PDA

View Full Version : OTH .........



novakaa
04-06-2010, 17:53
Здравейте ... ще може ли да ми кажете как разбирате тази мисъл от OTH Когато толкова много са самотни,невероятно егоистично е да си самотен сам.” ..... не я разбирам :-o :D :) :) :) :) :) :)

gabi7u
04-06-2010, 18:00
Как може да си самотен, след като има толкова като теб с които да се запознаеш.
И ако си самотен и се събереш с друг самотен, няма да си сам самотен и няма да си самотен.
Бе разбирам го ама не мога да го обясня.. То си е до мозъка дали ще го схванеш.

аз например не мога да танцувам и една моя приятелка също, и и викам' айде да не можем заедно' 8-)

ecstazy
04-06-2010, 20:40
Как може да си самотен, след като има толкова като теб с които да се запознаеш.
И ако си самотен и се събереш с друг самотен, няма да си сам самотен и няма да си самотен.
Бе разбирам го ама не мога да го обясня.. То си е до мозъка дали ще го схванеш.

аз например не мога да танцувам и една моя приятелка също, и и викам' айде да не можем заедно' 8-) :lol: :lol: айде да не можем заедно хахахаха :razz:

SoStarstruck
04-06-2010, 21:46
Ами лично аз си го тълкувам така:
Да не се чувстваш виновен от това,че си самотен. Смисъл,да не го приемаш като порок или нещо подобно. А напротив,да знаеш,че има много други самотни хора,които са също толкова скапани емоционално,колкото ти. И това един вид те кара да се чувстваш по-добре. Защото не може,аджеба,всички тези хора да си останат самотни завинаги. Колкото повече сте,толкова и по-голяма е надеждата,че някой ден това ще се промени. Че щом за едни се променя,ще се промени и за самия теб. И някой ден всичко отново ще бъде розово.

Но всеки си го възприема различно. ;)

А иначе за мен OTH е един от филмите с най-хубави мисли и цитати на някои велики хора и личности от реалния свят. Затова и толкова много го обожавам,макар и да не следа текущия 7ми сезон. Прекрасен сериал е,научи ме на много неща и винаги си пускам някой от любимите ми стари епизоди,когато ми е сдухано и... Ми става по-леко,наистина. :) Дано и на други хора е подействал така.

Поздравчее: Gavin DeGraw - I don't wanna be :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

novakaa
04-08-2010, 16:40
благодаря много за отговорите :) наистина OTH е невероятен филм .. :smt007 :smt007 :smt007