PDA

View Full Version : Има ли Вероятност да е станало нещо ?



buuu
04-06-2010, 17:43
Неска с приятеля ми правихме секс без презарватив ...преди да свърши той си извади члена ..полъска малко и чак тогава свърши на корема ми..имаше 3-4 капки сперма и нещо като вода... след това леко си го потурка в клитора и устните ми.. но ас веднага го бутнах и отидох да се измия .. трябва ли да се притеснявам ? има ли вероятност нещо да е попаднало в мен или и аз нз как да се изразя ..мн се притеснвам :(

L0ST
04-06-2010, 17:50
Добре де, закво ги правите тези глупости? Наистина всеки ден тука се появяват такива теми... Еми аз не знам какво сте правили и дали е възможно, но аз си мисля, че е възможно (макар и да е малко вероятно)... Нека някой друг ти даде по "компетентен" отговор.

И другия път предполагам ще знаеш какво трябва да ползвате.. :D

filmimilmi
04-06-2010, 18:04
Безотговорна постъпка. :? Дори да не е свършил в теб и шансовете да са 1 към 10000, пак си е опасно. Няма смисъл да те успокояваме защото не сме врачки, а и белята вече може и да е станала. Иди в някоя аптека и питай за Ескапел.

elizabethg
04-06-2010, 18:11
За да не се притесняваш излишно,винаги ползвайте презерватив,защото една такава безотговорна постъпка може да ти коства много ;)

e7y7o
04-07-2010, 12:44
Абсолютно винаги е възможно, щом е без презерватив! Използвай презерватив винаги, за да избегнеш подобни притеснения следващия път. Така ще се предпазиш и от нежелани болести. \:D/ \:D/

kalpazanka
04-07-2010, 15:39
Имаш повод за притеснение, ако си овулирала.

Sisi7u
04-10-2010, 12:55
Безотговорна постъпка. :? Дори да не е свършил в теб и шансовете да са 1 към 10000, пак си е опасно. Няма смисъл да те успокояваме защото не сме врачки, а и белята вече може и да е станала. Иди в някоя аптека и питай за Ескапел.
+++

jeiny
04-13-2010, 14:03
хъ-хъ ... и казват, че в този сайт може да намериш помощ?? и откого от няк'ви 11-12-13 годишни 'лапета, на които млякото им е по устата още пффф :-&

Slynchiicee
04-13-2010, 20:27
здравейте имам подобен въпрос... с приятеля ми го правихме 3-4 дена преди датата на коята трябваше да ми дойде...тоест не съм била в овулация ...та в такъв случай каква е опастността от бременност...знам че всеки акт без контрацептиви е опасен ама все пак?!

Еми щом знаеш : )) незнаеш ли че секс без предпазни мерки понякога води до бебе : )) .. :(

Paramour
04-14-2010, 11:38
Тест тест тест Surecheck! 8)

п.п: леко безотговорно наистина :?