МГ от 5 години. Не знам дали просто съм свикнала, или само във Варна учите толкова много, но на мен не ми е такъв проблем. Няма нищо фрапиращо или стряскащо. Ти където и да си ако не искаш да учиш все ще ти се срува тежко..
И с какво сте прецакани? Че учителите ви отделят от ваканцията за да може да ви научат на нещо повече. Всички даскали са си с платен отпуск, а вашите просто си взимат от собственото време за вас. В осми клас и аз не бях много щастлива когато всеки свободен час беше английски + повечето часиве на класа и преди изпита взимахме и почти всички други предмети като английски. Да не би госпохата ни да е получавала нещо в замяна? Правеше го заради нас. И сега съм и наистина много благодарна и оценявам всичко това.

Вече започвам да се питам "Имаше ли смисъл да я пускам тази тема ??"


Ами да имаше смисъл. Момичето ти отговори. След някоя година и на теб ще ти светне, че е права. Споко, има време. И кво като сте били днеска на училище - изпитваха ли ви? И какво, даже и да са ви изпитвали, здраве да е! Айде толкова от мен.

Pa3yMeH
04-06-2010, 18:28
И аз съм в МГ Варна. Споделям същата съдба.
P.S. Може да се срещнем някъде :)

IbiZaA
04-07-2010, 08:36
оох познато ми е !Тая ваканция не съм излязла и един път с приятели.Само учене,уроци.Ама нормално е ще има изпити! :? Например ся по мат имаме да решим 500 задачи,по другите предмети все някви книжки с тестовее.... и всичко тва за тия 11 дни!Амаа ще стискам зъби и ще чакам лятната ваканция :wink:

Moonstalker
04-07-2010, 08:46
Аз уча, ама не за училище. За училище ги научих още предния четвъртък... иначе си чета анатомията както обикновено ~

ecstazy
04-07-2010, 08:47
Още не съм почнала да уча, но се очаква тия дни да взема домашните и да видя какво е положението :-|

DevilWish
04-07-2010, 09:13
Аз не съм почнала, но имам още 1на седмица ваканция.
Както и да е, аз живея в Белгия, което е близо до Германия и да ти кажа, учи ,защото си заслужава да се махнеш от България.И аз искам да съм си в България, заради хората ,по-точно приятелите, но просто тук е съвсем различно.Знаеш, че учиш и ще постигнеш нещо.Но ако можеш се изнеси още сега от България, защото и дипломата трудно ще ти приемат и всичко.Като завършиш тук е много по-лесно ;) Примерно майка ми сега вече 4 месеца се занимава с дипломата само, та не беше превеждане, да след това описание на всеки един предмет, който е имала, та не знам какво.Само измислят нови и нови неща.А ако сега нямаш възможност учи си.Както казах тука е друго.Ще живееш нормален живот, ще имаш работа 100% и ще взимаш парите, които заслужаваш като работиш, а не толкова, че да се чудиш за кое по-напред да ти стигнат ;) Та това е от мен, дано малко ти отговорих на въпросите, които 100% имаш в главата си ;)