PDA

View Full Version : Напиши...



AnzaRe
04-06-2010, 08:14
Няколко интересни въпросчета.

1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

buuu
04-06-2010, 08:18
1.всичко
2.всичко
3.нищо
4.миии... нз 8-)
5.всички са хубави :smt007
6.Мечо :smt008

sunshinepp
04-06-2010, 08:26
1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

1.Един от най-важните и значими хора в живота ми :)
2.Очите..усмивката, отношението му.. гласа му, ръцете му.. ВСИЧКО! :oops:
3.Понякога е гооооолям мързел :x :D
4.Нищо не искам да променям!! :-)
5.Ужасноо многоо са! Всеки миг с него е невероятен!
6.Различно.. Бебе, Слънцее.. или по име :oops: :-)

3oPuTy
04-06-2010, 08:41
1.Какво е гаджето ти за теб? Най-добрият ми приятел!Човека,на когото имам най-голямо доверие!
2.Нещо което много харесваш в него/нея? От визията - очите и усмивката ... Хммм също така и ръцете и дупето му :-D :oops: Както и характера му,чувството за хумор ...
3.Нещо което мразиш в нея/него? Чувството му за хумор,когато нямам настроение :) Не,че го мразя ... Просто не ми допада :)
4.Нещо което не искаш да променяш? Отношението му към мен и нещата от т.2 :P
5.Най-хубавият миг с нея/него? Миналата година бяхме на екскурзия с част от даскалото (всъшност точно тогава се сприятелихме) и влязохме в закрития басейн,но водата беше адски студена,а и имам фобия от дълбочини и започнах да дишам трудно и да треперя :( Тогава той дойде,гушна ме много силно,после ме вдигна и ме изнесе навън :-) ... Същата вечер беше дошъл с един приятел в нашата стая да гледаме един филм и ме гушка много сладко :-D
И естествено няма как да пропусна първата ни целувка,няколко месеца след това :) Еххх,колко сладък и несигурен беше :-D :-)
6.Как обичаш да го/я наричаш? Мило,шемет,шматко,шошко,слъ нце ... Абе всякакви такива баналности :-D

Sladurcho
04-06-2010, 08:51
1. Едно от най-важните неща в живота ми
2. Очите и
3. Ревността
4. Нищо не искам да променям така си ми е перфектна
5. Много са
6. Бебе , Мило и т.н.

YouMakeMeSmile
04-06-2010, 08:55
1.Какво е гаджето ти за теб? - един от най- важните хора в живота ми, човекът, който ми върна усмивката!
2.Нещо което много харесваш в него/нея? - всичко, най- вече начинът по който ме кара да се чувствам.
3.Нещо което мразиш в нея/него? няма такова
4.Нещо което не искаш да променяш? ем нищо не искам да променям
5.Най-хубавият миг с нея/него? всеки миг с него е прекрасен..
6.Как обичаш да го/я наричаш? мише, мишко, слънчице

RedLabel
04-06-2010, 09:04
1.Какво е гаджето ти за теб? - най - важното - немога да живея без нея
2.Нещо което много харесваш в него/нея? - :grin: дупето :grin:
3.Нещо което мразиш в нея/него? - пас
4.Нещо което не искаш да променяш? - всичко си е перф сега
5.Най-хубавият миг с нея/него? - всички :)
6.Как обичаш да го/я наричаш? - мило/слънце

XTREMEFREERIDE
04-06-2010, 09:17
1.Какво е гаджето ти за теб?
Той е един наистина добър приятел. Имам му огромно доверие. Живота ми без него, е като песен без мелодия.

2.Нещо което много харесваш в него/нея?
Усмивката му.

3.Нещо което мразиш в нея/него?
Чат-пат-проявения му непукизъм.

4.Нещо което не искаш да променяш?
Чувството му за хумор.

5.Най-хубавият миг с нея/него?
Когато слушахме ''нашата песен'' от iPod-a му, бяхме до едно дърво (уж на сушина), а около нас валеше топличък Юлски дъжд. Облаците бяха огряни от слънцето, всичко светеше, имаше дъга, а той не спря да ме целува. <3

6.Как обичаш да го/я наричаш?
Йохи.

pussucetka
04-06-2010, 09:24
1.Какво е гаджето ти за теб? моята половинка, която ме допълва . .
2.Нещо което много харесваш в него/нея? ВСИЧКО !
3.Нещо което мразиш в нея/него? ревността му . .
4.Нещо което не искаш да променяш? нищо . .
5.Най-хубавият миг с нея/него? многооо са . .
6.Как обичаш да го/я наричаш? емии слънце, мило и т.н. . .
[/i]

mystical666
04-06-2010, 10:06
1.Какво е гаджето ти за теб?-човекът който ми върна усмивката,човекът без когото немога,човека който напълно заслужава да го обичам той е всичко (:
2.Нещо което много харесваш в него/нея?- абсолютно всичко
3.Нещо което мразиш в нея/него? немисля,че има такова
4.Нещо което не искаш да променяш? небих променила нищо
5.Най-хубавият миг с нея/него? всички наши мигове са хубави ,но най-хубавият мисля ,че беше на тази нова гоина,имаше пълнолуние ,заведе ме на една скала и ми каза,че аз съм всичко за него и ,че съм смисъла на неговия живот , прегърна ме мноого силно и не ме пусна цяла вечер ,слушахме "нашите песни" после прекарахме цялата нощ заедно навън в гората беше ми приготвил изненада- вечеря навън еххх.... беше незабравиммо.^^
6.Как обичаш да го/я наричаш?-амии по име,слънце,любов моя и т.н :)

onestar
04-06-2010, 10:22
1. Един от малкото значими хора в живота ми.
2. Гласа му, смеха му, усмивката... :smt007
3. Онзи дразнещ навик - цигарите. Ината му.
4. ...
5. Беше точно един ден след Нова Година. Отидохме на място, от което се откриваше невероятна гледка към града. Беше тъмно, а града облян в светлини. Седнахме на поляната, сгушихме се и ядохме шоколад, слушайки песен, която ни разплака. После легнахме и гледахме звездите с часове...
И още една такава: Звездна вечер, пълнолуние. Решихме да отидем на нощно къпане. Басейна е извън града, нямаше почти никакви светлини, а луната се отразяваше във водата. Стояхме в басейта и... се гледахме, усмихвахме, гушкахме...
6. Най-вече по име...

gLypChenCee
04-06-2010, 10:30
Няколко интересни въпросчета.

1.Какво е гаджето ти за теб? Той за мен е всичко ! [Поне беше..]
2.Нещо което много харесваш в него/нея? Характера, очите ..
3.Нещо което мразиш в нея/него? Ината, безразличието ..
4.Нещо което не искаш да променяш? Това което се промени..
5.Най-хубавият миг с нея/него? Всичките ни моменти бяха повече от хубави ..
6.Как обичаш да го/я наричаш? Слънчо, обич моя, мило ..

AnzaRe
04-06-2010, 10:31
Сега е мой ред :) http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct52.gif
1.Какво е гаджето ти за теб?
-всичко което имам
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
-няма нещо което да не харесвам,всичко действия,усмивки всичко
3.Нещо което мразиш в нея/него?
-че понякога не ме слуша ;д
4.Нещо което не искаш да променяш?
-няма какво
5.Най-хубавият миг с нея/него?
-Всички изживяни
6.Как обичаш да го/я наричаш?
-мило,бебе,сладур и др.

Sisito941
04-06-2010, 10:38
1.Какво е гаджето ти за теб?Човека,с когото искам да съм.
2.Нещо което много харесваш в него/нея?Почти всичко
3.Нещо което мразиш в нея/него?Понякога поведението му..
4.Нещо което не искаш да променяш?Засега всичко излежда добре,няма нужда от промяна..
5.Най-хубавият миг с нея/него?Когато сме заедно..
6.Как обичаш да го/я наричаш?По име...

ShtrudeL
04-06-2010, 10:53
Няколко интересни въпросчета.

1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

1.Ако кажа,че е всичко ще е доста преувеличено и невярно,понеже "всичко" е ужасно много. Той е човека,на който най-много споделям,пред който съм себе си,с който се чувствам защитена и...като малко дете когато ме гушне. Той е човека,който мога да гледам в очите с часове и да не свалям идиотската си усмивка в същото време. Нещо,което с други хора трае 1 мин макс.С него съм най-вече себе си и обичам всеки момент,когато сме заедно. Обожавам го <3

2.Искрен е...не винаги ми харесва това де,но все пак...Общителен е...може да даде мнение за почти всичко и винаги ще има какво да каже и да се защити по негов си начин (: хм...харесам и наболата му брадичка и рошавия му сънлив вид (когато го има) ^_^

3.Не мразя. Не ми харесва тва,че понякога се бъзика с неща,които не ми харесват. Имам чувство за хумор,но си има граници.

4.Еми не искам да се/го променя/м...

5.О много са...но да кажем,когато бяхме в парка и се пръскахме с вода от една чешмичка. Бяхме сами в целия парк.

6. Нямам си точно определени хм обръщения,които да използвам често...

silky92
04-06-2010, 11:05
1.Какво е гаджето ти за теб? Той е всичко за мен. Момчето ,което премени живота ми и ме накара да повярвам ,че нещата могат да бъдат и по-лесни.
2.Нещо което много харесваш в него/нея? Страшно е мил ,забавен и интелигентен .Обичам начина му на поправяне на нещата .Има страшен подход :-D
3.Нещо което мразиш в нея/него? За момента няма нещо ,което наистина да мразя.
4.Нещо което не искаш да променяш? Загрижеността и нежността му.
5.Най-хубавият миг с нея/него? Тепърва предстоят ,с него всеки миг е нещо специално.
6.Как обичаш да го/я наричаш? Миличко ,сладур..

L1n4e7o
04-06-2010, 11:09
1.Какво е гаджето ти за теб? Всичко....! :oops:
2.Нещо което много харесваш в него/нея? Загрижеността му :D
3.Нещо което мразиш в нея/него? Когато на мен не ми е толкова студено но все пак настоява да взема якето му....ии на него му става студено...но не си признава...знам много е мило...но все пак :Д4.Нещо което не искаш да променяш? Амаа...аз нищо неискам да променям... :)5.Най-хубавият миг с нея/него? Всеки момент с него с красив и незабравим :)
6.Как обичаш да го/я наричаш? ...Коте.. :)
_________________

hahavteen
04-06-2010, 11:15
1.Какво е гаджето ти за теб?
- Най-важният човек в живота ми след майка ми. Най-добрият ми приятел. Човекът на който знам че винаги мога да разчитам и винаги мога да съм сигурна че ще направи всичко за мен.

2.Нещо което много харесваш в него?
- Харесвам всичко в него. Обожавам отношението му към мен и чувството му за хумор.

3.Нещо което мразиш в него?
- Не мога да изпитвам омраза към него. Малко ме дразни това че бързо се ядосва когато нещо не става както той си го представя но бързо успявам да го успокоя.

4.Нещо което не искаш да променяш?
- Не искам да променям нищо в него. Харесвам го и го обичам такъв какъвто си е. Ако той иска да промени нещо в себе си ще му помогна разбира се но иначе не смятам че има нещо в него което пречи на отношенията ни.

5.Най-хубавият миг с него?
- О не мисля че мога да избера само един. Имаме толкова много хубави моменти... Денят в който ми предложи да се оженя за него обаче беше един от най-хубавите ни. Просто всичко беше перфектно и през целия ден се чувствах невероятно! И предложението вечерта беше възможно най-подходящия завършек.

6.Как обичаш да го наричаш?
- Ами аз не съм много по милите обръщения. Казвам му понякога "любими" и "ангел мой" но иначе се обръщам към него с името му.

didi0804
04-06-2010, 11:18
1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~/~

1.Един от важните и значими за мен хора :)
2.Очите му,смехът му,гласът му,отношението му...абе ВСИЧКО!
3.Ами...няма такова
4.Не искам да променям нищо в него,той е уникален
5.Всички мигове с него са страхотни
6.Различно - пате,слънце,бебе или по име :smt007

shmurkam
04-06-2010, 11:22
1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?
1.Нещо без което не мога да живея и с което не мога да живея.
2.Търпението му и малоумното му изражение като не може да разбере за какво става дума.
3.Няма мнение, несигурен е, лига
4.Стилът му, характер, косата му, когато излезе от банята :lol: :shock: 8-)
5.О, много са, не знам, но най-обичам като ходим по плажа и слушаме някви здрави жици.
6.Саше, малоумник такъв, тъп, бейби, извратеняк

Thefrostless
04-06-2010, 11:38
1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

1. Дразнещо същество , без което не мога да живея нито миг
2. Ми всичко, обичам си я пък 8-)
3. Ооо, малко са по-твърдоглавите от нея
4. Начина й на мислене спрямо мен, мега стила ,който има
5. Когато се разхождаме двамата из други градове/места
6. Виве, дребо, мишле, мърша (старо ,но .. 8-) )

silky92
04-06-2010, 11:42
1.Какво е гаджето ти за теб?
- Най-важният човек в живота ми след майка ми. Най-добрият ми приятел. Човекът на който знам че винаги мога да разчитам и винаги мога да съм сигурна че ще направи всичко за мен.

2.Нещо което много харесваш в него?
- Харесвам всичко в него. Обожавам отношението му към мен и чувството му за хумор.

3.Нещо което мразиш в него?
- Не мога да изпитвам омраза към него. Малко ме дразни това че бързо се ядосва когато нещо не става както той си го представя но бързо успявам да го успокоя.

4.Нещо което не искаш да променяш?
- Не искам да променям нищо в него. Харесвам го и го обичам такъв какъвто си е. Ако той иска да промени нещо в себе си ще му помогна разбира се но иначе не смятам че има нещо в него което пречи на отношенията ни.

5.Най-хубавият миг с него?
- О не мисля че мога да избера само един. Имаме толкова много хубави моменти... Денят в който ми предложи да се оженя за него обаче беше един от най-хубавите ни. Просто всичко беше перфектно и през целия ден се чувствах невероятно! И предложението вечерта беше възможно най-подходящия завършек.

6.Как обичаш да го наричаш?
- Ами аз не съм много по милите обръщения. Казвам му понякога "любими" и "ангел мой" но иначе се обръщам към него с името му.
Честито !Много се радвам за двама ви и ви желая много щастие и любов :smt003

YouDontKnowMe
04-06-2010, 11:47
1.Какво е гаджето ти за теб? - Нещо, което трябва да върви по мен и да ми обръща внимание непрекъснато.
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
Недостатъците му. И мозъчето му , да речем.
3.Нещо което мразиш в нея/него?
Много е разсеян ... понякога направо неадекватен.
4.Нещо което не искаш да променяш?
Нищо не искам да променям.
5.Най-хубавият миг с нея/него?
Всичките. Или по-скоро когато го целунах на рожденния ми ден за първи път.
6.Как обичаш да го/я наричаш?
Слънце

w0sh
04-06-2010, 11:48
Много ме кефи как всяка нарича приятеля си "нещо"

Браво, браво.

Sisito941
04-06-2010, 11:52
1.Какво е гаджето ти за теб?
- Най-важният човек в живота ми след майка ми. Най-добрият ми приятел. Човекът на който знам че винаги мога да разчитам и винаги мога да съм сигурна че ще направи всичко за мен.

2.Нещо което много харесваш в него?
- Харесвам всичко в него. Обожавам отношението му към мен и чувството му за хумор.

3.Нещо което мразиш в него?
- Не мога да изпитвам омраза към него. Малко ме дразни това че бързо се ядосва когато нещо не става както той си го представя но бързо успявам да го успокоя.

4.Нещо което не искаш да променяш?
- Не искам да променям нищо в него. Харесвам го и го обичам такъв какъвто си е. Ако той иска да промени нещо в себе си ще му помогна разбира се но иначе не смятам че има нещо в него което пречи на отношенията ни.

5.Най-хубавият миг с него?
- О не мисля че мога да избера само един. Имаме толкова много хубави моменти... Денят в който ми предложи да се оженя за него обаче беше един от най-хубавите ни. Просто всичко беше перфектно и през целия ден се чувствах невероятно! И предложението вечерта беше възможно най-подходящия завършек.

6.Как обичаш да го наричаш?
- Ами аз не съм много по милите обръщения. Казвам му понякога "любими" и "ангел мой" но иначе се обръщам към него с името му.
Честито !Много се радвам за двама ви и ви желая много щастие и любов :smt003

playhard1
04-06-2010, 11:54
1.Какво е гаджето ти за теб?
Вече нямам такова. Беше всичко за мен
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
Най-красивата и най-добрата
3.Нещо което мразиш в нея/него?
Страхлива, не може да вникне в истинския живот, отдадена изцяло само на родителите си
4.Нещо което не искаш да променяш?
начина, по който ме е запомнила
5.Най-хубавият миг с нея/него?
всяка минута си заслужаваше
6.Как обичаш да го/я наричаш?
мило, ангелче, котенце, бебе, бебчо, скъпа, мила, любов моя

всичко ще си остане като красив спомен :)

MetalZone
04-06-2010, 12:05
1.Какво е гаджето ти за теб?
Нещо красиво и нежно... нещо добро и приказно... нещо неописуемо... тя ми е всичко в този живот... тя е моят живот!
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
Абсолютно всичко харесвам в нея!!! Най-много ми харесва като почне да обяснява нещо и по някое време да се обърка... сладка е!!
3.Нещо което мразиш в нея/него?
Нищо не мразя!
4.Нещо което не искаш да променяш?
Не искам да променям нищо... така си ми харесва безумно много!
5.Най-хубавият миг с нея/него?
Всяка секунда е хубава!
6.Как обичаш да го/я наричаш?
Бебе, мило, миличко, пухче, порче, лиглью, съкровище.. и още много

lLady_MooN_RaiN
04-06-2010, 12:14
1.Какво е гаджето ти за теб? - много важен за мен човек, без когото не си представям бъдещето.
2.Нещо което много харесваш в него/нея?Това, че умее да ме разсмива и знае как да ме накара да се почувствам добре
3.Нещо което мразиш в нея/него? не мразя нищо в него. Не ми харесва, когато понякога омаловажава проблемите ми.
4.Нещо което не искаш да променяш? - чувствата му към мен и характера му като цяло.
5.Най-хубавият миг с нея/него? прекалено много са, но момента, в който разбрахме, че е дошло време мечтата ни да живеем заедно да се осъществи.
6.Как обичаш да го/я наричаш? ще запазя това в тайна...

krem4et0
04-06-2010, 13:07
Да вметна, че пиша тези неща под дълбока депресия....отново и сигурно ще го очерня.

1.Какво е гаджето ти за теб? Най-близкият ми човек, най-близкият ми приятел, щастието и радостта в живота ми. Не мога без него изобщо. Не мога да си представя да не съм с него. Моят мъж.

2.Нещо което много харесваш в него/нея? Е, харесвам много неща, но на първо място са позитивизмът му и добротата му. Понякога обаче е толкова много, че чак ме нерви.

3.Нещо което мразиш в нея/него?
От къде да започна? Не е романтичен, злопаметен е, много си премълчава, а като му се събере бълва огън и жупел. Но това, което най-много мразя е липсата на каквато и да е инициатива за нас двамата. 6-та година чакам да се случи нещо и ако чакам на него сигурно още толкова ще си седим така. )за това се депресирам постоянно, а сега покрай сватбата на наши приятели - съвсем).
4.Нещо което не искаш да променяш?-Инициативност искам, а не инертност.
5.Най-хубавият миг с нея/него?-Надявам се, че ми предстои, а не е минало. Имала съм много на брой хубави моменти, но напоследък нещо и тях ги няма. Все пак. Първото "обичам те" след 2 години връзка държи палмата. Беше толкова чакано и желано, а щастието ми тогава меше неописуемо.
6.Как обичаш да го/я наричаш? Стандартно мило си го наричам, ама вече сме големи хора и само на имена ще го караме. Иво.

mechka
04-06-2010, 13:20
1.Какво е гаджето ти за теб? - Всичко за мен- въздух, слънце, животът ми
2.Нещо което много харесваш в него/нея? - очите и пламъка в тях
3.Нещо което мразиш в нея/него? - няма такова нещо дори недостатъците му обичам
4.Нещо което не искаш да променяш? - характера
5.Най-хубавият миг с нея/него? - всяка една минута с него
6.Как обичаш да го/я наричаш?- писанка

maksimal
04-06-2010, 14:06
Няколко интересни въпросчета.

1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

всичко
всичко
нищо
всичко
винаги
мило =;

3oPuTy
04-06-2010, 14:51
Много ме кефи как всяка нарича приятеля си "нещо"

Браво, браво.
И къде в моя пост видя да го наричам "нещо"?! :-x

dimitar_ak
04-06-2010, 15:11
1.Какво е гаджето ти за теб?
В момента тя осмисля дните ми. С мисълта за нея лягам и е първото нещо, за което се сещам като се събудя.

2.Нещо което много харесваш в него/нея?
Усмивката, закачките й, начина по който ме докосва, а също и изключителната и директност. Казва нещата право в очите без дори да се замисли.

3.Нещо което мразиш в нея/него?
Няма нещо, което да мразя, но този Овенски характер :(

4.Нещо което не искаш да променяш?
Нищо не бих променил

5.Най-хубавият миг с нея/него?
Този Понеделник. Аз вече се готвех да поемам обратно дългите 420км към София. Имахме конфликт и пиехме мълчаливо кафе в нейния офис. В главата ми вече се въртяха мисли, че не се получава, че няма смисъл от всички тези усилия, срещи веднъж на месец и близо 1000км път. Тогава дойдоха думите "Митак, моля те не се съсипвай с мен. На теб ти трябва по-добро", но тези думи бяха казани с много топла и силна прегръдка и през сълзи.

6.Как обичаш да го/я наричаш?
Мал

SmilezZz
04-06-2010, 15:18
Няколко интересни въпросчета.

1.Какво е гаджето ти за теб?
Всичко
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
Всичко
3.Нещо което мразиш в нея/него?
Нищо
4.Нещо което не искаш да променяш?
Да бъде такъв,какъвто е и сега
5.Най-хубавият миг с нея/него?
Всички мигова,прекарани с него са прекрасни
6.Как обичаш да го/я наричаш?
Мило,бебче..Бебо..Биолога :D ..математик :lol:
Понякога сме на: "брат"..А понякога просто се наричаме по име

Assshley
04-06-2010, 20:16
1.Какво е гаджето ти за теб? Гаджето ми за мен .. си е моето момче просто.
2.Нещо което много харесваш в него/нея? Мм незнам какво харесвам в него .. много неща харесвам като цяло особено като ми се обади сутрин и говори като някое бебенце.
3.Нещо което мразиш в нея/него? Това,че предпочита да излъже в много случеи отколкото да каже истината колкото и да болезнена и грозна да е тя.
4.Нещо което не искаш да променяш? Не искам да променям това,което се крие зад маската му на жесток човек.
5.Най-хубавият миг с нея/него? Прекалено много са.
6.Как обичаш да го/я наричаш?По име.

Take_That
04-06-2010, 20:23
1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

1.Един много специален за мен човек, както в живота,така и в сърцето ми :)
2.Очите
3.Всеки си има недостатъци, има неща, които ме дразнят леко, но да мразя нещо в него - Не :)
4.Не искам да променмя нищо
5.Всички
6.Синеочко. : P

nicolepcd
04-06-2010, 20:32
5.Най-хубавият миг с нея/него?
Когато слушахме ''нашата песен'' от iPod-a му, бяхме до едно дърво (уж на сушина), а около нас валеше топличък Юлски дъжд. Облаците бяха огряни от слънцето, всичко светеше, имаше дъга, а той не спря да ме целува. <3



Лелее, уникално си го описала. Направо ме разчувства :) 8-)

m1nik
04-06-2010, 22:52
Няколко интересни въпросчета.

1.Какво е гаджето ти за теб?

Всичко

2.Нещо което много харесваш в него/нея?

Всичко

3.Нещо което мразиш в нея/него?

Няма такова нещо

4.Нещо което не искаш да променяш?

Няма такова нещо

5.Най-хубавият миг с нея/него?


Всеки един миг прекаран с него, остава неповторим

6.Как обичаш да го/я наричаш?


Мило, бебе, слънчо, слънце, любов
[/b]

YouDontKnowMe
04-06-2010, 22:54
Много ме кефи как всяка нарича приятеля си "нещо"

Браво, браво.
Уау , проблем ?
Вметнала съм го на шега ^

SoStarstruck
04-06-2010, 23:08
1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?1. Смисълът на живота ми и навигаторът на мечтите ми.
2. Устните муууу (inlove) И очите също,но устнитее ...
3. Това,че понякога в яда си не знае кога да спре.
4. Манталитета му (над най-високото възможно ниво дори)
5. Една прекрасна нощ,разходка край кея,нежни прегръдки,тръпката от нещо ново и...невероятно.
6. "Мило","бебе/бебо","зайо","съкровище","любов моя","момчето на моят живот"

guinessgirl
04-06-2010, 23:13
1.Какво е гаджето ти за теб? - за първи път чувствам някого част от себе си
2.Нещо което много харесваш в него/нея? - допълва ме перфектно и ми помага да се изграждам като личност
3.Нещо което мразиш в нея/него? - това,че постоянно променя отношението си към мен.. понякога ме отебава напълно
4.Нещо което не искаш да променяш? - няма нищо,което да искам да променя. дори недостатъците му и нещата,които ме дразнят в характера и поведението му реално са ми сладички и без тях няма да го обичам толкова :>
5.Най-хубавият миг с нея/него? - мм,доволно много са.. може би когато лежахме един до друг,сууупер смазани и двамата,и той ме гушна,каза ми 'малка сладка мери' и заспа... 8-) звучи яко тъпо,но всъщност беше мега сладко ей така :)
6.Как обичаш да го/я наричаш? - не се кефя на някви умалителни и лигави обръщения

Jessie
04-06-2010, 23:16
1.Какво е гаджето ти за теб? Всичко. ;-)
2.Нещо което много харесваш в него/нея? Невероятния му чар. :-)
3.Нещо което мразиш в нея/него? Няма такова.
4.Нещо което не искаш да променяш? Как така .. ? :-o 8-)
5.Най-хубавият миг с нея/него? Може би тепърва предстои този уикенд. :grin:
6.Как обичаш да го/я наричаш? Слън, Слънце, Мило .. Пате .. :P

ScionOfStorm
04-06-2010, 23:18
1.Какво е гаджето ти за теб?
- най-ценният и странен човек като моя любов досега. не знам, трудно е да го опиша. да речем, че мисля, че е Тя (:

2.Нещо което много харесваш в него/нея?
- добър човек е, има много потенциал. очите. много неща...

3.Нещо което мразиш в нея/него?

- не мразя нищо. но понякога си втълпява дадени работи и се възприема като слаб и неспособен човек. а не е така, просто има мислене тип defeatist на моменти.

4.Нещо което не искаш да променяш?

- е, доста неща. все едно ще правя цялостна промяна, че да е само едно...

5.Най-хубавият миг с нея/него?

- много са. наистина. и мисля, че тепърва ще има още (:

6.Как обичаш да го/я наричаш?

- коалка, пингвинче, все някакви дзверове 8-) слънчо също :)

baby07
04-08-2010, 22:32
Няколко интересни въпросчета.

1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

всичкоо :)

усмивката му и хубавите му сини очии 8)

[/b] ръцете му

смисъл..? :-o :-D

оо много са ;-)

сякак :D

yanev4
04-08-2010, 22:44
1. Голяма част от живота ми.
2. Усмивката, и начина по който се държи с мен.
3. Като почне да ми говори безмислици :lol:
4. Нищичко!
5. Безброй са..
6. Ралица.. :D

Fam0usGIRL
04-08-2010, 22:44
1.Какво е гаджето ти за теб? подщи всичко
2.Нещо което много харесваш в него/нея? тялото
3.Нещо което мразиш в нея/него? не че мразя но не ми харесва това че се пали бързо за глупости
4.Нещо което не искаш да променяш? нищо не искам да променям
5.Най-хубавият миг с нея/него? запознанството ни
6.Как обичаш да го/я наричаш? шматка .. беби :-)

justonegirlwithonehope
04-08-2010, 22:44
1.едно от най-важните неща в деня и живота ми.
2.Очите му.
3.Опитите да ме дразни.
4.НЕГО.
5.Когато спахме заедно за първи път.
6.пътанар :lol:

ceballos1990
04-09-2010, 07:01
1.Какво е гаджето ти за теб?-Всичко
2.Нещо което много харесваш в него/нея?-Добротата
3.Нещо което мразиш в нея/него?-Някой път е прекалено скромна и любезна
4.Нещо което не искаш да променяш?-Характера
5.Най-хубавият миг с нея/него?Запознанството ни.
6.Как обичаш да го/я наричаш?-Скъпа

raliichkaa
04-09-2010, 14:14
1-Едно от най-хубавите неща в живота ми.
2-Това че мога да му имам доверие.
3-Като се сърди без причина!
4-Нищо..
5-Доста са : )
6-Кристианеее :Д

yanev4
04-09-2010, 14:22
1-Едно от най-хубавите неща в живота ми.
2-Това че мога да му имам доверие.
3-Като се сърди без причина!
4-Нищо..
5-Доста са : )
6-Кристианеее :Д

:-) :-) :-) :-)

DarknessAngel
04-09-2010, 14:29
1.Какво е гаджето ти за теб? Приятел най-вече.
2.Нещо което много харесваш в него/нея? Тактичността.
3.Нещо което мразиш в нея/него? Понякога мълчи като риба.
4.Нещо което не искаш да променяш? Сегашните ни отношения ми харесват.
5.Най-хубавият миг с нея/него? Първата среща. Лол.
6.Как обичаш да го/я наричаш? Слънчо.

Korrnyy
04-09-2010, 14:40
Няколко интересни въпросчета.

1.Какво е гаджето ти за теб?
Всичко.
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
Всичко.
3.Нещо което мразиш в нея/него?
Прекалено голям инат е.
4.Нещо което не искаш да променяш?
Нищо не искам да променям. Всичко е перфектно.
5.Най-хубавият миг с нея/него?
Когато ми каза, че ме обича за първи път. Беше много искрено.
6.Как обичаш да го/я наричаш?
Котенце :р

Tedchy
04-11-2010, 20:31
1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

1.Всичко
2.Всичко
3.Незнам..Може би,че е голям инат
4.Не искам да променям нищо
5.Всички
6.Бебе,по име и т.н

lori4kavd
04-18-2010, 18:57
1.Какво е гаджето ти за теб?
2.Нещо което много харесваш в него/нея?
3.Нещо което мразиш в нея/него?
4.Нещо което не искаш да променяш?
5.Най-хубавият миг с нея/него?
6.Как обичаш да го/я наричаш?

1-Еми за мен е наи-прекрасното момче на света
2-Косата му голяма къдрава и мн. му отива
3-Нищо той е супер :-)
4-Усмивката му :)
5-Еми пурвият път като ме видя ми намигна много сладко за мен това е незабравимо даже и да се случва на всички :oops:
6-Любовта ми :P

Nich
04-18-2010, 19:38
Няколко интересни въпросчета.

1.Какво е гаджето ти за теб? почти всичко :)
2.Нещо което много харесваш в него/нея? ВСИЧКО!
3.Нещо което мразиш в нея/него? когато ме дразни умишлено...
4.Нещо което не искаш да променяш? не искам да променям хубавите неща ;д тоест нищо!
5.Най-хубавият миг с нея/него? всеки един миг с него е невероятен и запомнящ се!
6.Как обичаш да го/я наричаш? както дойде, той знае какво значи за мен така че названията не са от особено значение =)