PDA

View Full Version : Тънката и мазна коса...Каква е най-подходящата прическа....



didsito
04-06-2010, 18:56
:x
Здравейте момичета... Искам мнението ви...за това коя е най-подходящата прическа за мен..Косата ми е тънка и бързо омазняваща се и в момента е безформена :D ... Междудругото съм на 14 г. При подходящ момент ще кача снимка на "смотаната" ми коса.. Благодаря предварително...

unwritten13
04-06-2010, 20:23
И моята е с тънък косъм... През 1-2 дена става за миене... ( като се има предвид, че на 2-я е ужаасма! ) Единственото, което харесвам на косата си е, че е идеално права 8-) Нося я пусната, а бретона вдигнат! Забялязвам, че когато е вдигнат се омазнява някак по- бавно, или поне така изглежда :)

d3n17yy
04-06-2010, 20:38
по добре да си купиш някакъв шампоан за мазна коса или нещо подобно нз до колко ще ти помогне . А за прическа ми може би на опашка или ддз ама по скоро да не е пусната защото така може повече да се омазнава ...

britzy
04-07-2010, 07:33
опашка ли?!-аа знаеш ли кое е най-гнусното нещо-опашка ама отгоре мааазно,това е ужасно
а щом твойта бързо се омазнява не е добър вариант опашка.
пусната и нещо за обем прави-суши се надолу ,шампоани а-у
а и един съвет спри да я къпеш всеки ден/през ден ,защото именно от това се омазнява-изтрай и примерно на 3ти ден я изкъпи

MaLty
04-07-2010, 09:55
прави си някакви маски,да ти заздравят косъма,като за начало..после мисли кфо ше я правиш ;)

Madeyed
04-07-2010, 09:57
Прическа ли? Къпи се по - често и използвай шампоан за заздравяване на косата :) .

Coke
04-07-2010, 10:01
Преди прическата,по-добре си оправи косата-шампоани,балсами,маски,амп ли,какво ли няма.Колкото до прическата,спорд мен най-добре ще е нещо по-късно,че дълга и мазна коса.. :?

POLLINA
04-07-2010, 10:08
за тънка коса освен късо друго не виждам.. ама щеше да е хубаво да има една снимка
а пък за омазняването... ами къпи се по-често кво да ти кажа.. друг избор нямаш, или отиди на лекар да ти изпише там някакъв шампоан хубав

BlackMeow
04-07-2010, 10:59
Пробвай Катранения шампоан на Милва.
Има го по аптеките и струва 1-2 лева, добър е за мазни корени, мирише странно, но най-много да ти мирише само в банята, косата ти после ще е наред откъм аромат. Има голява вероятност да ти помогне да не се омазняваш толкова и да минават 2-3 дена без да ти се налага да си миеш косата. Може да звучи нечистоплътно на някои, но е по-добре за косата, още повече че твоята е и слаба.

А за тънка коса, пробвай по-хубави шампоани и маски, не нещата които се срещат във всеки магазин.

didsito
04-08-2010, 10:28
Ами какво да ви кажа...Мия я със шампоана на Клоран за мазна коса...Горе долу изтърпява два дена на третия вече е ужас.. :shock: :shock: и я връзвам на опашка...или си слагам бебешка пудра в косата :D :D защото разбрах че изсушава косъма и наистина има ефект... В момента е къса малко над раменете...и се чупи ужасно.. :shock: ...ще направя снимка и ще кача...