PDA

View Full Version : ... heLp



xxmexx
04-06-2010, 10:37
Здравйте хора! На 13 съм и проблема ми е че всички мой приятелки се държат като бебета, вече ме хваща срам да излизам с тях. Всички други момичета, които са по големи от нас със 1-2 години постоянно се подиграват че се държим като бебета... Винаги когато излезем е адски тъпо.. Другите компании на нашата възраст се събират на нова година и други празници, а ние като дечицата в първи клас "всеки вкъщи" ... Искам по добра компания и по добри приятели... МОЛЯ Ви дайте ми някакъв съвет...

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 10:44
Ще си намериш такива приятели. Излизайте постоянно, ходете на радходки, шопинг, на кино. Ако не искаш да се разделите, поеми инициативата. Правете си някакви събирание. А на колко години сте?

fogdog
04-06-2010, 10:45
Ми ти сама си отговаряш: просто смени компанията :-|

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 10:48
Аз не съм погледнала, че сте на 13. Ами точно в тая възраст става такива обрати. Всеки си се дели по някакъв начин. Както казах, щом неискаш да се разделите, поеми инициативата. Пък и другата година като кандидастваш, ще отидеш в ново даскало, и там ще си намериш подходяща компанияя.

xxmexx
04-06-2010, 10:48
Ще си намериш такива приятели. Излизайте постоянно, ходете на радходки, шопинг, на кино. Ако не искаш да се разделите, поеми инициативата. Правете си някакви събирание. А на колко години сте?

ами на 13... но проблема е че те не искат да ходим на кино... вече станаха адски скучни....

xxmexx
04-06-2010, 10:49
Аз не съм погледнала, че сте на 13. Ами точно в тая възраст става такива обрати. Всеки си се дели по някакъв начин. Както казах, щом неискаш да се разделите, поеми инициативата. Пък и другата година като кандидастваш, ще отидеш в ново даскало, и там ще си намериш подходяща компанияя.

да се надяваме, и мерси за съвета...

WaterLilly
04-06-2010, 10:50
И какво лошо виждаш в това, че се държат, както момичета на вашата възраст би трябвало да се държат? Щом държиш да се събираш по нова година и да пиянстваш с приятелки, както всички други пикли правят от 11-12 годишни, вместо да си вкъщи със семейството ти, намери си други приятели. То личи и ти колко си им приятелка.

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 10:51
Ами правете си някакви събирания у вас, или у някой друг. Или излизайте на разходки, дори ако трябва да поклюкарствате. Накарай ги да живнат малко.

Coke
04-06-2010, 10:58
Така ми се струва или и ти искаш да се напиваш с чашка водка Flirt и после да повръщаш в тоалетните на Amor ? Ама то нали така е мУУдерно сега..

Elenichkaa
04-06-2010, 11:02
Кажи им кво мислиш!
И...
nIkEnCeTy_bE Пуснато на: Вто Апр 06, 2010 1:51 pm Заглавие:
--------------------------------------------------------------------------------
Ами правете си някакви събирания у вас, или у някой друг. Или излизайте на разходки, дори ако трябва да поклюкарствате. Накарай ги да живнат малко.

<----Тя е права послушай я! :)

perla333
04-06-2010, 11:07
Според мен това твойто не е точно проблем. (за мен поне)
В мойта компания още на 14 кат почнаха с кафетата, алкохола и т.н.
Та вие сте още на 13. Радваите се на това, че сте още деца. И вие ще пораснете, ще тръгнете по купони, кафета и прочие. Не се чувствай неудобно само защото приятелите ти се държат като 13 годишни (каквито и са) А това че не се събирате по празниците..замисляла ли си се, че може някои от тях да не ги пускат?? (родителите им) Все пак сте на 13. А и сега ако не се лъжа има и вечерен час...
Абе просто се радвай на детството си докато можеш. И не забравяй че за всичко си има време ;)

xxmexx
04-06-2010, 11:13
Аз не държа да ходим по дискотеки и да се напиваме а просто да седържим като момичета в 7 клас а не като първокласнички... Не искам да пуша и да се напивам.. а просто да си изкарваме по забавно...

perla333
04-06-2010, 11:15
Ами не мога да ти помогна особено, защото аз в седми клас излизах с две приятелки и кръстосвахме улиците. Ядосвахме се на учителите. Разказвахме си вицове, обсъждахме филми и т.н. Но през голяма част от времето си бях или на компа или решавах задачи по математика.

Chacho
04-06-2010, 11:40
Аз не държа да ходим по дискотеки и да се напиваме а просто да седържим като момичета в 7 клас а не като първокласнички... Не искам да пуша и да се напивам.. а просто да си изкарваме по забавно...

Събирате се във вас с една двулитровка, теглите някой ужас за деградирали, викате няколко момчета и кръцате.

SmilezZz
04-06-2010, 11:51
Ако наистина сте си приятелки - ще се разберете..Но ако не искаш да очакваш този момент - тогава поемай инициативата..
Покани ги на "събрание" у вас или някъде другаде..Отидете да пазарувате и такива работи..

ecstazy
04-06-2010, 12:20
Другите компании на нашата възраст се събират на нова година и други празници, а ние като дечицата в първи клас "всеки вкъщи" ... Искам по добра компания и по добри приятели... МОЛЯ Ви дайте ми някакъв съвет...На другите компании им се вика изпаднали хора, дето на 13 още не знаят гъза си да бършат, ама пият повече и от 40-годишшните!! Ти да не би да си много голяма, че като малките деца. Е извинявай много ама тва беше адски тъпо дето го каза. Още си малка, не ти е времето за пиянски истории по нова година. Иначе накарай ги да ходите по южния парк, по ндк, ритуалната зала, кино,мол, пазар, карайте колела, скейтове, събирайте се у вас... :shock: то верно и че на мен ми е тъпо с момичето, с което излизам, ама ....