PDA

View Full Version : ВИЗА-САЩ!



gabi222
04-06-2010, 18:45
Искам да ви попитам..говори се,че ще премахнат визите за Америка в България,дали е вярно? ..леле ако еее :grin: :D

iPurple
04-08-2010, 08:42
Не е много вероятно. Възможно е ама след години...

windowlicker
04-08-2010, 13:29
И става дума само за туристическите визи. Ако искаш да живееш в САЩ вече ти трябва там каквато виза ти искат. Ама както и каза човека пред мен - скоро няма да стане...

amk933
04-08-2010, 14:19
Не, не е вярно.

Ще направят туристическите визи 10-годишни, но нищо няма да махат. За да минем на безвизов режим трябва всички граждани да са с биометрични паспорти и още куп други изисквания. :)

gabi222
04-08-2010, 20:18
Не, не е вярно.

Ще направят туристическите визи 10-годишни, но нищо няма да махат. За да минем на безвизов режим трябва всички граждани да са с биометрични паспорти и още куп други изисквания. :)

amk933,изчела съм мноооого биографии на американски актриси,също и на чуждестранни,от други държави,които са се преместили в САЩ и са станали актриси.. и моята мечта е да отида и да стана актриса..четох,че доста от актрисите,да не кажа почти повече от половината са станали актриси,като преди това са били модели и оттам.. та,искам да те питам-дали е възможно да стана актриса в САЩ? :( искренна моя мечта и нещо като целта в моя живот,колкото и превзето и да звучи..! ;\ Има българи/ки,които са американски/английски актьори.. например Нина Добрев..тя е българка,която се е преместила в Щатите и сега играе във филми за вампирии и т.н :?

е? :-#

Nakadah
04-13-2010, 07:02
Не, не е вярно.

Ще направят туристическите визи 10-годишни, но нищо няма да махат. За да минем на безвизов режим трябва всички граждани да са с биометрични паспорти и още куп други изисквания. :)

amk933,изчела съм мноооого биографии на американски актриси,също и на чуждестранни,от други държави,които са се преместили в САЩ и са станали актриси.. и моята мечта е да отида и да стана актриса..четох,че доста от актрисите,да не кажа почти повече от половината са станали актриси,като преди това са били модели и оттам.. та,искам да те питам-дали е възможно да стана актриса в САЩ? :( искренна моя мечта и нещо като целта в моя живот,колкото и превзето и да звучи..! ;\ Има българи/ки,които са американски/английски актьори.. например Нина Добрев..тя е българка,която се е преместила в Щатите и сега играе във филми за вампирии и т.н :?

е? :-#

Кога Нина Добрева е Българка, аз съм трамвай, дори се загледай в името и! Виждаш ли че и липсва "А" от фамилията?
Знаеш ли че тя дори не говори БГ?

тя е живяла дълги години в Торонто(Канада) и се е снимала в не малко филми, който не са били американски като Гимназия Деграси, преди да отиде в америка....

всичко това е мал шанс... много често мечтите не се сбъдват!

starstrukk
04-19-2010, 17:36
Нина Добрев Е българка. Няма "а"-то във фамилията е защото в чужбина то се маха. Като малка е живеела тук, идва тук на ваканции, родителите и живеят в България, още нещо?

BadBadGirl
05-11-2010, 07:19
Не, не е вярно.

Ще направят туристическите визи 10-годишни, но нищо няма да махат. За да минем на безвизов режим трябва всички граждани да са с биометрични паспорти и още куп други изисквания. :)

Точно така,трябва да изпълним всичките критерии май,не съм много сигурна. :)

gabi222
05-15-2010, 20:06
Не, не е вярно.

Ще направят туристическите визи 10-годишни, но нищо няма да махат. За да минем на безвизов режим трябва всички граждани да са с биометрични паспорти и още куп други изисквания. :)

Ee,значи никога няма да влезем в безвизовият режим. А межодудругото кои държави са без визи?

Faltera
05-20-2010, 07:05
Не съм сигорен но май няма.

Nakadah
05-21-2010, 20:33
starstrukk, тогава защо в на майка ми паспорта и е написано името както в Българския... по точно си завършва на "а"? Като не знаеш не говори...

Единствената държава която няма проблем с влизането в USA е Canada...
Другите "без-визни" държави като отидат на границата им дават 1 картонче което е валидно 6 месеца и в рамките на тези 6 месеца те трябва да напуснат държавата... Това картонче е 1 вид Виза, но ти я издават на границата... за Canadian няма такова нещо... Те просто си показват паспорта и влизат...

ПС: До преди няколко години ако влизаш от Canada можеше и само с Canadian шоф книжка...

bebito0o
06-20-2010, 17:24
няма да е скоро ... :booooomb:

MissMerryAnn
06-29-2010, 10:36
Не е вярно :)

CupcakeMonster
07-12-2010, 16:23
starstrukk, тогава защо в на майка ми паспорта и е написано името както в Българския... по точно си завършва на "а"? Като не знаеш не говори...



Nina Constantinova Dobreva
Born:January 9, 1989 (1989-01-09) (age 21)
Sofia, Bulgaria :)

ch0c0late44
01-07-2012, 09:18
starstrukk, тогава защо в на майка ми паспорта и е написано името както в Българския... по точно си завършва на "а"? Като не знаеш не говори...



Който иска в чужбина си маха а-то.Аз съм в чужбина,личната ми лекарка е българка и си е махнала а-то от фамилията за да не прави разлика с мъжа си.И като семейство са без -и...Само в бг ще правиш впечатление.Те в чужбина нямат родове на фамилиите.Но аз съм си с нормална фамилия и не смятам да си я променям.
Сори че дигам темата ама..

DisappointedDreamer
01-07-2012, 10:00
Който иска в чужбина си маха а-то.Аз съм в чужбина,личната ми лекарка е българка и си е махнала а-то от фамилията за да не прави разлика с мъжа си.И като семейство са без -и...Само в бг ще правиш впечатление.Те в чужбина нямат родове на фамилиите.Но аз съм си с нормална фамилия и не смятам да си я променям.
Сори че дигам темата ама..

+1 Вярно е - и аз никога няма да си я променя, а съм в чужбина и редовно ме питат защо фамилията ми се различава с тази на брат ми. :lol: