PDA

View Full Version : Честито!



nymphadora
04-06-2010, 19:14
Преди малко разбрах,че slun4ice се е сгодила и просто исках да и честитя и да и пожелая много много щастие и късмет :smt023

YouMakeMeSmile
04-06-2010, 19:15
Честито! Много любов и разбиране :)

Take_That
04-06-2010, 19:16
Ехаааа, нека и е честито :)

onestar
04-06-2010, 19:21
Сериозно ли? :smt041 Честито, слънце... много любов и разбирателство. :)

Sisito941
04-06-2010, 19:21
Честито! Много късмет и разбирателство в младото семейство! А след време ще чакаме с нетърпение да разберем и за бебчета.. :grin: :-) :-)

hahavteen
04-06-2010, 19:40
О мерси! Страшно мило! :-) И аз вече почвам да осъзнавам какво се случи. Доста ме изненада моя любим хихи.
Догодина сватба пък за бебета по-нататък ще мислим че сме студенти още хаха 8-) !

Linns
04-06-2010, 21:14
Честито! Много здраве, щастие и любов ви пожелавам, другото само ще дойде ! :-) :grin:

LovelyGirl
04-06-2010, 21:17
Честито :) Много щастие, любов и да ви върви по вода :)

YouDontKnowMe
04-06-2010, 21:19
Честито ! Много се радвам. Живи и здрави да сте, да се обичате много и пълна къща с дечица да имате.

silky92
04-06-2010, 21:28
Аз вече честитих и в една друга тема ,но още веднъж не пречи. Желая ви наистина предимно щастие и много любов другото си се до постига :)

ScionOfStorm
04-06-2010, 21:35
алоу, адашке, какви са тез работеи бе =D

честито, честито, само щастие да има дано!

сори, че не успях да ви видя, ама...лош период

hahavteen
04-06-2010, 21:42
Благодаря ви страшно много за милите пожелания! Трогната съм! Аз изобщо не предполагах че някой ще забележи и че ще си направи труда да коментира пък то какво стана! Цяла тема си имам 8-) :-) Наистина е хубаво че (все още) никой не каза че съм твърде млада (на сватбата ще съм на 21 8-) ) и как изобщо ще се справим. Даже родителите ни не го направиха! :D Мен само реакцията на близките ми ме притесняваше и то точно заради материалната страна на нещата но всички ни подкрепят и като гледам как даже чуждите хора са способни да се зарадват на нашето щастие ми е много по-спокойно :grin: :-)

EDIT: Сашко, няма проблеми. Марийчето ми каза :-)

yozii
04-06-2010, 22:51
Честито .. пожелавам ви още повече любов и щастие :grin: ..

LambOfGod
04-06-2010, 22:56
Ех, честито... Много готина двойка сте.. Пожелавам ви любов и здраве.. Другото ще дойде само...

Jessie
04-06-2010, 23:17
О мерси! Страшно мило! :-) И аз вече почвам да осъзнавам какво се случи. Доста ме изненада моя любим хихи.
Догодина сватба пък за бебета по-нататък ще мислим че сме студенти още хаха 8-) !

Честито и от мен, макар да не се познаваме. Най-благородно ти завиждам. :-) :-) Много любов ви желая, много, много, мнооооого !! :grin: :-)

BluesCat
04-07-2010, 05:01
Честито! Желая ви много любов, здраве и щастие, останалото само ще си дойде на мястото! :)

roadrunner
04-07-2010, 07:14
Честито! Пожелавам ви хубав съвместен живот, изпълнен с много смях и незабравими преживявания и мъжлето да те слуша! Бъдете все толкова лъчезарни както на снимките и се обичайте завинаги :-)

sunshinepp
04-07-2010, 07:18
ЧЕСТИТОО!!! Пожелавам ви много много щастие .. и да се обичате и за напред! :)

Priceless
04-07-2010, 07:19
Ухххх ... честито ! :-)

SmilezZz
04-07-2010, 07:27
Честито..
Много,многоо любов ви желая.. :-)

krem4et0
04-07-2010, 07:29
Честито, миличка, и от мен. Желая ви много щастие и все да гори това пламъче, което виждам по снимките ви. Най-много се радвам, че ще имаш по-дълъг годеж. И аз така искам :-)

Значи догодина чакаме сватбени снимки? А като завършиш и много бебешки. Поне 2-3 деца ти пожелавам :-)

puhinka93
04-07-2010, 07:30
Честито!! Макар и да не се познаваме искам да ви пожелая много много многоооооо любов, дълъг съвместен живот изпълнен с много радости, успехи и щастие. Никога не спирайте да вярвате в силата на любовта!! :-)

hahavteen
04-07-2010, 09:13
Честито, миличка, и от мен. Желая ви много щастие и все да гори това пламъче, което виждам по снимките ви. Най-много се радвам, че ще имаш по-дълъг годеж. И аз така искам :-)

Значи догодина чакаме сватбени снимки? А като завършиш и много бебешки. Поне 2-3 деца ти пожелавам :-)

Креми през май го плануваме. Точна дата още не сме си ибрали. Една година годеж според мен е най-добре. Ако е по-кратко няма да имаме време да плануваме и подготвим сватбата а по-дълго няма смисъл. Така ще имаме време за всичко пък и ще дадем възможност на родителите да свикнат с мисълта че като гръм от ясно небе им дойде новината :-D
Мерси отново за пожеланията :-)

Korrnyy
04-07-2010, 09:24
Ей ЧЕСТИТОО! :smt041 Пожелавам ви да сте все така влюбени :smt007

krem4et0
04-07-2010, 10:11
slun4ice, тук в БГ се смята като абсолютен максимум 3-4 месеца годеж. Ей, сега наши приятели ще се женят. Сгодиха се края на февруари, а края на май им е сватбата. Вече са готови с всичко, без костюмът на младоженеца :D

Още 1 път честито и много, много щастие.

hahavteen
04-07-2010, 10:42
Така ли? :-o Тук 1 година е минимум. Има хора които по 5-6 години са си сгодени :? Аз сега като гледах за колко неща трябва да мисля и се радвам че няма да е тая година а чак другата защото доста неща трябва да подготвя. Така и така фотографа, ресторанта и съвета (така ли се казваше там където се сключва граждански брак? :-o ) трябва да се резервират минимум 6 месеца преди сватбата...

LiRRRa
04-07-2010, 11:51
Честито и от мен!! Да сте живи и здрави, много щастливи и винаги лудо влюбени!! :-)

Biskfitka
04-07-2010, 12:19
Честито отново от мене :-) И след време едно по-малко слънчице :-D

m1nik
04-07-2010, 12:29
Честито :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :-)

3oPuTy
04-07-2010, 12:37
Знаех си!!!
От както бях засякла един пост на Слънчице,в който пишеше за приятеля си бях 102% сигурна,че скоро ще се сгодят :-D

Айде честито и догодина ще чакаме снимки :grin:
Желая ви много щастие,любов и разбирателство :-)
И естествено поне един наследник,който след време също трябва да пише тук!!! :-D :-)

А 1 година мисля,че си е напълно достатъчно :) Нито прекалено скоро,нито прекалено късно :)

buuu
04-07-2010, 13:33
ЧЕСТИТО :) Много любов ви желая ,разбиратесвто и само хубави моменти :smt007

didi0804
04-07-2010, 14:36
Оо,много хубаво!Честито и от мен (sun) ! Искам да ви пожелая много успехи,щастие,късмет..абе всичко най-хубаво,но най-вече винаги да се обичате :smt007

justonegirlwithonehope
04-07-2010, 14:43
Честито, всичко най-най- хубаво за напред ! :)

Colouring
04-07-2010, 16:38
ААААа,честито! :-) :-) :-)
Не те познавам,ама много се радвам за теб и приятеля,а сега и годеника ти. 8-) Пожелавам ви щастлива и изгаряща любов и дълъъъъъъъг съвместен живот! :grin: :-)
Едно позитивно нещо в тоя раздел Любов,бе! 8-)
Още веднъж-честито1 :-)

Pa3yMeH
04-07-2010, 17:17
Честито ! Много се радвам. Живи и здрави да сте, да се обичате много и пълна къща с дечица да имате.

vesito13
04-07-2010, 19:57
Аууу, честито :-)
Много, много щастие, любов и усмивки :) Да си се радвате още дълги години ;)
А ако разкажеш малко и за това как ти предложи, такива разкази винаги са били толкова прекрасни и сладки :smt003

AnzaRe
04-07-2010, 20:24
Бравооо,евала една хубава новина сред лошите..
Много любов,щастие,късмет,успехи в живота.
Винаги любимия да е до теб.
Желая ви всичко най-хубаво което живота може да ви предостави.


BTW - щях да дигна тост ама няма с какво 8-)

amk933
04-07-2010, 20:31
Да сте живи и здрави и да се разбирата пък другото само ще дойде и нещата ще се подредят.

Късмет! :)

valdesbg
04-07-2010, 20:36
Честито на двойката :) Сладури са :)

Бъдете щастливи :) В което съм сигурен че ще стане.

hahavteen
04-07-2010, 20:42
vesito13 ами празнувахме половин годишнината ни на този ден и бяхме в София. Той ми подари пътуване до там за да се видя с близките си и да му покажа къде съм родена хихи 8-) Та целия ден беше много хубав. Разходихме се до руската църква където си написахме желания и после решихме да отидем до пазарчето там където е Александър Невски за да разгледа за разни сувенирчета. Беше късния следобед и почти нямаше сергии. Спряхме се при една с много сладки пръстенчета. Аз започнах да пробвам най-вече защото продавачката беше мноооого симпатична. За съжаление абсолютно всички ми бяха големи. Накрая той видя един пръстен който приличаше на годежен (сребърен) и ми го сложи. Беше единствения който ми стана! Но не бях тръгнала да си купувам де така че отидох да гледам на друга сергия разни неща. След малко и той дойде и си тръгнахме. Отигохме да вечеряме и по пътя той ми купи цвете :-D . Като се прибрахме се оправихме да си лягаме и докато се гушкахме пред телевизора той изведнъж намали и ми каза да се изправя. Падна ми на колене и ми се обясни в любов хихи 8-) Няма да казвам точно какво ми каза но се просълзих. Пита ме дали ще му окажа честта да му стана съпруга и извади пръстенчето което бяхме видяли преди това на пазарчето. Аз казах да и се цункахме :D Каза че много е искал да ми предложи в София но не е имал пръстен и след случката същия ден е решил че това е знак (нали няма случайни неща :) ) и го е взел. Заедно решихме че по-нататък ще си избера друг пръстен а този ще си остане просто за спомен защото историята му е романтична (или поне за нас си беше).
И така... На другия ден беше Великден и роднините ми веднага забелязаха пръстена но аз нищо не казах защото исках първо да говоря с наще които си бяха в Германия. Веднага като пристигнахме тук им се обадих и им казах и реагираха супер добре. Отидохме им на гости, почерпихме ги и те ни дадоха благословията си. 8-)
Мама е доста ентусиазирана и предложи да празнуваме в наща градина (ще сме малко хора пък и двора ни е огромен) и като начало да живеем в тяхната къща сами на най-горния етаж за да не се налага да плащаме наеми. Изобщо всичко е планирано, всички ни се радват и никой не се е изказал негативно за това че сме от много малко време заедно или че съм малка още (той прави 25 тази година ама аз ще съм едва на 21). :)

baby07
04-07-2010, 20:53
ехх честито .. много любов ви пожелавамм..! :-)

krem4et0
04-07-2010, 21:02
Ех, че романтично....

Nadelina
04-07-2010, 23:26
Лелее.. наистина е много романтично! Желая ви да сте много щастливи заедно. С нетърпение ще чакам и снимки.
Интересното е, че в последно време не ми остават много нерви да влизам по другите раздели и поглеждам само в "Бъдещи майки" и излизам, а и там едно момиче беше пуснало тема, че си се сгодила, та и аз разбрах за хубавото събитие.
Много много се радвам и дано лек крак да имаш, че скоро и други такива теми да видим. (дано не ме разберете погрешно :shock: )

kalpazanka
04-08-2010, 05:40
Много много се радвам и дано лек крак да имаш, че скоро и други такива теми да видим. (дано не ме разберете погрешно :shock: )
Не бой се, няма. Тъкмо и аз това щях да пожелая да провлачи крак. :-)

Слънчице, честито! Пожелавам ви много щастие, дечица и дълъг съвместен живот!

givemereasontolive
04-08-2010, 08:23
Честито ! Много се радвам за вас.Пожелавам ви радостни мигове и море от любов :-)

Callisto
04-08-2010, 08:28
Честито! :grin: Аз си мислех да ти честитя по Л.С. , но видях темата. :)
Да сте живи и здрави, да се обичате все така, та и повече и най-вече да сте си заедно! :)

DevilWish
04-08-2010, 08:33
Леле страхотно :) Прочетох цялата тема, много романтично се е получило.Дето викаш тоя пръстен мале мале :)) Ваш късмет си е бил =) Оле много ви се радвам.Без да те познавам всеки път като съм ти гледала профила и съм ти виждала аватара ми е ставало някакво хубаво от вътре, личи си ,че страшно много се обичате и държите един на друг.Пожелавам ви много успех за напред в съвместният живот, макар и да има още време. :)

vesito13
04-08-2010, 13:14
Благодаря, че разказа :)
Наистина е било много романтично и красиво =P~
Ох много ви се радвам, страхотни сте :-)

xoxi
04-08-2010, 13:43
Страшно много се радвам за вас!
Като четох как е станало, така се зарадвах и развълнувах, че все едно на мен ми се е случило хехе.
Пожелавам ви много, много любов в семейството, безкрайно много щастливи мигове и след време здрави и пакостливи дечица :-)

DollDaggaBuzzBuzz
04-08-2010, 13:45
Честито и от мен,въпреки че не се познаваме..Пожелавам ви дълъг съвместен живот изпълнен с много много любов и спиращи дъха моменти!! :-) И чакаме снимки другата година ! :)

meriLinka
04-08-2010, 15:42
Честито ,, !! Обичайте се , това е най-важното !!
:grin: :)

dark40
04-08-2010, 15:57
Честито сега е време и на другите по-"старши" модератори да действат (малко ирония :-D )

Eclipsercho
04-08-2010, 15:59
Честито, сладури :-) Много любов и да не се карате за глупости, ей! :P

crawler92
04-08-2010, 16:06
Честито,много любов ви желая, и повече усмихнати и радващи емоций и дни. 8-)

CupcakeMonster
04-08-2010, 18:33
Честито и от мен! :grin: Пожелавам ви ужасно много щастие,прекрасни мигове,хубави дечица,спокоен и изпълнен със много любов съвместен живот! :smt007 :-)

DarknessAngel
04-08-2010, 18:43
Едно честито и от мен. Нека пламъка на връзката Ви да не угасва, а караниците и патардийте да ви сплотяват повече. (щото без тях не може) 8-)

yanev4
04-08-2010, 21:52
Честито, здраве, късмет, любов и всичко най най - хубаво ! :-)

krem4et0
04-09-2010, 06:46
Честито сега е време и на другите по-"старши" модератори да действат (малко ирония :-D )

Абе, сериозно сме се замислили, ама ми събират пари за пръстена, че трябвало да е хубав и скъп. :D Не, че аз искам такъв, ама мъжът настоява...Може след 2-3 години да ги събере :D
Тъкмо дисертацията да напиша :-)

kamsssity
04-09-2010, 07:57
Честито да има разбирателства и обич в семеиството ви

hahavteen
04-09-2010, 12:44
Много много се радвам и дано лек крак да имаш, че скоро и други такива теми да видим. (дано не ме разберете погрешно :shock: )
Не бой се, няма. Тъкмо и аз това щях да пожелая да провлачи крак. :-)


Дано момичета! Пожелавам ви го :-)

Благодаря отново на всички! :-)