PDA

View Full Version : * различни в неговите очи?



UsmiWchiCa
04-06-2010, 14:54
Здравейте :-) Повечето от нас си имат сериозни приятели.. Споделете какво правите за да сте винаги различни и привлекателни в неговите очи. Аз принципно винаги се правя почти по един и същи начин и забелязвам, че вече до такава степен ме е свикнал че дори забелязва когато не съм си сложила балсам за устни.. :lol: :D Споделете вашите опити и как да задържим неговото внимание.. :oops:

kalpazanka
04-06-2010, 15:58
Ако ще му задържаш вниманието само с грим... :-s
нямам думи

Inn0cenCe
04-06-2010, 16:54
Ако ще му задържаш вниманието само с грим... :-s
нямам думи

+ :razz:

iwancho
04-06-2010, 16:54
промени прическа/начин на обличане. :)







__________________________________________________ _____________________

http://www.impulse.bg/invite/set-invitation/uid/8586010 ОТВОРЕТЕ ТОВА,PLEASE! :(

Jamalska
04-06-2010, 16:58
Ъ?Боли го него фара как съм се направила.Но аз сама не мога да се търпя еднаква и понеже съм си вечната,сериозна и сигурна любов обичам да сменям цвят на коса,тип дрехи и да се зарибявам по нови неща...така ще се обичам вечно.

hahavteen
04-06-2010, 17:34
Ами той моя годеник винаги забелязва всяка промяна в мен колкото и малка да е. Старая се да правя нови комбинации с дрехите си (когато нямам парички за нови), гримирам се в различни цветове... С косата си рядко правя нещо но пък си рисувам разни неща по ноктите и той винаги ми прави комплименти и казва че му хааресва че винаги декорациите са различни... Често си купувам бельо и разни нощнички и не му казвам така че той сам да види и да се изненада :D По принцип не се замислям много как да го впечатля с външния си вид и как да съм различна то си става от само себе си.

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 17:44
Който ме харесва, ще ме харесва всякаква. Защо трябва да се доказвам пред някога със грим постоянно, с прически и т.н. Естествено, че се стремя да изглеждам добре, да не съм като клошарка. Но такива сега специални работи, айде айде.

Zaritu
04-06-2010, 18:17
при мене няма такъв проблем ... аз винаги съм различна дали било то с прическа или дреха .. но не е нарочно просто всеки е различен ...

titinkaa
04-06-2010, 19:24
[quote="nIkEnCeTy_bE"] Който ме харесва, ще ме харесва всякаква. Защо трябва да се доказвам пред някога със грим постоянно, с прически и т.н. Естествено, че се стремя да изглеждам добре, да не съм като клошарка. Но такива сега специални работи, айде айде.[/quot

+1 И аз съм така

nicolepcd
04-06-2010, 19:43
Пфффффф, както си ходя вкъщи, така излизам и с него... Саа, като се ожениме, не искам да стават изненади ;д;д :razz: Естествено, много си зависи къде ще ходим, де. Па вниманието как да му задържишш... :lol: Ми не знам, ма не мисля, че с външен вид може да го задържиш ;д

shmurkam
04-06-2010, 19:54
Нищо не може да го накара да млъкне освен аз в малка черна рокля или къса пола с големите токове.




П.П.Няма смисъл да споменавам, че дълбокото деколте е задължително.

galu6a
04-07-2010, 11:00
Ами той моя годеник винаги забелязва всяка промяна в мен колкото и малка да е. Старая се да правя нови комбинации с дрехите си (когато нямам парички за нови), гримирам се в различни цветове... С косата си рядко правя нещо но пък си рисувам разни неща по ноктите и той винаги ми прави комплименти и казва че му хааресва че винаги декорациите са различни... Често си купувам бельо и разни нощнички и не му казвам така че той сам да види и да се изненада :D По принцип не се замислям много как да го впечатля с външния си вид и как да съм различна то си става от само себе си.

въпроса може би е нетактичен ама ми е интересно как ти предложи

BlackMeow
04-07-2010, 11:10
Здравейте :-) Повечето от нас си имат сериозни приятели.. Споделете какво правите за да сте винаги различни и привлекателни в неговите очи. Аз принципно винаги се правя почти по един и същи начин и забелязвам, че вече до такава степен ме е свикнал че дори забелязва когато не съм си сложила балсам за устни.. :lol: :D Споделете вашите опити и как да задържим неговото внимание.. :oops:

На него не му трябва да съм особено различна. :-D
Мъж - обича да вижда цици и крака, моя харесва и държи и на косата. Ако има дори и малко деколте и пола е особено щастлив. :D
Харесва и по-дълги нокти, но не такива като мотовили.

Иначе си ме е гледал и несресана рано сутрин, с очи като на китайче и не е емигрирал. :D

Sissy90
04-07-2010, 11:15
Който ме харесва, ще ме харесва всякаква. Защо трябва да се доказвам пред някога със грим постоянно, с прически и т.н. Естествено, че се стремя да изглеждам добре, да не съм като клошарка. Но такива сега специални работи, айде айде.
С това не мога да се съглася напълно. Смятам, че по този начин мислят момичетата, които някой ден като се омъжат, ще започнат да се разхождат из къщи рошави и раздърпани. Вярно, че външният вид не е най-важен, но я се замисли - на теб не ти ли се иска гаджето ти да иглежда добре и да се облича най-малкото нормално?
А по темата - приятелят ми не забелязва малките промени, но заблязва като съм се "наточила" :) Аз по принцип не се гримирам (най-много спирала и молив) и се забелязва като се нацапотам повече :-D

Biskfitka
04-07-2010, 12:03
Ами аз както си се гримирам,правя прическа и т.н. по принцип,така излизам и с него. Тва не е толкова важно.
Както някой каза преди мен-да не стават изненади ако се оженим 8-)

whitebunny
04-07-2010, 14:12
той моя толкова забелязва чее... думи нямам то и аз не се контя много де най-много спирала и молив да си сложа и много рядко ходя без никакъв грим но се случва не мога да отрека :)

krem4et0
04-07-2010, 14:37
По ме харесва леко гримирана, отколкото без грим или с тежък грим. В началото по се стараех да му се харесам. Сега гледам да се обличам и глася удобно. Освен ако няма да излизаме някъде. За близо 6 години ме е виждал всякак - и нагласена за бал, и копаеща двора на вилата, че няма как да го впечатля или изненадам. Бельо ми купува той, за да го нося пред него, а аз си купувам това, което ми е удобно за носене. Пролетта и лятото съм по-така облечена, ама зимата не можеш ме видиш да сваля пуловера. А и забелязвам тенденцията, че колкото съм по-неглиже, толкова повече му харесвам.

sasheto0o
04-07-2010, 15:19
Който ме харесва, ще ме харесва всякаква. Защо трябва да се доказвам пред някога със грим постоянно, с прически и т.н. Естествено, че се стремя да изглеждам добре, да не съм като клошарка. Но такива сега специални работи, айде айде.

+1 :)

kalpazanka
04-07-2010, 16:11
Който ме харесва, ще ме харесва всякаква. З
С това не мога да се съглася напълно. Смятам, че по този начин мислят момичетата, които някой ден като се омъжат, ще започнат да се разхождат из къщи рошави и раздърпани.
По тази логика сутрин трябва да ставам в 4, да се гримирам, топирам, лакирам и не знам какво още, защото, като дойде време да го събудя за работа в 7, видиш ли не трябва да съм раздърпана и рошава. За 4 години връзка определено не мога да кажа, че съм го привличала и задържала до мен с грим и прически.
Както казваше един от учителите ми по литература- Умният чете между редовете, а посредственият гледа опаковката.

krem4et0
04-07-2010, 16:34
Никой не казва, че трябва да ходим като клошарки. Разбира се, че е добре в определени ситуации да се тунинговаме, но трябва той да знае как изглеждаме без грим (да не вземе някоя сутрин да се стресне и пукне). Не бива да се показваме и в другата крайност - само с ролки на главата, зелена маска на лицето и пеньоар. Трябва да има баланс - да сме добре изглеждащи без да сме накипрени. Не виждам как ако живеете заедно, 16 часа на ден сте заедно и поддържате домакинство, може винаги и двамата да сте с безупречен вид. А иначе той няма да ме обича повече, ако се облека като магистрална фея или по-малко ако бъша с парцала праха. Ако това беше критерий.....

hahavteen
04-08-2010, 17:12
въпроса може би е нетактичен ама ми е интересно как ти предложи

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7117399&highlight=#7117399 :)