PDA

View Full Version : Емотиконите на сайта ;(



maksimal
04-06-2010, 11:38
От няколко дни емотиконите на сайта са ми някак си размацани или по точно замъглени... Не е от резолюзията - същата си е.. Ако някой може да ми помогне плс :lol:

tWiLigHtgIrL
04-06-2010, 11:41
е то аз налли съм про ш се опитам да дам съвет-питай мода,преинстални си браузъра 8-)

Chacho
04-06-2010, 11:48
Я дай скрийншот.

maksimal
04-06-2010, 12:54
http://prikachi.com/images.php?files/1488303b.jpg ето мисля че долу горе се виждат замацано. преди беше някак си по кристално

Reaper93
04-06-2010, 12:57
Я задръж "Ctrl" и врътни scrolla един път назад.. :)

Norty
04-06-2010, 12:58
То си е добре кво не му е наред ??[/list]

maksimal
04-06-2010, 13:00
Я задръж "Ctrl" и врътни scrolla един път назад.. :)

Това го знам :) и да то взе, че е било от него :razz:

MaGuSs
04-06-2010, 13:17
Я задръж "Ctrl" и врътни scrolla един път назад.. :)

Това го знам :) и да то взе, че е било от него :razz:

Ей .Като кокошка без глава сте.Вървите и хленчите за най-големите простотии.Научете се сами да се оправяте с проблеми.Не мисля ,че този раздел "Информационни технологии" е раздел за как да работин с ОС ?Ами за по трудни въпроси от вида

Защо кода не работи ?
-защото последният таг "html" не е затворен с наклонена "/".Поправи го на </html>


<html>
<head>
<title>Младежки спелео-еко клуб "БОРИСЛАВ ГАРЕВ" ПЛЕВЕН</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251">
</head>

<frameset rows="110,477*" frameborder="NO" border="0" framespacing="0" cols="*">
<frame name="topFrame" scrolling="NO" src="top.htm" frameborder="NO" >
<frameset cols="180,776*" frameborder="NO" border="0" framespacing="0" rows="*">
<frame name="leftFrame" scrolling="AUTO" src="nav.htm" noresize>
<frame name="mainFrame" src="cont.htm">
</frameset>
</frameset>

<noframes><body bgcolor="#FFFFFF">

</body></noframes>
<html>


И изобщо всякакви такива.Все пак е пак ще кажа "Информационни технологии" ,а не "Работа с ОС"

Това ,което е писал автора е пълна простотия.Както викам ,научете се да се справяте сами.Никой не е роден научен.

П.П.Простете ,че оспамих темата ,но не мисля ,че това е една прилична тема за този раздел ,а по-точно за "Кофата" -Там също е хубаво ...

П.П.Не съм дошъл тука да се хваля ,че зная HTML,CSS ... и да наливам акъл.Просто изказвам свое мнение ,в точния раздел ,касаещо го.

loveUpeps4o
04-06-2010, 13:33
Я задръж "Ctrl" и врътни scrolla един път назад.. :)

Това го знам :) и да то взе, че е било от него :razz:

Ей .Като кокошка без глава сте.Вървите и хленчите за най-големите простотии.Научете се сами да се оправяте с проблеми.Не мисля ,че този раздел "Информационни технологии" е раздел за как да работин с ОС ?Ами за по трудни въпроси от вида

Защо кода не работи ?
-защото последният таг "html" не е затворен с наклонена "/".Поправи го на </html>


<html>
<head>
<title>Младежки спелео-еко клуб "БОРИСЛАВ ГАРЕВ" ПЛЕВЕН</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251">
</head>

<frameset rows="110,477*" frameborder="NO" border="0" framespacing="0" cols="*">
<frame name="topFrame" scrolling="NO" src="top.htm" frameborder="NO" >
<frameset cols="180,776*" frameborder="NO" border="0" framespacing="0" rows="*">
<frame name="leftFrame" scrolling="AUTO" src="nav.htm" noresize>
<frame name="mainFrame" src="cont.htm">
</frameset>
</frameset>

<noframes><body bgcolor="#FFFFFF">

</body></noframes>
<html>


И изобщо всякакви такива.Все пак е пак ще кажа "Информационни технологии" ,а не "Работа с ОС"

Това ,което е писал автора е пълна простотия.Както викам ,научете се да се справяте сами.Никой не е роден научен.

П.П.Простете ,че оспамих темата ,но не мисля ,че това е една прилична тема за този раздел ,а по-точно за "Кофата" -Там също е хубаво ...

П.П.Не съм дошъл тука да се хваля ,че зная HTML,CSS ... и да наливам акъл.Просто изказвам свое мнение ,в точния раздел ,касаещо го.

.................................................. ....................... ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!!
1. Точно това е раздела, ти като си по-напреднал има други форуми, които са по-умни и там ходи казвай какво знаеш и давай съвети.
2. Както виждаш то си личи, че раздела се дели на 2(по-напреднали) и (Lamers). Нямам в предвид тази тема.
3. Това е раздела "IT", така че се пише вътре всичко свързано с това. Никъде не пише Programming?

Kind regards loveUpeps4o

MaGuSs
04-06-2010, 13:35
[quote=Reaper93]Я задръж "Ctrl" и врътни scrolla един път назад.. :)



.................................................. ....................... ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!!
1. Точно това е раздела, ти като си по-напреднал има други форуми, които са по-умни и там ходи казвай какво знаеш и давай съвети.
2. Както виждаш то си личи, че раздела се дели на 2(по-напреднали) и (Lamers). Нямам в предвид тази тема.
3. Това е раздела "IT", така че се пише вътре всичко свързано с това. Никъде не пише Programming?

Kind regards loveUpeps4o

Признавам те :lol: Затапи ме :lol:

П.П.Нещо напоследък не съм много добре.Нещо хормоните и мн. бързо се ядосвам.Не ми обръщайте внимание :lol:

ivanstef
04-06-2010, 13:37
За да не кажа някоя глупост, че все ми викат че спамя... само да напомня, че това е тийн форум и не се очакват някакви технически отговори. Това от друга страна не изключва по напредналите от нас да пишат тук... иначе кой ще оправя бавноразвиващите се 8)

MaGuSs
04-06-2010, 13:42
За да не кажа някоя глупост, че все ми викат че спамя... само да напомня, че това е тийн форум и не се очакват някакви технически отговори. Това от друга страна не изключва по напредналите от нас да пишат тук... иначе кой ще оправя бавноразвиващите се 8)


Ех от къде ти хрумват тези заключения.Искам и аз :lol:

dPa3HuTeJl
04-06-2010, 22:19
За да не кажа някоя глупост, че все ми викат че спамя... само да напомня, че това е тийн форум и не се очакват някакви технически отговори. Това от друга страна не изключва по напредналите от нас да пишат тук... иначе кой ще оправя бавноразвиващите се 8)
А кой ще оправя зубарите ?? :lol: :lol: :lol:

amk933
04-06-2010, 22:51
Размазани са и не само емотиконите...и на мен ми прави впечатление. Не знам защо е така. Не съм по техническата част аз. :-o

Reaper93
04-07-2010, 07:49
Размазани са и не само емотиконите...и на мен ми прави впечатление. Не знам защо е така. Не съм по техническата част аз. :-o

Аз му отговорих, беше го увеличил с Ctrl и scroll...

MaGuSs
04-07-2010, 09:17
Сега да пробвам как се виждат размазани кат си върнах на моето пак си остават размазани.А иначе на мен ми бяха супер....(Явно когато приближиш стават размазание и си остават вече така) .

П.П.Сега ще се опитам да си ги поправя и ако успея ще споделя... :-D :(

Cybershot
04-07-2010, 09:48
Ctrl+0 (Нула)

MaGuSs
04-07-2010, 10:22
Ctrl+0 (Нула)

Ето я разликата...

Преди...

http://prikachi.com/users/kingsize/321s.png

Сега...

http://prikachi.com/users/kingsize/322h.png

doomkillerr
04-07-2010, 10:40
Ctrl+0 (Нула)

Ето я разликата...

Преди...

Сега...



Ама много ясно, че ще са размазани емотиконите, като ги увеличавате! Какво очаквате... "gif"-чета с размери 25

Reaper93
04-07-2010, 10:52
Още в началото му показах как да го оправи, защо още показвате?Всички знаем как изглеждат, като се увеличават...