PDA

View Full Version : Какво бихте казали на бившото си гадже в този момент



Take_That
04-06-2010, 17:40
Тъй като има тема "Какво бихте казали на гаджето си в този момент", реших да направя тема за бившите. Какво бихте им казали,как се чувствахте след раздялата. Излейте си душите 8-) 8-) 8-)

П.П - Ако модераторите не одобрят темата нека я заключат. :)

Priceless
04-06-2010, 17:44
Ми .. точно на бившия - не, ама на един от бившите бих му казала:

Благодаря ти, че ме научи на толкова много неща, че промени живота ми по този начин, че ми показа какво ТОЧНО означава да обичаш някого с цялото си сърце. Благодаря ти и за всичките сълзи, които изплаках заради тебе .. те ме направиха по-силна сега. И .. общо взето това. Част от сърцето ми винаги ще си е за теб..

didi0804
04-06-2010, 17:48
Че ми е адски безразличен.

SmilezZz
04-06-2010, 17:49
1.Не знам..Но може би:

Благодаря ти за всичко,за дните - в които бяхме заедно,за караниците и щастието което ми даде..

2.След раздялата определено се чувствах...ненужна,"употребена" и наранена..

suantito
04-06-2010, 18:13
"Хой са еб*ш ма пачааааааа :-D :grin: "
ми общо взето това

DarknessAngel
04-06-2010, 18:14
Върнах ли ти го копелее,върнах ли ти го ...
мухахахаха 8-) :lol: :lol:

jghgh
04-06-2010, 18:19
Че искам да ми прости, че ми липсва, че се извинявам за всичко и че засега е най-хубавият човек в живота ми, че постъпих тъпо, че заслужава най-доброто, което не включва мен и всякви други извинения..
Както и ще му кажа, че понякога искам просто да побърбим.


На другите бивши - НЕМА ТАКИВА МАЙНИ за тях! 8-)
На единия ще му кажа че е скапан лигльо мамино-синче без собствено мнение, което буквално за всичко слуша мама и е супер лигав и проЗЗ педал без капка смелост да си каже кво мисли,
а на другия, че е гадна свиня и ми шкапа живота и че само е пропуснал шанса си да е с готино момиче, което го обича. 8-)

Kukumqvka
04-06-2010, 18:19
И твоя ред ще дойде..

BonbonaBaby
04-06-2010, 18:22
Бих и казал,че много я обичам и че това което направи направо ме убива... :( И че винаги може да разчита на мене за всичко....

LoveRetroMusic
04-06-2010, 18:40
АХАХАХАХ

Zarity
04-06-2010, 18:44
"Ко правииш ве?"
аз си му го казвам де :-D

dark40
04-06-2010, 18:44
къде си?

mishanavolley
04-06-2010, 18:51
що не пишеш по скайп в момента ?

moMzit7y
04-06-2010, 18:59
че не сужелявам че тя скъса с мен , въпреки , че бе за глупост 8) 8)

DevilWish
04-06-2010, 19:04
Само за един ше кажа - не успя да видиш нищо от мен.Заради "приятелят" си ме остави.Да знаеш, че ще съжаляваш, защото за сефте от доста време разтуптя сърцето ми ;)

sladur4etyYy
04-06-2010, 19:06
БИВШИЯ МИ Е ПРОПАДНАЛО ЛЕКЕ, ГАДНО КОПЕЛЕ, ИДИОТ, НЕЗАСЛУЖАВАЩ ДОРИ ДА ГО СПОМЕНАВАМ, следователно абсолютно нищо не бих му казала :D :D

Take_That
04-06-2010, 19:12
БИВШИЯ МИ Е ПРОПАДНАЛО ЛЕКЕ, ГАДНО КОПЕЛЕ, ИДИОТ, НЕЗАСЛУЖАВАЩ ДОРИ ДА ГО СПОМЕНАВАМ, следователно абсолютно нищо не бих му казала :D :D

8-) 8-) 8-) Това ме разби.

П.П. На 1-я бих казала, че е мамино синче. А на другия, че се страхува от това, което чувства, не знае как да обича, всъщност, че въобще не знае какво е любов, че е егоист, който мисли само и единствено колко пари има в джоба си. И да не си мисли, че света се върти около него. А и да - страда от нарцисизъм! 8-)

onestar
04-06-2010, 19:13
Благодаря ти за 8-те месеца прекарани заедно. Преди да ги започнем мислех, че те познавам... до една степен беше така. Познавах илюзията, която ти предства пред мен... влюбих се в нея. Може би това беше единствената грешка, която допусна. Остави ме да заобичам... една нереалност, изпитваше страх да покажеш истинското си "Аз"... Малко по малко го опознах, и осъзнах, че е коренно различно от... илюзията.
Бяхме прекалено различни, или може би всичко беше една голяма грешка, не знам, но не съжалявам, че те познавам и че прекарвах времето си с теб. (: Научи ме на много, даде ми много, за което съм ти признателна.
Мина време, всеки продължи, сега съм повече от щастлива, че запазихме добрите си отношения... Все още треперя, когато ме спреш някъде и ми кажеш просто едно "Здравей", но наистина се радвам, че нещата свършиха по този начин.
Благодаря ти още и за разговора тази вечер... беше хубаво. Сякаш сме били добри приятели от детскта възраст, но в следствие на обстоятелствата сме се разделили и се срещаме отново... след време... и всеки разказва за изминалите си години... (:
Бъди щастлив... :)

barbi123
04-06-2010, 19:35
Че ми липсва страшно много..че въпреки всичко го обичам още и че и за напред ще е така. Че сгрешихме в много отношения но и че той ще остане един незабравим спомен в живота ми!

hug4i
04-06-2010, 19:42
Ми по принцип- "Ще съжаляваш,че беше такъв задник :x "
Точно сега- "Кв`о ста`а? " 8-)

MyAll
04-06-2010, 19:55
Че искам да сме си заедно, че ми липсват думите му и твърденията му, че ме обича.. И че, ако ме обичаше толкова.. разстоянието между нас нямаше да е причина да се разделим.. И бих му казала, че е първото и единственото момче, което ме накара да обичам така !

x7aZzy
04-07-2010, 00:01
Не съжалявам, че те нараних, че те принудих да се унижаваш, да молиш, да се раздаваш... Това те накара да ме желаеш по-силно, направи те уязвим, слаб, незначителен. Още от самото начало те предупредих... и до днес помня отговора ти - как никога няма да направиш компромис за жена, как не би позволил на никоя да те тъпче... Хах, дори и след толкова време споменът за уверените ти думи предизвиква усмивката ми. Признавам, че ми харесваше да наблюдавам как наивно вярваше на лъжите ми. Колко малко ти трябваше, за да си щастлив, а аз ти го дадох... или поне така си помисли ти. Забавлявах се, гледайки жалките ти опити да ме накараш да те обикна. Е, сега като се замисля всичко това беше сладко, детинско, непринудено... И въпреки това, не се поколебах да те нараня... няколко пъти. Не, че ти не беше добър, красив, опитен, просто на мен не ми беше достатъчен. Пък и нали трябваше да ти докажа, че не си ти човекът, който би могъл да ме опитоми. Смешното е, че дори след като те унижих публично, зарязвайки те, ти не осъзна, че не можеш да ме притежаваш. Но научи първия си урок - ако искаш да си победител в живота, трябва да играеш hardcore.
Мина известно време, както и още няколко `бройки` през леглото ми, и ти пак почука на вратата, молейки ме за втори шанс - помислих си, че си някакъв мразещ себе си мазохист, но какво пък... да става шоу. И тук идва моментът да ти благодаря - наистина ме забавлява.. поне за малко. Жалко, че прекалено бързо разгадах какво се върти в русата ти главица - воден от гнева, болката и накърненото си `чувство за чест`, си решил, че можеш да ми отмъстиш като ме зарежеш този път ти. Е, скъпи бивш, това беше моментът, когато те научих на урок номер две - справедливостта е мит в нашия свят; клишетата от рода на `всичко се връща`, `каквото повикало, такова се обадило` и т.н. са невалидни в реалността - това са просто утешителни слова, повтаряни безброй пъти в лъжливия стремеж да се промени човешката природа. След като подобаващо ти дадох да разбереш, че не можеш да ме победиш в собствената ми игра, ти най-сетне усети огромната разлика помежду ни...
Това обаче съм ти го казвала вече - сякаш беше преди хилядолетия... - и за да не е безсмислен постът ми, ще напиша какво бих ти казала, ако сега срещна отново синия ти поглед: Макар и да не приемах нашата `игра` насериозно, успях да науча нещо от теб. С всеки следващ ден, прекаран в твоите обятия, аз се убеждавах все повече и повече колко лесно е да манипулираш човек, който сам иска, направо те моли, да го направиш - защото за хората е много по-удобно да се оправдаят, че са били измамени, излъгани, предадени, отколкото да признаят, че те са единствените отговорни за изборите в живота си. Не съм те виждала от година, да си призная честно, не се интересувам особено от живота ти, но все пак се надявам да си си научил уроците, а ако не си - дано се намери някоя, която да довърши започнатото от мен... все пак сексът си струваше ;]

Jessie
04-07-2010, 01:26
БИВШИЯ МИ Е ПРОПАДНАЛО ЛЕКЕ, ГАДНО КОПЕЛЕ, ИДИОТ, НЕЗАСЛУЖАВАЩ ДОРИ ДА ГО СПОМЕНАВАМ, следователно абсолютно нищо не бих му казала :D :D



+ 1 ;-) :-P

Faces
04-07-2010, 04:19
Сега защо плачеш ? Защо ме молиш да се върна ? Като те обичах ти къде беше ?Сега съм щастлив а ти дори не си и спомен за мен не те мразя просто те съжалявам казах ти го както бе казано в една песен:"Губиш ли ме правиш грешка а ти отговаряше с усмивка и надсмешка" ;) Скъпа моя така и не разбра старата истина че който се смее последен се смее най добре :) Сега гледай през прозореца докато идвам да взимам комшийката ти и плачи 8)

dimitar_ak
04-07-2010, 05:51
Абсолютно нищо. Не подържаме контакт

NuclearAttack
04-07-2010, 07:23
Мърдай, труп!

fogdog
04-07-2010, 09:12
Ае да се видиме. :)

xPafx
04-07-2010, 09:16
"Знаеш ли,не ми пука дали мислиш,че ме е яд на теб,,еми не ме е.Не ти се сърдя заради всичко,което ми причини.Би се сърдил само човек,на когото не си му безразличен,а на мен си ми."
:)

Korrnyy
04-07-2010, 09:21
Спокойно :) Намерих си много по-добър от теб :)

mechtaq_za_teb
04-07-2010, 09:37
Да.. видя ли? Казах ти от самото начало, че и ти ще постъпиш така? Но ти твърдеше друго и знаеш ли, че дойде момент, в който ти повярвах на милите думи и всичко. Наистина бях си изградила една представа за теб, която ти продължаваш да разбиваш малко по малко. Всъщност бях права иии не знам на какво точно се научих, но поне знам, че от сега нататък винаги ще се доверявам на вътрешния си глас. Ако бях го послушала тогава, докато още можех, сега всичко щеше да е различно. А пък ти.. продължавай все така. Само че не забравяй, че колкото и банално да звучи, всичко се връща.

uBuTo
04-07-2010, 09:42
Ко стааа е ?? :lol:

mishanavolley
04-07-2010, 09:51
тъпо копеле което незаслужава дори да го погледна с най-гадния си поглед и ми се иска да го хвана някаде и да го наритам в топикит* докато не се сети да каже едно искренно извинявай .. :grin:

chip0lina
04-07-2010, 10:30
Благодаря ти за любовта, която ми даде и ме обича истински. Ти ми беше 1-вата истинска любов, но в крайна сметка сега не мога да те гледам :D ходи се натискай на циганките и дано всички да те отрязват така, както ти ме отряза!!!! :grin:

ceballos1990
04-09-2010, 05:47
Най-вероятно ще я напсувам

sugargirl94
04-09-2010, 08:20
Гори в ада 8-) 8-) 8-) :P

shmurkam
04-09-2010, 08:42
Боли ме фара за него :lol:


Безразличен си ми, поне оня пингвин ся може да те напада спокойно :razz: :razz: :razz:



П.П.Мн ще ти се смея, ако тръгнеш с нея(повярвай ми не само аз 8-) )

babybyme
04-09-2010, 11:30
държиш се адски тъпо, пич.
не ти отива, защото знам, че не си такъв и само се преструваш.
не ме обвинявай, не съм виновна, че с теб не се чувствах щастлива.

YouDontKnowMe
04-09-2010, 11:37
Горкичкия, дано си по-добре :(

FiRe_LaDy
04-09-2010, 11:39
Ами липсва ми и ми е гадно без него,но въпреки това съм сигурна,че ще стане така,както пее Емануела " Утре ти ще си на дъното и ще ме търсиш,но ще е късно!Пожелавам ти го искрено и нека тъпкано да ти севръща!!!!! ".Много страдах по него и беше единствения,който съм обичала.Дадох му всичко,но му беше малко.Колкото и да го обичам и да страдам ... не бих се върнала при него.Не ме заслужава ...

justonegirlwithonehope
04-09-2010, 11:53
Беше ми хубаво с теб.За двата месеца прекарани с теб се научих да бъда истински човек.Да давам и да получавам едновременно.Обичах те, знаеш го, ти също ме обичаше.За първи път се беше влюбил, промени се заради мен.От бройкаджия стана най-добрия приятел на света.НЕ правеше нищо без да ме попиташ, дори не излизаше без аз да знам, беше перфектен.Но знаеш, че с мен се случиха доста неща, докато бяхме заедно.Имаше скандали в семейството ми, смърт и още много неприятни неща.Всико ме изтормози до толкова, че започнах да влизам във много филми.Мислих си, че се опитваш да привлечеш най-добирте ми приятели на твоя страна, да ги вземеш от мен, а само те ми бяха останали.Не помислих и просто го направих, скъсах те.Въпреки молбите ти и опитите да се върнеш при мен аз нях категорична.Но аз все още те обичам, не както преди разбира се, преудолях те, ти мен също надявам се.Макар, че знам колко ти е тежко като ме гледаш с друг, с новия мо .. знаеш, че те обичам и винаги ще те подкрепя, винаги ще ти помогна, така е било писано просто.Единственото, което искам от теб е да продължиш напред и да си добре. :smt007

spexx
04-09-2010, 12:06
най много да му са изсмея в очите : )

XTREMEFREERIDE
04-09-2010, 12:45
Хех. Станал си адското дупЕ по София. 8-) Ама т'ва си ти беше съдбата на теб. Дам. Винаги ще си спомням тая година в която се забивахме непрекъснато. Ще си спомням, че една капачка от Queen's ме накара да погледна момче в очите и да му кажа всичко, което сметна за нужно. Ще помня как се събирахме, ходехме на кафе, а ти взимаше от изкуствените цветя и ми подаряваше. Как казваше, че гледаш някакво аниме, някаква мадама била с много готини сини очи, като моите. Абе няма да те забравя. Ти си ми детската любов (ако може да се нарече любов). Не те обичах, нито ти мен, ама пък тия безгрижни спомени, никой няма да ни ги върне, не мислиш ли?
Дано си си намерил подходящата среда и дано успееш във всичко. Никога не си бил лош човек. Пичага си и никога няма да те мразя. И дано успееш, като мен, да намериш истинска любов. Заслужаваш. (:

smile2
04-09-2010, 13:10
Благодаря ти за всичките неизпълнение обещания .. И дано обичаш новата ти толкова много,колкото аз те обичам и накрая тя да те нарани както ти мен !! Сърцето ми още бие само за тебе,но никога няма да ти простя !!

purple__love
04-09-2010, 13:16
На всеки бивш бих пожелала успех за всичко, сбъднати мечти и цели... Не мразя никого, въпреки всичката всепроникваща болка... Бих казала едно единствено нещо на човек, с който така и не можах да бъда, но обичах страшно много : "Само исках да направя живота ти по-добър и да ти покажа, че съществуват хора, на които им пука дали си добре и биха ти се обадили, за да те попитат просто "Как си?". Исках да ти покажа, че можеш да бъдеш обичан. Когато и да се върнеш, вратата ми винаги ще бъде отворена, моя недоизживяна любов!"

Zaritu
04-09-2010, 13:48
скоро ще се срещнем пак 8)

Thefrostless
04-09-2010, 14:16
Ти искаше всичко, но никой не може да има всичко, и сега остана сама.
Макар и да искам да се върна при теб, ти няма да пробваш отново ,така че след като съм ти безразличен , света е пред теб, Андрей също.

Glamour92
04-09-2010, 14:28
Прекъснах всякакъв контакт с теб,за да можеш да го преодолееш.Колкото по-бързо забравиш,че съществувам,толкова по-добре.Не постъпих честно с теб и искам да знаеш,че не съм идеалът и недостижимия връх.Даже напротив.Дано един ден да го разбереш.

NeverTheSame
04-09-2010, 16:11
Ай на кафе..вземи и Стелито,а аз ще взема Калоян :D :D :D

annamari
04-09-2010, 16:53
че едва ли ще намери човек който да го обича толкова колкото го обичаХ аз

DqVoLsKoJeLaNiE
04-09-2010, 17:12
Глупак, на какъв език да ти кажа да не ми звъниш повече и да си махнеш снимката ми от скайпа? Как да ти кажа, че не те обичам? Не можеш или не искаш да го разбереш...?? Тъп ли си или какво...??!! Да ми звъниш цяла нощ и после да ми събудиш в 9...не си наред. После карай цялото ти семейство да ми звъни като за последно с надеждата да му чуеш....Превъзмогни ме най-сетне. Колко те лъгах, че никога не съм те обичала и че си бил само "ей така"...Какво ти от дърво ли си или ме познаваш прекалено добре(в което се съмнявам)? Забрави ме,бе, човек!!! [извинявайте за изписаното 8-) 8-) ]

onestar
04-09-2010, 19:27
Можеш да продължиш, знам го. Можеш да ме забравиш и това знам. (: Спри да мислиш за онези дни, изтрии снимките, не слушай песните, не ходи там... просто продължи. Няма да се получи ако постоянно ме търсиш, трябва да спреш. Ако ти не си поставиш спирачки, аз ще ти поставя, но тогава ще е по-болезнено.
Оф... не искам да страдаш, не го заслужаваш... просто ми се махай (грубо, знам).

beachy_bunny
04-09-2010, 21:08
Всеки един спомен с теб е запечатан в сърцето ми ... Всяка една рана все още не е зарастнала ... Все още сърцето ми бие за тебе ... Ти ме научи да обичам ... Ти ми показа какво е щастието .. Ти ми показа какво е болката и разочарованието ... Все още ти си ми всичко ................

Bellatrix
04-09-2010, 21:59
Радвам се, че бях с теб. Беше хубаво. Не съжелявам, че свърши. Ние си дадохме един на друг, каквото можахме и беше време да продължим нататък, за да открием и двамата нови светове, да ги опознаем и да прилагаме всичко, което научихме един от друг. В крайна сметка всяко нещо трябва да търпи развитие. И двамата имаме нужда да научим още. Аз винаги ще те обичам. По един или друг начин. Винаги ще бъдеш един от най-близките ми хора. И никога няма да забравя кой ме пазеше 8 месеца от всичко, грижеше се за мен и ме научи да виждам това, за което другите са слепи.
Искрено се надявам да си щастлив.

co0L_gIrL
04-09-2010, 22:53
още те обичам.

Callisto
04-09-2010, 22:56
Как си? Как върви при теб и брат ти? Не са ли ви опандизили още? Ма ти всъщност защо си жив? Последно като те видях имаше пистолет упрях до главата... :( ... Обичах те и още те обичам братко, но ти ме отблъсна, за да не пострадам и аз. Бях готова да жертвам и животът си за теб, но си тръгнах, за да не го застраша. Винаги ще си ми един от най-добрите приятели и знаеш, че винаги можеш да разчиташ на мен. :)

ivakavlad
04-09-2010, 23:24
Съжалявам че те срещнах но повече съжалявам за това че не проумях навреме какъв човек си както казват не стой на два стола защото ще паднеш сбогом

Alli
04-10-2010, 07:18
Всеки един спомен с теб е запечатан в сърцето ми ... Всяка една рана все още не е зарастнала ... Все още сърцето ми бие за тебе ... Ти ме научи да обичам ... Ти ми показа какво е щастието .. Ти ми показа какво е болката и разочарованието ... Все още ти си ми всичко ................

MaGuSs
04-10-2010, 07:33
Обичам те .Искам да се върнеш при мене :)

П.П.Наум .Аз майка му ще еба като я видя /на нейното гадже/

d3viL
04-10-2010, 07:39
Първо бих му пожела успех в живота и бих го посъветвала

- да порасне (съмнявам се 18-те да го ударят по главата и да поумнее)
- да се научи да превъзмогва бившите си гаджета, защото така проваля всичките си връзки.

loliii
04-10-2010, 07:55
Ако ми беше дал шанс може би щеше да се получи, защото знам че и двамата изпитвахме нещо много голямо един към друг. Ама ти си тъп и не ни даде никакъв шанс, затова сега се радвам, че ме заряза. ;)
И винаги ще те уважавам, въпреки идиотщината ти, тъпо копеле.

Lyubeto
04-10-2010, 11:53
Знаеш ли прав си като го каза... аз съм си все същата (:

DqVoLsKoJeLaNiE
04-10-2010, 13:52
Абе, ти под "само приятели" да не разбираш гаджета?? Глупав ли си или на глупав се правиш?

xxmexx
04-10-2010, 13:57
"Благодаря ти, че ме нарани толкова много.."

Nich
04-10-2010, 15:17
Нищо...

nezabelejimata
04-10-2010, 17:12
Как си? Какво правиш ? Промени ли се ? Спря ли тревата ?

п.с. Аз си му ги задавам всеки път като се видим :D :-) :-) :-) :-)

CeSarkA
04-10-2010, 17:22
Коя е новата ти 8)

Priceless
04-10-2010, 19:27
Апф .. прекалено много работи. Даже не ми се събират в главата. 8-)

Pa3yMeH
04-10-2010, 19:42
що не пишеш по скайп в момента ?

Addiced
04-10-2010, 19:52
БИВШИЯ МИ Е ПРОПАДНАЛО ЛЕКЕ, ГАДНО КОПЕЛЕ, ИДИОТ, НЕЗАСЛУЖАВАЩ ДОРИ ДА ГО СПОМЕНАВАМ, следователно абсолютно нищо не бих му казала :D :D

+11111111111111111111111111 :-)

silky92
04-11-2010, 14:37
Не сме били гаджета ,но все пак бих му казала ,че го обичах наистина много и се постарах да направя всичко от себе си за да сме заедно . И го направих.Благодаря ти за нещата ,на които ме научи и ,че поне накрая реши да си искрен с мен . Сега разбрах ,че взаимността в едни отношения е важна ,а при теб тя липсваше -разбираемо . Знам ,че след време ще осъзнаеш всичко ,но ще е късничко :)

myLiiPsLiikeSugar
04-11-2010, 14:46
Замълчи!- Всичо си ми казал и за жалост аз съм чувала лъжи. Не тъжи. Вчера да си плакал? Както казват: Аз не вярвам в мъжките сълзи!
Замълчи!- Нека да е тихо.. И с мен и без мен ще продължиш. Не тъжи, късно е за всичко!





Не ме търси, не звъни до късно нощем
ти не бе щастлив с мен в онези дни
не ме търси, ако за някой плача още
аз съм сигурна, че ти това не си! Иди си !

Obicham Te :cry:

BrainlessROCKBABY
04-11-2010, 16:33
живееш, за да ми пречиш май, а, Нат?

Valento
04-11-2010, 16:36
че не сужелявам че тя скъса с мен , въпреки , че бе за глупост 8) 8)

Eliii
04-11-2010, 16:48
[i]"Знам твоята малка мръсна тайна, копилеееееееее!! :grin:
И сега ще ми целуваш задника, за да не те издам 8-) "

ThePowerOfLove
04-11-2010, 17:01
на последния бих му казала "Беше грешка. Не те харесвах 8-) "
на един друг бивш " Още си спомням нашите срещи и се радвам, че всичко приключи без караници :) Надявам се един ден отново да се срещнем и да успея да променя мнението ти за мен, защото ти си страхотен човек, с когото бих могла да изживея една истинска любов"
Абе нещо такова 8)

Vannesa
04-11-2010, 17:15
В зависимост от това за кого от бившите ми се отнася, варира от
- Ах да имаше една пушка наоколо...
през
- Здрасти, слън, как е новата ?
до
- ...........
Най-често просто ги подминавам. Не ми се бърника в стари истории.

glezanka123
04-11-2010, 17:39
Често да ви кажа се чуствам добре след разядяла защото за да се разделиш с някои значи има причини.Често да ви кажа в момента се чуствам зле,но не зарди раздяла,а зарди непсоделната любов на едно момче

umri
04-11-2010, 18:40
Еби си майката, пача! Ще пия чак до сутринта, животът си е мой до дупкаааа! Сестрата също си вземи, събирай куфаритее чупкаааа!

bebe7o
04-11-2010, 18:46
Бих му казала, че е почнал да ме дразни мега много...