PDA

View Full Version : pRoblEmchE s mOmchEncE ...



siamskatakotka
04-06-2010, 19:37
ami ima edno momche , koeto iska da hodim moli me , az mislih da priema , no edin priqtel mi kaza da otkaja shtqla da sajelqvam i az otkazah na momcheto , no to sega postoqnno mi zvuni pishe mi SMS-i izvinqva mi se i kazva che mn me obichal i che tova bili luji naistina e imal neuspeshni vruzki no nishto poveche . Uveri me che s men shte e razlichno , che nikoga ne se e chuvstval taka i che az sum edinstvenoto momiche , koeto obiciha ...
A vuprosniq mi priqtel mn me obicha [ kato bff estestveno ... ] i kazva az go poznavam mnogo dobre i znam che nqma da izleze nishto hubavo ... a vuprosnoto momche mnogo me privlicha i mi haresva ii prosto neznam ! Molq vi za suvet ... :cry:

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 19:50
Преди kalpazanka да го е казала - кирилицата е задължителна! Иначе по темата - ти ако така всеки път слушаш хордките приказки, сама ще си останеш. Момчето може да ревнува, затова да ти го казва. Постъпваш много глупаво, спрямо момчето. Хем го искаш, хем го зарязваш заради хорските приказки. Знам, че не искаш после да си наранена, но това е да се впуснеш в нещо ново, в предизвикателството. Според мен не изтривай момчето. Ако не тогава просто му кажи, вместо да си намираш оправдания.

kalpazanka
04-06-2010, 20:03
Имаш глава на раменете- ползвай я! Ти решаваш как да изживееш живота си!

И, да- пиши на кирилица! Имаш 24 часа.

L0ST
04-06-2010, 20:04
Странни хора сте, да се допитвате до нас (тука дето сме се сбрали амо идиоти :D ) да ви решаваме личните проблеми.

Иначе ако момчето е свястно, защо не. Но ако приятеля ти е сериозен и ти казва, че нищо хубаво няма да излезе, може би трябва да се замислиш защо го казва това. Разбира се Никито ти каза, че ако се допитваш до хорските мнения сама ще си останеш. Така, че решавай, защото той няма да те чака вечно.

elizabethg
04-06-2010, 21:12
Здравей!!!Мисля,че не трябва да обръщаш внимание на хорските приказки и да не се влияеш от тях!Прави това,което на ТЕБ ти се иска ;)

justunique
04-06-2010, 21:37
Ми според мен излиза така че бфф-то е ревнив и нещо не те дава на другите .. май нещо такова се получава а .. виж не можеш да слушаш всеки който ти каже така .. представи си че харесваш някой и случайно въпросния ти бфф каже че е боклук и от него нищо няма да излезе .. и кво правим ? ще го зарежеш и после ще се скриеш в миша дупка ..

Съветът ми е да опиташ .. опознай малко повече този човек дето уж толкова много те харесва .. може пък ревнивия ти най-добър приятел да греши .. успех !

sashit0
04-07-2010, 06:46
Поеми риск!!! На мен ми изглежда, че бфф-то ти ревнува. Може да не иска да те изгуби заради едно момче. Ти недей се ослушва и ако наистина си падаш по момчето не го изпускай !!! Той няма да те чака вечно, все пак момчетата не са играчки!!
Така стана с една моя фр - заради хораата около нея изпусна едно страхотно момче...то я молеше известно време, но после се реши да си намери друга и я остави... :-) Така че какво ще ти стане ако пробваш 8)

SmilezZz
04-07-2010, 08:13
Ако винаги ще слешаш някого - ще си останеш сама..Никой не може да знае неговите чувства (за момчета - кандидат за гадже :lol: )..
Престани да вярваш на хората и поеми риск..Нали знаеш:
"Риск Печели,Риск Губи"

kalpazanka
04-07-2010, 16:55
Обещан ключ.